Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
scorpioncz
Sundám si tedy svoji brašnu a hnedka obě kouzla ozkouším. Na výsledek svojí práce se okamžitě podívám. "Díky. A jak dlouho to vydrží? Jen aby mi uprostřed boje ta brašna nepřelomila vaz." Zeptám se a pokud kouzlo vyšlo, tak zrovna naberu půdu, do které později zasadím rostliny, které tu rostou. Pokud ne, tak ho prostě zkusím zopakovat, dokud se neukáže kýžený výsledek, času máme snad dost.

Když skončím, uložím tedy zbylé věci do brašny, kromě mohylového meče, se kterým si zkusím v bezpečné vzdálenosti od Ely párkrát švihnout do vzduchu, abych zkusil jeho vyváženost a samotnou váhu. Odhadnu, který z mečů, jestli můj původní, nebo tento, je lehčí. Po tomto přezkoumání ho uložím k ostatním věcem v batohu. "Tak fajn, zkusme jít ještě kousek dál, něco tam za tím lesem bylo ne? Jo a tedy koukej po takové rourovité houbovité kytce, to je hlavní cíl tohohle herbalistického výletu." Pousměju se a pomalu vyrazím dál vstříc lesíku.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 660

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Dunmer se otočil po tvých slovech na velitele, který i přesto zůstal neoblomný.
„Zemřeme raději v boji jako zbojníci, ale jako svobodní a bojující za lepší zítřky. Nežli žít jako otroci neschopných vladařů jehož poddaní musejí škemrat.“ pronesl velitel a poté udělal několik kroků vpřed, „My všichni jak tu teď stojíme budeme bránit naši svobodu a vizi lepší budoucnosti.“ tasil meč, „Nikdy jsme nebyli poskoci Ceasara, ale poskoky říše a slabého hraběte.“

Elbertovi muži mezitím vylezli vzhůru, Jean a Remus si vzali levou stranu boční části chrámu a Azzan s Dalanem opatrně pokračovali na pravou stranu. Přesun po úzkých římsách jim nedělal problém, všichni postupovali velmi rychle a obratně jako by vůbec neměli strach z nějakého možného pádu. Postupně zaujali místa, zatímco velitel obránců pronášel svůj monolog.

Zatímco velitel promlouval spočítal sis obránce. Krom čtyř mágů stojících u oltáře jsi napočítal pětici obránců stojících přímo u vchodových dveří, další čtveřice se nacházela v pravém křídle chrámu, šestice v levém křídle chrámu a kolem velitele se začala shlukovat další čtveřice. Dunmera mezitím vyrazila podpořit dvojice spolubojovníků v lehkých kožených zbrojích. První z dunmerů byl ozbrojen dvojicí mečů zavěšených na zádech, druhý byl ozbrojen palcátem a velkým množstvím dýk.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Gratuluji.“ pronesla Ela spokojeně, „Zjevně máš talent na kouzla, protože abych byla upřímná... málokomu se povede něco takového na první pokus.“ a prohlížela si zdálky očarovanou brašnu zatímco jsi do ní ládoval objevené předměty a začal nabírat zeminu. „To je lehce individuální, literatura říká, že nezkušení čarodějové by měli kouzlo obnovovat po každých šesti uplynulých hodinách, zatímco zkušenější mohou až po dvanácti. Ale je to individuální a soudě podle hladkého průběhu... si myslím, že bohatě stačí, když obě kouzla obnovíš po těch dvanácti.“ odmlčela se nakrátko, „Ale neboj se, že by ti to jak říkáš zlomilo vaz nebo tak něco. Oslabující očarování se projeví zavčasu. Když to nebudeš ignorovat nic se ti nemůže stát.“

Přehodil sis brašnu přes rameno a popadl objevený meč, znovu jsi mu věnoval pozornost, zatímco jsi dělal pár kroků bokem, abys získal kolem sebe prostor. Pozorně sis prohlédl rukojeť, která byla ozdobně zpracována a vytárována, když jsi meč uchopil do ruky přišlo ti jako by prsty zajely přímo do vytvarovaných míst připomínajících ‚obratle‘ v každém z těchto obratlů byla vyražena jedna značka, jejichž přesné tvary jsou pro tebe, ale záhadou, neboť jsou dost špinavé od usazené špíny. Hruška byla ve tvaru lebky s otevřenými ústy. Ostří meče bylo z temného materiálu, žlábek obsahoval opět několik vyražených symbolů a křížová záštita byla obdobně ozdobena jako jílec. Několikrát jsi švihl do vzduchu, při obtěžkání jsi zjistil, že tento meč je lehčí než meč, který jsi zdědil po svém tchánovi. Rozdíl mezi nimi je však hlavně ve zpracování, materiálu a délce. Meč z Mohyly duší je mnohem kratší a taktéž není zahnutý do Akavirského stylu. Po přezkoumání jsi meč uschoval opět to látky a uložil do bezpečí své očarované brašny.

Elanya nic nenamítala a následovala tě dál stále více a více zvyšujícím se porostem, nakrátko se opozdila, ale nejspíše to bylo způsobeno tím, že bojovala se sukní u roucha. I ty jsi začal mít problémy se zachytáváním roucha o větvičky nebo trny. Na rozdíl od Elanye máš, ale mnohem více zahalenější nohy kalhotami. Porost se dlouho neměnil, jednalo se stále o tatáž stromek, z něhož jsi už měl několik vzorků. Když jste došli až k malému paloučku, který se nacházel před porostem připomínající temný pochmurný les, plný uschlých stromů bez jediné zeleně či alespoň uschlého lístku zastavili jste se. Při bližším rozhlédnutí jste zjistili, že onen palouček byl vytvořen uměle. Nějakým velmi silným destruktivním kouzlem, které spálilo na prach všechen již mrtvý porost. Také jste spatřili několik ohořelých zčernalých kostí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
[/quote]
 
Sarako
Poodejdu k místu, kde jsem vylezl na střechu a zavolám tak, aby mě slyšeli i obránci uvnitř chrámu: ,,Falxi, řekni všem, ať přeruší útok a připraví se na výpad z chrámu! Pak se vrať do věže, pro pár nádob s tím olejem, a pár dalších mužů!"
Potom se vrátím zpět k vysklenému oknu a očekávajíc nějaký šíp, či vrhací dýku, dodám: ,,Být vámi, složil bych zbraně, nebo bych se pokusil probojovat ven. Za pár minut tam dole bude pořádný horko." dramaticky se odmlčím, a pak dodám: ,,Taky se můžete sebrat, vylízt sem za mnou a nakopat mi pr*el. Ale bejt váma, rozhodoval bych se rychle. Je velký rozdíl mezi smrtí v boji a upečením v peci."

Upravil/a Sarako dne 23.03.2020 20:03
 
scorpioncz
"Tak fajn, to je dost dlouho. Nepředpokládám, že tu ztvrdneme dýl jak den." Spokojeně pronesu a až se tedy vydáme dál a uvidím, jaké problémy moje společnice má, tak jí ujistím: "Vícekrát do takového hvozdu nepůjdeme. Jsme tu v podstat jen ze zvědavosti, příště to raději budeme obcházet." Zasměju se a když nakonec dorazíme na vypálený palouk, tak se zastavím a hned vyčaruji kouzla odhalení mrtvých a i živých.

"Tohle se mi nelíbí. To, že to tu je spálené mi nějak moc nevadí ... co mi vadí je to, že to je vypálené ohněm. Tady všechno, co tu přebývá, čaruje ledem a chladem ... nekromancií. Tohle neudělal žádný z těch nemrtvých. Něco tu nesedí." Než plně vejdu do palouku, porozhlédnu se, jestli tu někde nejsou runové pasti, nebo podobné zajímavosti. Když si budu jist, že tu nejsou ani nějací nemrtví ani pasti, pomalu přistoupím k ohořelé mrtvole, ve snaze zjistit, co se tu stalo.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 661

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Křikl jsi na Falxe, který se nacházel dole. Cosi projednal s legionáři dole a poté křikl nazpět. „Jak říkáte tak vykonáme.“ a dal pokyn skupince k vyplnění rozkazu. Trojice legionářů se tak rozeběhla k věži vyhledat olej a legionáři probíjející se skrze dveře trámem ustali v útoku. Když jsi se vrátil k rozbitému oknu a nahlédl dovnitř, nespatřil jsi žádnou výraznou změnu. Obránci se postupně připravovali na možný střet, dveře byly stále zataraseny, mágové stále postávali u oltáře a dunmerská trojice byla rovněž na stejném místě. Jenom velitel pochodoval po chrámu z jedné strany na druhou.

„Ať je!“ křikl na tebe velitel, „Ohně ani oleje se nebojíme. Máme tu silné zázemí a tuhle pozici uhájíme dost dlouho!“ dodal sebevědomě, trojice dunmerů se k sobě naklonila a cosi projednávala. Zdálo se ti jak se Vitův šperk nakrátko rozechvěl. „Jestli chceš boj tak pojď ty sem. Heh... víš moc dobře, že máme silnou pozici, dveře vydrží dost dlouho a nás je tady hromada. Takže si přiznej, že si v koncích i s celou svojí armádou. A jestli chcete jednat tak přiveďte někoho kompetentního. Nějakého velitele celého tohle masakru.“ nadechl se, „Pak se možná dohodneme, když svěsí hlavu a odtáhne svým nadřízeným povědět, že Anvilský lid už nebude trpět vládu neschopných vladařů!“ zakončil svůj monolog hrdě a někteří z jeho spolubojovníků mu na podporu zatleskalo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Myslíš, že by to mohl udělat někdo stejně živí jako my dva?“ zeptala se Ela zatímco sis prohlížel okolí, runové pasti jsi nezaznamenal, ale při bližším ohledání paloučku sis všiml několika lidských stop směřujících směrem do lesa, které se následně opět ztratily. Podle velikosti usuzuješ, že budou nejspíš patřit muži. Ostatky kostí podle všeho patří zdejším kostlivcům.

„Většinu odpovědí asi zničil žár.“ konstatovala Ela, „Magická past to určitě nezpůsobila...“ usoudila nakonec, „Prachu a popela je tu dostatek. To je dobře. Škorpiasi? Mohl bys prosím kousek uhnout. Nejlépe stoupnout si kus za mnou. Něco zkusím.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Kompetentního?" zasměji se ,,Nemáte jídlo ani vodu. Ty lidi co tam držíte, budou chtít ven. Do setmění mi sami otevřou. Nebo snad máte v plánu zabít každého, kdo bude chtít ven? Bude vraždit své blízké, jen proto, abyste umírající žízní a hladem ukázaly nějaký ten akt posledního vzdoru?" s hlasitým smíchem se podívám střídavě na dunmera a velitele ,,Z těch obyvatel, co se skrývají v katakombách už nikdy nikdo nepomyslí na to, že by podporoval Ceasara, protože kvůli němu budou hnít v katakombách ještě několik hodin poté, co město padlo. Vaše snažení nebude hrát v Caesarův prospěch." zakončím své snažení demoralizovat obránce vyčkávajíc, jak budou reagovat. Po celou dobu budu očekávat zásah kouzlem, šípem, či vrženou zbraní.
Upravil/a Sarako dne 24.03.2020 20:38
 
scorpioncz
"Támhle jsou dokonce stopy." Ukážu, mezitím, co se budu přesouvat za Elu. "Jako dávalo by to smysl, dokonce i nemrtví upíři používají ledovou magii. Nebo tu třeba už byl náš starý známý mág od Appia. Přece jen, co by tu měl celou věčnost dělat, třeba se sem šel jednou podívat a naštvala ho tahle mrtvola."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 662

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nebuď naivní!“ zvolal na tebe velitel a dunmer si jen s povzdechem založil ruce, „Snad sis nemyslel, že jsme se nepřipravili? Copak si myslíš, že jsme úplný idioti? Jestli chceš jednat tak slez dolů a jednej jako chlap s chlapem a neřvi z té výšky nebo tě nechám mágy sundat dřív, než stihneš lusknout prsty. Tady není o čem jednat a jestli se o to chceš pokusit tak sežeň někoho kompetentního. Tečka.“ mávl rukou rozčileně velitel a odešel k oltáři kde se dal do rozhovoru s jedním z mágů, jakmile dohovořil otočil se a vrátil se zpět k dunmerovi, nadechl se k dalšímu slovu, ale dunmer ho zadržel.
„Neplýtvej slovy veliteli.“ pronesl dunmer, „Vyřeším to osobě.“ dodal následně a vykročil vpřed, ruku měl přitom položenou na jílci meče a druhou stále schovanou za zády, jeho nohsledi byli rovněž v pozoru připraveni kdykoliv sáhnout po zbrani.

„Guare. Jestli ti tak můžu říkat, protože to zjevně je jméno, kterým chceš aby tě lidé oslovovali.“ promluvil k tobě dunmer, „Chceš hrát vysokou hru tak ji budeme hrát. Caesar mě před tebou varoval a jistě moc dobře víš, že Caesar má své kontakty všude napříč celým Tamrielem a tak stejně jako každé tvé slovo, které má zlomit naši morálku slyší všichni uvnitř. Tak mé slova uslyší minimálně ta čtveřice pitomců, co vylezla nahoru s tebou. Už jenom to, že si nenadělali do gatí z výšky dokazuje, že jsou to ty správní chlapi, kterým tato slova neprojdou jedním uchem dovnitř a ven, ale že v nich vzbudí otázky.“ ušklíbl se od ucha k uchu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Na Gritharta, ale zdejší mrtvoly neútočí... A nepůsobí jako typ mága, co by jen tak bezdůvodně likvidoval kostlivce, a přitom vytvářel něco takového jako je tu.“ podívala se na tebe, „A i kdyby tak ve vzteku sešleš první co tě napadne a ohnivá střela nebo koule není tak silná, aby způsobila něco takového. Musel by se hodně dlouho soustředit a koncentrovat, aby jedno z těchhle kouzel způsobilo něco tak rozsáhlého.“ vysvětlila následně, „Zkusím provést to kouzlo a uvidíme. Třeba budeme úspěšní.“ pokrčila rameny. „Pustím se do toho.“ zakončila monolog a začala se soustředit. Byl jsi za jejími zády, pár metrů od ní v bezpečné vzdálenosti mimo vypálený palouček.

Elanya se začala soustředit. Seslala několik kouzel, výrazně a rychle gestikulovala a snažila se kolem vypáleného paloučku vytvořit magický kruh, následně zakreslila nohou několik magických run a poté seslala další kouzlo, rozzářila se jí ruka jasnou září, kterou nasměřovala k zemi. Nakreslené runy v zemi se rozzářily a magický kruh rovněž. Prach a popel se rozvířil a vytvořil jakousi siluetu. Nebyla dost vykreslená na to, abys dokázal rozeznat o koho se jedná podle tváře ani podle oděvu. Jediné, co jsi spatřil dost zřetelně byly kouzlem vytvořené modře světélkující oči vznášející postavy. Levitovala a hleděla směrem k lesu, směrem k tobě. Netrvalo dlouho a prudce se otočila vzad. Spatřil jsi rudě zářící kouli prachu, která dopadla přímo proti levitující postavě, koule ji srazila k zemi, zcela uzemnila a s následující explozí vylétl plameny vzhůru a postupně se rozšiřovaly do dalšího a dalšího prostranství jakoby ohnivé kouzlo hodlalo pohltit vše kolem sebe, kouzlo postupovalo velmi agresivně a rychle. Z levitujícího kostlivce zbyla jen hromada ohořených kostí. Přestože se kouzlo šířilo velmi agresivně nepovedlo se mu postoupit mnohem dál. Neboť jej kdosi přerušil. Do magického kruhu vešla dvojice postav, opět nebyly dostatečně vykreslené, aby dokázal poznat o koho se jedná. Jediné, co bylo zřetelné byly zelené oči jedné z postav. Postava se zelenýma očima cosi řekla druhé osobě, která se následně sehnula a vzala jaký předmět z ostatků kostlivce. Poznal jsi, že se jednalo o muže. Poté oba pokračovali hlouběji do lesa. Než dvojice opustila magický kruh všiml sis jejich stylu chůze. Zatímco postava se zelenýma očima výrazně kulhala, druhá postava šla svižným mladickým krokem. Kouzlo pominulo s explozí prachu a popela do vzduchu. K tobě ho tolik nedopadlo, ale Elanya byla celá zaprášená od prachu i popela, který se jí usadil i na jejích rudých vlasech, tváři i rouchu. Několikrát hlasitě zakašlala jako by se měla každou chvilku udusit, ale povedlo se jí kašel zvládnout a znovu se nadechnout.

„Achjo...“ povzdechla si hlasitě, když viděla spoušť rozvířeného prachu a popela. Rukou se pokusila střást vše ze svého roucha následně i hlavy a vlasů. Její jindy velmi pohledná, čistá zlatavá tvář nyní vypadala jako by prolezla komínem a vymetla všechny saze. „Nic neříkej. Ano?“ pronesla důrazně, když se na tebe otočila, ihned poté si opět několikrát zakašlala. „Eh... Neměl bys prosím trošku vody?“ zeptala se následně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
Jakmile uslyším dunmerovu snahu vyžvanit, co jsem zač, napiji se Arminova lektvaru na posílení rychlosti.
,,Pokud se to pokazí, zastřel velitele." pronesu polohlasně k Remusovi.
Poté se s taseným mečem a myšlenkou na to, že dělám hroznou blbost, začnu spouštět po laně dolů se slovy: ,,Hodláš se pokusit pošpinit mé jméno snůškou lží? To, že každá duše, kterou uzmu náleží Mefale výměnou za vítězství v boji, není žádné tajemství. To, že mé srdce patří Její Jasnosti Felise Demnevanni, už nějakou dobu taky není tajemství." tasím druhý meč, ve chvíli, kdy skončím slanění, pak svými meči přeříznu kožené pásky těžkých železných nárameníků (aby mě tolik neomezovali v boji, ve kterém spíš půjde o rychlost) ,,Ale dost bylo slov. Ty, renegáte z Morag Tong, ..." ukáži špičkou svého meče na dunmera (za předpokladu, že se do mě hned všichni nepustěj, jen co budu dole) ,, ... vyzývám tě na souboj jeden na jednoho. Pokud sis nenadělal do gatí, jen co sem se spustil dolů." výhružně protočím oba meče a s myšlenkou na to, že proti mě nejspíš stojí rovnocenný protivník, se připravím k boji.
 
Aurelius
→ Tah 663

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vytáhl jsi ampulku s Arminovým lektvarem na posílení rychlosti a začal jsi se se spouštět po laně do chrámu, dunmer jen mlčky vyčkával s chladným výrazem ve tváři. Když jsi vytasil meč a dopadl nohama na zem, odřízl kožené pásky náramení poznal, že to s bojem myslíš vážně. Obránci tě začali obestupovat, ale k útoku se ani jeden z nich neodhodlal, opět si pocítil krátké zachvění šperku. Všichni vyčkávali na pokyn velitele a ten zas hledal odpověď u dunmera.

„Přijmeš výzvu? Máš možnost ji odmítnout. Jsme v přesile sejmem ho a bude po představení. Stejně se snaží jen nahnat čas svým lidem před chrámem.“ pronesl velitel k dunmerovi.
„Kvůli snůšce lží bys takhle neriskoval.“ usmál se dunmer, „V klidu veliteli.“ podíval se na velitele a udělal několik kroků vpřed, blíže k tobě. „Pohov vojsko.“ promluvil k obráncům, kteří tě obklíčili, ale jeho slova neměla téměř žádný vliv. „Nenadělal jsem si do gatí, ale zkušenosti nabrané léty mi jasně říkají nebojovat ve zbytečných bojích. Snad ti paní Mefala odpustí, že jsi jí zklamal a nepřivedeš moji duši, ale mám takový pocit, že její zrak se nyní upírá jinam. Neuvidí tě, jak umíráš ani tě nepodpoří svojí mocí.“ zakončil, „Nějaké poslední přání?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Na Gritharta, ale zdejší mrtvoly neútočí... A nepůsobí jako typ mága, co by jen tak bezdůvodně likvidoval kostlivce, a přitom vytvářel něco takového jako je tu.“ podívala se na tebe, „A i kdyby tak ve vzteku sešleš první co tě napadne a ohnivá střela nebo koule není tak silná, aby způsobila něco takového. Musel by se hodně dlouho soustředit a koncentrovat, aby jedno z těchhle kouzel způsobilo něco tak rozsáhlého.“ vysvětlila následně, „Zkusím provést to kouzlo a uvidíme. Třeba budeme úspěšní.“ pokrčila rameny. „Pustím se do toho.“ zakončila monolog a začala se soustředit. Byl jsi za jejími zády, pár metrů od ní v bezpečné vzdálenosti mimo vypálený palouček.

Elanya se začala soustředit. Seslala několik kouzel, výrazně a rychle gestikulovala a snažila se kolem vypáleného paloučku vytvořit magický kruh, následně zakreslila nohou několik magických run a poté seslala další kouzlo, rozzářila se jí ruka jasnou září, kterou nasměřovala k zemi. Nakreslené runy v zemi se rozzářily a magický kruh rovněž. Prach a popel se rozvířil a vytvořil jakousi siluetu. Nebyla dost vykreslená na to, abys dokázal rozeznat o koho se jedná podle tváře ani podle oděvu. Jediné, co jsi spatřil dost zřetelně byly kouzlem vytvořené modře světélkující oči vznášející postavy. Levitovala a hleděla směrem k lesu, směrem k tobě. Netrvalo dlouho a prudce se otočila vzad. Spatřil jsi rudě zářící kouli prachu, která dopadla přímo proti levitující postavě, koule ji srazila k zemi, zcela uzemnila a s následující explozí vylétl plameny vzhůru a postupně se rozšiřovaly do dalšího a dalšího prostranství jakoby ohnivé kouzlo hodlalo pohltit vše kolem sebe, kouzlo postupovalo velmi agresivně a rychle. Z levitujícího kostlivce zbyla jen hromada ohořených kostí. Přestože se kouzlo šířilo velmi agresivně nepovedlo se mu postoupit mnohem dál. Neboť jej kdosi přerušil. Do magického kruhu vešla dvojice postav, opět nebyly dostatečně vykreslené, aby dokázal poznat o koho se jedná. Jediné, co bylo zřetelné byly zelené oči jedné z postav. Postava se zelenýma očima cosi řekla druhé osobě, která se následně sehnula a vzala jaký předmět z ostatků kostlivce. Poznal jsi, že se jednalo o muže. Poté oba pokračovali hlouběji do lesa. Než dvojice opustila magický kruh všiml sis jejich stylu chůze. Zatímco postava se zelenýma očima výrazně kulhala, druhá postava šla svižným mladickým krokem. Kouzlo pominulo s explozí prachu a popela do vzduchu. K tobě ho tolik nedopadlo, ale Elanya byla celá zaprášená od prachu i popela, který se jí usadil i na jejích rudých vlasech, tváři i rouchu. Několikrát hlasitě zakašlala jako by se měla každou chvilku udusit, ale povedlo se jí kašel zvládnout a znovu se nadechnout.

„Achjo...“ povzdechla si hlasitě, když viděla spoušť rozvířeného prachu a popela. Rukou se pokusila střást vše ze svého roucha následně i hlavy a vlasů. Její jindy velmi pohledná, čistá zlatavá tvář nyní vypadala jako by prolezla komínem a vymetla všechny saze. „Nic neříkej. Ano?“ pronesla důrazně, když se na tebe otočila, ihned poté si opět několikrát zakašlala. „Eh... Neměl bys prosím trošku vody?“ zeptala se následně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"Zajímavé a fascinující! funguje to jen když tu působila magie a zbylo tu její reziduum? nebo i na zcela nemagické okamžiky? A zajímavé, nebyla to naše dvojice, co jsme tu objevili? Nekulhal náhodou dědula?" Přijdu k ní blíž a odpovím: "Takže takhle se změnili chimeři v dunme ... eh promiň, skoro jsem si nemohl pomoci. Jasně, kolik si hrdlo ráčí a magie dovolí." Gestem vyčaruji čůrek vody, který mi bude stékat z rukou. Nechám ji, ať se umyje a potom kouzlo přeruším. "Nejdůležitější otázkou však zůstává, co mohli sebrat?" Nyní, když vidím, že je to bezpečné, vydám se prozkoumat kostlivcovi pozůstatky.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 664

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vytáhl jsi ampulku s Arminovým lektvarem na posílení rychlosti a začal jsi se se spouštět po laně do chrámu, dunmer jen mlčky vyčkával s chladným výrazem ve tváři. Když jsi vytasil meč a dopadl nohama na zem, odřízl kožené pásky náramení poznal, že to s bojem myslíš vážně. Obránci tě začali obestupovat, ale k útoku se ani jeden z nich neodhodlal, opět si pocítil krátké zachvění šperku. Všichni vyčkávali na pokyn velitele a ten zas hledal odpověď u dunmera.

„Přijmeš výzvu? Máš možnost ji odmítnout. Jsme v přesile sejmem ho a bude po představení. Stejně se snaží jen nahnat čas svým lidem před chrámem.“ pronesl velitel k dunmerovi.
„Kvůli snůšce lží bys takhle neriskoval.“ usmál se dunmer, „V klidu veliteli.“ podíval se na velitele a udělal několik kroků vpřed, blíže k tobě. „Pohov vojsko.“ promluvil k obráncům, kteří tě obklíčili, ale jeho slova neměla téměř žádný vliv. „Nenadělal jsem si do gatí, ale zkušenosti nabrané léty mi jasně říkají nebojovat ve zbytečných bojích. Snad ti paní Mefala odpustí, že jsi jí zklamal a nepřivedeš moji duši, ale mám takový pocit, že její zrak se nyní upírá jinam. Neuvidí tě, jak umíráš ani tě nepodpoří svojí mocí.“ zakončil, „Nějaké poslední přání?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Elanya se zamračila, když jsi zmínil přeměnu, ale když jsi vytvořil v dlani malý proud vody a nechal ji, aby se s jeho pomocí alespoň trochu umyla. Bylo patrné, že z její tváře zamračení opět zmizelo. Otřela si tváře, ruce a také se trochu napila. Prach a popel z vlasů, ale nedostala a její roucho taktéž zůstalo dost zaprášené a špinavé.

„Díky.“ poděkovala, když usoudila, že to za daných podmínek musí stačit a větší zázraky nezvládne, „Mnohem lepší... ale v krku mám nepříjemně stále.“ postěžovala si následně, „Je to komplikovanější.“ odpověděla ti následně, „Hodně komplikované. Vlastně je docela zázrak, že jsi z toho něco dokázal vyčíst, protože... no to je jedno.“ pokrčila rameny, „Jakou naši dvojici máš na mysli? Globulla a tu... jak se jmenovala?“ vzpomínala altmerka, „Rilen. Asi. Možná. To je jedno. Nevím.“ pokrčila rameny znovu, „Měla jsem docela dost starostí s tím kouzlem takže jsem toho moc vysledovat nedokázala.“ když se prach i popel zcela usadily vrátil ses k ostatkům kostlivce a začal si jej detailně prohlížet.

„Ale jestli říkáš, že někdo kulhal tak můžeme vyloučit Appia s Grithartem. Oba mají dost jistou chůzi a vypadají ve formě... Na to, že jsou nejspíš už pár let mezi mrtvými.“ přemýšlela nahlas Ela. Zatímco jsi zkoumal ostatky, v nichž se ti ani po detailním ohledání nepovedlo nalézt nic zajímavého. Oděv, do kterého byl mrtví zahalen byl spálen na popel a na kostních nebylo nic zvláštního. „Nevšiml sis něčeho dalšího? Vím, že to kouzlo asi nebylo moc dokonalé... popel a prach, který kouzlo využilo k vytvoření postav nedokáže vykreslit barvy, nedokáže vykreslit detailně předměty ani tváře. Mágové specializující se na něco takového nosí speciální směs prachu a nějakých dalších ingrediencí, ale to už je trošku vyšší úroveň magie a tu já neovládám.“ dodala následně a znovu se pokusila oprášit si roucho, „O něčem jako koupel...“ rozhlédla se, „V jezeře si tady můžu nechat jen zdát... co?“ povzdechla si.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,S tím, že na půdě chrámu nemají daedry žádnou moc, máš pravdu, ale nemyslím si, že by sis tohle místo vybral jen proto, abys mě dokázal porazit. A poslední přání? Caesarovu hlavu na stříbrným podnosu mi asi nepřineseš, co? Takže si budu přát férovej souboj jeden na jednoho." odvětím dunmerovi a očekávajíc rychlý výpad, či útok zbraní nebo kouzlem z ruky co schovává za zády, vykročím rázným krokem k dunmerovi. Rovněž budu očekávat útok ze strany ostatních obránců, přitom na sobě nedám znát strach - ne však o svůj život, ale strach o to, jak to dopadne s Therou, jestli padnu.
Jakmile budu mít dunmera na dosah, zasypu jej svými meči sérií rychlých útoků.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 1132 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 3851 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 2547 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2157 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 8204 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 4481 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 3834 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 3817 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 4565 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist