Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Za koho hrát?
Khajit Khajit 40%[2 Hlasy]
Argonian Argonian 60%[3 Hlasy]
Redguard Redguard 0%[0 Hlasy]
Počet hlasů : 5
 Tisk diskuze
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát?
Milena
Chci začít novou hru a nemůžu se rozhodnout, zda hrát za Khajita, Argoniana nebo Redguarda.
Napíšete mi nějaké pro a proti dané volby?

Hrát budu asi za zloděje, což vím, že by se Redguard z těchto tří hodil nejméně, nicméně má třeba jiné přednosti, takže i proto o něm uvažuji.

Ale nemůžu se rozhodnout. Grin a nechci začínat 3 hry Grin

Přidala jsem i anketu, ale budu radši když mi odpovíte normálně a napíšete mi proč. Smile Grin Díky! Smile
 
Adrian_S
V podstatě je to úplně jedno, kterou rasu si vybereš.. I z Redguarda můžeš mít skvělého zloděje nebo mága. Spíš jde o to, zda budeš používat rasovou schopnost (nával adrenalinu).

Já už hrál za Khajiita a Argoniána a nejsou špatní.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
KinimodLP
Taky jsem vždycky vybíral podle schopností, ale pak jsem je stejně nepoužíval... Mně osobně se ke zloději nejvíce hodí kočičák (nic proti Grin).
Upravil/a KinimodLP dne 03.04.2017 17:31
 
Milena
Adrian_S napsal:
V podstatě je to úplně jedno, kterou rasu si vybereš.. I z Redguarda můžeš mít skvělého zloděje nebo mága. Spíš jde o to, zda budeš používat rasovou schopnost (nával adrenalinu).

Já už hrál za Khajiita a Argoniána a nejsou špatní.


No já nevím, ono vše má něco do sebe, takže by mi asi nevadila žádná z rasových schopností zmíněných ras.
 
Adrian_S
Max. to, jak tě budou lidé nazývat... "Kočičáku, ještěrko"

Obě zvířecí rasy se hodí na zloděje, ale přeci jen je Argonián více na boj a Khajiit na magii
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
Upřímně, schopnosti jsou úplně nanic, nával adrenalinu nic moc, noční zrak je úplně k ničemu a dýchání se sice teoreticky hodí, ale ve Skyrimu se pomalu nemůžeš utopit i kdybys chtěla.

Já si vybírám postavy podle toho jak mi víc seděj. Rozuměj Roleplaying. Co se týče zloděje (nebo kriminální postavy);
Khajiita bych si vybral kdybych si představoval svoji postavu jako pouličního kapsáře, šejdíře, akrobata nebo drogového dealera.
Argoniana bych si vybral kdybych si chtěl svoji postavu představovat jako lupiče co se vloupává lidem do baráků, a žádný sejf před ním není v bezpečí, nebo jako pašeráka.
Redguarda bych si v tomhle případě vybral kdybych chtěl roleplayovat jako zloděj gentleman, mafián, vrah nebo bandita.

Samozřejmě to jde i jinak. Občas si vymyslím třebas postavu svůdného Khajiita, prohnaného Argonianského mafiána (ta je moje oblíbená Grin) nebo Redguardího kapsáře.

Jinak mám osobně nejradši Argoniany (kvůli kultuře jejich rasy a protože jsem měl vždycky slabost pro plazy).
Upravil/a BadWolf dne 03.04.2017 18:59
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Adrian_S
BadWolf napsal:
Argoniana bych si vybral kdybych si chtěl svoji postavu představovat jako lupiče co se vloupává lidem do baráků, a žádný sejf před ním není v bezpečí, nebo jako pašeráka.


Tohle mi připomíná toho Argoniána v Leyawiinu z TES IV: Oblivion, kdy se vloupával do bytů, nic nekradl, ale jen dával všechny věci do sudů v domě. Takže obyvatelé domů měli "uklizeno" Grin

...

Nakonec ti vlastně dojde, že všechny rasy jsou si vlastně stejné, jen je u nich rozdíl oslovování a počáteční level v dovednostech.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
Pusť si tuhle písničku. Je to známá metoda, která pomáhá lidem rozhodnout. (První rasa, která tě při poslechu napadne je tvá osudová)

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
BadWolf
Adrian_S napsal:
BadWolf napsal:
Argoniana bych si vybral kdybych si chtěl svoji postavu představovat jako lupiče co se vloupává lidem do baráků, a žádný sejf před ním není v bezpečí, nebo jako pašeráka.


Tohle mi připomíná toho Argoniána v Leyawiinu z TES IV: Oblivion, kdy se vloupával do bytů, nic nekradl, ale jen dával všechny věci do sudů v domě. Takže obyvatelé domů měli "uklizeno" Grin

...

Nakonec ti vlastně dojde, že všechny rasy jsou si vlastně stejné, jen je u nich rozdíl oslovování a počáteční level v dovednostech.


Vidíš, na Oblivionu mám dost nahráno, ale tohodle jsem nikdy nepotkal Grin Kde žije? Protože to je absolutní génius Grin

A jo no, ze začátku si člověk myslí že jsou rozdílný a pak mu dojde, že jsou všichni dost podobní. Proto mám rád Argoniany a jejich spojení s Hiss a tak, příjdou mi zajímavější. I když hraju v podstatě všechny rasy. Můj nejoblíbenější lupič byl Ork a moje nejoblíbenější válečnice, která dala do kapsy kdejakýho norda, byla Vysoká Elfka jejíž nejoblíbenější činností byl make up Grin
A moje úplně nejoblíbenější postava byl Nord, který bojoval jen vyčarovanou sekerou a byl pořádným nekromantem (a podle mého headcannonu později emigroval do Morrowindu).

Rasový vlastnosti a dovednosti jsou sice rozdílný, ale Skyrim není hra u který by na tom moc záleželo. Možná až na bonusy k Magicke, pokud chce člověk sesílat některý kouzla dřív.
Upravil/a BadWolf dne 03.04.2017 20:24
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Adrian_S
Ten Argonián se jmenuje "Otumeel". Prostej vesničan, ale prozradí ti, čím se baví.

...

Já dohrál Skyrima už několikrát (6x bez DLC, 2x s DLC), ozkoušel jsem takřka všechno možné a tedy vím, kde co je a jak co vyřešit.. téměř Grin

Ale co se mi nejvíce líbilo, za koho hrát:

Dunmerka - Upírka - Zabiják (hlavně Temné bratrstvo) - 2 očarované dýky a zbroj TB

Breton - Vlkodlak - Čaroděj (Ledohrad) - Arcimág. roucho, těžké rukavice a boty, magie Ničení a Vyvolávání

Khajiit - Vlkodlak - Strážce úsvitu - skleněná zbroj, očarovaná obyč. kuše a obyč. šipky
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
Khajiit Vlkodlak je skvělá kombinace, to mě taky bavilo Grin
I když musím říct že skleněná zbroj se mi líbila naposled v Morrowindu.
Ale je taky fakt, že od tý doby co jsem hrál Fashion Souls 2 tak mě málokterá hra s kustomizací outfitu potěší... Sakra, ty módní přehlídky co jsem tam dělal Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Ako zistím koho mám za spoločníka Archív zodpovězených dotazů 11 25.04.2017 03:31
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
Upír- Khajit lučištník Skyrim - obecně 8 30.09.2015 02:14
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist