Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Sarako
Se slovy: ,,Děkuji Vito." si převezmu prsten, tasím oba meče, rozeběhnu se a skočím. Arminovým mečem se za letu pokusím vykrýt případná útočná kouzla směřující proti mě, přitom budu doufat, že Vita ovládá telekinezi lépe, než Thera a Cariel.
 
scorpioncz
"Opravdu si neumíš vybrat? A když jsi schopen předpovídat můj příchod, proč nejsi schopen předpovídat tohle? Fajn fajn, byl bych ochoten obětovat ... třeba Aldmerský spolek ... nebo Palagána. I když ten už asi stejně mohyle propadl. Ale v poslední době jsme se stali přáteli!"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 629

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vita jen přikývl. Převzal jsi prsten (ale nenasadil sis ho, pokud si ho chceš nasadit stačí to zmínit v dalším tahu) a rozeběhl se s mečem v ruce, připraven ho použít ke krytí nepřátelských útoků. Nebyl však potřeba, už v průběhu běhu jsi ucítil, jak na tebe začalo působit ochranné kouzlo, které vyvolal Vita. Když jsi se dostal dostatečně blízko k hradbě vyskočil jsi a ucítil, jak ti kouzlo napomáhá dostat se výše, pravděpodobně se nejedná o kouzlo telekineze, ale úplně jiné a mnohem silnější, protože jsi byl na hradbě velmi rychle a bez větších problémů.
„Sestřelte ho! Sestřelte ho!“ řval jeden z bojovníků s černočerveným pláštěm, a přitom ukazoval přítomným mágům ať tě sejmou svými kouzli. Mágové jej poslechli, vystřelili několik útočných kouzel, ale Vitovo ochranné kouzlo zafungovalo a kouzla se odrazila. Došlo k magické explozi, která po tvém dopadu na pevnou zem ohrozila několik nejbližších bojovníků. Trojice nejbližších bojovníků padla k zemi mrtvá, zbylí se kryli svými štíty a velitel s černočerveným pláštěm tasil meč.

Vitovo kouzlo pominulo. Válečnici na hradbě na tebe hleděli s připravenými zbraněmi a štíty, byli dobře ozbrojení a byla jich proti tobě značná přesila.
„Vyřídíme ho...“ konstatoval muž v těžké zbroji s černočerveným pláštěm, „Vy zničte že a sešlete ohnivá kouzla teď hned. Ať to lítá!“ rozkázal následně mágům a tasil svůj zahnutý meč a vyrazil blíže k tobě, ale v cestě mu stál početný zástup obránců. Mágové přikývli a začali shromažďovat své síly k seslání ohnivých kouzel.

Dvě obléhací věže mezitím dorazili k hradbě a bylo jen otázkou minut, než vypustí legionáře na hradbu a dojde ke střetu s obránci. (jakmile dojde ke střetu část tvých protivníků se bude muset věnovat tvým spojencům, ale i tak se k veliteli hned nedostaneš) Žebříky se rovněž začaly stavět podél hradby, ale některé byly ihned shozeny.
„Rychle! Na hradby!“ řval Atius ze sedla a pobízel své vojsko k útoku. Vztyčily se další žebříky na jeho pokyn a další dvojice věží dojela až k hradbě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Nemrtvá osoba v černém nespokojeně zachrčela a zakroutila hlavou, švihla rukou a vyřkla nějaká tobě neznámá kouzla. Poté další ruku pozvedla proti tobě a znovu zamumlala kouzlo, které udeřilo přímo do tvé hrudi. Ucítil jsi, jak tebou prochází magická energie, jak tvé tělo na onu energii reaguje a cosi se v tvém těle mění, alespoň ti to tak připadalo, ale žádnou vizuální změnu jsi neregistroval. Nemrtvý pokračoval v kouzle a nechával tebou proudit magickou energii jako by se snažil z tebe cosi vysát. Původně příjemný průchod magické energie se rázem změnil v nepříjemný jako by z tebe cosi chtěl proud trhat. Kouzlo nabralo na intenzitě a bolest se nakrátko stupňovala, dokud zcela neustala spolu s kouzlem, které Nemrtvý přerušil.

„Dokonáno synu Karamonův. Jest dokonáno.“ kývl spokojeně hlavou, „Avšak tvá odpověď co si ochoten obětovat byla více než neuspokojivá a následky již brzy pocítíš.“ dodal následně, „Tvé tělo jest očištěno, kletba byla vysána jako se vysává jed z rány. Však kletba uzavřená uvnitř meče setrvává, ale tebe přední tě následky tohoto rituálu činní imunní.“ zakončil Nemrtvý spokojen se svojí prací.

Písmeno, které se ti kdysi vypálilo do kůže po dobu celého kouzla nesnesitelně pálilo, ale nyní po něm není ani památky.

„Teď jdi synu Karamonův, žij s následky svého rozhodnutí. Byl jsi ochoten obětovat Aldmerský spolek i Palagána... leč ani jedno ti nepatřilo. Jak bys mohl obětovat něco co ti nepatřilo?“ pokrčil rameny Nemrtvý a otočil se k tobě zády ve snaze opět nalézt úkryt v temnotě svého sídla.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"No ano, nebylo specifikováno co. Ale budiž. Díky mocný mágu." Pokloním se. "Pokud je zde něco, co bys potřeboval vykonat, vykonám to. Co se týče neuspokojivé odpovědi ... pokud by to mělo konkrétně patřit mně, asi bych se vzdal bohatství, avšak to je již jedno." Počkám na případnou prosbu nebo něco, a pokud nic nepronese, otočím se a vrátím se zpět k ostatním.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
Co nejrychleji si nasadím prsten od Vita, jako by to byl artefakt co mi pomůže přežít, a postavím se do střehu.
Vyrazím proti nejbližšímu protivníkovi se slovy: ,,Mefalo má Paní, patřím tobě, stejně, jako každý život, který vezmu." provedu nápadná útok shora, aby pozvedl zbraň či štít a pokusil se jej vykrýt a druhým mečem se ho pokusím zasáhnout bodným útokem do břicha, nebo na nějaké nechráněné místo na nohách ,,Veď mé meče, veď mě k vítězství." udělám krok zpět a připravím se k obraně ,,Dnes budou umírat ti, kteří se k tobě obrátily zády a ti, kteří tvé jméno nevyslovovali s úctou." pokud se mi povede úspěšně vykrýt jejich útoky a padne mi do oka protivník, který se při svém útoku odkryl, provedu proti němu rychlý výpad ,,Nechť se nese jejich křik do šíré dálky. Nechť se země zbarví jejich krví."

Upravil/a Sarako dne 11.01.2020 13:11
 
Aurelius
→ Tah 630

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Než se stihli tvoji protivníci dostatečně vzpamatovat z magické exploze nasadil sis prsten, který ti dal Vita. Neucítil jsi po jeho nasazení žádnou změnu ani pozitivní ani negativní, jako by se jednalo o obyčejný neočarovaný prsten, který si můžeš zakoupit na tržišti.

Než ses stihl rozejít proti prvnímu protivníkovi, padla padací strana obléhací věže a skupina legionářů vyrazila proti obráncům hradeb. Došlo ke střetu, magie útočím legionářům nebyla překážkou, protože se mágové do jejich boje nezapojili, věnovali se dění pod hradbami. Několik legionářů překonalo počáteční odbor a dopadlo na hradbu, pro některé byl pár smrtelný pro jiné nikoliv a ihned se začali bít a odřízli tak jednu skupinu obránců a nikdo z nich ti nemohl vniknout do zad. Druhá obléhací věž dorazila rovněž a vypustila svoji posádku proti obráncům. Vpád na hradby tak rozdělil další tvé protivníky a opět se částečně zmenšil počet tvých potenciálních protivníků.

Vyrazil jsi proti prvnímu protivníkovi, který se ti sám od sebe nabídl. Byl to bojovník v kroužkové zbroji s kulatým štítem a cepem v ruce, pravděpodobně člen městské stráže, který se připojil během převratu na vítěznou stranu.

Naznačil jsi úder seshora tvůj protivník, ale úder prokoukl, byl připraven improvizovat, naznačil pozvednutí zbraně na obranu, ale rázem, když jsi provedl úder druhým mečem stáhl štít do obrané polohy a úder zavčasu zablokoval, když se s pokusil mečem zaútočit na nohy zablokoval úder cepem. Udělal jsi krok vzad, připravil se k obraně a vyčkával obezřetně úder od svého protivníka, obratně si jej odrazil a následně provedl protiútok, který obránce nedokázal dostatečně odrazit, zasáhl si jej a vážně zranil. Ustoupil několika kroky vzad a následně se skácel k zemi, opírajíc se přitom o stěnu hradby směrem do města. Ostatní se odhodlali k útoku a vyrazili proti tobě. Zastavil je až nečekaný výkřik a následný řev bojovníků pod hradbami, mágové spustili svoji ohnivou magii a značně zkomplikovali obsazování hradby, olej rozlitý podél hradeb urychleně vzplál umocněn ohnivou magií, a to i přes snahy Císařských mágů tomuto scénáři zabránit.

http://skyrim.4fan.cz/forum/attachments/mapka01.png
Pokus o grafické znázornění situace.


Několik legionářů urychleně vylezlo po žebříku nahoru, některým se ani to nepovedlo a skončili s mrtví buď pádem z výšky nebo rovnou probodnutím některým z obránců. Jiní nalezli smrt v plamenech, které obklopily i většinu obléhací věží, pouze jedna z věží zůstala netknutá a spolu s ním i část legionářů. Zbylí urychleně ustoupili do bezpečí anebo našli smrt v plamenech. Dvojice Císařských mágů věž i přítomné novice ochraňovali, legát Atius nakonec odhodlaně vylezl na věž a na nejím vrcholku sledoval spoušť kolem a také jak se jeho legionáři snaží urychleně z hořících věží probít na hradby. Pobízel je řvaním, ale sám se do boje zatím nezapojil, držel se vpovzdálí i se s trojici bodyguardů. Chvíli poté se k nim přidal i jeden z Císařských mágů, který úspěšně odrazil sérii magických úderu směřujících proti zbývající netknuté věži. Většinu se mu povedlo odrazit pryč z bojiště, dvojice střel se ale zbloudila. Jedna zasáhla stěnu hradby, jiná cimbuří, na které se nacházelo hned několik obránců, kteří se hodlali zapojit do obrany.

„Kryj tuhle věž i nadále! Dole to pojistí ostatní.“ zaslechl jsi Atiův hlas, „Jestli tenhle v útok vyjde vniveč tak jsme všichni skončili. Je ti to jasné?!“ křičel rozčileně z vrcholku věže a pokračoval v pobízení svých legionářů, který lezli vzhůru po funkční a magií chráněné věži a hodlali se připojit do boje bok po boku svých spolubojovníků.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Poklonil jsi se a promluvil k odcházejícímu, osoba už však nereagovala. Skryla se v temném zákoutí svého úkrytu a vícekrát k tobě nepromluvila. S nepořízenou jsi se otočil a vyrazil po schodech zpět k východu, zpět za svými společníky, kteří na tebe čekali venku.

Jen jsi vylezl ven s spatřil jsi ponuré prostředí, monotónní a temné. Grithart a Elanya byli na stejném místě, čekali na začátku schodů a o čemsi spolu diskutovali. Když jsi sešel až k nim jejich diskuze utichla, výraz v Elanyině tváři prozrazoval, že se asi nejednalo o příliš přátelský rozhovor.
„Vyřešeno?“ zeptal se Grithart, „Kdyby ne... asi bys tu nebyl hádám.“ pokrčil následně rameny, aniž by vyčkal na tvoji odpověď. „Zvládneš teď co tě čeká? Nebo si chceš dát nějakou chvilku oddych? Bude to náročné... Tvá společnice.“ podíval se na Elu, „To zvládla dobře.“
Elanya jen přikývla a podívala se vzhůru, k místu, z něhož jsi předtím vyšel a očistil se tak od prokletí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Aurelius přiložený následující obrázek:


[18.76kB]
Upravil/a Aurelius dne 13.01.2020 22:45
 
Sarako
Se slovy: ,,A až se potoky krve slijí v jeden." se rozběhnu proti nejbližšímu obránci ve snaze pomoci legionářům, kteří se snaží probojovat na hradbu z hořící věže a seknutím oběma meči, každým z jiné strany, zaútočím. ,,Až se v té krvi budu brodit po kolena, ..." ustoupím o krok zpět a připravím se k obraně a až se mi některý z protivníků při svém útoku odkryje, rychle provedu protiútok ,, ... mé dílo bude dokonáno."
Upravil/a Sarako dne 14.01.2020 10:34
 
Aurelius
→ Tah 631

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Vyrazil jsi proti protivníkovi, využil oba své meče k útoku a bojovník se štítem se ti pokusil vzdorovat, marně, nebyl dostatečně zkušený a podlehl svému útoku velmi rychle. Mrtev se skácel k zemi a druhý, jeho spolubojovník proti tobě prudce zaútočil. Udělal jsi krok vzad a připravil se k obraně, jedním mečem jsi vykryl protivníkům útok a druhým jej pohotově sekl do boku. Válečník sebou bolestivě cukl s bolestí se pokusil o úkrok vzad, ale zavrávoral a spadl mezi své spolubojovníky.

Legionáři z věže pozvolna postupovali více a více na hradby, poháněni obavou z uhoření bojovali, jak nejlépe mohli a obránce se snažili zatlačit více k věžím ze kterým jim mohli přeběhnout každou chvíli posily. Všiml sis, že na věži města se objevilo dvojice mágů a trojice lukostřelců, které hodlala zastoupit rozbitý válečný stroj.

Legionáři u druhé věže stále úspěšně tlačili své protivníky k věži, mágové z hradby se mezitím stáhli na věž, kde se připojili k lukostřelcům, který střílí na vojsko pod hradbami. Útok na věž tak nakrátko ustal. Císařský mág si mohl oddechnout a urychleně doplnit své síly. Legát Atius a jeho doprovod se stále zdržoval v obléhací věži jen nadále povzbuzoval své muže, a přitom jim přikazoval ať hnou kostrou a spěchají na hradbu. Nově příchozí legionáři vyrazili za tebou, pomoci ti v boji s obránci a taktéž pomoci druhé věži dostat se urychleně na hradby.

http://skyrim.4fan.cz/forum/attachments/mapka02.png
Pokus o grafické znázornění situace.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Poklonil jsi se a promluvil k odcházejícímu, osoba už však nereagovala. Skryla se v temném zákoutí svého úkrytu a vícekrát k tobě nepromluvila. S nepořízenou jsi se otočil a vyrazil po schodech zpět k východu, zpět za svými společníky, kteří na tebe čekali venku.

Jen jsi vylezl ven s spatřil jsi ponuré prostředí, monotónní a temné. Grithart a Elanya byli na stejném místě, čekali na začátku schodů a o čemsi spolu diskutovali. Když jsi sešel až k nim jejich diskuze utichla, výraz v Elanyině tváři prozrazoval, že se asi nejednalo o příliš přátelský rozhovor.
„Vyřešeno?“ zeptal se Grithart, „Kdyby ne... asi bys tu nebyl hádám.“ pokrčil následně rameny, aniž by vyčkal na tvoji odpověď. „Zvládneš teď co tě čeká? Nebo si chceš dát nějakou chvilku oddych? Bude to náročné... Tvá společnice.“ podíval se na Elu, „To zvládla dobře.“
Elanya jen přikývla a podívala se vzhůru, k místu, z něhož jsi předtím vyšel a očistil se tak od prokletí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Aurelius přiložený následující obrázek:


[19.4kB]
Upravil/a Aurelius dne 18.01.2020 12:25
 
scorpioncz
"Pojďme na to, nemůžeme tu takhle ztrácet čas." Stručně odvětím, zatímco si prokřupnu záda a připravím se na bolest, co mne pravděpodobně čeká. Vzhledem k tomu, co jsem teďka zažil, to asi bude dost podobné. Takže tomu snad dovedu čelit lépe, než válením se v bolestné agonii po podlaze. "Už mám dost kleteb a všeho, co mi ukusuje duši."
Upravil/a scorpioncz dne 18.01.2020 12:52
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Vy tři. Zamnou!" křiknu na tři blízké legionáře na hradbě, stojící za mnou ,,Až se obránci vypořádají s legionáři, co se snaží dostat z hořící věže, zaberou zbytek hradby a my ztratíme prostor pro přesun dalších legionářů na hradbu." zaútočím na dalšího obránce jedním mečem shora a zároveň mu druhým mečem zaútočím na nohy ,,Nenechte své spolubojovníky padnout zbytečně!"
Upravil/a Sarako dne 18.01.2020 17:41
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 989 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 3544 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 2416 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2036 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 8012 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 4372 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 3718 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 3708 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 4438 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist