Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
nemoznost sa zbavit spolocnika
vecnysamotar
mam legendary edition, takze mam vsetky dlc anemozem sa zbavit spolocnika.
dalej mam nahodene mody: The Elder Scrolls V: Skyrim - Top Módy z https://tracker.c...ody/242693 je to vlastne balik modov a obsahuje mody Amanda, Cerwiden,Cloaks, CZ textury, SkyUI, UFO, Immersive Armors a Frostfall (Amanda, Cerwiden su spolocnici jedna je dobra bojovnicka a druhy je liecitel a UFO je ze mozete mat viac spolocnikov zo sebou) a chodim z 5 spolocnikmi a mam aj Dovahkiin hideout (ten ukryt)

ted k problemu:
spolocnika ktoreho naverbujem (ako su zoldnieri alebo daktory z druzinikov) sa viem zbavit normalne,problem mam zo spolocnikmi ktorych dostanem ked sa stanem zemanom. takemuto spolocnikovi staci raz zadat nech ide so mnou a uz ho neviem odvolat,jedino co funguje je aby si odpocinul tak sice nechodi so mnou ale je v dome kde som mu to zadal.
naberanie tych spolocnikov do dostanem z titulom chcem iba preto aby som ich vybavil (hlavne tych co sa stanu spravcami v tych domoch co si musim postavit)

neviete mi poradit ako sa ho zbavit, pripadne ako to opravit ? a zabit ich nechcem
verzi hry mam 1.9
Upravil/a vecnysamotar dne 20.04.2017 16:16
 
SuperHunter
Když otevřeš konzoly a napíšeš do ní set playerfollowercount to 0 tak by tě měli přestat následovat všichni tvoji společníci.

Aby tě přestal následovat jeden z více to už bude složitější Grin

Jak otevřít konzoly

Upravil/a SuperHunter dne 20.04.2017 17:33
 
vecnysamotar
dakujem za reakciu ale to uplne neriesi moj problem, lebo keby som napisal ten prikaz tak stratim vsetkych
spolocnikov aj tych z modov a nie som si isty ci by sa mi podarilo ich nabrat znova.
chodim ako som pisal z piatimi spolocnikmi su to ty dvaja z modov dalej mam sven-a z vorařova, Janessa zoldnier ktoreho som naverboval v bielom priesmiku a lidie ktoru som dostal z titulom zemana v bielom priesmyku.
co sa tyka svena uz som mu raz dal prikaz nech ma opusti a nedalo sa mi ho nabrat znova sice som ho akoby nabral prikazy fungovali normalne len nechcel ist za mnou takze som musel pouzit save kde som ho mal nabrateho teda pred zadanim prikazu aby ma opustil. podobny problem zo tnovu nabratim som mal aj z Lidiou
mam este jedneho spolocnika nabrateho a to z tutulom zemana vo falkreath-u ale toho som nechal odpocivat v jezernej chate(kedze sa nedal odvolattak som mu szadal nech si odpocinie) a ten je pripraveny na obetovanie v ramci Daedrického questu pre Boethiu (v tom dome som dal ako spravcu jedneho z druzinikov a to konkretne jedneho z bratov co som sa im pomahal zbavit vlkodlacieho prekliatia).
a ako som pisal aj ty piati spocnici su dost vela takze dalsich naberat nechcem iba by som chcel vybavit lepsim gearom spolocnikov co ziskam z domami(titulmi zemana) a to sa neda urobit bez toho aby som ich nabral do svojej druziny kedze 2 domy co musim postavit su vlastne v divocine kde utocia zbojnici a ine potvory o drakoch a upiroch nehovorim
 
Starec
Skús použiť mód Jaxonz Positioner. Tým môžeš odstrániť čo len chceš, skopírovať a pridať čo len chceš, hýbať predmetmi a umiestňovať kde len chceš a mnoho iných vecí.
Link: http://www.nexusm...ds/52583/?
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Jak se zbavit hledanosti Archív zodpovězených dotazů 5 26.07.2014 02:17
Jak se zbavit vetřelce Archív zodpovězených dotazů 5 22.08.2013 12:32
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist