Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim NMM Manažer
Starec
No, radím-radím a teraz potrebujem radu ja. Nakoľko sa v tých všetkých aplikáciach nevyznám a zvlášť ak sú v GB, napríklad ako NMM manager. Totiž v snahe predbehnúť tak trocha čas, som si starý Skyrim asi poriadne dodrba.....
Čo sa vlastne stalo!
Staršiu verziu 0.61.23 som chcel updatnúť na ver. 0.63.6 lebo som čítal, že tam je už dáka úprava pre Skyrim SE. Stalo sa, ako som prezeral ver. 0.63.6, tak som tam nič také nenašiel, okrem spúšťača Launch SKSE a akosi ma to SE pomýlilo, tak som to znova vrátil do pôvodnej verzie. Lenže dalo mi to dáku hlášku, a ja debi... som bol tak lenivý, aby som si to dal preložiť, som automaticky klikol na NO a kým som si uvedomil čo som spravil, začalo mi to mazať nainštalované módy. Aby som nedajbože niečo viac nespackal, nechal som to dokončiť, veď NMM si robí zálohu inštalovaných módov. No čo už, začal som to vracať zo zálohy, no čo čert nechcel, niektoré módy potrebujú individuálne špeciálne nastavenia, príkladne preklad, lebo vám rozhádžu češtinu.
Takže teraz mám tam myš-maš ako v grafike tak v češtine. No proste smola ako hrom. Ešte s tou češtinou k náprave by šlo, lebo mám zálohu všetkých prekladov, no horšie je to už z grafikou, piplačka na pár dní, keď nie týždeň, ba možná i viac. Ale čo už, človek sa na vlastných chybách učí.
Čo by ma vlastne zaujímalo!
Je možné cez NMM vkladať módy tak, aby mi ich ukladalo do Skyrim SE, prípadne ako to nastaviť. Totiž chcel by som vyskúšať pár módov zo starého Skyrimu do nového Skyrim SE, alebo bude potrebné niečo iné nainštalovať, (SMM už dávno není podporovaný), prípadne NMM zdvojiť, ale z iným parametrom. Prosím, ak niekto s NMM manažérom má skúsenosti nech sa ozve, pripadne nech poradí ako na to. Dík.
Upravil/a Starec dne 06.11.2016 22:54
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
SuperHunter
MMM myslíš Nexus Mod Mangaer ? Protože nic jiného mě pod tou zkratkou nenapadá
 
Starec
Sorry, preklep. Áno je to Nexus Mod Mangaer. Už som to všetko napravil.
Upravil/a Starec dne 06.11.2016 22:55
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
SuperHunter
Když otevřeš NMM vpravo nahoře je tlačítko kde necháš vyhledat podporované hry. Mělo by to najít Skyrim SE.

https://s19.postimg.org/8a7606ryr/NMM.jpg
 
Starec
Dík,už je to v poriadku. Musel som znova vyhľadať dostupné hry a označiť ktoré tam chem mať.
Mám k tebe ešte jednú prosbu. Určite poznáš aplikáciu BOSS, fakticky ti načíta všetko čo máš v hre nainštalované, chyby, usporiada módy a podobne, je tam v registry viac hier, ale Skyrim SE tam nie je, iba Skyrim. Nevieš náhodou čo stým aby mi načítalo aj Skyrim SE. prípadne dáky updat. Dík.
To sú ale problémy s tým novým Skyrimom SE, čo? Bolo nám to treba? Hoj.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
SuperHunter
Ou, tak to neporadím. Sám ještě čekám na plnohodnotný vydání LOOTu (alternativa OSSe), která zatím SE podporuje jen okrajově.
 
Starec
No ja som našiel tiež LOOT, tu: https://loot.gith...
Stiahnuť druhý program: LOOT.Installer.exe 29.4 MB
Vyzerá dobre, je úplne kompatibilný s Skyrim SE, malo by to byť OK, len troška to potrvá zvyknúť si ako stým pracovať.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
siSINka
BOSS jsem nikdy nepoužíval, ale LOOT není nijak složitý na pochopení. Navíc:

Using mods for Skyrim, Fallout 3 or Fallout: New Vegas? Use LOOT instead, as BOSS's support for those games is relatively poor and no longer maintained. Oblivion users can also use LOOT, but may find that BOSS performs better, depending on the mods they use.


Pokud používáš Mod Organizer, LOOT se stane jeho normální součástí, spouští se z něj. Líbí se mi, že kromě klasického seřazení souborů vyhledá i chyby v *esm/*esp a ty je pak můžeš v TES5Edit opravit. Ano, i po pěti Bethesda neopravila své hlavní *ems soubory, obsahují ITM (identical to master) záznamy a UDR (undisabled record).
....
(píšu o Skyrimu z roku 2011, verze SE mě nezajímá)
 
hry.poradna.net
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist