Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
ziadost o radu pri uprave domov
vecnysamotar
dakujem ti za tu utilitu (Jaxonz Positioner) co si mi poradil v teme
v teme nemoznost sa zbavit spolocnika mi bolo poradene ze na presun, mazanie mam pouzit utilitu Jaxonz Positioner, sice mi nepomohla pri tom spolocnikovi ale ked som zacal robit DLC Dragonborn a ziskal som dom na tom ostrove tak som si do neho nahodil 2 mody a to: Severin Manor Remodeled http://www.nexusm... a Severin Manor Kitchen http://www.nexusm... a pri tychto modoch som tu utilitu velmi vyuzil jednak autori dali tam strasne vela derkoracii ktore som mazal a vela objectov sa prekryvalo, sice som neprisiel na to ako pomocou tej utility presuvat svetlo ale to je drobnost.

sorry za dlhy uvod ale potreboval by som poradit dajake nastroje, utility v ktorych by som si tie upravy mohol vytiahnut a urobit z toho mod a este by som potreboval daco pomocou coho by som mohol vkladat do domov funkcne objecty, jedna sa mi o objecty co pribudli v dlc-kach ako je stloukac másla (DLC Hearthfire), stroj na vyrobu pavukov (dlc Dragonborn) a očarovavač holí (dlc Dragonborn) lebo ked som to skusal dat pomocou Consoly prikazom player.placeatme tak mi vzdy vyhodilo hlasku typu neznamy objekt alebo daco podobne a to som mal spravne id ktore som zobral z original objectu nachadzajuceho sa v hre. konkretne som to skusal na tej maselnici ktoru mam v jednom mojom dome kde som si zariadil kuchynu a skusal som takyto object dat cez Jaxonz Positionerkde som si oznacil object dal ho skopirovat a ist do ineho domu ale to mi zase vobec nereagovalo ako keby som to skopirovat predtim nedal

P.S.: sice som pisal PM Starec ktory mi tu utilitu poradil ale zatial neodpovedal mi tak to skusam na tu fore
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Prosím o radu Archív zodpovězených dotazů 7 04.03.2014 09:57
dragonborn domov Archív zodpovězených dotazů 3 28.02.2014 01:51
Domov Vánku - Alchymistický koutek Archív zodpovězených dotazů 21 14.06.2013 20:33
Bash Tags, Unrecognized... Prosím radu Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 18.12.2012 18:39
Potřebuji pořádnou radu Archív zodpovězených dotazů 7 07.06.2012 18:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist