Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Sarako
Hlavou mi probleskne myšlenka: ,,Že by už Cariel přišla na to, že je Thera upírka?", ale nedám to na sobě znát a půjdu si vyslechnout, co má Cariel na srdci.
 
Adrian_S
"Možná ona ho zná." přemístím se k duši ženě, "Ty víš, o koho se jedná? Víš, proč spadl?"

Pokud mi (ne)odpoví, vstanu od ní a podívám se na Arteria, "Opravdu si myslíte, že bude mít něco u sebe?". Pakliže mi přitaká, opatrně ho budu prohledávat. Budu se snažit, abych se ho dotýkal lehce prsty.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
"Jo, radši půjdem, když už nic tak abysme aspoň vykoumali co se zrovna děje ve městě. A nebo popřípadě můžem zkusit tu čarodějku... ale fakt si o Horatia dělám starosti... Takže jdem. Co ty, Milesi?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
"Wow, wow, wow já se nepřišla bít," vykřiknu potom co mě shodí.

"Přišla sem za prastarou," řeknu.
 
Aurelius
→ Tah 422

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Serana se rovněž usmála a mlčky tě vedla ke schodišti po kterém jste oba směřovali vzhůru do dalšího patra. Chvilku jste bloudili chodbou až jste konečně spatřili dveře do knihovny. Byly zavřené. Cestou jste minuli hned několik noviců a novicek, vedli s sebou diskuze o dění nejenom před Univerzitou, ale také o současné situaci v Císařském městě a Univerzitě.

„Měl bys sem chodit častěji. Nebo si aspoň dodělat nějaký titul... Abys byl třeba mistr ničivé magie nebo tak něco.“ řekla Serana a sáhla po klice u dveří, „Mě už brzy čekají zkoušky z magie Obnovy. Tak jsem zvědavá, jak dopadnu. A vlastně taky tak trochu na zkoušejícího...“ dveře byly zamčené, „Zamčeno?“ podivila se nahlas a sáhla do kapsy u svého roucha, vyndala svazek klíčů v němž vyhledala správný klíč. Odemkla a pokynula ti, že můžeš vstoupit.

Vešel jsi. Serana vytáhla klíč a zavřela za sebou dveře. Knihovna byla pořád stejná, jak si ji pamatuješ, pouze tu nevládla protivná knihovnice, která zjevně zahynula během boje o Císařské město, neboť jsi ji tu od té doby nikdy nepotkal. Knihy na stolku byly různě poházené, nesrovnané a knížka pro záznam vypůjčených knih se válela na zemi.
„Achjo... Jde to tu od desíti k pěti.“ povzdechla si při pohledu na poházené knížky, sebrala knihu se záznamy, očistila obal a podívala se na poslední vypůjčení. „Do správy knihovny se moc profesorů nehrne.“ konstatovala s mírným úsměvem na tváři a vrátila knihu zpět na stůl. „To co hledáš bude táhle.“ ukázala na zamčené dveře omezeného přístupu. Znovu byla nucena vytáhnout svazek klíčů, „Jakéže to byly knihy?“ zeptala se znovu, když odemkla dveře a naznačila ti, že jí můžeš následovat.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Žena na tebe nereagovala, pouze plakala a její pláč postupně sílil. Arterius se pousmál nad tvým pokusem.
„Je tu už příliš dlouho. Prázdnota ji dostihla a jediné co se v její hlavě odehrává je neustále trápení a bolest.“ vysvětlil ti následně, „Těžko v ní zůstalo něco víc.“, na tvůj dotaz zdali myslí prohledání vážně přikývl.

Opatrně jsi se sklonil k mrtvému a začal jej nenápadně prohledávat. Dával jsi velký pozor, čeho a jak se mrtvého dotýkáš. Nic zázračného jsi však nenašel. Arterius na sobě nedal znát, že se zmýlil.
„Nic?“ pronesl spíš pro sebe nežli k tobě, „Riskneme to schodiště. Půjdu první... Ty se drž trochu zpátky, protože to nevypadá úplně stabilně a váhu nás obou to asi neunese najednou.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Ma’Riar přikývl a Miles rovněž souhlasil, že se k vám přidá. Dopřál si pár posledních loků, sebral své věci a odebral se k východu. Khajiit ti pokynul, abys mezitím vyrazil ven a počkal před domem společně s Miles.

Jakmile jsi vyšel do předsíně Miles si zrovna obouval boty a hovořil s blondýnkou, která nesla ven rukou přemáchané prádlo.
„Měla byste jít s námi. Vaše zkušenosti by se nám určitě hodili.“ pronášel k ní zatím co jí držel dveře, aby mohla vyjít ven.
„Svoji minulost jsem hodila za hlavu.“ lehce se smutně pousmála, „Teď chci být dobrou matkou pro své dcerky. Bitevní vřava mě už neláká. Je to záliba vás mužů... Nikoliv nás žen.“ zakončila.
Nazul sis boty a vydal se ven. Miles ti rovněž podržel dveře a následně je nechal zabouchnout. Blondýnka se mezitím odebrala za dům pověsit prádlo.
„Sloužila v legii.“ řekl tiše a protáhl se, „Přál bych jí klid, ale obávám se... Jau... Hernajz.“ zaskučel bolestí, když si protahoval záda, „Uff... Lepší. Obávám se, že si vybrala špatné město.“ povzdech si, „I když.“ zamyslel se, „Ono to bude všude jinde stejný.“ mávl rukou, „Po válce není klid nikde dokud se to časem nesrovná. A co vás odválo do města, v němž panuje taková nenávist vůči nelidským rasám?“ uchechtl se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Odešel jsi stranou za Cariel, postavila se k okraji hradby a otočila se k tobě. Chvilku mlčela, jako by se ujišťovala, že vás nikdo z přítomných neuslyší.
„Máte zásluhu na mém životě. Za to jsem vám vděčná, a proto vám dám teď jednu radu, kterou byste se měl řídit.“ začala pozvolna a tiše, „Doporučuji vám, aby vaše paní zůstala zde a nechodila dolů. Bude to bezpečnější jak pro ni...“ koutkem oka koukla po Theře, která vyčkávala až sleze dolů poslední ze zbrojnošů. „Tak i pro nás.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Dobře. Skryji jí neviditelností.“ přikývl Garmin, „Ale on musí znovu do okovů.“ ukázal na Orka, který se při jeho slovech ihned nasupil. Představa, že bude mít na rukou opět pouta se mu příliš nelíbila.
„Je to nutné?“ zastala se ho překvapivě bosmerka.
„Když přivedeme vězně...“ podíval se na tebe, „Nebude náš neohlášený příchod do města tolik podezřelí. Když přijdeme jen tak mohlo by to vyvolat podezření.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Ochránce si tě změřil pohledem. Mlčky ti gestem naznačil ať vstoupíš, ale pomocnou ruku k postavení se zpět na nohy ti nepodal. Místo toho usedl opět do své oblíbené polohy a spokojeně zavřel oči, jako by ho přicházející písečná bouře vůbec netrápila.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fjeratlof
Odmítl jsi nabídku čarodějky a vyrazil proti ní. Odrazil jsi její ovládnuté meče. Jeden svým štítem, druhý zbraní, ale obě zbraně byly ihned připraveny k dalšímu útoku. Přesto se ti dařilo se přiblížit, ale stálo tě to značné úsilí. Když jsi se přiblížil dostatečně blízko, čarodějka zahodila jeden z mečů a udeřila holí znovu do země. Z magické hole vytrysklo kouzlo, které obkroužilo čarodějku a pokrylo její tělo plameny. Zahodila i druhý z mečů a pozvedla ruku s cílem proti tobě seslat útočné ohnivé kouzlo. Pakliže se přiblížíš příliš k čarodějce budeš vystaven jejímu ohnivému plášti, který tě může popálit a v horším případě se stát i tvou záhubou.

Legionář odhozený tlakovou vlnou se pozvolna vzpamatoval. Ležíc na zemi se začal rozhlížet a znovu orientovat v bojišti. Začal se zvedat a hmatat po svém meči, nenašel jej, a tak sáhl po záložní dýce. S bolestí se postavil na nohy.

Oplátovaní rytíři mezitím drtili legionáře. Jejich formace sice dlouze vzdorovala, ale neohroženost rytířů ji nakonec udolala. Jeden z legionářů skončil rozseknutý napůl, další využil příležitosti a provedl útok na oplátovaného zboku. Zabodl mu zbraň do hůře chráněného boku, ale nejednalo se o smrtelný úder. Smrtelný úder mu zasadila až kvestorka, která uskočila útoku útočícího astrochana a úder tak zasáhl očarovaného rytíře. Ohnivý úder jej poslal k zemi a již více se nepostavil na nohy. Astronach se zastavil. Znovu utvořil ohnivé kouzlo a vyčkával až udělá Pelena chybu. Už byla opět skryta za štítem. Druhý rytíř se mezitím bil s jiným legionářem. Legionář úspěšně vykrýval jeho údery a provedl i pár rychlých protiúderů.

Mirabellino ochranné kouzlo ještě více zesláblo a bolest způsobená proudícím výbojem do jejího těla ještě více zesílila. Vzdorovala, ale marně. Její protivník byl mnohonásobně mocnější a nemilosrdnější, neustával, a ještě více se pokoušel kouzlo prolomit až se mu to povedlo. Následně své kouzlo podpořil jiným kouzlem a odhodil bretonku na druhou část místnosti kde se udeřila bokem o jednu z nižších skříní. Zůstala bezvládně ležet v místě dopadu.

Legionář, který se konečně zcela postavil na nohy, pozvedl dýku proti mágovi. Ten se však jen uchechtl, neboť ho jeho nový protivník spíše pobavil, než vyděsil. Tvořil kouzlo a seslal proti legionáři silný výboj, který se stal pro legionáře smrtelným.
„Přesně takhle vypadá naše slavná legie... Slabochové co nedokáží uchránit před smrtí ani sami sebe. Tomuhle učiní Caesar přítrž.“ pronesl mág s úšklebkem a začal vyhledávat dalšího protivníka. Příliš jich však nebylo. Pelena vzdorovala astronachovi, kterého se mág rozhodl odvolat v momentě kdy začal slábnout. Kvestorka tak byla dalším volným protivníkem, poslední legionář několika rychlými údery odrovnal oplátovaného rytíře a rovněž se stal volným. Pevně sevřel štít a na pokyn kvestorky společně utvořili menší formaci.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
SuperHunter
Pomalu se zvednu, oklepu se a vejdu dovnitř.
 
scorpioncz
"To bych asi měl, přece jen už toho umím spoustu. Jen jsem se nedokopal k žádné zkoušce ... to víš, vždycky do toho něco vlezlo. Útok na Imperial City, ta návštěva Morrowindu ... Gerrick ... ale hodlám to brzy napravit. Už mě unavuje být jen studentem." Odpověděl jsem na její návrh, abych si udělal nějaký titul.

Potom co jsme vešli dovnitř, jsem se rozhlédl. "Jo, máš pravdu. Sice tu byla otravná babka knihovnice, ale aspoň tu byl pořádek jak nikde jinde." Prošel jsem do knihovny s omezeným přístupem a zopakoval zamyšleně jména knih. "Kniha od arcimága jménem Festus Festo. Snad by to mělo být něco o prokletích a podobných věcech. Potom kniha s názvem ‚Teleporty a brány do jiných sfér‘ od Averia Daltona, a ještě dvojice knih od Tarena Derose. První se jmenuje ‚Ztracená duše‘, a ta druhá se jemnuje ‚Duše a kameny duší: podrobný výčet‘. To by mělo být všechno."

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Dobrá, dám na Vaší radu." odvětím Cariel a v myšlenkách předám celý rozhovor s Cariel Theře včetně mého přání, aby počkala.

Až mi Thera mé přání potvrdí, vzkáži Cariel: ,,Její Jasnost souhlasí." a vyrazím s Cariel a brumskými zbrojnoši skrz poklop do hradu.
 
Aurelius
→ Tah 423

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Tak se podíváme...“ řekla tiše Serana a začala hledat v pečlivě urovnaných regálech správné autory. Omezený přístup byl přeci jen v lepším stavu než knihovna pro všechny kolemjdoucí a studenty. Knihy v regálu byly pěkně srovnané podle autorů, případně podle zaměření, o kterém pojednávaly.

Mezitím co prohledávala jeden regál za druhým sis všiml i malého stolku na němž bylo odloženo několik nezařazených knih. Jedna kniha měla podivný obal, vypadal jako něčí srst. Ovázána byla slabounkým ozdobným provázkem a přišlo ti jako by na tebe po celou dobu cosi na jejím obalu hledělo.

„Mám první!“ zaznělo radostně, „Teda myslím... Jo. Je to ona. Paráda.“ dodala Serana a nejspíš ofoukla knihu od prachu, neboť zakašlala. Spolu s jejím kašlem ti přišlo jako by něco spadlo ve vedlejší části knihovny. Možná se ti to jen a pouze zdálo. Serana nijak nereagovala, a i nadále pokračovala v hledání zbylých knih.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Thera v myšlenkách tvé rozhodnutí akceptovala a zůstala na věži. Cariel jen a pouze spokojeně přikývla a následovala tě k poklopu. Vaši zbrojnoši byli již dole a připravovali se k dalšímu pohybu. Chodba, do níž jste vlezli, dále směřovala doleva a poté se rozprostírala do tvarů písmena U z něhož se dalo dostat do téměř každé věže spojené s hradem, do audienční místnosti a také do většiny pokojů včetně toho regentčina. Alespoň tak to tvrdil jeden ze zbrojnošů, který s tě následuje.
„Jsou tam tři žoldáci.“ řekl tiše jeden ze zbrojnošů, když se opatrně přitiskl ke stěně a koutkem oka pohlédl do chodby ve tvaru U. Dveře, které obě chodby oddělovaly byly totiž z nějakého důvodu vysazeny.
„Mohla bych je zkusit zneškodnit.“ navrhla, „Je jich méně než na nádvoří, ale pokud tu použiji magii...“ podívala se na tebe, „Nejspíš by mě mohla odhalit Dvorní čarodějka nebo nějaký jiný schopnější mág.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Zvedla jsi se a oklepala. Muž nijak nereagoval. Vešla jsi dovnitř a opět ucítila tu samou vůni. Uvnitř se nic nezměnilo. Prastará na sobě měla stále stejný úbor a její služebná rovněž. Obě vypadaly jako by je vůbec vznikající napětí ve vesnici kvůli přicházející bouři nevzrušovalo. Obě se na tebe tázavě podívaly, ačkoliv z výrazu Prastaré šlo poznat, že nejspíš tvůj důvod příchodu moc dobře zná.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Kdybych tam napochodoval v tom co mám na sobě, zbaštili by mi, že jsem jeden z nich? Nebo snad mají nějaký stejnokroj?" zeptám se potichu brumského zbrojnoše.
 
scorpioncz
"Kdo ví co tady všechno je za knihy. Raději nebudu riskovat dotýkat se každý knihy co vidím. Co kdybych se jí dotkl a kousla mě, nebo mě to teleportuje na dno oceánu ... eeh raději ne." Pomyslel jsem si při pohledu na chlupatou knihu a raději vyrazil za seraniným radostným výkřikem.

"Super, doufám že mi ty knihy budou užitečné. Počkej, neslyšelas něco? Jako by něco spadlo. Půjdu se tam podívat, nechceme tu nechat svinčík. Zvlášť, když tu knihovnice žádná není." Pronesl jsem a šel se podívat za zdrojem hluku.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
SuperHunter napsal:
"Mám vás hlídat dokud se nepřežene bouře," řeknu a opřu se o blízkou zeď.

- Nachází se v zahraničí, odesláno přes chat.
 
Aurelius
→ Tah 424

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Cože? Doufám, že tu nejsou krysy!“ řekla s důrazem a lehce zděšeným výrazem, začala se rozhlížet kolem, ale zjevně usoudila, že zde se nic pohnout či spadnout nemohlo. „Jo... Raději to prověř.“ řekla nakonec a pokračovala v hledání. Bylo však znát, že prohledává regály o něco opatrněji a obezřetněji jako by na ní mělo každou chvíli cosi vyskočit.

Rychlejším krokem jsi se přesunul ke dveřím z omezeného přístupu. Vykoukl jsi do přístupné části knihovny a spatřil dvojici osob, jak zrovna nenápadně vykukují z prostoru mezi regály. Zjevně si tě ani jedna z osob nevšimla. S opatrností obešli regál a teprve teď si rozeznal černou uniformu mladé altmerské profesorky (graf. vzhled - zde), která zde byla z pověření Thalmoru, spatřil jsi ji už během svého zatýkání, popravy kněžky a nyní znovu v knihovně kde neměla co dělat. Vlasy měla lehce pocuchané a rukou si je urychleně opravovala zatím co kráčela pryč. Pár kroků za ní kráčel tovaryš (graf. vzhled - zde) ve svém obnošeném rouchu, dunmer s černými havraními vlasy a tlustší tváří s rysy míšence. (protože jsi částečně skryt ještě za prahem místnosti s omezeným přístupem nespatřili tě, zatím)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zbrojnoš zakroutil nesouhlasně hlavou, „Tohle nejsou stráže Chorrolu, ale nějací najatí žoldáci. Těžko by to zbaštili.“ řekl tiše. Cariel vyšla trochu blíže, přitiskla se k stěně a pokynula zbrojnoši ať jí uvolní místo i ona se chtěla podívat. Jakmile tak učinila tiše se zase vrátila. Postavila se vedle tebe.
„Mají na hrudi symbol elitních žoldáků. V minulosti jsem se nimi setkala... Jsou to nelítostní vrazi bez cti. Bojují za toho, kdo zaplatí víc.“ řekla potichu, „Budou těžkým oříškem... Protože celý život žijí jen pro jedno – zabíjení.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Ochránit?“ lehce se pousmála Prastará, „Předčím nás chceš ochránit? Před bouří? Ta sem dovnitř nepronikne, a to co číhá uvnitř? To nepřichází ublížit mně, mé služebné, ale tobě a tvým lidem. Mně nehrozí žádné nebezpečí.“ dodala ledovým klidným hlasem a znovu se usadila. Služebná se jen lehce pousmála.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 03.07.2018 12:37
 
BadWolf
"Jsem z Orsinia a hledám způsoby jak pomoct svým lidem. Ale to neznamená, že bych se k ostatním menšinám otáčel zády - to není způsob jakým ctít Malacatha. No, a nakonec, mám sto chutí dát tomu kreténskýmu veliteli do držky."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
Potichu jsem se vzdálil zpět a odplížil se zpátky k Seraně. Když jsem k ní přišel, tak jsem jí hned uklidnil. "Neuvěříš co jsem měl teď možnost vidět ... a co bych raději neviděl. A ne neboj, není to krysí městečko ... Znáš tu altmerku, co je tady za Thalmor? Tak přesně tu jsem teď viděl, jak odcházela pryč. Ale nejhorší je že nebyla sama a všechno napovídalo tomu, že s tím tovaryšem se kterým tam byla ... no zbytek si asi domyslíš. Radši si to nech ale pro sebe. Nevím proč, ale koukaj z toho problémy ... No to je fuk, jak vidíš, žádný krysy tu nejsou ... našlas něco dalšího? Ať odsud můžem vypadnout?" Sesnámil jsem Seranu s mým objevem a zeptal se jí ohledně knih.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
SuperHunter napsal:
"Vaše mrmlání moje rozkazy neovlivní," pokrčím rameny.

- Nachází se v zahraničí, odesláno přes chat.
Upravil/a Aurelius dne 03.07.2018 13:50
 
Aurelius
→ Tah 425

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Potichu jsi se odplížil k Seraně, která zprvu nechápala tvé chování, ale když jsi jí sdělil cos viděl rozesmála se tiše, zakrývala si ústa přitom.
„Fakt?“ zaznělo z jejich zakrytých úst po chvilce. Shromážděné knihy se mezitím hromadily bokem. „Spellorová?“ znovu se uchechtla, „Zrovna do ní bych to neřekla, že by mohla... Něco takového. Vždyť tu má na Thalmor každý pifku.“ odložila položila na hromádku další nalezenou knihu, „Hele a to se říkalo, že má mít za nedlouho svatbu, podle univerzitních drbů je totiž zasnoubená a nějakým vlivným, bohatým altmerem z Letních ostrovů. Ale těžko říct, jestli je to pravda.“ pokrčila rameny.

„Krom jedné jsem zatím našla všechno. Kdopak ti vlastně řekl o těchhle knihách? Nevypadá to na nějaké běžné počteníčko před spaním.“ zeptala se s úsměvem, který již nezakrývala rukou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Tam jsem ještě nebyl.“ pronesl Miles po tvé odpovědi, „Byl jsem téměř ve všech provinciích Císařství, Morrowindu i krátce v té argonianské provincii. Skoro z každé provincie jsem si něco přivezl. Z Morrowindu jizvu na levém boku, Vysokoskalí mě stálo zlomený nos.“ uchechtl se, jeho nos přitom napohled nevypadal vůbec zlomeně nejspíš si jej nechal velmi dobře ošetřit, „A pár dalších...“ mávl rukou, „Služba Císařství tě zavede kamkoliv. Obzvláště pak pod hlavičkou Penitus Oculatus.“ zakončil svůj monolog.

Ma’Riar vyšel ven z domu. Ozbrojen svým mečem se k vám připojil. Neřekl ani slovo pouze se podíval na Milese, který se ještě jednou rozhlédl.
„Mělo je to pěkné, ale lidé jsou tu zkažení.“ konstatoval poté, „Jdeme?“ optal se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zbrojnoš zakroutil nesouhlasně hlavou, „Tohle nejsou stráže Chorrolu, ale nějací najatí žoldáci. Těžko by to zbaštili.“ řekl tiše. Cariel vyšla trochu blíže, přitiskla se k stěně a pokynula zbrojnoši ať jí uvolní místo i ona se chtěla podívat. Jakmile tak učinila tiše se zase vrátila. Postavila se vedle tebe.
„Mají na hrudi symbol elitních žoldáků. V minulosti jsem se nimi setkala... Jsou to nelítostní vrazi bez cti. Bojují za toho, kdo zaplatí víc.“ řekla potichu, „Budou těžkým oříškem... Protože celý život žijí jen pro jedno – zabíjení.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Prastará tvá slova nijak nekomentovala. Dívka se pouze pousmála a tiše se věnovala své práci. Stejně tak Prastará, znovu vstala a přešla ke kotlíku. Přivolala dívku a cosi jí zašeptala. Dívka přikývla a následně oběhla do nějaké boční místnosti o které jsi předtím ani pořádně nevěděla.

Zvenčí se poprvé dostavily nějaké známky přicházející bouře. Hluk a zmatek rovněž postupně utichal. Až utichl zcela. Okenice chatrče prudce udeřily, ale Prastarou nic neznepokojovalo. Poklidně pochodovala po svém příbytku a věnovala se své činnosti. Z poklidu ji vytrhl až příchod dvojice válečníků ve zlatavých zbrojích. V jedné byla navlečená žena v druhé nějaký válečník. Byli špinavý od písku.

„Posílá nás velitel, abychom tu s vámi setrvali. Kdyby se naskytli nějaké problémy.“ řekla klidným hlasem žena a sejmula si přilbu skrývající zlatavé vlasy. Ozbrojena byla štítem a mečem, zatím co druhý válečník byl vybaven palcátem, štítem a lukem s toulcem plným zlatavých šípů.
Z výrazu Prastaré jsi usoudila, že příchod tvých nových společníků jí není příliš po chuti. Cosi tiše zamumlala a opět se rozešla ke svému stolku a začala drtit tobě neznámou přísadu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 04.07.2018 11:45
 
BadWolf
"Tak Vysokoskalí máš dost blízko. A z Orsinia by sis asi odnesl nakřáplou lebku, ne nadarmo tam žijou jen orci a divá zvěř." zachechtnu se. "A co je to vlastně to Penius Ovulatus bo jaks to říkal?"
"Jo, jdeme." odpovím poté Ma'Riarovi.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
"Pokud jo tak to je pěkná mrcha, no nic, radši se tim nezatěžovat. Ještě by nás Gerrick našel a chtěl zavřít za podkopávání Thalmoru nebo kdo ví za co."

"No ono to není běžné počteníčko před spaním, tohle je na výuku. Ta se většinou před spaním nedělá ... copak už si nepamatuješ jaké to je se učit před spaním? Hrozně rychle a snadno se usíná." Zazubil jsem se a ještě se zeptal. "A která chybí?" A rozhlédl jsem se po knihách co už dokázala vyhledat.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
SuperHunter napsal:
Kývnu na nově příchozí, "Hlídač u vchodu vám nedělal problémy?" zeptám se a budu dál sledovat Prastarou.

- Nachází se v zahraničí, odesláno přes chat.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2019 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5197 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3347 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2802 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9414 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5175 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4489 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4492 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5388 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist