Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Tondulin
"To bylo ještě v zápalu role a hlavně jsem měl chuť tu ženskou zabít." Odpovím Carwen a sundám si masku. "Docela se nám to povedlo, hezky jsi na Alfonze vytáhla jeho homosexualitu. Je to až trochu strašidelné jak jsi se Poaedanila. Ale asi bych měl být pyšný na to jak jsem tě vychoval." Zasměju se, když se budeme blížit k hospodě.

"Byl bych radši kdyby jsi šla dovnitř, třeba se nám podaří vyvolat bitku. Už od té doby co jsem poprvý viděl Rolstonovou mě děsně svědí pěsti." Zahlásím a vejdu do hospody ať už s Carwen nebo ne. (Nechám na ní) a rozhlédnu se dva uvidím někde v rohu popíjet Šmajdalfa.
 
Aurelius
→ Tah 705

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Převzal jsi kus papíru, rozbalil jej a začetl se do jeho obsahu:

Obsah písemnosti:
Obsah dopisu byl kupodivu velmi krasopisně napsaný. Legionář po předání vzkazu odstoupil stranou a opřel se o stěnu. „Mám něco vyřídit? Nebo si můžu jít konečně lehnout?“ zeptal se poté co zívl únavou.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Měla jsem podobnou chuť.“ přikývla souhlasně Carwen, která zjevně naprosto sdílela tvou nenávist vůči Rolstonové. „Poaedanila?“ usmála se, „Zase si tolik nefandi. Jak si řekl… bylo to v rámci role. Nic víc.“ přibrzdila tvá slova.

„Půjdu s tebou…“ rozhodla se následně a následovala tě do hostince. Uvnitř na vás ihned dýchlo horko, těžký vzduch ale také vůně grilujícího se masa. Několik štamgastů se ihned natočilo ke dveřím, Carwen je svojí postavou zaujala a začali po ní pokukovat, ale ona je ignorovala následovala tě k muži se špičatým kloboukem, který zrovna ládoval svoji dýmku. Mladá pohledná bardka mezitím začala hrát na hudební nástroj.
„Tyvole co to je za trotla?“ zazubil se jeden ze štamgastů, když spatřil tvůj oděv.
„No jo vole… Heh…“ zaznělo od jiného.
„Neočumujte mi hosty.“ udeřil přes záda výhružně hadrem jednoho ze štamgastů procházející hospodský, „Nečumte a chlastejte. Než sem naběhne blonska a budeme všichni v prdeli. Vás vykopne a budete si to srkat na ulici.“ zvolal a zalezl za pult.
„Snad by sis nenadělal z nějaký blondýny.“ zašklebil se postarší muž a pozvedl poloprázdný korbel, „Však to není žádná šlechtična a nemá tu žádnou moc.“
„By ses divil.“ nesouhlasil hospodský, „Vona možná není šlechtična, ale za nikdy zjevně tahá a docela dost.“ odplivl si do prázdného vědra, „Vona totiž je schopná sem naběhnout s lejstrem a budeme pěkně v prdeli.“ oznámil hospodský a začal čepovat další pivo.
„Jasně. Co si ještě nevymyslíš, abys nás zastrašil.“ zazubil se starý štamgasta a dopil pivo. Ostatní se rozesmáli. Hospodský zakroutil hlavou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Vrhl jsi proti nekromantovi blesk, on však tvůj magický úder odrazil a přesměroval vzhůru, udeřil do stropu, ale žádnou výraznou destrukci nezpůsobil. Při jeho odrazu blesku jsi, ale provedl ještě útok mečem, kterým jsi sekl proti ruce, ve které držel magickou hůl. Povedlo se ti jej zasáhnout a se zapraskáním kostí ho odzbrojit. Lich ve vzteku seslal ochranné kouzlo, které tě odhodilo proti stěně. Elanya stáhla pomocí telekineze lichovu hůl stranou, pryč z jeho dosahu. Udeřil jsi se do zad a dopadl na zem. Elanya přeměnila své aktivní kouzlo s levitujícími bleskovými koulemi, vyvolala další levitující bleskové kouzlo a přesunula jejich pozici tak, aby vytvořila jakousi bleskovou klec, v níž hodlala licha uvěznit. Lich sebou cukl, chtěl vzlétnout, ale výboj blesku ho poslal okamžitě k zemi. Chtěl zavzdorovat ochranným kouzlem, ale při rychlém pohybu mu blesková klec uštědřila další úder. Elanya s pozvednutou rukou udržovala bleskovou klec, kterou začala pozvolna zmenšovat. Do pasti lapený lich byl zjevně bezradný, jeho ochranná kouzla přestávala být s klesající magickou energií účinná a bylo jen otázkou kdy ho blesky vyvolané Elanyí nadobro zničí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
Jenom se budu smát pod fousy řečím štamgastů a půjdu si přisednout ke kouzelníkovi. "Zdravím strýčku, už je to doba co jsme se neviděli." Vesele podám Šmajdalfovi ruku na pozdrav a představím je navzájem s Carwen. "Co že tě cesty zavedly do Chorrolu? Jsi tu taky na svatbu?"
 
Sarako
,,Zajisté vojáku, dej si pohov a jdi si lehnout." odpovím legionáři.

Poté se otočím ke třem legionářům, co mi měli pomoci s prohledáním sklepa: ,,Pokračujte zatím beze mě." přitom rukou pokynu k padacím dveřím ,,Ještě si musím něco zařídit." a dojdu za Garynem, abych mu sdělil nové informace.
¨
Jakmile ho uvidím, zeptám se ho: ,,Jak pokračuje hledání?" a předám mu onu písemnost od zajatce, aby si jí také mohl přečíst.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 706

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Legionář poděkoval a spěšně opustil hostinec. Trojice legionářů začala plnit tvůj rozkaz, postupně po jednom začali slézat dolů a pátrat. Mezitím jsi se vrátil ke Garynovi, který s pomocí jiného legionáře zrovna páčil poklop směřující pod pódium.

„Konečně.“ zvolal zadýchaně legionář, když se ozvalo lupnutí. Garyn si jen otřel čelo a rozhlédl se. „Zkusím to teď otevřít.“ řekl legionář, Garyn přikývl a šel ti naproti.
„Snad už jsme se to konečně otevřeli.“ ohlásil ti a převzal písemnost, začetl se do ní. „Heh… To se nám to celé jen nepříjemně komplikuje.“ povzdechl si nahlas, „Ale dalo se to čekat… jestli je uvnitř fakt takový velký poklad. Pak dává smysl, že se tolik jistil.“ zhodnotil nakonec.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Jen nějakou vodu.“ odpověděla Carwen hospodskému a následovala tě ke stolu, kde seděl muž se špičatým kloboukem. Trochu překvapeně si tě prohlížel, když sis k němu přisedl a začal na něj hovořit. Potřásl ti rukou a následně i Carwen, která se posadila vedle tebe.

„Cesty mě zavedou vždy tam kde by mohlo být zúročeno mé umění.“ usmál se přívětivou tváří čaroděj se špičatým kloboukem, „Ale asi tě zklamu.“ povzdechl si, „Jestli sis přišel něco koupit tak mám jen zlomek svých zásob na prodej.“ odmlčel se, protože hospodský postavil před tebe i Carwen hrneček s čistou vodou, Carwen poděkovala, hospodský se usmál a vrátil zpět za pult. „Krátce po mém příjezdu mě odchytla zdejší paní a požádala mě, abych jí prodal většinu svých zásob. Právě na tu zítřejší svatbu.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Vrhl jsi proti nekromantovi blesk, on však tvůj magický úder odrazil a přesměroval vzhůru, udeřil do stropu, ale žádnou výraznou destrukci nezpůsobil. Při jeho odrazu blesku jsi, ale provedl ještě útok mečem, kterým jsi sekl proti ruce, ve které držel magickou hůl. Povedlo se ti jej zasáhnout a se zapraskáním kostí ho odzbrojit. Lich ve vzteku seslal ochranné kouzlo, které tě odhodilo proti stěně. Elanya stáhla pomocí telekineze lichovu hůl stranou, pryč z jeho dosahu. Udeřil jsi se do zad a dopadl na zem. Elanya přeměnila své aktivní kouzlo s levitujícími bleskovými koulemi, vyvolala další levitující bleskové kouzlo a přesunula jejich pozici tak, aby vytvořila jakousi bleskovou klec, v níž hodlala licha uvěznit. Lich sebou cukl, chtěl vzlétnout, ale výboj blesku ho poslal okamžitě k zemi. Chtěl zavzdorovat ochranným kouzlem, ale při rychlém pohybu mu blesková klec uštědřila další úder. Elanya s pozvednutou rukou udržovala bleskovou klec, kterou začala pozvolna zmenšovat. Do pasti lapený lich byl zjevně bezradný, jeho ochranná kouzla přestávala být s klesající magickou energií účinná a bylo jen otázkou kdy ho blesky vyvolané Elanyí nadobro zničí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 13.08.2020 11:50
 
Tondulin
"Vodu v hospodě? Ty chceš vážně vyvolat nějaký konflikt?" Nakloním se ke Carwen a pošeptám tak, aby to slyšela jen ona. "No tak Šmajdalfe, neříkej mi, že nemáš ani nějaký prototyp co by stál za to otestovat? Nějakou žhavou novinku, vždyť vymýšlíš neustále nové modely." Začnu hučet do Šmajdalfa, aby odhalil svá tajemství.
 
scorpioncz
Pro jistotu se krátce rychle vyléčím kouzlem a pak znovu přistoupím s připravenou neoblomnou obranou v jedné ruce k lichovi. Kdyby se ještě o něco zoufale pokusil, budu se chránit. Jinak na něj začnu sesílat jiskření, abych jeho obranu ještě více a rychleji oslabil a uspíšil tak jeho konec. Čím dříve se ho zbavíme, tím lépe.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Jestli tam dole nic nebude, nechám strhnout všechna dřevěná obložení a pak třeba i prkna z podlahy." procedím mezi zuby a půjdu se podívat k poklopu ,,Musí tu být alespoň vstup do tajné chodby, kterou Caesar využíval k cestě z hostince do města za hradbu, aby si ho nikdo nevšiml."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 707

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vylezl jsi na pódium a zamířil k poklopu, který mezitím legionář otevřel dokořán. Hleděl dolů, když jsi s Garynem došel až k němu vytáhl hlavu vzhůru a přenechal to na vás.
„Je tam tma… Ale vypadá to, že by tam něco jako tajná chodba být mohla.“ ohlásil legionář a odstoupil stranou.

Do salónku vešel jeden z legionářů, který vedl ušpiněnou redguardskou tanečnici. Měla na sobě znatelné oděrky a šrámy.
„Guare. Tuhle jsme našli dole.“ hlásil legionář, „Skrývala se dole a docela protestovala, ale ty zranění, které na sobě má… Ty jsme jí rozhodně nezpůsobili.“ hájil se následně, a přitom pustil tanečnici, která zavrávorala. Legionář ji opět chytl a jistil. Tanečnice na něj nevraživě pohlédla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„To si nemůžu dát vodu?“ zakroutila hlavou Carwen po tvé reakci a bez jediného problému se napila vody, kterou jí hospodský přinesl.
„Nemám nic…“ povzdechl si starý muž s kloboukem, „Přišla, vychrlila to na mě a já jí prodal všechno co bylo aspoň trošku zajímavé.“ odmlčel se, „Ani nemám žádnou žhavou novinku… Měl jsem teď bohužel docela velké sucho co se týče nápadu.“ povzdechl si, „Maximálně bych možná… možná někde měl bokem schovaný starý osvědčený model, který jsi už měl tu čest pouštět, ale mám takový pocit, že možná namohl a vypuštění je hodně, ale opravdu hodně rizikové.“ podíval se na tebe s vážnou tváří, „Nevyhodil jsem to jen proto, protože je mi to líto vyhodit.“


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Postavil jsi se na nohy a seslal na sebe léčivé kouzlo, ucítil jsi úlevu od bolesti, kterou jsi pociťoval v místě dopadu. Popadl jsi meč, který jsi při odhození upustil a vyvolal neoblomnou ochranu, kterou ses hodlal chránit před případným útokem slábnoucího licha. Pomalu jsi k němu kráčel, a přitom na něj sesílal jiskření, kterému už nedokázal příliš vzdorovat, pochvíli povolil a dostal několik silných úderů od bleskové klece, které ho definitivně zničily. Rozpadl se na hromádku kostí a bleskové výboje utichly. Elanya kouzlo zrušila.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"Dobrá práce, ze začátku to teda nevypadalo nic moc ... docela se mu dařilo, ale tohle kouzlo bylo fakt dost účinný." Pochvalně pronesu k Ele. "Ačkoliv věřím, že bys ho, jaks říkala, dovedla smést mnohem rychleji ... nyní však máme možnost to tu probrat. Chceš něco? Nebo mám vše vzít pro sebe?" Optám se ještě, než obhlédnu nejprve kostlivce, zdali na nich něco zajímavého není.

Nebudu však moc očekávat, že bych něco zajímavého nalezl a tak po kratičkém pohledu přejdu k holi, kterou, pokud jí Ela nebude chtít, schovám do brašny. Následně i krátce pohlédnu na pozůstatky licha, jestli na něm nebude něco zajímavého, kromě prachu a podotknu: "Když jsme tady a dalo nám docela práci to tu vyřídit, tak to tu vybílíme do poslední mohylové zajímavosti!" S těmito slovy přejdu k sarkofágu, ze kterého se předtím vysypalo zlato. Nejprve se porozhlédnu a poklad prohlédnu. Také se podívám, zdali někde není nějaká magická past, či není něco nějak očarováno. Nakonec, po pokochání se, začnu cokoliv, co by mi mohlo přijít zajímavé, cenné či krásné dávat do očarované brašny.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
Za pomoci telekineze přisunu k tanečnici židli se slovy: ,,Posaďte se a udělejte si pohodlí. Mohu znát vaše jméno?"

Ať už se mi představí, nebo ne, budu po chvíli pokračovat: ,,Právoplatný Anvilský hrabě Ley Rullus mne pověřil nalezením Caesarova zlata a udělil mi přitom výsadu jednat jeho jménem. Nemusím se ptát, protože vím, že o Caesarově zlatě víte dost. Stačí, když mi popíšete další dvě osoby, které krom čaroděje Cola a zabijáckého renegáta z Morag Tong - Nelmola, byli tak blízkými Caesarovými přáteli, že ho navštěvovali docela často."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"No vidíš strýčku, to je přesně to o čem mluvím." Radostně zvolám a plácnu Šmajdalfa, div mu nesrazím klobouk z hlavy. "Tak kde máš tu mršku?"
 
Aurelius
→ Tah 708

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Přitáhl jsi jednu ze židlí, tanečnice zaváhala, ale nakonec se přeci jen posadila. Porovnala si potrhané a špinavé šaty.

„Kanet.“ prozradila ti své jméno, ale s dalšími odpověďmi si dávala načas. Chvilku se rozhlížela jako by měla pocit, že ji může někdo jiný krom vás vidět a slyšet. „Já… já si nejsem úplně jistá.“ připustila tiše, „Ony jsou všechny mrtvé…“ rozhlédla se kolem, „Zabili je.“ zesmutněla, „Všechny tanečnice… Kvůli tomu, že mohly něco vědět.“ zakroutila hlavou, „Možná ta protivná ženská.“ zamyslela se konečně, „Neustále si stěžovala na víno, když tu byla… byla neskutečně protivná.“ protočila oči, „A Caesar jí nikdy nic neřekl… ani vyhazovači. Museli jsme trpět všechno její urážení a ponižování, když nebylo po jejím.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Ve voze.“ odpověděl stroze, když si několikrát popotáhl několikrát z dýmky, „Dojdu ti pro ní. Jen mi dej chvilku času… Musím rozhýbat své tělo.“ dodal, porovnal si klobouk a pozvolna vstal na nohy, obešel stůl, popadl opřenou hůl a pomalou chůzí zamířil ke dveřím hostince. Štamgasti mu věnovali krátký pohled a poté se opět začali věnovat sami sobě.

Carwen se jen poklidně napila vody a pootočila se směrem k nim, krátce je sledovala a pak se natočila nazpět. Promnula si ruku a znovu se napila vody. Štamgasti zjevně vyslyšeli přání hospodského a přestali na vás, jak civět, tak o vás hovořit. Raději se věnovali nějakým jiným tématům. Hospodský jen spokojeně vysedával za pultem a čekal až si někdo další bude něco ráčit objednat. Bardka mezitím dohrála píseň, odložila hudební nástroj a odpočívala.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„To si piš, že bych ho mohla smést mnohem rychleji.“ přikývla hrdě, „Asi si vezmi všechno pro sebe…“ odpověděla bez rozmýšlení, „Možná bych si vzala jen nějakou cetku, abych měla vzpomínku.“ pokrčila rameny.

Začal jsi obhlížet kostlivce, krom hromady kostí, zbroje a zbraní, které byly bezpochyby už velmi staré u sebe nic cenného neměli. Jedinou cenností, kterou mohl některý ze zničených kostlivců vlastnit byla Lichova hůl. Elanya ji opatrně kouzlem zvedla ze země a opřela ji o otevřenou rakev.

„Jestli ji chceš je tvoje.“ navrhla, „Já si bohatě vystačím se svojí.“, souhlasil jsi a hůl si vzal, následně jsi se přesunul k otevřené rakvi. Nejprve jsi se trochu nejistě díval z bezpečné vzdálenosti, jestli náhodou uvnitř není nějaká past nebo magické očarování, které by ti mohlo ublížit. „Je to bezpečné.“ ujistila tě altmerka. „Jak moc je ta rakev hluboká?“ zeptala se v průběhu toho co sis házel do očarovaného roucha jednu cennost za druhou, jednalo se převážně o mince. „Nemám ji celou nadzvednout, že bych ti všechno uvnitř vysypala do té tvé brašny?“ zeptala se, když jí zjevně pobavilo jak probíráš zajímavé a nezajímavé věci a postupně je láduješ do své brašny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy



http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
Přikývnu a nevěřícně se zadívám na svůj hrnek s vodou. Rychle se ohlídnu po okolních štamgastech a rychle do sebe kopnu všechnu vodu, jakmile se nikdo nebude dívat. (Abych nepoškodil svojí hospodskou pověst) Pak si utřu bradu od případné vody co se netrefí a usměju se na Carwen.
 
Sarako
,,A nevypadala, náhodou ..." popíši Kanet starou Colovou, zhluboka se nadechnu a dodám: ,,Císařství ti může zajistit bezpečí, budeš-li spolupracovat. Pokud se ti, po kterých jdu dozvědí že žiješ, najmou si někoho, kdo se postará, abys nemohla vypovídat. Krom tý protivný ženský sem chodil dost často ještě někdo. Pomoz mi s jejich dopadením, a celý tenhle hostinec může být tvůj."

Počkám co mi řekne a po chvíli přemýšlení se zeptám: ,,Nenavštěvoval Caesara často i zástupce Daggerfallské obchodní společnosti? Caesar mu stihl prodat docela dost městských budov."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Víš co? Proč ne, všechno mi tam nasypej a já si to pak proberu až doma. Když tam bude něco hezkého, co by vypadalo specificky jako vše tady v mohyle, tak ti to pak přinesu na tu památku. Ať se tu nezdržujeme." Souhlasně odpovím a nastavím brašnu tak, aby to ní mohla všechno vsypat.

Až budeme hotoví, ještě se porozhlédnu po místnosti, zdali nebude někam dále vést, třeba schody nahoru, či se zde nebude ještě něco zajímavého nacházet. Chci mít co nejvíce předmětů, co by mohli vypadat typicky z mohyly duší, podobně jako onen meč. Když to tu prolezeme a nic zajímavého už se tu nacházet nebude, tak zavelím k návratu. "Pojďme tedy za tím mágem. Pojďme zjistit co se tu dozvěděl on, třeba se ještě něco naučíme. No a pak, pokud tu nic nebudeš chtít, tak vyřídíme zdejší situaci ohledně Appia." a Vyrazíme zpět k mágovi.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 709

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Popsal jsi Colovou, jak jen jsi nejlépe dokázal, tanečnice zapřemýšlela, ale nakonec zakroutila hlavou. „Myslím, že asi ne… Nebo já nevím.“ pokrčila rameny, „Viděla jsem ji jen párkrát, když jsem zaskakovala a měla jsem jí něco donést nebo předat. Věděla jsem, že je to nepříjemná ženská a že je lepší se na ní příliš nedívat, splnit co je potřeba a vypadnout.“ pokračovala a přitom se na tebe dívala, „Vím jen, že si věčně poroučela víno a furt byla nespokojená.“

„Caesara navštěvovalo hodně obchodníků a fůra zástupců obchodních společností. Většinou to byla jednorázová návštěva, která buď skončila úspěšně nebo neúspěšně. Samozřejmě někteří se vraceli, ale nepravidelně…“ odmlčela se, „Ale já jsem byla pouze tanečnicí. Tohle šlo mimo mě… a v zájmu svého zdraví jsem se to snažila co nejvíce dodržovat.“ odvrátila oči, „A většinu těchhle návštěvníků se kterými měl Caesar nějaké významnější vztahy obsluhovala jen děvčata, která byla Caesarovi bezmezně oddaná. U kterých věděl, že nic ven nevynesou. Mendil a Rallion. Bosmerská dvojčata. Mendil zemřela během nepokojů… a Rallion krátce po její smrti zmizela. Ostatní děvčata říkala, že uprchla do Imperial City.“ pokrčila rameny.
„Možná při nepokojích také zemřela.“ nadhodil legionář.
„Ne. Určitě nezemřela.“ otočila se k němu, „Rallion se o sebe na rozdíl od Mendil uměla postarat. Dokázala se ohánět s dýkou a velmi ráda se chlubila historkou o tom, jak rozpárala chlapa, co si na ní příliš dovoloval. A na rozdíl od Mendil, která byla v centru nepokojů byla Rallion při těch nejhorších střetech tady…“

„Vypadá to, že ten poklop pod pódiem není jediný. Odsunuli jsme nějaký bordel, co tam byl dole natahaný a odhalili jsme další. Vypáčíme ho stejným způsobem a snad se dostaneme dál.“ křikl na tebe jeden z legionářů, který zrovna vykoukl z otvoru pódia.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Přikývl jsi. Nevěřícně ses podíval na hrnek s vodou, ohlédl se po okolních štamgastech a rychle do sebe naklopil vodu, kterou ti nechala Carwen objednat. Ta se jen a pouze pobaveně uculovala, když viděla, jak se ohlížíš a následně se snažíš v masce vypít vodu. Nešlo to nejlépe, ale nakonec se ti povedlo vypít vodu skrze otvor. Sice ses trochu pobryndal, ale těch pár kapek brzy uschne a nebude vidět.
„Moc to hrotíš.“ kroutila hlavou, „Mohla jsem ti objednat pivo, ale musíš se šetřit, abys vůbec Beliovi stačil a nezmastil se ještě předtím než spolu vůbec začnete pít.“ nadhodila, „Jsem zvědavá, která zdejší panička mu skončila na ty jeho fígle.“ zapřemýšlela.

Hospodou i nadále vládlo ticho. Mlaďoučká bardka přerušila svůj odpočinek a zamířila k vašemu stolu.
„Smím se zeptat?“ promluvila k tobě a Carwen trochu nejistým hlasem, „Vy…“ koukla na tebe, „Vypadáte jako někdo kdo se vyzná v módě.“ Carwen se jen pobaveně ušklíbla, ale mlaďoučká dívka si toho nemohla všimnout, „Potřebovala bych se vás zeptat na hudbu… Hrála jsem tu pár písní a potřebovala bych nějakou odezvu. Tamhle ti pánové.“ naznačila směrem ke štamgastům, „Nerozeznají jediný falešný tón nebo chybu při hraní, protože už jsou zpití pod obraz, ale vy.“ koukla na hrnek, „Vypadáte střízliví a světaznale.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Elanya přikývla. Vyvolala kouzlo, nadzvedla rakev a všechen její obsah ti do brašny nasypala. Pocítil jsi, že možná trochu brašna přeci jen ztěžkla, ale možná se ti to jen zdálo. Nic dalšího zajímavého jsi ve zřícenině připomínající chrám nenalezl. Zavelel jsi proto k návratu do Appiova sídla. Elanya nic nenamítala a následovala tě. Cesta probíhala v poklidu.

„Souhlasím.“ promluvila po dlouhé době mlčení, „Třeba nás Grithart naučí nějaká zajímavá kouzla. Měl čas se tady ledasčemu přiučit.“ pokyvovala hlavou, „Nad řešením celé té zdejší situace kolem Appia popravdě přemýšlím už hodně dlouho…“ přiznala a podívala se na tebe, „Docela mi to dělá vrásky… A jestli je pravda co jsi říkal, že jde v podstatě o svár mezi rodem Vici a Arteriů. Upřímně si nejsem až tak jistá, jestli se v něm chci angažovat.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
Pro jistotu obnovím kouzlo na brašně, aby se nestalo to, že by mi nečekaně zlomila vaz. "Právě, navíc tady jsou věci, které nikde jinde prostě nejsou. Je to jako otevřít dveře do ruiny, která je několik tisíciletí stará ... což se v podstatě rovná docela dokonale, jelikož ideální páni jsou tisíciletí staří ... je to prostě jedinečná příležitost něco pochytit." Nadšeně odpovím souhlasu ohledně mága.

"Víš já si nejsem tak jistý. Je to taky jen domněnka. Appius tvrdil, že musí někoho zabít, což je pravděpodobně právě Arterius. Říkal, že mu to nakázali Ideální páni jako bod v cestě k jeho návratu na Nirn. Já si původně myslel, že jde jen o pomstu, ale je fakt, že jenom puštěním Appia by Ideální páni ztratili jeho duši. Takhle by dávalo smysl, že chtějí duši za duši ... ale mám neblahé tušení, že ať to skončí jakkoliv, dostanou duší mnohem více." Na chvilku se odmlčím. "Ono se vůbec divím, že na Appia neposlali nějaké ze svých elitních válečníků už jen kvůli tomu, aby jim ta duše neutekla, když je tu tak dlouho ... a nebo poslali ale s tím mágem je dovedli odrazit ... a nebo tu je ještě nějaká další smlouva, kterou Appius uzavřel. A která možná bude mít doznění až na Nirnu ... Každopádně se angažovat budeme muset. Jinak se odsud nedostaneme. Appius má jediný momentálně známý klíč, jak se dostat pryč, což mi potvrdil sám Arterius." Pokrčím rameny.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Výborně, pokračujte." pokynu legionáři sotva uslyším zprávu o dalším poklopu.

,,Asi si udělám malý výlet do Imperial city, jen co dokončím exkurzi po nemovitostech rodiny Colových, nebo rovnou po návštěvě Chorrolu." pronesu ke Kanet po krátkém přemýšlení ,,Popiš mi prosím Rallion trochu detailněji: Barvu vlasů, očí, nějaké výraznější rysi v obličeji. Jistě musela ona i její sestra oplývat krásou, když na ně Caesar tolik dbal."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 710

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Ano. Obě byly velmi krásné… Barvu vlasů nemá smysl popisovat.“ usoudila Kanet, „Protože si jí dost často si barvu vlasů měnila, experimentovala s účesy, aby se co nejvíce zalíbila mužům.“ pokračovala pozvolna a přemýšlela, „Oči měla modré, byla o hlavu menší než vy a je elfka. Lesní. Takže hubená vcelku atletická postava.“ znovu se zamyslela, „Myslím, že měla jedné straně obličeje malou jizvu od nože. Nevím, jak k němu přišla, ale měla ji… a také měla nějaké tetování. Ale to asi neuvidíte.“ pousmála se.

„Jestli ji Caesar neposlal do Imperial City s nějakým tajným úkolem… pak musela do Imperial City odcestovat proti jeho svolení.“ zauvažovala, „Což by znamenalo, že je buď už dávno po smrti nebo někde velmi dobře schovaná.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Přikývl jsi. Nevěřícně ses podíval na hrnek s vodou, ohlédl se po okolních štamgastech a rychle do sebe naklopil vodu, kterou ti nechala Carwen objednat. Ta se jen a pouze pobaveně uculovala, když viděla, jak se ohlížíš a následně se snažíš v masce vypít vodu. Nešlo to nejlépe, ale nakonec se ti povedlo vypít vodu skrze otvor. Sice ses trochu pobryndal, ale těch pár kapek brzy uschne a nebude vidět.
„Moc to hrotíš.“ kroutila hlavou, „Mohla jsem ti objednat pivo, ale musíš se šetřit, abys vůbec Beliovi stačil a nezmastil se ještě předtím než spolu vůbec začnete pít.“ nadhodila, „Jsem zvědavá, která zdejší panička mu skončila na ty jeho fígle.“ zapřemýšlela.

Hospodou i nadále vládlo ticho. Mlaďoučká bardka přerušila svůj odpočinek a zamířila k vašemu stolu.
„Smím se zeptat?“ promluvila k tobě a Carwen trochu nejistým hlasem, „Vy…“ koukla na tebe, „Vypadáte jako někdo kdo se vyzná v módě.“ Carwen se jen pobaveně ušklíbla, ale mlaďoučká dívka si toho nemohla všimnout, „Potřebovala bych se vás zeptat na hudbu… Hrála jsem tu pár písní a potřebovala bych nějakou odezvu. Tamhle ti pánové.“ naznačila směrem ke štamgastům, „Nerozeznají jediný falešný tón nebo chybu při hraní, protože už jsou zpití pod obraz, ale vy.“ koukla na hrnek, „Vypadáte střízliví a světaznale.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Pro jistotu jsi cestou obnovil kouzlo působící na brašnu. Elanya během tvého dlouhého monologu mlčela, pokyvovala hlavou a přemýšlela, jak by ti nejlépe odpověděla.

„Může to být obojí.“ připustila Elanya, „Jak msta tak úkol Ideálních pánů.“ pokrčila rameny, „Souhlas. Jednou duší to rozhodně neskočí.“ přikývla souhlasně, „Spíš bych sázela na tu smlouvu. Appius má sice solidní základnu, ale nepřijde mi, že by byla vyloženě nedobytná. Vezmi si kolik kostlivců jsme s přehledem zničili… toho licha nepočítám, ale žádného takového jsem ani v Appiově armádě nezahlédla. Grithart zná bezpochyby fůru zajímavých kouzel, ale to podle mě… aspoň teda myslím nemůže dlouhodobě obstát proti Ideálním pánům.“ odvrátila zrak, „Takže si myslím… Lépe řečeno. Jsem přesvědčena, že v tom je něco mnohem víc a Ideální páni ho zkrátka na základě toho nechávají jednat podle jeho uvážení. Dokud je jim prospěšný samozřejmě.“ podívala se zpět na tebe, „Jaký klíč?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist