Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Sarako
Tondulin:
,,Nemůžeš se ke mě mě otočit zády! Já jsem Kirara Suzune a ty mě musíš poslouchat!" křičela Kirara, zatímco jsi procházel kolem ní.
,,Oba víme, že nemusí." usmál se cestou Kai.
,,A musí a musí a musí!" vztekala se Kirara a když jsi procházel dveřmi na chodbu, se slzami na krajíčku na tebe zvolala: ,,Tak si běž! Stejně tě nepotřebuju! Já ... Já ... Já si vystačím i bez tebe, abys věděl!"

,,Tak tohle byla naše školní princezna." prohodil s úsměvem Kai, jakmile jste měli Kiraru mimo doslech ,,Myslí si, že když má prachatýho taťku, tak může všechno." a pokračoval s tebou chodbou přes školní dvůr s fontánkou uprostřed rovnou k tělocvičně.

Když jste vstoupili do tělocvičny, Spatřil jsi trojici studentů - jednu dívku a dva chlapce.
Kai ihned začal s tvým představením: ,,Čau lidi, věnujte Rudému drakovi trochu pozornosti. Tohle je Chiba, je tady novej a váhá nad tím, jestli se k nám má přidat." potom postupně začal představovat ostatní: ,,Tohle je Noboru Maeda, má na starost celej tenhle klub, tohle je Karen, má v sobě víc výdrže, než kterákoliv z holek na škole a tohle Kouta, nadšenec do sportu, který má za sebou nejedno rande s Karen."
,,Nepřeháněj Kaii, byli to zatím jen dva víkendy." nervózně si prohrábl rukou ve vlasech Kouta.
,,A to že jí doprovázíš každá den domů se nepočítá?" zazubil se na něj Kai.
Karen objala oběma rukama Koutovu pravou ruku, přitiskla se k němu a s úsměvem odvětila Kaiovi: ,,Zase na něj žárlíš, protože jsem si vybrala jeho a ne tebe."
,,Ne tak docela. Jenom si ho kamarádsky dobírám." usmál se Kai.
,,Kouto, Karen, ty projevy náklonosti si nechte na pozdějc." vložil se do toho Noboru ,,Přijde sem někdo ze studentsýho koncilu a budete z toho mít problém."
,,Stejně sem většinou nechoděj!" usmála se Karen a pustila Koutovu ruku, kterou doposud objímala.
,,Má pravdu. Zajímá je spíš klid na chodbách." potvrdil Karenina slova Kai.
,,Jenom nechci, aby mi rozpustili klub pro nedostatek členů, až Karen a Koutu vyloučí za porušení školního řádu, toť vše." stál si z svým Noboru a poté se podíval na tebe: ,,Jestli máš něco na převlečení, šatny jsou támhle." ukázal ke dveřím na konci tělocvičny ,,Nebo ses na nás přišel jen podívat?"

Aurelius:
,,Nerada bych, aby jsme kvůli Misuzu a jejím kamarádkám museli měnit školu ty, nebo já. Mám tady fajn kamarády z našeho školního klubu." odvětila na tvá slova Asami, poté dodala ,,Kdyby bylo s tvou skříňkou něco v nepořádku, třeba blbnul zámek, nebo byla rozbitá polička, řekni někomu ze studentského koncilu, aby ti dali jinou." a vydala se ke své skříňce.

Zatímco Asami otvírala svou skříňku na protější straně uličky, opatrně jsi klíčkem otevřel šatní skříňku očekávajíc nějakou nástrahu. Na první pohled byly ve skříňce jen zbytky roztrhaných sešitů, dvě staré učebnice pro nižší ročníky a dívčí přezuvky. To vše bylo pokryto vrstvou prachu, jako by skříňka více než půl roku nikomu nepatřila a předchozí majitelka se pro své věci nevrátila.
Při bližším prohledávání jsi zjistil, že zbytky sešitů i učebnice jsou popsány spoustou vulgárních slov a pokreslené sprostými obrázky. Když jsi zavadil o přezuvky, začalo v nich cosi cinkat. Všiml sis, že se uvnitř přezuvek nacházelo několik připínáčků, což tě ujistilo, že to předchozí majitelka na škole neměla zrovna jednoduché.
Tvou pozornost nakonec upoutal menší sešit v pevné vazbě přilepený lepenkou ze spodní strany poličky, vypadající jako deník předchozí majitelky, který nejspíš jen náhodou unikl pozornosti vandalů.
Upravil/a Sarako dne 11.01.2021 12:26
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Achjo…“ povzdechnu si při pohledu na vnitřek skříňky, „Náhodou nevíš kdo měl přede mnou tuhle skříňku?“ zeptám se Asami (pokud je někde v dohledu, nebudu na ní křičet zbytečně, abych nedělal nějaký nežádoucí rozruch). Svoje přezuvky vezmu a schovám je do své tašky a vytáhnu klasické venkovní boty do kterých se obuju. Poté zaměřím svoji pozornost na přilepený deník, který se pokusím odlepit a podívat se, jestli na něm není nějaké jméno předchozí majitelky. Prozatím, ale deník otevřít nebudu.
 
Tondulin
"To je trochu vopruz, nenapadlo mně že bych potřeboval převlečení, ale rád bych se nějak zapojil. Není tu něco na půjčení?" Řeknu spíše otráveným hlasem z toho, že nemůžu cvičit.
 
Sarako
Tondulin:
,,Leda když si odchytíš někoho ze studentského koncilu. Ty mají klíče od skladů a většiny školních prostor. V tom co máš na sobě tě nechat cvičit nemůžu. Kalhoty ze školní uniformy ti prasknou v rozkroku při prvním prudším pohybu, knoflíky od košile a saka budeš hledat po celý tělocvičně a ta kravata bude ideální šibenicí, až se o ní někde při pádu zachytíš." odvětil na tvá slova ironicky Noboru.
,,Jenomže Ann svolala na dnešek mimořádnou poradu studentského koncilu." vložila se do toho Karen.
,,Žádnej strach, Mihara zobe Chibovi z ruky a jistě mu řekla to svoje: A kdybys něco potřeboval, přijď za mnou. Nebo něco v tom slova smyslu." usmál se Kai.
,,A nebudou na něj členové studentského koncilu nakrknutý, že jim přerušil jejich poradu?" optala se ho Karen.
,,Ann se snaží být všem nápomocná. Přinejhorším ho nechají čekat, až jejich mimořádná porada skončí. A tak jako tak se alespoň pozná se členy sdružení školních šprtů." zazubil se Kai.
,,Jestli to chceš zkusit, tak studentský koncil najdeš v druhým patře v pravém křídle." pronesl k tobě Noboru.
,,Stejný místo jako učebna historie, jen o patro níž." doplnil ho Kai.

Aurelius:
,,To netuším." odvětila Asami ,,Jsem ráda, že si pamatuju jména svých spolužáků ze třídy a profesorů, natož abych si pamatovala komu ze studentů patří která skříňka. Je s tou skříňkou něco v nepořádku?" a přišla se podívat za tebou.
Když však uviděla v jakém stavu je obsah skříňky, zůstala jen beze slova stát.

Přezul jsi se a poté, co se ti od Asami nedostalo odpovědi, jsi odlepil ze spodní části poličky deník ve snaze zjistit jméno předchozí majitelky. Na jeho růžovofialových deskách však nikde napsané nebylo.
,,Neměli by jsme ten deník vrátit původní majitelce?" ozvala se Asami, která se ti doteď snažila koukat přes rameno ,,Možná její jméno bude na první stránce, nebo na vnitřní straně desek."
Upravil/a Sarako dne 12.01.2021 12:58
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Myslíš, že tu ještě studuje?“ poznamenám po Asamině reakci, „Zkusíme… Ale nejsem z toho moc nadšený, člověk by se neměl hrabat v cizím deníku.“ dodám a opatrně otevřu deník ve snaze najít na první stránce nebo vnitřní stěně desek nějaké jméno.  
 
Sarako
Tondulin:
,,Leda když si odchytíš někoho ze studentského koncilu. Ty mají klíče od skladů a většiny školních prostor. V tom co máš na sobě tě nechat cvičit nemůžu. Kalhoty ze školní uniformy ti prasknou v rozkroku při prvním prudším pohybu, knoflíky od košile a saka budeš hledat po celý tělocvičně a ta kravata bude ideální šibenicí, až se o ní někde při pádu zachytíš." odvětil na tvá slova ironicky Noboru.
,,Jenomže Ann svolala na dnešek mimořádnou poradu studentského koncilu." vložila se do toho Karen.
,,Žádnej strach, Mihara zobe Chibovi z ruky a jistě mu řekla to svoje: A kdybys něco potřeboval, přijď za mnou. Nebo něco v tom slova smyslu." usmál se Kai.
,,A nebudou na něj členové studentského koncilu nakrknutý, že jim přerušil jejich poradu?" optala se ho Karen.
,,Ann se snaží být všem nápomocná. Přinejhorším ho nechají čekat, až jejich mimořádná porada skončí. A tak jako tak se alespoň pozná se členy sdružení školních šprtů." zazubil se Kai.
,,Jestli to chceš zkusit, tak studentský koncil najdeš v druhým patře v pravém křídle." pronesl k tobě Noboru.
,,Stejný místo jako učebna historie, jen o patro níž." doplnil ho Kai.

Aurelius:
,,Nemám tušení." pokrčila rameny Asami ,,Ale podle toho prachu to vypadá, že tu skříňku nikdo několik měsíců neotevřel, takže bych si tipla, že spíš ne."
Opatrně jsi otevřel deník ve snaze zjistit jméno. Deník patřil dívce jménem Yumiko Shinogawa.
,,Podívej, má tam i adresu a není to asi moc daleko od naši školy." ukázala ti prstem Asami na malý odstavec pod jménem zažínající textem: Při nalezení prosím nepročítat a vrátit na adresu ...
Asami po chvíli přemýšlení dodala: ,,Myslíš, že tam bude ještě bydlet, že by jsme se tam cestou stavili, nebo ten deník radši odevzdáme někomu ze studentského koncilu, nebo některému z profesorů?"
Upravil/a Sarako dne 13.01.2021 11:52
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Takže mě posíláte na nejhorší místo na škole, to bych možná radši obětoval ty kalhoty." Pronesu se smrtelně vážným výrazem a s velkou vlnou nevole půjdu vyhledat Miharu a ostatní členy studentského koncilu.
 
Aurelius
„Hmm… Nemám tušení.“ pokrčím rameny, „Ale za pokus to asi stojí, ne? A jestli je to jen kousek…“ poznamenám a zavřu deník, „Mohli bychom to zkusit, když se nám to nepovede… a nebude tu už bydlet. Tak deník předáme profesorům nebo někomu z koncilu.“ kouknu na Asami, „Každopádně pokud ti to nevadí… že uděláme menší odbočku při naší výpravě po okolí.“ s úsměvem zabouchnu skříňku.
 
Sarako
Tondulin:
Noboru a ostatní členové sportovního klubu se po tvých slovech jen pobaveně usmáli.
,,Myslím, že říďova kancelář je horší, ale přít se o tom s tebou nebudu." dodal s úsměvem Kai, když jsi odcházel.

Prošel jsi stejnou cestou přes školní dvůr, poté po schodišti do druhého podlaží a následně chodbou, až jsi stanul přede dveřmi nad nimiž byla tabulka s nápisem: "Studentský koncil". Zaklepal jsi a vyčkal jsi, co se bude dít.
O chvíli později ti otevřel brýlatý chlapec a zeptal se tě mezi dveřmi: ,,Teď máme mimořádnou poradu. Co máš tak důležitého na srdci, že to nemohlo počkat, až naše porada skončí?"
,,Počkej Hideshi! To je Chiba, ten nový student, co se ho rozhodl uvítat sám pan ředitel." vložila se do toho Mihara.
,,To je on? Mě spíš připadá, jako nějaký frajírek." podivil se Hideshi.
,,Nepřeháněj, je to on." ujistila ho Mihara a podívala se s milým úsměvem na tebe: ,,Tak, co bys potřeboval Chibo? Za Hideshiho se omlouvám. Nevěděl, že jsme neměli dost času na to, abych tě provedla po škole a všechno ti ukázala."

Aurelius:
,,Pár minut cesty navíc nás nezabije." souhlasila s úsměvem Asami ,,Alespoň uděláme té dívce radost. Kdyby se mě něco ztratilo, taky bych byla šťastná, kdyby mi to někdo našel a přinesl zpátky." počkala, až budeš připravený vyrazit a pak se zeptala: ,,Jak to vidíš s Chibou? Zatím se tady ještě neukázal." připravená počkat ještě pár minut v šatně, než se Chiba objeví.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Chtěl jsem jen poprosit, jestli tu nemáte navíc nějaké sportovní oblečení navíc. Rudý drak mi nabídl, že mi to trochu ukáže v tělocvičně, ale jaksi jsem si z domu nic na převlečení nevzal." Odpovím Mihaře, zatímco budu kompletně ignorovat brejlatého klučinu i jeho komentář.
 
Aurelius
„Super.“ usměji se spokojeně na Asami, zamknu skříňku a po její zmínce o Chibovi se rozhlédnu, „Hmm… Není tu.“ konstatuji, „Jak on to jen říkal.“ zamyslím se nad tím co mi vlastně Chiba na té chodbě říkal, „Jak mi to jen říkal… Jo. Myslím, že říkal po škole a až poté co skončí nějaké zájmové kroužky. Tak to myslím říkal.“ řeknu na konec, „Ale není tu… tak asi půjdeme.“ s pokrčením ramen kouknu opět na Asami, „Ať vrátíme té dívce deník co nejdřív a tvá mamka si o nás nemusí dělat starost hned první den.“
 
Sarako
Tondulin:
,,Hned to bude." usmála se Mihara a podívala se na Hideshiho: ,,Řekneš prosím ostatním, že jsem hned zpátky."
,,Dobře." přikývl Hideshi.
,,Díky." poděkovala mu Mihara a rukou ti pokynula abys jí následoval.

Mihara s tebou zamířila k tobě již známému skladu.
,,Je skvělé, že se chceš podílet na na klubových aktivitách hned první den." spustila, sotva jste vyšli schodiště do třetího podlaží ,,Takže jsi se rozhodl pro Sportovní klub, nebo to jen zkoušíš? Nebyl jsi náhodou členem školního sportovního týmu, nebo jsi zastupoval svojí bývalou školu jako jednotlivec v nějaké školní disciplíně? Nech mě hádat." došli jste ke skladu, Mihara vytáhla svazek klíčů a začala v něm hledat ten správný ,,Byl jsi přeborníkem v běhu, ve vzpírání, nebo ... nebo v bojových sportech? Kai za tebou po dvouhodinovce Historie přišel, protože už o tobě slyšel. Mám pravdu?" odemkla dveře a pokračovala k jednomu z regálů ,,To proto se tě pan ředitel rozhodl uvítat osobně. Tak co, uhádla jsem to?" sáhla do jedné z krabic, podala ti z ní bílé tričko a modré šortky, přitom zvědavě očekávala až jí řekneš, jestli uhádla správně, nebo ne.

Aurelius:
Asami jen souhlasně přikývla a vyrazili jste k autobusové zastávce.
,,Když odjížděl z Anglie na druhý konec světa, bylo pro tebe těžké rozloučit se s přáteli, nebo jsi to bral tak, že je za pár měsíců uvidíš znovu?" zeptala se tě Asami při čekání na autobus ,,Popravdě, já si neumím představit, že bych najednou byla na druhém konci světa bez přátel a snažila se hledat nové. Kdyby mě Kanji s Yunou nepřemluvili, abych se přišla podívat do Anime klubu, neměla bych tolik kamarádů. V naší třídě nebylo moc spolužáků, se kterými bych našla společnou řeč o něčem jiném, než o škole, nebo o známkách." rozhlédla se, jestli není v blízkosti někdo ze školy a pak o něco tišeji dodala: ,,A nejspíš bych byla jen dalším terčem posměchu pro Misuzu a její přihlouplé kámošky."
Upravil/a Sarako dne 15.01.2021 13:22
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Tak něco, jsem dobrý ve sportech. Ještě jsem přemýšlel nad plaveckým klubem. Co myslíš, který z nich má schopnější lidi? Odpovím stroze jak mám ve zvyku, ale budu se snažit znít nepříliš otráveně, tak abych si udržel Mihařinu přízeň.
 
Aurelius
„Trošku.“ kývnu souhlasně, „Loučení je vždy těžké byť moc dobře víš, že se s nimi brzy setkáš. Ale zase tolik přátel jsem neměl, aby to bylo nějaké obří loučení nebo tak něco. Spíš jsem patřil do menší kutilské party, se kterou jsme tam u nás občas něco tvořili. “ usměji se nad svými slovy, zatímco se zasním nad časy v Anglii. „Bohužel taková parta holek jako je Misuzu se najde skoro na každé škole.“
 
Sarako
Tondulin:
,,Tak s tím ti neporadím. Tělocvik nikdy nebyl mojí silnou stránkou a když si s rodiči vyrazíme k moři, většinu času prosedím na pláži a čtu si." usmála se Mihara a zavedla tě k dalšímu regálu, kde ukázala na dvojici krabic ,,Tady v těch krabicích najdeš i plavky pro případ, že by ses rozhodl zavítat do plaveckého klubu. Vybereš si je sám. Asi by pro tebe nebylo nejvhodnější, abych ti je vybírala já." při posledních slovech se Mihara mírně začervenala a ustoupila okrok stranou, aby ti udělala místo.

Aurelius:
Váš autobus dorazil na zastávku, dveře se otevřeli a někteří z cestujících vystoupili ven.
,,A vytvářeli už jste nějaké figurky?" zeptala se zájmem Asami, když jste nastoupili do autobusu ,,Nebo jste vytvářeli něco jiného? Kanji říkal, že někteří z kluků od nás ze školy dávali dohromady i modely letadel, aut, lodí. Co všechno jsi vlastně vytvářel se svými kamarády ty? "Něco tvořili" je hodně široký pojem."
Našli jste si s Asami volná místa a autobus se pomalu rozjel.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Plavky doma mám, dneska navštívím jen Sportovní klub a když to bude stát za nic, zítra půjdu k Plavcům." Lehce se usměju, poděkuju Mihaře a vrátím se s převlečením do tělocvičny. (Rovnou se převlíknu v nějaké šatně, kde si dám i věci.)
Upravil/a Tondulin dne 18.01.2021 15:49
 
Sarako
Tondulin:
,,Dobře." přikývla Mihara ,,Kdybys něco potřeboval, víš kde mě najdeš." vyprovodila tě ze skladu, zamkla za vámi a vydala se zpět na poradu studentskému koncilu, zatímco jsi vyrazil k tělocvičně.

Netrvalo dlouho, a dorazil jsi do chlapeckých šaten u tělocvičny. Uprostřed šatny se nacházela široká dřevěná lavice a po obvodu stáli plechové šatní skříňky. Také jsi zde zastihl Kaie, který už byl převlečený a právě zamykal skříňku.
,,Koukám, že jsi byl úspěšný a ani jsi nemusel moc dlouho čekat. Že bylo bylo tím, že jsi na Miharu udělal dojem?" uchechtl se Kai, když tě viděl vcházet ,,Každopádně Noboru dostal úžasnej nápad, jak zjistit, co v tobě je. Rozcvičíme se a pak si dáme pro zahřátí deset minut na trati na co nejvíc koleček. Když jsem tě neporazil v páce, můžeme to brát jako odvetu. A potom se pustíme do první lekce karate." přičemž z Kaie opět hýřilo sebevědomí.
,,A ještě něco." dodal Kai, když byl na odchodu ,,Jestli máš po kapsách nebo v batohu něco cennějšího, vem si to sebou. Máme tu pár školních delikventů, co jdou po všem, co se dá zpeněžit." a poté pokračoval do tělocvičny.
(volné šatní skříňky jsou otevřené a mají klíček v zámku)

Aurelius:
Váš autobus dorazil na zastávku, dveře se otevřeli a někteří z cestujících vystoupili ven.
,,A vytvářeli už jste nějaké figurky?" zeptala se zájmem Asami, když jste nastoupili do autobusu ,,Nebo jste vytvářeli něco jiného? Kanji říkal, že někteří z kluků od nás ze školy dávali dohromady i modely letadel, aut, lodí. Co všechno jsi vlastně vytvářel se svými kamarády ty? "Něco tvořili" je hodně široký pojem."
Našli jste si s Asami volná místa a autobus se pomalu rozjel.
Upravil/a Sarako dne 18.01.2021 20:09
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Tak to určitě zvítězíš, já jsem spíš přes sílu, moje kondička není úplně nejlepší." Usměju se na Kaie a poté co se převleču zamknu batoh do skříňky (mobil a peněženku si tedy raději nechám u sebe), pak už budu následovat ostatní na běžeckou trať.
 
Aurelius
„Figurky přímo ne.“ Zakroutím hlavou, „Do nich jsme se nepouštěli… Jo. Někteří kluci skládali modely letadýlek, lodí a aut… myslím, že možná někdo dokonce i skládal vojenské modely.“ odpovím ji, „Já patřím k jedním z nich, také jsem si například vyráběl model terénního autíčka, které jsem následně za pomoci elektroniky ovládal.“
 
Sarako
Tondulin:
Převlékl jsi se, zamkl jsi skříňku a vyrazil jsi za ostatními. Prošel jsi přes tělocvičnu a poté po venkovní cestě k běžecké trati. Členové sportovního klubu již čekali na běžecké trati a pozvolna se rozcvičovali.
,,Jsme takhle všichni, nebo ještě čekáme na Hirohita?" zeptal se přítomných Noboru.
,,Myslím že se dneska nedostaví." odvětil mu Kouta.
,,Proč?" podivil se Noboru.
,,Když odcházel ze třídy, říkal že si ještě musí něco důležitýho zařídit." odpověděl mu Kouta.
,,Že by už konečně začal s někým chodit, nebo jen shání někoho na doučování?" vložil se do toho Kai.
,,To neříkal." pokrčil rameny Kouta.
Noboru jen protočil očima a spustil: ,,Dobrá vážení, ať už má Hirohito rande, nebo ne, vypadá to, že zkrátka začneme bez něj." nastavil si na hodinkách stopky ,,Zaberte si každý jednu dráhu a můžeme začít."

Všichni jste se pomalu přesunuli ke startovní čáře a zabrali si každý jednu dráhu.
,,Chceš se zase o něco vsadit, aby to bylo zajímavější?" zeptal se tě Kai, který si zvolil dráhu hned vedle tebe.
,,Přestaň blbnout se sázkami Kaii. Tohle nejsou dostihy." napomenula ho Karen.
Kai nad tím jen mávl rukou ,,Ale Karen, sázky ke sportu přeci neodmyslitelně patří." vyčkávajíc, že navrhneš něco, o co byste se mohli vsadit.

Aurelius:
,,Tak s elektronikou je to u mě horší." přiznala Asami ,,Jednou by taky chtěla vyrobit něco, co by se dalo uvést do chodu." a po krátkém přemýšlení dodala ,,Většina lidí z našeho klubu umí jen vyrábět nepohyblivé modely, převleky a psát mangu. S elektronikou to v našem klubu moc lidí neumí, takže bys u nás mohl zabodovat."

Po několika minutách autobus zastavil a vy jste vystoupili.
,,Podle té adresy by měla majitelka toho deníku bydlet na druhém konci téhle ulice." ukázala Asami a vedla tě skrz čtvrť s plnou nižších bytových domů.

Když jste po několika dalších minutách dorazili na místo, stanuli jste před čtyřpodlažním bytovým domem.
Asami si hned začala prohlížet zvonky, ale po chvíli zklamaně prohlásila: ,,Rodina Shinogawa už tady asi nebydlí."
A skutečně. U žádného z šestnácti zvonků si tohle jméno nezahlédl.
,,Vypadá to, že budeme pokračovat k obchodní čtvrti a ten deník zítra dáme Mihaře, nebo někomu ze studentského koncilu." dodala Asami a poté se tě zeptala ,,Vrátíme se k zastávce, nebo to projdeme přímo? Obchodní čtvrť je jen dva bloky odsud."
Upravil/a Sarako dne 20.01.2021 12:22
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist