Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Adrian_S
Kývnu hlavou a nechám ji v poklidu odejít. Sám se budu věnovat studiu do určeného času. Pak se přemístím.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Pokud nebude mít Její Jasnost nějaké námitky ohledně spolupráce s někým, kdo slouží Corrientisovi, kterého zrovna nikdo z rodiny Demnevanni moc v lásce nemá, bude Vaše pomoc vítána." odvětím mágyni, otočím se zpět k veliteli a pokračuji: ,,Jak rychle dokáží vaši muži vztyčit žebřík na hradbu a jak zdatní jsou ve slaňování? Mám se v plánu nechat na onom žebříku vysadit na hradbu na nějakém méně chráněném místě, kde potom upevníme lana, po kterých se spustíme dolů a následně se přesuneme k hradu. Úspěch tohohle manévru bude záviset na vaší rychlosti, proto potřebuji vědět, jak dlouho jim zabere zdolání městské zdi za předpokladu, že mi tři z vás pomohou udržet ono méně chráněné místo, než se ostatní dostanou přes hradbu."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
"Stále nechápu co přesně máme udělat aby jsme situaci napravili. Hůl byla zničena..." řeknu nechápavě.
 
scorpioncz
Budu dávat pozor, ale moc mne to nevezme. Přece jen jsem z bleskového těsta a ne z ohnivého nebo mrazového. Budu se dívat a čekat jak to bude pokračovat a zkusím si zapamatovat kouzlo, co čmárá na tabuli.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"Dokážeš jí nějak pomoci?" Zeptám se Garmina a zamířím si to k dvojčatům, nejdříve je zbavím roubíků a pak se je pokusím vyprostit i z okovů.
 
Fjeratlof
„Beru ho.“ řekl jsem a vyndal jsem 25 septimů.
„Kde ho najdu?“
Upravil/a Fjeratlof dne 06.03.2018 21:16
 
Aurelius
→ Tah 386

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Xarie dokreslila gesto i písemnou formu zaklínadla. Jak však bylo od Xarie zvyklé pustila se do dlouhého výkladu teorie ke kouzlu, která možná ani nebyla nutná, a přestože patřila mezi profesorky a profesory, kteří dokáží mluvit spatra aniž by museli cokoliv číst ze svých poznámek, deníků nebo učebnic přesto dokázala několik noviců a novicek uvést do spánku. Teprve až po jejím dlouhém monologu plným teorie se konečně přešlo k praktické zkoušce onoho kouzla. Povolala jednu blonďatou novicku, Kirsten (graf. vzhled – zde) před katedru a nechala ji kouzlo předvést. Kirsten patří mezi velmi nadané novicky v oboru magie Ohně, a tak neměla sebemenší problém s ovládnutím kouzla a jeho následným vyvoláním. (naučil jsi se teoretické vyvolání ‚impulzní ohnivé koule‘ – abys kouzlo ovládl i na praktické úrovni musíš kouzlo vyvolat)
„Výborně. Můžete si jít sednout.“ pochválila upřímně Xarie a poslala Kirsten zpět do lavice. „Krátkou ukázku jsme si dopřáli i v doprovodu teorie, která je nezbytná a tím bych dnešní přednášku ukončila. Do příště se naučte toto zaklínadlo i gesto. Prakticky si ho vyzkoušíte a pak se přesuneme k dalšímu odvozenému kouzlu. Buď se mnou nebo s kolegou Palagánem, ale předpokládám, že spíše s kolegou a za méně hektických podmínek. Dnešek je komplikovaný právě kvůli některým nastalým změnám, ale byla jsem vedením ujištěna, že zítřek by již měl probíhat bez nějakých zásadních změn.“ zakončila svůj monolog a usedla za katedru, „Pakliže je tu někdo kdo se cítí i po dnešní přednášce ještě při síle a chce si kouzlo naostro vyzkoušet bez nějakého delšího připravování může. Ostatní mohou odejít na oběd… zkrátka kamkoliv. Obědová přestávka vám meze neklade.“ pousmála se a začala vyplňovat potřebnou úředničinu do přednáškového deníku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Selena nic nenamítla, sebrala nějaké věci ze stolu a odebrala se k odchodu. Jakmile se za ní zavřely dveře, otočil ses ke stolu a znovu zalistoval v knize. (vzhledem k přítomnosti jiného hráče v tvém okolí je nutný příspěvkový odpočet)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nesloužím Corrientovi.“ namítla bosmerka, „Má služba patří Císařství, Corrientis je pouze naším nadřízeným a vůdcem uskupení. Respektuji jeho rozkazy pouze pokud nejsou v rozporu s rozkazy a politikou samotného Císaře.“ dodala. Velitel se jen lehce pousmál, ale nijak její slova nekomentoval. Pouze si prohlédl muže nastoupené do pozoru a následně zodpověděl tvé otázky.
„Dostatečně rychle. Slaňování by neměl být problém. Sice jsme působíme jako městské stráže, ale někteří z nás jsou veteráni z legie, prošli výcvikem a pár z nás se účastnilo bojů ve válce. Já jsem dokonce bojoval po boku generála Osmé legie.“ zakončil monolog velitel s mírným úsměvem, „Přesný čas vám ale říci nemohu. Nepočítal jsem to.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Rodinné dědictví bezpochyby ano.“ přikývla, „Prsteny a různé pozice se v některých tajných kultech, uskupení prostě v čemkoliv takovém zpravidla dědí ze otce na syna nebo nějakého jiného příbuzného. V tomhle případě…“ podívala se na prsten, „To nebude určitě jiné.“ krátce se odmlčela, aby se mohla napít. Horatio mezitím očima mapoval místnost a nijak se nevyjadřoval.
„Vlastně může mít velkou hodnotu… Za předpokladu, že najdete nějakého sběratele. Pro obyčejné lidi to bude spíš… spíš jen obyčejný prsten s vyrytou značkou.“ pokračovala opět čarodějka, „Ale i tak bych vám ho nedoporučovala si nasazovat.“
„Proč?“ optal se Horatio.
„Sice na první pohled může působit jako obyčejný prsten odkazující na nějakou sektu… Proudí z něj relativně silná a neznámá magie.“ podívala se na Horatia, „A ne všechna očarování jsou vždy dobrá. Existuje i spousta špatných očarování… Vlastně by se mohlo stát, že z vás zbude pouze seschlá mrtvola, protože z vás předmět celou životní i magickou energii vysaje. Je to velmi bolestivá smrt.“ zakončila s hrníčkem v ruce, prsten ležel na stole.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fjeratlof
Sigrid převzala peníze a ihned je předala starému nordovi, který je poté ukryl do měšce. Nordka ti gestem naznačila, že máš vyčkat a odešla do jednoho ze stanu. Jakmile zmizela uvnitř bardka na krátko přestala hrát, odložila nástroj a popadla ze země váček s vodou. Přivalila si jeden z menších sudů a usedla k ohni mezi ostatní.

„Tady…“ řekla Sigrid když se vrátila se spacím pytlem pečlivě srolovaným, aby byl pro přenos co nejpraktičtější a nezabíral tolik místa.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Není zničena. Alespoň ne úplně.“ zakroutila hlavou Prastará, „Magická hůl byla rozpůlena magickou explozí. Jedna část zůstala uvnitř chrámu, druhá slouží nebo alespoň sloužila jako pojistka, že probuzené zlo neopustí chrám.“ podívala se do kotlíku, „Jenže stejně jako mnoho jiných schopných a magií spřízněnějších mágů cítím, že cosi temného sílí a chystá se.“ podívala se k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Garmin se k tobě otočil a zakroutil hlavou, „Nemohu ovládat magii života a obnovy. Nemám moc nad životem a smrtí.“ řekl ledově klidným tónem a vrátil svůj zrak zpět k raněné Belwen a dunmerovi jenž ji držel v náruči.

Sám jsi se přesunul k dvojici bosmerů, odemkl celu a následně sundal roubíky dvojici. Očima si tě prohlíželi, ale nic nenamítali, nijak se neprojevili. Vyčkali až do chvíle, než jsi jim povolil okovy a zcela je propustil. Jeden pomohl druhému vstát a pak společně opustili celu. Teprve až pak jeden z nich promluvil.
„Děkujeme ti zachránce.“ řekl slušně, „Já i můj bratr jsme ti zavázáni a budeme ti rádi nápomocni při útěku z tohoto strašného místa.“ dodal a podíval se na svého bratra, který jen a pouze přikývl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Učím se.
Upravil/a Adrian_S dne 23.01.2018 17:47
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Fjeratlof
„Mockrát děkuji. Inu trochu si odpočinu a ráno, jestli bude třeba, Vám s něčím klidně mohu pomoci.“
Upravil/a Fjeratlof dne 06.03.2018 21:16
 
Sarako
,,A má každý z mužů nějakou stříbrnou zbraň? Pokud ne, měl by si jí co nejdříve sehnat, jinak bude nám bude v boji s upírem do počtu. Jinak krom upíra nás v hradu budou dost možná očekávat i zabijáci z Temného bratrstva, na které je onen upír napojený, takže až budeme uvnitř, počítejte s tím, že mohou udeřit z jakéhokoliv směru. ... No, to bude asi tak všechno. Pokud ke mě nikdo nemá nějaké dotazy, rád bych prodiskutoval s Její Jasností spolu účast tady mágyně ... ehm, nějak mi uniklo vaše jméno." počkám, až se mi mágyně představí, a pokud potom nikdo nebude mít žádné otázky, vrátím se zpět do stanu za Therou.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Když se začali ostatní zvedat, tak jsem si sbalil věci, meč zasunul do pochvy a připnul jsem si ho k opasku. Potom jsem zamířil na místo, kde si to kouzlo můžu vyzkoušet. Když mám tu možnost, tak si to kouzlo zaryju do paměti. Napoprvé to je vždycky nejhorší ... Pomyslel jsem si a pokud byli nějací další zájemci, nechal jsem je jít první. Potom jsem tak nějak bez jakékoliv emoce s lhostejným výrazem zkusil napodobit gesta tak detailně popsaná profesorkou.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
BadWolf
"Jo, tím jsem si taky nebyl jistý. Je nějaký způsob jak bychom mohli identifikovat to očarování?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
"Co po mě tedy chcete?"
 
Aurelius
→ Tah 387

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Studenti se pozvolna začali rozcházet. Někteří už mezi sebou dokonce začali vést diskuze o tom jaký asi dneska bude oběd nebo na kterou další přednášku se vydají. Shromáždil jsi své věci a vykročil k volnému místu v učebně kde bylo možné kouzlo alespoň trochu bezpečně odzkoušet. Xarie zůstala v učebně rovněž i dvojice dalších studentů. Zakončila svůj zápis do deníku a zvedla hlavu vzhůru.
„Takže čtyři stateční.“ pousmála se, „Přesuneme se raději ven. Přehodnotila jsem situaci, protože tohle kouzlo dokáže udělat pořádné škody, když se úplně nepovede.“ dodala a následně vám pokynula, abyste jí následovali.

Opustil jsi učebnu a následoval skupinu pryč z Univerzity. Chodbou se potulovala spousta noviců a novicek, někteří spěchali na ubikace jiní pro změnu na oběd. Sešli jste schodiště, prošli velkým sálem a následně stanuli venku. Už když jsi procházel obrovskými dveřmi zdálo se ti jako by někdo křikl jméno vaší profesorky. Teprve až venku, když jste se zastavili na prostranství vás onen hlas dohonil. Patřil mladé blonďaté altmerské profesorce (graf. vzhled – zde), která se náramně podobala té, která byla přítomna u tvého zatýkání a následného souboje s Gerrickem. Nyní tu před tebou stála v černé uniformě s krátkou sukní a vedle sebou starého vousatého muže (graf. vzhled – zde), který působil dojmem mága.

„Xarie, omlouvám se, že vás ruším, ale tento muž s vámi chtěl mluvit.“ promluvila Altmerka a poukázala na starce, kterého podle reakce Xarie velmi dobře znala.
„Trevine.“ řekla s radostí v hlase, „Takže jsi moji zprávu dostal. Výborně.“ pronesla dále s poděkováním směřovaným k altmerce.
„Ano… Dostal. Rád tě vitím Xarie.“ přikývl souhlasně a vyrazil obejmout dunmerku. Altmerka zůstala stát na místě a ani nedutala. Xarie se mezitím přivítala se svým dávným známým a následně ho požádala o chvilku strpění. „Važení…“ promluvila k vám čtyřem, „Rozestupte se a pokuste se vytvořit kouzlo co nejlépe. Vrhněte jej před sebe, nechte chvilku existovat a následně ohnivou kouli nechte dalším kouzelným pokynem explodovat.“ zakončila krátký monolog. „A vám děkuji Spellorová.“ poděkovala ještě jednou, Spellorová přikývla a klidnou chůzí se odebrala pryč.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Pokračuješ v učení se, čas mezitím příjemně utíká.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nějaké stříbrné zbraně nechám obstarat.“ přislíbil velitel a poté rozkázal jednomu z válečníků, aby zaběhl za nějakým z kovářů. Sám se pak znovu postavil do pozoru a vyčkal na další instrukce nebo na tvůj odchod.
„Cariel.“ představila se ti Císařská mágyně, „Můžete své paní vzkázat, že jsem zcela mimo politické dění tady v Cyrodiilu i v její domovině. Dlouhá léta jsem působila mimo Cyrodiil a upřímně ani nevím jakou pozici tu momentálně mé uskupení má.“ pokračovala pohotově, „A upřímně? Nezajímá mě to. Nevrátila jsem se do Cyrodiilu kvůli politice.“ odmlčela se, „Ještě jedna věc co by možná stála za zmínku. Ovládám teleportační kouzla na velmi velké úrovni. Byla bych schopná dostat sebe a další čtyři do města velmi jednoduchým a nepozorovaným způsobem.“ střídavě koukla na tebe a velitele, „Ale předpokládám, že něčeho takového je schopná i vaše paní. Nicméně ta možnost tu je.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Obávám se, že zrovna v tomhle případě to zas tak snadné nebude.“ zakroutila hlavou, „Existuje hned několik způsobů jak očarování předmětu odhalit, ale já nepatřím k praktikantkám tohoto typu magie.“ dodala, „Umím odhalit očarování jen nižší třídy a tenhle předmět má v sobě nepochybně očarování nějaké vyšší třídy.“
Horatio si jen tiše povzdechl.
„Ale jestli potřebujete nutně vědět o jaké očarování jde mohu ho nechat ‚prověřit‘ u Císařských mágů v Imperial City.“ navrhla poté.
„Myslím, že se bez toho prověření obejdeme.“ odvětil pohotově Horatio aniž by svá slova jakkoliv promýšlel, „Mám pravdu?“ otočil se k tobě. Dvorní čarodějka neskrývala překvapení k jeho rychlé reakci.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fjeratlof
„Jistě.“ přikývla Sigrid, „Klidně si lehni někde vedle stanu. Máme rozvržené i noční hlídky, takže budeš v bezpečí.“ ujistila tě. Bardka se protáhla a s mírným zívnutím oznámila svůj odchod do stanu. Ostatní přítomní u stanu jí popřáli dobrou noc

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Chci abys složila neporušitelný slib. Jakmile dojde k nejhoršímu postavíš se zlu čelem a uděláš vše co bude v tvých silách, abys zlo zastavila a napravila chybu svých Thalmorských předchůdců.“ pronesla k tobě Prastará, „Pamatuj si, že neporušitelný slib je magické pouto, které nelze přerušit aniž by tvé tělo nepocítilo nějaké následky. Takže?“ podívala se na tebe přísně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Garmin se k tobě otočil a zakroutil hlavou, „Nemohu ovládat magii života a obnovy. Nemám moc nad životem a smrtí.“ řekl ledově klidným tónem a vrátil svůj zrak zpět k raněné Belwen a dunmerovi jenž ji držel v náruči.

Sám jsi se přesunul k dvojici bosmerů, odemkl celu a následně sundal roubíky dvojici. Očima si tě prohlíželi, ale nic nenamítali, nijak se neprojevili. Vyčkali až do chvíle, než jsi jim povolil okovy a zcela je propustil. Jeden pomohl druhému vstát a pak společně opustili celu. Teprve až pak jeden z nich promluvil.
„Děkujeme ti zachránce.“ řekl slušně, „Já i můj bratr jsme ti zavázáni a budeme ti rádi nápomocni při útěku z tohoto strašného místa.“ dodal a podíval se na svého bratra, který jen a pouze přikývl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Přímo do hradu se za použití teleportace nedostaneme, protože v případě obležení většinou drží dvorní mág ochranné kouzlo zabraňující útočníkům teleportaci, aby se neobjevili rovnou v trůnního sálu. Ve městě bude docela dost vojáků, takže bude dobré vyslat někoho, kdo najde nějaké vhodné a méně nápadné místo, což znamená vyslat někoho napřed. Jelikož je Její jasnost schopná spojení se mnou za pomoci telepatie, a mou hlavní povinností je její bezpečí, dobře vím, kam tohle bude směřovat. S největší pravděpodobností se odlehčím o pár kusů zbroje a proniknu do města o něco dřív, abych takovéto místo našel a zajistil. ... Samozřejmě se o všem ještě poradím s Její Jasností." domluvím, poté kývnu hlavou na rozloučenou a vydám se zpět za Therou, abych jí o všem informoval.
Upravil/a Sarako dne 28.01.2018 12:04
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
BadWolf
"Ale no tak. Zařadím to k ostatním věcem, a pak to asi vezmu na nějakou univerzitu všechno. Důležitý pro mě je, že to zatím není nebezpečné a ani Daedrické, ale zajímá mě to, takže chápejte, že to prozatím nechci dávat z ruky. Nicméně vám děkuji."
napiju se čaje a čekám na Horatia, jestli naváže nějakým dalším tématem, nebo jak se konverzace vyvrbí.

Upravil/a BadWolf dne 28.01.2018 06:40
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Fjeratlof
Popřál jsem Sigrid také dobrou noc a šel jsem spát.
Upravil/a Fjeratlof dne 06.03.2018 21:18
 
scorpioncz
Přivřu mírně nevraživě oči, když se altmerka přiblíží. Potom však pokrčím rameny a obrátím se k místu, kde máme provádět ono vyzkoušení kouzla. poodešel jsem kousek dál od ostatních, aby se nestalo nějaké nepříjemné zranění a začal se soustředit a vzpomínat na gestikulaci kouzla, ještě než se mi ho podaří zapomenout. Zkusil jsem ho vrhnout kus před sebe do menšího šutru na dvoře a nechat vybouchnout.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Jako k poslednímu zavítám k orkovi. "Žádné problémy siláku, musíme držet jako skupina pohromadě, svůj vztek si budeš moci vybít na místní stráži." S lehkým úsměvem na tváři odemknu orkovu celu a půjdu s ním směrem k naší skupince.Půjdu v jeho blízkosti, kdyby hodlal udělat nějakou pitomost a zaútočit na bosmerku, budu připraven zasáhnout.
 
Aurelius
→ Tah 388

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Poodstoupil jsi stranou abys dodržel bezpečnou vzdálenost. Xarie s neznámým mužem se natočili, aby dobře viděli na vaše vyvolaná kouzla.
„Zrovna vedu přednášku elementové magie.“ zasvětila starého muže, který jen mlčky přikývl. „Pokusí se seslat impulzní ohnivou kouli.“

Začal jsi se soustředit. V hlavě oživoval gesto i kouzlené zaklínadlo. Jakmile sis byl jistý seslal jsi kouzlo. Menší ohnivá koule zamířila k zemi, když byla dostatečně blízko přiměl jsi jí vybouchnout. Stejně to udělali i tvoji spolužáci. Jen s větším časovým odstupem.

Starý muž spokojeně zatleskal, „Výborně. Vidím, že tu máte samé talentované studenty.“ pronesl a s úsměvem a podíval na Xarii. „Pamatuji si jak mi tohle kouzlo dělalo v mládí nemalé problémy.“ přiznal.
„Ano. Souhlasím. Bylo to povedené vyzkoušení kouzel. Jsem ráda, že se vám všem povedlo hned napoprvé. Je to dobré znamení toho, že závěrečné zkoušku dozajista zvládnete bez problémů.“ přikývla Xarie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Pokračuješ v učení se, čas mezitím příjemně utíká.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nemyslím si, že by tamní dvorní mág byl natolik mocný, aby dokázal vzdorovat síle mé magie, ale budiž…“ konstatovala lehce sebevědomím tónem, „Ale přiznávám, že teleportace do místa, které je chráněno takovou magií není zrovna příjemné. Když se povede…“ zakončila a poté se podívala na velitele.

Když ani jeden nic nenamítal odebral ses do vašeho stanu za Therou. Cestou jsi míjel jednoho válečníka za druhým ať už šlo o příslušníky Brumské armády nebo posil ze Skyrimu. Rozhrnul jsi vstup do stanu a vešel. Thera zamyšleně hleděla do poničené knihy, kterou vám daroval Felacar. Pozvedla hlavu s tázavým výrazem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Chápu.“ přikývla Leta a usrkla troku čaje, Horatio jen spokojeně přikývl. „Ale mnohé univerzity nemají ve svých řadách natolik kvalifikované profesory, aby byli schopní něco takového odhalit. Nicméně profesorka Silverwoodová z Cyrodiilské univerzity by toho být schopná měla.“ pokračovala po chvilce, „Slyšela jsem, že dokázala zvrátit i kouzlo sužující tamního zástupce. Takže odhalení něčeho takového…“ poukázala na prsten, „Pro ní nebude problém.“
„Děkujeme za tip…“ poděkoval Horatio, „Ehm… Víte nešlo si nevšimnout, že zažádat u zdejšího dvora o audienci je docela oříšek.“ začal pozvolna, „Něco se tu stalo, že jsou tu takhle přísná opatření?“
„Ne. Nic se tu nestalo. Jenom zdejší velitel legie uzurpuje čím dál větší moc a podrývá autoritu naší hraběnky, která si to světe div se nechává líbit.“ v jejím hlase bylo patrné jisté rozhořčení, „Kdyby žila stará hraběnka něco takového by nebylo trpěno.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fjeratlof
Popřál jsi dobrou noc a odebral se mezi stany, rozbalil pečlivě zabalený spací pytel, sundal ze sebe vše, co ti aspoň trošku mohlo bránit v pohodlném spánku a ulehl. Chvilku jsi slyšel tlumené hlasy a smích od ohně, ale nakonec jsi zabral a usnul. (spíš)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Přesunul jsi se k cele s orkem, promluvil k němu a odemkl mu. Ork jen mlčky přikývl s vražedně nahněvaným obličejem. Nechal si odepnout okov a poté vyrazil ke zbytku osvobozených. Po celou dobu jsi mu byl nablízku, aby neudělal nějakou hloupost. Bomerka se stáhla za dunmera, který rovněž vykulil oči při pohledu na příchozího orka.
„Hehe… Ahoj.“ přihlouple se pousmál dunmer s cílem odlehčit situaci.
„Ať jste měli spory jakékoliv je nezbytné je tu a teď pohřbít, zkoncentrovat se a připravit k útěku. Společnému.“ podotkl Garmin.
„Souhlasím.“ přikývl jeden z dvojčat.
„Hmm… Seš z odboje?“ otočil se k tobě chladným tónem ork, „Dobuďme tohle město! Osvoboďme ho od zavšivených ušáků.“ zvolal.
„No dovol… Kdo je u tebe zavšivený.“ namítla bosmerka, dvojice bratrů na něj pohlédla rovněž nepěkným tónem. „Se na sebe podívej. Koupal ses možná tak naposled při porodu.“ namítla následně.
„Můžu jí zlomit ten krček? Stejně nám k ničemu nebude.“ optal se ork.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist