Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Sarako
Vrátím se do stanu za Therou a se slovy: ,,Vypadá to, že bitva brzy začne. Jestli v měchách zbyla nějaká krev, napij se, a můžeme vyrazit." se půjdu podívat, jestli její šaty (ty předražené) alespoň trochu uschly.
Upravil/a Sarako dne 11.03.2018 22:44
 
Fjeratlof
Po skončení řeči Kvestorky Peleny jsem si z truhlice vzal jeden dřevěný obušek, ten jsem si připnul na opasek a šel jsem do jedné z ulic.
„Aroo! Aroo! Aroo!“
 
Killiaden09
"Vážím si vaší pomoci v této věci Ulfriku." řeknu klidným hlasem "Přistupme tedy k detailům plánu... Já se svými legionáři vylezeme skálu, otevřeme bránu a dáme signál. Až budeme uvnitř rozdělíme se do dvou skupin jedna bude držet hlavní vchod druhá vyrazí do hlavních komnat ... třetí a menší skupina mezitím vypálí kasárny čímž odláká pozornost a vzbudí paniku... po vypálení kasáren by bylo dobré se vydat zpět k hlavní skupině ... každý bojovník se počítá. Dále by bylo vhodné ještě před aktem eliminovat mechanizmus ovládající bránu.... " zakončím svou úvahu, prohlédnu reakce Legáta a Ulfrika a počkám na případné návrhy či připomínky.
Upravil/a Killiaden09 dne 13.03.2018 23:20
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
BadWolf
"Hmm... no, tohle by bylo moc komplikovaný..." zamrmlám si.
"Tak nic, já nic použitelnýho nemám. Takže asi půjdem do toho kuchaře. Budu potřebovat šaty, kuchařký vybavení... Sluha by se hodil, ale není potřeba... Budu si muset nacvičit aspoň nějaký recepty a... Odkud že je ten Ork? Doufám že nebudu muset dělat nějakej pitomej přízvuk."

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
"Jestli chceš pomoci Odboji, tak pojď se mnou, dobytí jednoho bezvýznamného městečka mu nikterak nepomůže. Schyluje se na temné časy, ona jim poskytla velmi cenné informace." Pokynu hlavou na Belwen. "Vysoce postavení lidé v hierarchii Odboje jsou teď v dost velkých sračkách a jediný kdo je z nich může vytáhnout je starý dobrý Aedan, nikdo jiný neví co se chystá a blíží, pomoc kohokoliv z vás by byla více než vítaná. Nesmíme ale ztrácet čas dobýjením tohohle města, musíme odsud co nejdříve vypadnout." Odpovím orkovi, ale budu mluvit tak, aby mě slyšela celá skupina.

"Co si s ním sakra udělal?" Kouknu se na elfského vojáka, potom co Garmin provede kouzlo.

"Pojď se mnou nahoru pro případ že by tam někdo byl. Ostatní počkejte tady, buďte v pozoru, potřebuji si vzít zpět jeden cenný předmět, pak už vypadneme. Zatím přemýšlejte o nějakém chytrém řešení jak odejít nepozorovaně." Pokynu elfce, vezmu si jeden z thalmorských mečů a vydám se po schodišti nahoru.

Upravil/a Tondulin dne 14.03.2018 00:09
 
scorpioncz
"Fajn, jdu na to." krátce jsem poznamenal a s protáhnutím jsem vyrazil k určenému hostinci. Přitom jsem se nenápadně rozhlížel po okolí, jestli nepoznám kde se to nacházíme, nebo alespoň přibližné místo podle architektury staveb.

Po ujití vzdálenosti, dělící mne od hostince, jsem prostě vešel dovnitř a snažil se vypadat trochu unaveně, jako bych již nějaký ten čas cestoval. Rozhlédl jsem se letmo po hostinci, abych si udělal přehled kde kdo je, jaké jsou volná místa a kde je pult. Na závěr jsem pokývl hlavou na pozdrav, stejně jako to dělají všichni nově příchozí do nového hostince a vyrazil za hostinským k pultu. "Dobrej den, čepujete tu něco osvěžujícího? Po dlouhé cestě jednomu vyprahne v ústech." Na závěr jsem se mírně usmál a čekal na odpověď hostinského.

Upravil/a scorpioncz dne 17.03.2018 13:19
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 398

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Altmerka tvá slova nijak neokomentovala. Nechtěla tě vykročit k hostinci a dojít až k jeho dveřím, otevřel jsi a vešel. Cestou jsi se rozhlížel a snažil se rozpoznat místo na které tě přenesla, ale nikdy jsi v této malé vísce nebyl.

Uvnitř hostince se nacházelo několik válečníků sedících u podlouhlého stolu. Vedli spolu rozvášněnou diskuzi o vyhlášených Vysokoskalských turnajích, které se mají podle všeho v blízké budoucnosti konat. Úplně bokem seděl muž v mnišském rouchu, popíjel nějaký nápoj a o samotě sledoval celé dění v hostinci. Několik starších štamgastů sedělo bokem a opilecky mezi sebou filozofovali o politice v Cyrodiilu. U pultu seděla dvojice mužů v kroužkové zbroji, popíjeli pivo a mlčeli.

„Dáte si něco?“ zeptala se mlaďoučká obsluhující dívka, které mohlo být sotva víc jak dvacet let. „Jistě. Mohla bych vám natočit pivo. Vydržte chvilku.“ řekla po tvé reakci a přesunula se k připravenému sudu, popadla půllitr piva a začala ti čepovat pivo. Jakmile byla hotova položila jej před tebe. „Ještě něco dalšího?“ optala se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Globullus se rozešel ke dveřím, následoval jsi ho. Když jste byli dostatečně blízko uklonil jsi se na pozdrav. Redguardka a tvoji poklonu reagovala s překvapením a také se uklonila, následně objala Globulla.
„Ráda tě opět vidím…“ řekla upřímně od srdce když se opět napřímila, „A vy jste?“ otočila se k tobě.
„Fallen Merle, profesor stejně jako ty.“ představil tě pohotově Globullus, „Fallene tohle je moje vzdálená příbuzná Rilen. Vyučuje tu magii obnovy a v lektvary.“ představil pro změnu redguardku tobě.
„No učím…“ zakroutila rozesmátě Rilen, „Kovadlinkovi se ještě do důchodu neodebrali a tak dostávám spíš podřadnější přednášky, ale co se dá dělat.“ pokrčila rameny, „Někde člověk začínat musí a získat potřebnou praxi.“
„Praxi?“ podivil se Globullus, „Vždyť už tu učíš takhle skoro třetím rokem?“
„Jo to jo…“ zaznělo lehce zklamaně z usměvavých úst redguardky, „Ale Nerien mě nepovažuje za dostatečně zkušenou. Sice mám titul řádně dokončený, ale pro něj je to holt málo. Co se dá dělat.“ lehce se pousmála a podala ti ruku, „Rilen.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Thera po tvém návratu přikývla, mlčky sáhla po měchu s krví a dopřála si několik doušků. Otřela si ústa a vyčkala. Zkontroloval jsi šaty, byly ještě trochu mokré, ale nebylo to už nic strašného.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Pff… Z Vysokoskalí? Myslím.“ podíval se Horatio na Letu.
„Myslím, že ano.“ přikývla „Sehnat úbor nebude těžké na hradě jich je spousta, sluhu bych vám nějakého opatřit mohla a naučit vás vařit… No to bude horší, ale jsem si jistá, že místní hostinská by vám pomoci mohla.“ odmlčela se, „Protože by vypadalo velmi divně, kdyby vás dvorní čarodějka učila vařit nehledě na to, že mám i nějaké závazky vůči městu a nemám volný čas kdykoliv si zamanu. I když to tak možná může působit.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fjeratlof - DEFINITIVNĚ POSLEDNÍ ZMĚNA POSTAVY!
Popadl jsi obušek a připnul si jej k opasku. Podobně jednal i zbytek legionářů, jakmile byli všichni vyzbrojení, rozkázala Kvestora k přesunu do městské části. Utvořili jste příslušnou formaci, dvojřad a následovali ji a bretonku.

Došel jsi ve formaci až do jedné z širších ulic. Napětí ve městě bylo patrné již na dálku. Několik místních stráží se snažilo situaci dostat pod kontrolu, ale bylo jich příliš málo. Mnoho jich opustilo řady městské stráže poté co byl sesazen velitel a nahrazen jiným – Leyem Rullem – někteří se s touto změnou nesrovnali a raději řady posádky opustili.

„Kvestorko…“ křikl vaším směrem uřícený stráž a popadal dech, „Dav s bouří. Útočí na čest naší hraběnky a jejího švagra! Musíme zakročit.“ dodal zadýchaně.
„Vydržte.“ vyzvala jej a pobídla vás, aby jste pokračovali ke skandujícímu davu jež byl obklíčený městskou stráží, alespoň z ulice kterou jste přicházeli.

Gestem naznačila, aby legionáři vyzvedli dva štíty a ona se na mě mohla postavit, aby byla výše a zřetelně vidět během svého proslovu. Legionáři tak spěšně učinili a Kvestorku vyzvedli na štítu vzhůru. Bretonka jen mlčky přihlížela.
„UKLIDNĚTE SE!“ křikla rázně, aby přeřvala dav. Ten se však nenechal přeřvat ani když začala opakovat fráze, které se v těchto situacích přednášejí. Někdo z davu vrhl rajče a trefil Kvestorku do ramene a ihned poté následovalo několik dalších. Dopadlo několik rajčat, ale i brambor. Seskočila k zemi.
„Neznáte nějaké plošné kouzlo pro uklidnění davu?“ optala se následně bretonky, která zakroutila hlavou.
„Zvládnu očarovat jednoho, možná dva najednou, ale celý dav ne…“ řekla.
Agresivita davu vstoupla a pustili se do městské stráže, která držela uličku v poklidu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Jak myslíte…“ odpověděl pohotově velitel zvědů, „Jak myslíte…“ v jeho hlasu však bylo patrné, že by byl radši kdybys vyrazila zpět k městu. „Shromáždíme bojeschopné muže a vyrazíme k průsmyku tak, abychom dorazili pokud možno k večeru. Skrytí nocí získáme výhodu. Část mužů musí zůstat zde, aby chránili oázu před možným útokem. Nomádi útočí dost nepravidelně a mohou nás klidně nějak obelstít.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Jenže když tohle město vypálíme tak dáme tvým lidem čas. Vojsko se bude muset vrátit a nastolit pořádek. Chápeš?“ řekl Ork, „Přece si nemyslíš, že uprchneme z tohohle města ty stihneš předehnat celou tu jejich armádu a varovat odboj. To nejde stihnout.“ dodal v rychlosti.

Otočil jsi se ke Garminovi, „Nic vážného.“ namítl klidným tónem. „Nic vážného. Buď v klidu. Jemu ani mě to nijak neuškodilo.“

Elfka na tvůj pokyn vyrazila ke schodišti. Společně jste vyšli schodiště a nahlédli do vyššího patra. Krom postelí a dalšího schodiště, které směřovalo už na cimbuří věže. Jsi spatřil postele, truhlici se zabavenými věcmi – těmi cennějšími – a také jednoho z válečníků altmerského spolku. Ležel hlavou opřenou o stůl.
Elfka tiše došla až k válečníkovi. Opatrně si jej prohlédla a následně pokrčila rameny, její oči však sjeli na misku s tobě neznámým obsahem.
„Cukřík…“ řekla dostatečně nahlas, „Tak ten už se jen tak neprobere. Je sjetej.“ dodala a sebrala z postele staré látkové kalhoty, přivázala jimi válečníka k židli. Následně mu z krku sundala řetízek, na němž měl připevněný klíč od truhlice. Hodila ti jej.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
„Dobrý plán.“ přikývl Isaac, „Souhlasím snad se vším co jste řekl. Předpokládám, že povedu ten útok na Podskalní pevnost.“
„S vaším dovolením, Legáte.“ odkašlal si Ulfrik, „Ale já jsem byl uvnitř častěji než vy. Znám Podskalní pevnost lépe a nebojím se říct, že vládnu větší mocí než vy. Měl byste se raději postarat o kasárny. Plenění vám legionářům koneckonců vždy šlo. Obzvláště vám z Vysokoskalí.“ podíval se na tebe, „Ale jinak s plánem problém nemám.“
Isaac se rovněž podíval na tebe očekávajíc nějaký finální rozkaz kdo komu bude velet a jakou skupinu povede.
„O bránu bych se s menším počtem mužů mohla postarat já.“ navrhla tvá zástupkyně po chvilce přemýšlení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
[/quote]
 
BadWolf
"Jo, to je jasný. No tak to já asi abych se začal připravovat, pokud nechceme probrat ještě něco. Jo a kdy to odstartujem?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sarako
Šaty podám Theře se slovy: ,,Obleč si je, jsou to nejdražší šaty, co jsem držel v ruce a jiný převlek v případě, že se to nějak zvrtne, bez peněz asi neseženeme, takže je tu nemám v úmyslu nechávat."

Dojdu ke vchodu, kde budu hlídat, aby nikdo nevešel dovnitř, přitom se postavím tak, abych stál zády k Theře a dodám: ,,Vyrazíme s naším sebevražedným oddílem o něco dřív a až započne útok, přesuneme se všichni za pomoci teleportace na ten travnatý plácek před hradem, nedaleko hradní brány, včetně mě, takže nás bude celkem jenom osm. Zkus si to místo párkrát představit, ať teleportace proběhne hladce, jinak budeme sotva stát na nohou, nehledě na to, že upoutáme moc pozornosti a na záchranu hraběte můžeme zapomenout."

Až bude Theta převlečená, vyrazíme za válečníky, která mám přidělila hraběnka.
 
Adrian_S
Podám ji ruku se slovy "Fallen Merle" a počkám, co se bude dít.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
Chytnu klíč a odemknu truhlici, najdu hlavně svoje zbraně, ale vezmu s sebou i cokoliv dalšího zajímavého. "Taky by sis dala?" S úsměvem prohodím na elfku.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 494 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 4765 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 2374 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 2054 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 2161 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 2637 krát
11-11-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 5 let Skyrimu Přečteno 2428 krát
01-11-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Kreativní rádce Přečteno 2387 krát
13-10-2016 Skyrim The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edit... Přečteno 5364 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist