Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Superenchanting jak na to
FreddieRR
Ahoj lidi, musím se vás zeptat. Myslíte si, že superenchanting se může dělat i bez jakýkoliv perků do alchymie a očarování? Určitě by celkové staty posílení alchymie a s potionem posílení očarování byly výrazně nižší, ale vytváření dalších a dalších setů by se to dalo, ne?
dodatek: a třeba místo obrovských kamenů s obrovskými dušemi drobné kameny s drobnými dušemi
Upravil/a FreddieRR dne 28.01.2012 12:38
 
Saumpee
takže můžete mi to trochu objasnit?
1)Musím mít očarování, kovářství a alchymii na 100?
2)Kde seženu recept na lektvar kovářství, alchymii a očarování?
3)Na co všechno můžu dát na kovářství (prsten, náhrdelník)?
4)Píší že můžu vylepšit deadrické zbraně 2krát, ale poprvé u brousku vylepším na legendarní, a podruhé to už nejde, nevíte co s tím ?
Díky
 
http://www.youtube.com/saumpe
Johny
WORF napsal:
Ohledně enchatingu - muj tip.
Přemyšleli jste jak lepe využít 10 kilo krumpáče co nosíte stále sebou?
Ja si na krumpáč enchnul - uzavření duše. Poslední ránu dám potvoře krumpáčem (v inventaři je to zbran) a tak jsem vyřešil mrtvou váhu 10kiloveho přednětu na kopání :-)

Ty jo, zní to srandovně (zvlášť když si představím ty finish blows s krumpáčem), ale musím přiznat že je to fakt dobrý nápad *THUMBS UP*
 
buth
Saumpee napsal:
takže můžete mi to trochu objasnit?
1)Musím mít očarování, kovářství a alchymii na 100?
2)Kde seženu recept na lektvar kovářství, alchymii a očarování?
3)Na co všechno můžu dát na kovářství (prsten, náhrdelník)?
4)Píší že můžu vylepšit deadrické zbraně 2krát, ale poprvé u brousku vylepším na legendarní, a podruhé to už nejde, nevíte co s tím ?
Díky


1.-na maximum efekt bez podvádzania ano
2.-načo recept?(v hre ich je len pár)-ak máš perky v alchemii (ide to aj bez ale nezistíš všetky účinky) tak pri ochutnaní ktorejkolvek ingrediencie ti zaznamená účinok rastliny,ak nemáš tak použi niektorú dvojkombináciu týchto rastlín - puchýřnice,zářivá houba,zub šavlozubé kočky (tieto sú najdostupnejšie)
3.zbroj,rukavice,náhrdelník,prsten
4.až sa ti zvýši skill tak sa to auto odomkne ale druhýkrát vylepšuj až keď budeš mať max skill a veci budeš mať očarované na max t.j. 28%
Upravil/a buth dne 06.02.2012 22:37
 
skype   svatikptr
Saumpee
buth napsal:
Saumpee napsal:
takže můžete mi to trochu objasnit?
1)Musím mít očarování, kovářství a alchymii na 100?
2)Kde seženu recept na lektvar kovářství, alchymii a očarování?
3)Na co všechno můžu dát na kovářství (prsten, náhrdelník)?
4)Píší že můžu vylepšit deadrické zbraně 2krát, ale poprvé u brousku vylepším na legendarní, a podruhé to už nejde, nevíte co s tím ?
Díky


1.-na maximum efekt bez podvádzania ano
2.-načo recept?(v hre ich je len pár)-ak máš perky v alchemii (ide to aj bez ale nezistíš všetky účinky) tak pri ochutnaní ktorejkolvek ingrediencie ti zaznamená účinok rastliny,ak nemáš tak použi niektorú dvojkombináciu týchto rastlín - puchýřnice,zářivá houba,zub šavlozubé kočky (tieto sú najdostupnejšie)
3.zbroj,rukavice,náhrdelník,prsten
4.až sa ti zvýši skill tak sa to auto odomkne ale druhýkrát vylepšuj až keď budeš mať max skill a veci budeš mať očarované na max t.j. 28%

dík moc, a co znamená bug Falmerské helmy nebo tak?
mám perk na Daedrické zbroje a stejně jde vylepšit jen jednou Sad(
Když dodržím to co píšeš tak budu mít v mečei hodnotu útoku přes 900 ?
 
http://www.youtube.com/saumpe
buth
Alchemkou (27-28% na item) môžeš očarovať rukavice,prsten,náhrdelník a helmu.Bug je že naraz môžeš mať nasadenú čelenku a aj Falmerskú helmu tak namiesto 4 povolených vecí môžeš použiť 5 čo ti celkove pridá nejakých 15% navyše.
Už máš full skill?Ono sa to tuším odomyká na skile 90.Lektvar obnovy ti určite odomkne druhé vylepšenie.
Dosiahnuť sa dá,tu si pozri http://skyrim.4fa...highlight=superenchanting&rowstart=20
od Freani kde má meč s 953dmg.Pred kovaním najskôr požiť
lektvar obnovy (132% liečivé kúzla) a potom kování.Na veci očarovanej s kovaním musíš vidieť že má namiesto napr.29% je až 67%.Ale s týmto si celú hru posereš.Rozumné je mať dmg na zbrani max 300.Ja mám na luku aj meči len okolo 170 a bohate stačí.
 
skype   svatikptr
Saumpee
buth napsal:
Alchemkou (27-28% na item) môžeš očarovať rukavice,prsten,náhrdelník a helmu.Bug je že naraz môžeš mať nasadenú čelenku a aj Falmerskú helmu tak namiesto 4 povolených vecí môžeš použiť 5 čo ti celkove pridá nejakých 15% navyše.
Už máš full skill?Ono sa to tuším odomyká na skile 90.Lektvar obnovy ti určite odomkne druhé vylepšenie.
Dosiahnuť sa dá,tu si pozri http://skyrim.4fa...highlight=superenchanting&rowstart=20
od Freani kde má meč s 953dmg.Pred kovaním najskôr požiť
lektvar obnovy (132% liečivé kúzla) a potom kování.Na veci očarovanej s kovaním musíš vidieť že má namiesto napr.29% je až 67%.Ale s týmto si celú hru posereš.Rozumné je mať dmg na zbrani max 300.Ja mám na luku aj meči len okolo 170 a bohate stačí.

já vím, jsem si ho chtěl jen tak ukovat.
Elixír obnovy jsem myslel že je na kouzla léčení atd.?
No kování mám 92-93 nevím přesně a jde to kovat jen jednou.
Saumpee - 43 Lv
Všeobecně zaměřený Breton
 
http://www.youtube.com/saumpe
Saumpee
Fortify Restoration jaký to je elixír? a kde ho seženu zkoušel jsem lektvar regenerace, obnovy zdraví a kouzel obnovy a elixir kovariny zustal na stejnem vysledku
Saumpee - 43 Lv
Všeobecně zaměřený Breton
 
http://www.youtube.com/saumpe
dredista
ahoj prave som skusil ten trik s lektvarom na posilenie obnovy a funguje to s tymto lektvarom dokazete spravit lektvare hoci aj o 400 percent silnejsie.takto som urobil lektvar na posilenie kovacstva s ucinostou 700 pecent teda v praxi daedricky mec s damage 1400 bodov a daedricky luk damage 1700 bodov.jediny zadrhel je ze lektvar treba vypit skor ako si obleciete itemy na alchymiu.inak nevezme hra navysenie ucinnosti.
Upravil/a dredista dne 20.03.2012 21:37
 
Pilgrim
Co říkate na toto očarování. http://2i.cz/70d7...
 
nagasadowcz
Že je to děsně overpowered, ale musí být prdel s tím jen tak ze srandy hrát Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Pilgrim
Takže ze superočarováním jsme skončili. Při součastném patchi 1.9.32 lektvar obnovy už nefunguje. Aspoň u mně. Sad
 
Game-Killer
- dal som link lebo mi nechcelo dať rovno video

sorryakto tu bolo no tu je peknezhrnuté čo a ako - ja som skúsil trochu sa pobavil a nechal tak - najlepšie bolo ke´d som za bieleho dňa kľakol rovno pred stráž vybralmu všetko z vreciek a on nič Grin ani ma nevidel a to som pred ním poskakoval Grin
Upravil/a Game-Killer dne 05.06.2013 20:42
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
Pilgrim
Sorry "Game-Killer", ale to video bylo přidáno na youtube 11.12.2011 takže daleko před současným patchem. Nevím jak je to s ostatními verzemi, ale já mám PC.
Upravil/a Pilgrim dne 06.06.2013 10:21
 
Starec
Není problém si vyrobiť super zbrane, stačí kliknúť v mojom podpise na zbrane ktoré používam, alebo ktoré som za čas používal. Nedávno som našiel mod na kušu ktorá sa dá bežne vyrobiť a samozrejme očarovať. Má aj zvláštnu výhodu, šípky páli za sebou ako zo samopalu. Nepočítal som ich, ani sa to nedá, je to rýchlosť ktorá sa nedá vystihnúť. Proste ciel dostane spršku zásahov a nemá šancu na prežitie. Lenže takéto zbrane proste ochudobnujú požitok z hry. Je to akoby hrať COD s dákym trainerom. Nabehneš, pokosíš a frčíš ďalej. Nemá to už tú atmosféru útoku a obrany. Oveľa lepší požitok je, ak sa dokážeš i niekomu nebadane priplaziť od zadu a ak máš dáky dobrý video mod a správny patch, tak vidíš jak mu sundáš hlavu a schuti si do nej ešte aj kopneš. To už je dôkaz, že za niečo aj stojíš. Nie BU-Bu-Bu za každú cenu cez mrtvoly a ide sa ďalej.
Starec přiložený následující obrázek:


[73.39kB]
Upravil/a Starec dne 06.06.2013 18:14
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Game-Killer
viem že je to staršie video ale mne to fungovalo na najnovšom patchu tak neviem no možno je zase nový a ani neviem
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
Mike
Vyřešeno.
Zamykám, přesouvám do archivu, autor upozorněn pomocí soukromé zprávy.
Neaktivní téma.

V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist