Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Užitečný návod pro začínající i pokročilé
Pavelev
Doporučuji zhlédnout, instalace SKSE do Mod Manager a další:

https://www.youtu...bxIu1XUxUE
 
siSINka
NMM jsem nikdy nepoužíval.
Mod Organizer mi připadá výrazně užitečnější.
 
hry.poradna.net
Pavelev
No kdybys sis to pořádně celé pustil, tak je tam návod na oba a hlavně mě vždycky zajímalo na co jsou ty dvě složky src a Data v SKSE. Na to mi nikdo nedokázal poradit. A každý návod ukazoval jak do Skyrim složky překopírovat jen soubory. Tady je vidět co s tím a jaký to má účel v MO. Je tam i spousta jiného nastavení u MO a hlavně, můj názor je, že pro Skyrin MO je podstatně dokonalejší a propracovanější. Jen to chce u toho videa vydržet a v klidu si ho celé přehrát.
 
Starec
Nieje to to proste jedno, jeden či druhí Vám dokáže usporiadať módy, robí zálohy, upozorní na chyby atď..... čo viac treba. Predstavte si nového hráča ktorého reklama na hru zláka, hru si kúpi, nahodí a začne hrať, bez akýchkoľvek znalostí o úpravách, módovaní a podobne.
A teraz si ho predstavte čo sa s ním stane ak sa dočíta o tomto serveri a zistí čo všetko si môže zmeniť, alebo má upraviť, prerobiť, aby tá hra aspoň jak tak vyzerala a dala sa hrať. Toto zmeň, toto uprav, toto treba pretriediť, toto opraviť, toto k tomu ešte nainštalovať, atď - atď.
Aký bude mať asi podľa Vás dojem, čo ho asi napadne o výrobcovi hry? Určite nič dobré. Dnes každý by len hrabal, hoc na úkor kvality. Zaplať, X-krát updatuj, preštuduj, uč sa pracovať a prerábať hru, obchádzať bugy a možná ak hru začneš hrať 3-4 krát sa ti hru podarí aj dohrať. Sorry, toto je len môj názor i keď do dnešného dňa mám odohrané 3200 hod.
Upravil/a Starec dne 16.12.2016 11:53
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Pavelev
Noví hráč nemá s ničím zkušenosti a bohužel Skyrin je ve své dokonalosti na druhou stranu nedokonalí a každý, koho hra skutečně zaujme, začne používat módy a s nimi začnou i problémy. Pro mě to video je dost poučné, to co si z něho každý vezme nebo ne, je jen na něm. Vycházím ze svých zkušeností, a snažím se pomoc. To video jsem sem nedal kvůli diskuzi. A to že hráč siSINka jsem napíše nějaký neopodstatněný komentář a ty se k tomu přidáš, tak právě tyhle debaty o ničem, dělají tohle forum totálně nepřehledný a obzvlášť pro nové hráče. Samozřejmě s tebou z většinu souhlasím ale tyhle debaty o ničem sem nepatří. Zbytečně jsi vynaložil čas a úsilí k ničemu. Kdyby jste raději jeden jako druhý sem daly podrobný popis jak fungují a jak se oba programy používají, jak se zálohuje, atd. udělali byste nejlíp. Tak Vás prosím, zdržte se těhlech nesmyslných debat a napište jsem jen a pouze rady ohledně obou programů.
 
siSINka
Já se na to video nedíval, přiznávám Smile

reagoval jsem jen na ten tvůj text, kde jsem "začátečníky" směroval spíše k používání Mod Organizeru (z tvého textu mi vyplynulo, že se jedná jen o integraci do NMM).

Ještě k SKSE. Už si to přesně nepamatuji, ale mám dojem, že tohle probíhá jednoduše:
- instalace SKSE ve Windowsech, možná kamkoliv (já to dal do herního adresáře, do "Skyrim" ve Steamu)
- po spuštění MO si tento sám SKSE najde, nic není potřeba dále dělat, vše se integruje samo.
 
hry.poradna.net
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Užitečné módy by Diego Skyrim - modifikace 66 27.04.2017 11:11
Najít Varanu Skyrim - dotazy, návody,.. 7 24.10.2014 23:57
kde ho najít Skyrim - Creation Kit - tipy a triky 3 23.01.2013 12:50
Deadry a jak je najít Skyrim - obecně 26 15.04.2012 13:27
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist