Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Tondulin
"Upřímně pro mne hodnosti tolik neznamenají a navíc bůh ví, jestli se někdy vrátím do aktivní služby. To snad jedině kdyby začala nanovo válka s Thalmorem."

"Nevěděl jsem, že je to mezi nimi až tak horké. Popravdě jsem neměl moc nikoho jiného po ruce, Chorrolské vojsko je v současném stavu spíš taková větší domobrana a trápí nás nedostatek důstojníků, proto jsem byl nucen narychlo šáhnout po někom z vašich rytířů." Vysvětlím Elbertovi, proč jsem Tilbauta z důvodu nouze pověřil tou misí a napiju se jeho skvělého čaje.

"Asi jste mi chtěl říct něco o tom, jak byste si představoval rozdělení našich pravomocí." Usměju se a znovu si loknu čaje.
 
Sarako
,,A ještě jedna věc. Nesháněl se tu po mě můj dunmerský služebník Garyn?" zeptám se ještě stráží a náležitě jim Garyna popíši ,,Měl přijet na mém koni a měl mi pomoci s touto záležitostí ohledně příbývajících uprchlíků z Morrowindu, kterou mě pověřila Vaše hraběnka."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 1030

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nemám tušení.“ odpověděl ti jeden ze stráží, „Jak jsem říkal už předtím. Vystřídali jsme se a za nás nikdo takový branou neprošel ani neprojel. Obzvláště dunmera bychom si pamatovali, protože vůči jejich pouštění dovnitř jsme teď opatrnější. Pustíte jednoho a hned se domáhají vstupu i ostatní a bývá složité je pak vyvést z města, když přestanou respektovat pravidla a utáboří se uvnitř.“ obrátil se na druhého, který jen přikývl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Chápu.“ kývl hlavou Elbert, „Válka s Aldmerským spolkem není vyloučena a proto musíme být bdělí a myslet dopředu, připravit Chorrol tak, aby byl schopen boje v kterékoliv válce.“

„Neorientuju se v jejich vztahu. Prožil jsem teď nějaký čas na vodě a také v Hammerfellu.“ přiznal Elbert, „Ale vzhledem k Annině reakci soudím, že bude lepší je držet od sebe. Byla to vaše volba na kterou jste měl právo, obhajovat ji nemusíte. Jste velitel Chorrolského vojska, vybral jste si ho tak jste si ho vybral. Důležité je, aby byl schopen podávat solidní výkon a dokázal osobní život oddělit od toho pracovního.“ zareagoval na tvá slova o přijetí Tilbauta zatímco ses napil čaje, byl tak akorát, ale velmi chutný.

„Ano. To jsem přesně chtěl.“ souhlasil následně, když si mu připomněl téma o kterém s tebou chtěl mluvit, „Musíme projednat organizaci a jak to mezi námi celé bude fungovat, abychom zbytečně nevytvářeli nežádoucí zmatky.“ koukl na tebe, „V podstatě jsem ze své strany dospěl k názoru, že vám velení nad rytíři kompletně předám. Formálně budu v jejich čele stále já, ale jinak je povedete vy a budou plnit vaše rozkazy podle vašich potřeb. Já si občas některé vytipované adepty stáhnu pokud je budu potřebovat jako doprovod nebo na nějakou výpravu. Předpokládám, že je nebudete nutit vykonávat rozkazy, které by byly v rozporu s jejich přesvědčením nebo rozkazy ze Shornhelmu.“ sledoval tvoji reakci, „Chci se totiž věnovat diplomacii. Velení oddílům vojsk jsem si užil dost v legii a nějak ani nevidím důvod proč bych měl někomu sekundovat a zároveň se zbytečně vysilovat, když mohu své síly soustředit užitečněji jinde.“ odmlčel se, „Sice nejsem Rolstonová, nemám takový diplomatický přehled ani cit, ale Arteriové potřebují v Cyrodiilu zesílit a obnovit svoji zašlou slávu.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Benoch se zprvu zatvářil překvapeně, skoro se zdálo jakoby o tvém pověření jeho zástupem na přednášce nevěděl. „Ano.“ potvrdil nakonec tvá slova, „Rozhodně to platí. Já bych měl mít nějaké jednání, které mi zasahuje do přednášení. Kdyby náhodou byla nějaká změna budu vás já nebo Palagán zavčasu infromovat. Každopádně ráno budu ještě na Univerzitě přítomen, protože musím vyřešit tenhle problém a také předat instrukce kvůli večernímu rozloučení a také máme profesorskou poradu.“ odmlčel se nakrátko sklopil zrak, „Předpokládám, že se také zúčastníte? V obou případech.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Přikývnu a pokusím se Stormia ujistit, “Nezklameme Vás. Hned jak to bude možné začneme s obhlídkou jeho domácnosti. Pokud se naskytne jiná, méně riskantní příležitost, hned vás budu informovat.”

Pokud ode mne Stormio nebude nic víc chtít, vydám se znovu najít Zeniru, která by neměla být daleko.

(překopírováno z chatu z důvodu dovolené)

Rozhlédl se jakoby nikdo nechtěl, aby ho slyšel přestože jste stáli i nadále stranou na chodbě. „Dostaňte z něj informace co potřebujeme a potom ho diskrétně zlikvidujte. Ideálně tak, aby to vypadalo na přepadení nějakého zloděje, útok dě*ky co nedostala zaplaceno nebo dostateční dýško, přebrání nějaké drogy... útok někoho z minulosti nebo já nevím kdovíco.“ pokrčil rameny, „Určitě něco vymyslíte. Obě jste dost kreativní řekl bych. A jestli vám mohu doporučit.“ nakrátko se odmlčel, „Existuje i lektvar díky kterému vyklopíte všechno, existuje i takové kouzlo, ale bojí je dost komplikované a umí to málokdo. Lektvary tohoto typu jsou zakázané prodávat po všech Císařských provinciích, ale naše agenta na magické Univerzitě má k těmto lektvarům přístup. Mohla by vám ho obstarat. Ale raději bych to řešil bez něj.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Proti tomu asi nemám co namítnout....." Odmlčím se a budu poslouchat, jestli má něco dalšího Elbert na srdci, protože tohle zatím znělo až moc dobře na to, aby v tom nebyl nějaký háček.
 
Sarako
Se slovy: ,,Přeji poklidnou hlídku." se rozloučím se strážnými a vydám se dle popisu ke strážnici, kde by se mohl nacházet velitel Brumských vojsk.

Až tam dorazím, tak se tam s dekretem v ruce nehledě na velitelovu nepřítomnost poptám po Garynovi stejným způsobem, jako těch dvou strážců u brány.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Dobře výborně. A ano plánuji se zúčastnit. Zároveň však mám schůzku a zároveň oběd zde, jenž si nesnese odkladů, takže to budu muset nějak stihnout. Profesorská porada je vlastně kdy? Pokud se to bude mísit s tím obědem, tak tam možná budu pouze chvíli. Od doby co jsem se vrátil ti je mnoho záležitostí, jenž si žádají moji pozornost."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 1031

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vyhledal si Brumskou strážnici. Po zaklepání na dveře ti otevřel jeden ze stráží ve zbroji městské stráže. Vypadal ospale a přilbu neměl nasazenou vůbec.
„Jo...“ koukl poté co zamžoural na dekret, „Nějakej dunmer tohohle jména se tu hlásil.“ zazíval, když se zeptal na Garyna, „Poslali jsme ho za komořím do hradu. Nejspíš ho převedl před hraběnku a jestli má dekret jako vy tak je tam možná nejspíš ještě teď.“ podrbal se na tváři, „A jestli je váženým hostem hraběnky pak ho buď ubytovala přímo ve hradě nebo v domě pro vzácné návštěvy.“ popsal ti cestu k domu o kterém mluvil a poté se rozhlédl po okolí, znovu zívl. „Nesnáším noční služby.“ postěžoval si tiše.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Elbert se spokojeně usmál po tvé reakci, opřel se zády o zadní opěradlo židle a ruce si dal podél opěradel na lokty.

„Určitě se k vám doneslo, že plánuji kandidovat na předsedu rady hrabství. Otec si sice přál, aby post připadl komořímu Delmusovi, ale vyloženě zákaz mi nevystavil. Domnívám se, že Chorrol potřebuje v čele rady někoho s novějším pohledem a také by to posílilo moji pozici v rámci diplomacie.“ začal pozvolna, „Nebudu vás žádat o hlas ani se vás snažit nějak ovlivnit abyste mi hlas dal. Nicméně na rozdíl od komořího Delmuse znám problematiku se kterou se budete potýkat důkladněji a to by vám mohlo být ku prospěchu kdybyste chtěl něco rychleji prosadit.“ koukl na tebe znovu, „Ale to jsem odbočil někam kam sem nechtěl. Teď to důležité.“ předklonil se a opřel se lokty o stůl, „Jaký je váš názor na rod Viciů? Představují pro nás reálně nějakou hrozbu? Pokud ano jak velkou.“ položil otázky a napil se čaje, přičemž na něm bylo znát, že s napětím očekává jak jeho otázky zodpovíš.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Porada bude hned ráno. Sejdeme se na osmou v komnatě profesorů. Oběd by vám to nijak nerušit nemělo.“ ujistil tě Benoch téměř okamžitě, „Probereme nějaké organizační věci, tlak ze strany Císařských mágů a nějaká nová pravidla, která začnou platit na pozemcích Univerzity. V poslední řadě pak probereme nějaké drobné změny ve vedení Univerzity.“ dodal následně. Laurana se Seranou si překvapeně vyměnily pohledy, když byly zmíněny drobné změny ve vedení Univerzity.

„To je asi vše.“ napil se vína, „Co jsem měl na srdci a kvůli čemu jsem přišel. Nerad bych vás zdržoval, když jste se nejspíš po dlouhé době všichni opět sešli.“ usmál se a střídavě koukl na tebe s Lauranou i na Seranu s Flaviem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
”Pokud ten kontakt opravdu nechcete zapojovat do naší operace tak se samozřejmě pokusíme uspět i bez jejich pomoci… ovšem, něco takového by mohlo výslech velmi urychlit a tím i zvýšit šanci na náš úspěch v získávání pravdivých informací,” pokusím se zdůvodnit zapojení nově zmíněného kontaktu, ”Mohu se zeptat proč je nechcete kontaktovat?”


„Mám za to, že požití lektvaru by mohlo být v případě nějakého důkladnějšího ohledání těla zjištěno.“ odpověděl ti bez váhání Stormio, „Tohle není žádný chudák, ale vysoce postavený úředník. Takže pokud bude podezření, že zemřel nějak jinak než přirozeně pravděpodobně vynaloží maximum úsilí, aby jeho tělo důkladně ohledali a nic nepřehlédli. Jistě chápete kam tím mířím. Musíte to zkrátka provést chytře, ale pokud chcete jít touto cestou jsem si jist, že existuje i nějaké kombinace lektvarů která by mohla znemožnit odhalení přesného použitého lektvaru.“ odmlčel se, „Na druhou stranu...“ rozhlédl se opět, „Když ho zmlátíte, dostanete z něj informace co potřebujete, zlikvidujete ho a poté ho nějak rafinovaně dostanete z města a pohodíte někde v nějakých ruinách, aby se z něj stal pokrm pro zvěř. Pak vás asi použití lektvaru trápit nebude.“ koukl na tebe, „Zkrátka meze se nekladou, nutné jsou výsledky a anonymita.“ zdůraznil, „Jak to provedete je čistě na vás.“ zopakoval, „Naší agentkou na Univerzitě je profesorka Fairwen Spellorová.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"Fajn, to mi vyhovuje. V tom případě se bez problémů zúčastním všeho. A pokud chcete klidně se zdržet ještě chvíli můžete. Přece jen přinesl jste dobré zprávy ohledně Lyry. A to se musí oslavit. Dobrá péče povede třeba k výraznému zlepšení." Pozvednu znovu sklenici s vínem a pronesu přípitek.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Otázka ohledně rodu Vici mě vyvede z míry, jelikož jsem něco takového opravdu nečekal a překvapeně odložím hrníček s čajem stranou. "Rod Vici? Proč by měl rod Vici ohrozovat Chorrol? Nebo je vaše otázka mířená tak, zda představují hrozbu pro rod Arteriů?" Se zaujetím se zeptám a budu přemítat nad tím, jak něco takového vůbec Elberta napadlo.
 
Sarako
,,V tom případě velmi ocením, když mu vzkážete, že na něj čekám u městské brány." odvětím strážnému ,,Někoho, jako je Bílý Guar, jistě nenechá dlouho čekat." načež vyrazím k bráně, kde počkám na Garyna.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 1032

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Stráž se na tvůj požadavek nijak radostně nezatvářil. Nakonec zabouchl dveře a když si ušel několik metrů, vyšel ze dveří jiný stráž na první pohled mnohem mladší, kterého nejspíš vyslal místo sebe. Vrátil ses k bráně kde se situace vůbec neměnila. Vše bylo při starém, dvojice stráží postávala na svém stanovišti a střežila průchod branou. Moc práce neměli, protože se zjevně v tuhle dobu do města nikdo příliš nechystal.

Netrvalo dlouho a k bráně se dostavil i Garyn, oblečený do nového koženého kyrysu pod nímž byla patrná kroužkové košile s kápí, kterou neměl nasazenou, stejně tak plášťovou kápy. Když se blížil mávl na tebe na přivítanou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Napadnutí Chorrolu by z nich udělalo rebely vůči Císařství.“ usmál se pobaveně Elbert, kterého nejspíš představa jak se rod Viciů snaží obsadit Chorrol pobavila, „Zajímá mě jestli jsou hrozbou, jestli jsou natolik silný, by pro nás představovali hrozbu. Tím myslím pro rod Arteriů.“ rozvedl trochu svoji otázku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Děkuji, ale ne.“ odmítl slušně tvé pozvání Benoch, „Rád bych si dnes večer v klidu odpočnul... včera jsem toho příliš nenapsal.“ pousmál se směrem k Flaviovi.
„Jo... Svatba byla pěkná, hostina bohatá... a ranní bolehlav taktéž.“ dal mu zapravdu Flavius, který se rovněž svatby v Chorrolu zúčastnil.
Pozvedl jsi číši v vínem, připili jste si a když Benoch dopil posledních pár loků vína vstal pomalu ze židle, zasunul ji zpět pod stůl a poté se jednou rukou chytl za opěradlo a druhou schoval za záda.

„Vyprovodím vás.“ nabídla se Serana, která vstala.
Benoch jen kývl hlavou a přesunul okamžitě svůj zrak na tebe. Přičemž si ve své hlavě uslyšel jeho hlas: „Zničení teleportační místnosti musí zůstat utajeno. O jeho zničení se veřejnost nesmí dozvědět.“ následně svůj oční kontakt přerušil, rozloučil se s následně následoval Seranu do předsíně.

„Dnes se mi bude mnohem lépe usínat.“ přiznal Scipio radostně a popadl láhev, aby si mohl dolít.
„Skočím uložit malou.“ oznámila Laurana, pomalu vytáhla malou Merril ze židle a když dala malá popřála všem dobrou noc zamířila v doprovodu Laurany do ložnice. V jídelně jste tak zůstali jen ve trojici: Scipio, ty a Flavius.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
”Pokud ten kontakt opravdu nechcete zapojovat do naší operace tak se samozřejmě pokusíme uspět i bez jejich pomoci… ovšem, něco takového by mohlo výslech velmi urychlit a tím i zvýšit šanci na náš úspěch v získávání pravdivých informací,” pokusím se zdůvodnit zapojení nově zmíněného kontaktu, ”Mohu se zeptat proč je nechcete kontaktovat?”


„Mám za to, že požití lektvaru by mohlo být v případě nějakého důkladnějšího ohledání těla zjištěno.“ odpověděl ti bez váhání Stormio, „Tohle není žádný chudák, ale vysoce postavený úředník. Takže pokud bude podezření, že zemřel nějak jinak než přirozeně pravděpodobně vynaloží maximum úsilí, aby jeho tělo důkladně ohledali a nic nepřehlédli. Jistě chápete kam tím mířím. Musíte to zkrátka provést chytře, ale pokud chcete jít touto cestou jsem si jist, že existuje i nějaké kombinace lektvarů která by mohla znemožnit odhalení přesného použitého lektvaru.“ odmlčel se, „Na druhou stranu...“ rozhlédl se opět, „Když ho zmlátíte, dostanete z něj informace co potřebujete, zlikvidujete ho a poté ho nějak rafinovaně dostanete z města a pohodíte někde v nějakých ruinách, aby se z něj stal pokrm pro zvěř. Pak vás asi použití lektvaru trápit nebude.“ koukl na tebe, „Zkrátka meze se nekladou, nutné jsou výsledky a anonymita.“ zdůraznil, „Jak to provedete je čistě na vás.“ zopakoval, „Naší agentkou na Univerzitě je profesorka Fairwen Spellorová.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Ta představa, že by rod Vici shromáždil vojáky a napadl Chorrol mi taky přišla úsměvná, ale zeptal jsem se jen pro jistotu. Ohledně toho, jestli představují hrozbu pro Arterie nemám ani zdání, to není na mě abych posuzoval, to by jste se měl spíše zeptat svého otce." Odpovím co nejvíc neutrálně, portože nemám žádné ponetí o tom, proč se na tohle ptá Elbert zrovna mne.
 
Sarako
,,Mefala buď blahoslavena příteli." pozdravím se s Garynem a pokračuji: ,,Kontroloval už jsi výbavu, co nám poslal baron Arterius?" načež ho vezmu dál od stráží, aby neslyšely, co potom budu Garynovi říkat: ,,Tam venku před městem jsem viděl spousty potencionální poddaných, kteří zoufale touží po tom, aby jim někdo vládl a já jsem se rozhodl, že se toho ujmu. Budu k tomu potřebovat tvou pomoc a věř, že nepřijdeš zkrátka. Až se mi povede v Cheydinhalu urovnat onu napjatou situaci, rád bych se stal lenním pánem na jedné z těch polorozpadlých tvrzích na hranicích s Morrowindem a ucházet se tak o titul barona. Zajdi do toho tábora před městem a vzkaž všem, že jim pro většinu z nich tvůj pán zaplatil suché místo v hostinci. Ženy a děti mají přednost, pak otcové a nakonec muži, co cestují sami. Rodina je na Morrowindu na prvním místě, což Bílý Guar dobře ví. Pro ty, kteří umí držet zbraň a budou si chtít zajistit lepší budoucnost pro sebe a svou rodinu, je místo v jeho službách."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Když se vše uklidní a pomalu se to začne rozcházet, tak se otočím na Flavia: "No, ještě jsi nepověděl, jaké to tam vlastně bylo na té svatbě ... a taky nevím, jestli už to víš, ale rod Vici znovu nabyl bohatství. Takže myslím že budeme oba se Scipiem rádi, když s náma spojíš síly, abychom rozhodli co s tím. Plánuji investice, abychom neseděli na hromadě zlata, ale spíše se zabezpečili pozemky a jměním, které by se mohlo v budoucnu dokonce i znásobit. Jakýkoliv pohled na věc se hodí."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 1033

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Kontroloval.“ přikývl Garyn, „Také jsem mluvil s čarodějkou LaRouchovou.“ pokračoval přičemž poukázal na svoji zbroj, „Její práce. Obstarala mi zbroj hned jak se vrátila do Anvilu.“ následně tě nechal dohovořit.

„Vím o nich.“ reagoval na táborovou vesničku před městem, „Byl jsem se tam krátce po svém příjezdu podívat. Těch skutečně bojeschopných tam nejspíš moc nebude. Převážně jsou to ženy s dětmi bez manželů. Těch kompletních rodin je tam po málu a těch bojeschopných ještě méně. Spousta jich je vyzáblých jakoby by dlouho neměli co do úst.“ povzdechl si, „Jsou v opravdu bídné situaci.“ konstatoval, „Ale o to větší šance je, že budou ochotni tě následovat pokud uvidí alespoň nějakou naději na lepší budoucnost. Ovšem... nevím jestli zrovna hranice mezi Morrowindem a Cyrodiilem je to kam by se chtěli vracet.“ obrátil se ke stanům a krátce se do stanové vesničky zadíval, poté se obrátil zpět na tebe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Víte...“ usmál se po tvé reakci Elbert, který na sobě nedal znát jestli je s tvojí odpovědí spokojen nebo naopak není, „Věc se takto.“ pohlédl na dlaň své ruky a palcem jedné si začal kroužit v dlani druhé, „Historie má tendenci se opakovat. Kdysi dávno byl náš rod v Cyrodiilu pod vedením mého strýce Decima Arteria prosperující, měl vliv, moc a silné postavení. To vše zmizelo jednu noc kdy jsme byli zrazeni a zmasakrováni.“ pozvedl hlavu, „Můj otec mě vždy učil, abych odpouštěl, ale nezapomínal. A nyní uplynuly roky, hrany nenávisti se otupily, iniciátoři vykrváceli a my jsme opět získali nějakou stabilní moc v této provincii. A i nyní jsme v pozici jako před lety. Obklopujeme se Viciovci. Plácáme se s nimi po zádech jako přátelé, mluvíme o společné budoucnosti bez toho, abychom si uvědomovali jak křehké to vše v minulosti bylo a jak snadno se to celé rozbilo.“ zadíval se na tebe s vážným výrazem, „Proto se vás ptám, protože Cyrodiil znáte lépe, znáte lépe toho Flavia a nejspíš jste za tu dobu měl možnost se setkat i s jinými z jeho rodu. Zajímalo mě... jestli jsou zkrátka natolik při síle, aby pro nás představovali nějakou hrozbu vůči, které...“ odmlčel se jakoby vážil správná slova, „Vůči které by mohlo být nutné být více na pozoru než jsme doposud byli.“ napil se čaje, „Jste totiž velitel Chorrolského vojska a mimo jiné budete zodpovídat za to, aby rod Arteriů byl v bezpečí nejen za zdmi tohohle hradu. A jedno přísloví říká: 'Nejhorším nepřítelem je tvůj přítel, neboť nepříteli se vyhýbáš kdežto příteli důvěřuješ.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Výborné.“ usmál se Flavius, „To je na velmi dlouhé povídání Škorpiasi. Škoda, že jsi tam nebyl. Poznal bys vskutku zajímavé lidi...“ odpověděl ti stručně přestože na něm bylo znát, že by se rád rozpovídal a zaběhl do detailů, ale zdálo se, že mu v tom spíše brání přítomnost Scipia, před kterým nejspíš nechtěl líčit veškeré detaily, protože po něm chvilkami pomrkával.

„Scipio mi něco naznačil.“ koukl s úsměvem na Scipia, když přešel na druhé téma týkající se zářné budoucnosti rodu. „To zní velmi dobře.“ pochválil tvůj nápad následně, „Koneckonců mám teď v legii docela volno. Když budeš potřebovat budu ti klidně k ruce.“ nabídl se.
„Zítra se snad při obědě vyrýsují nějaké dobré investice.“ nadhodil s nadějí Scipio, „Ale je důležité si uvědomit, že s rostoucí mocí roste zodpovědnost a též závist druhých. Teď se držíme při zemi, nevyčníváme, ale jakmile se to změní můžeme se velmi rychle octnout ve skutečné rodové válce.“
„Proto musíme zvolit správnou stranu a mít silné spojence.“ namítl Flavius a napil se víno, rovněž ho dopil a pomrknul po lahvi jestli je uvnitř ještě nějaké víno, nebylo. Zbylo jen velmi málo a bylo by nutné požádat o novou láhev.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Mám za to, že požití lektvaru by mohlo být v případě nějakého důkladnějšího ohledání těla zjištěno.“ odpověděl ti bez váhání Stormio, „Tohle není žádný chudák, ale vysoce postavený úředník. Takže pokud bude podezření, že zemřel nějak jinak než přirozeně pravděpodobně vynaloží maximum úsilí, aby jeho tělo důkladně ohledali a nic nepřehlédli. Jistě chápete kam tím mířím. Musíte to zkrátka provést chytře, ale pokud chcete jít touto cestou jsem si jist, že existuje i nějaké kombinace lektvarů která by mohla znemožnit odhalení přesného použitého lektvaru.“ odmlčel se, „Na druhou stranu...“ rozhlédl se opět, „Když ho zmlátíte, dostanete z něj informace co potřebujete, zlikvidujete ho a poté ho nějak rafinovaně dostanete z města a pohodíte někde v nějakých ruinách, aby se z něj stal pokrm pro zvěř. Pak vás asi použití lektvaru trápit nebude.“ koukl na tebe, „Zkrátka meze se nekladou, nutné jsou výsledky a anonymita.“ zdůraznil, „Jak to provedete je čistě na vás.“ zopakoval, „Naší agentkou na Univerzitě je profesorka Fairwen Spellorová.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Ne... Nejsou." Odpovím, jen aby mě s tím Elbert přestal otravovat, jelikož mu očividně odpověď, že o tom nic nevím nestačí. "Jestli je to už vše, tak já zase poletím. Děkuji za váš čas a snad naše spolupráce bude nést své ovoce." Usměju se a konečně vypadnu od Elberta. Půjdu vyhledat Annu do jejích komnat, abych se jí omluvil za tu situaci s Tilbautem.
 
Sarako
,,Ve Valusových horách se nachází zřícenina pevnosti Scinia. To místo bylo opuštěné už za druhé éry a horská půda je tam neúrodná, takže jestli se Cheydinhalský Hrabě tolik touží tamních dunmerských uprchlíků nadobro zbavit za cenu titulu barona a bezcenného pozemku, s pevností, jejíž oprava je příliš drahá na to, aby se vyplatila, jistě bude souhlasit. Samozřejmě se si hodlám koupit nějakou půdu pod horami, kde hodlám vystavět menší osadu. Jako baron budu povinen udržovat armádu, připraven plnit jeho příkazy a odvádět mu daně. Sice to vypadá, jako by mi přeskočilo, ale pořád se tam dají pást guaři a v neposlední řadě síťovci, kteří jsou dost odolný na to, aby přežili i volně na Solstheimu, takže tady by se jim mohlo i dařit." odvětím na Garynova slova ,,A rozhodně nehodlám nutit ty dunmery k opravě pevnosti. Spíš bych sehnal mykologa, kterej tam vypěstuje houbu, jako jsou v Telvannijskejch městech a to bude bohatě stačit. Taky jsem přemýšlel o náhorní plošině náhorní plošině u horského jezera Arrius - malebné místo se špatnou pověstí, ale vše se nakonec rozhodne podle toho, jak moc se mi povede Cheydinhalského Hraběte zpracovat." věnuji krátký pohled ke stanům s uprchlíky a dodám: ,,Zatím bude stačit, když ji řekneš jen to, co jsem po tobě chtěl, a zmíníš, že každý, kdo mi přísahá věrnost, dostane jídlo pro sebe a svou rodinu a mé slovo, že mu za jeho služby zajistím půdu."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 1034

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Garyn si vyslechl tvé plány do budoucna s pokyvováním hlavy. Když si dohovořil krátce mlčel a pak kývl souhlasně hlavou, „Budoucnost zní dobře. Snad bude Cheydinhalský hrabě podobně rozumný jako ten Anvilský.“ konstatoval nakonec, „Přetlumočím jim to a uvidíme jestli to přinese nějakou úrodu. Je večer... takže většina už bude buď zalezlá ve stanu ukládat děti nebo vařit nějakou večeři.“ zhodnotil, „Hraběnka nám poskytla ubytování.“ obrátil se zpět na tebe a sáhl do jedné z kapes, „Tady je klíč. Dala mi dva.“ dodal a předal ti klíč od ubytování.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Elbert se po tvé odpovědi uchechtl, „Pak nechápu proč by se naše rody měli opět spojit sňatkem.“ namítl s kroucením hlavy, „Ale to je jedno.“ mávl rukou a přešel na jiné téma, „Ano. V podstatě asi ano. Sice bych se dokázal ptát i dál, ale chápu, že máte nějaké jiné povinnosti a už je večer. Takže vám děkuji za vás čas a těším se na spolupráci.“ přikývl a gestem ti naznačil, že klidně můžeš jít. „A kdybychom se už dnes neviděli. Přeji dobrou noc.“ popřál ti ještě před tvým odchodem.

Opustil si jeho komnatu, zavřel za sebou dveře a okamžitě zamířil ke komnatě dvorní čarodějky. Zaklepal si na dveře a vyčkal dokud se ti nedostalo pozvání. Nemusel si čekat dlouho, krátce po klepání si zaslechl Adriannin hlas jak tě zve dovnitř. Sáhl jsi na klidu a vešel dovnitř. Komnata již byla zcela zbavena prachu do přehozů zabalených věcí, nábytku a aparátů. Adrianna seděla v bleděmodrých šatech u pracovního stolku, jednou rukou měla podloženou hlavu a hleděla do rozevřené knihy, kterou si četla. Na klíně pak měla černé koťátko, které hladila.

Když pozvedla hlavu, aby se podívala kdo vešel bylo v její tváři patrné povzdechnutí. Založila záložkou stránku na které skončila, zaklopila knihu a odložila ji stranou. Koťátko pomalu položila na zem.
„Upaluj.“ řekla mu s úsměvem, koťátko ihned vyrazilo tvým směrem. Adrianna se za ním ještě chvíli s úsměvem dívala a pak pozvedla svůj zrak zpět k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Výborné.“ usmál se Flavius, „To je na velmi dlouhé povídání Škorpiasi. Škoda, že jsi tam nebyl. Poznal bys vskutku zajímavé lidi...“ odpověděl ti stručně přestože na něm bylo znát, že by se rád rozpovídal a zaběhl do detailů, ale zdálo se, že mu v tom spíše brání přítomnost Scipia, před kterým nejspíš nechtěl líčit veškeré detaily, protože po něm chvilkami pomrkával.

„Scipio mi něco naznačil.“ koukl s úsměvem na Scipia, když přešel na druhé téma týkající se zářné budoucnosti rodu. „To zní velmi dobře.“ pochválil tvůj nápad následně, „Koneckonců mám teď v legii docela volno. Když budeš potřebovat budu ti klidně k ruce.“ nabídl se.
„Zítra se snad při obědě vyrýsují nějaké dobré investice.“ nadhodil s nadějí Scipio, „Ale je důležité si uvědomit, že s rostoucí mocí roste zodpovědnost a též závist druhých. Teď se držíme při zemi, nevyčníváme, ale jakmile se to změní můžeme se velmi rychle octnout ve skutečné rodové válce.“
„Proto musíme zvolit správnou stranu a mít silné spojence.“ namítl Flavius a napil se víno, rovněž ho dopil a pomrknul po lahvi jestli je uvnitř ještě nějaké víno, nebylo. Zbylo jen velmi málo a bylo by nutné požádat o novou láhev.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Mám za to, že požití lektvaru by mohlo být v případě nějakého důkladnějšího ohledání těla zjištěno.“ odpověděl ti bez váhání Stormio, „Tohle není žádný chudák, ale vysoce postavený úředník. Takže pokud bude podezření, že zemřel nějak jinak než přirozeně pravděpodobně vynaloží maximum úsilí, aby jeho tělo důkladně ohledali a nic nepřehlédli. Jistě chápete kam tím mířím. Musíte to zkrátka provést chytře, ale pokud chcete jít touto cestou jsem si jist, že existuje i nějaké kombinace lektvarů která by mohla znemožnit odhalení přesného použitého lektvaru.“ odmlčel se, „Na druhou stranu...“ rozhlédl se opět, „Když ho zmlátíte, dostanete z něj informace co potřebujete, zlikvidujete ho a poté ho nějak rafinovaně dostanete z města a pohodíte někde v nějakých ruinách, aby se z něj stal pokrm pro zvěř. Pak vás asi použití lektvaru trápit nebude.“ koukl na tebe, „Zkrátka meze se nekladou, nutné jsou výsledky a anonymita.“ zdůraznil, „Jak to provedete je čistě na vás.“ zopakoval, „Naší agentkou na Univerzitě je profesorka Fairwen Spellorová.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Výborně." převezmu si klíč od Garyna a dodám: ,,Ale i tak hodlám posečkat, abych věděl, kolik porcí jídla mám nechat v hostinci připravit." načež s i stoupnu k bráně abych měl dobrý výhled na tábor uprchlíků před městem.
Upravil/a Sarako dne 22.08.2021 22:17
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
"Pozitivní výsledky a diskrétnost, můžete si být jistý," přikývnu a před odchodem ještě zmíním, "Můžu se zeptat proč profesorku Spellerovou nechcete zapojovat?" Budu se snažit neznít moc vlezle v případě že o tom nebude chtít mluvit.
Upravil/a SuperHunter dne 23.08.2021 13:08
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4098 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8067 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5487 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4661 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12500 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7344 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6415 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6234 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7429 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist