Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Killiaden09
,,Mám k dispozici 4 zkušené legionáře a Kvestorku, všichni zocelení z války s Thalmorem a nesčetnými potyčkami se zapřisáhlými za poslední 3 roky. Kvůli infiltraci máme pouze kožené zbroje a ocelové meče." řeknu potichu.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Sarako
,,Přísahal jsem její jasnosti úplné uzdravení, takže dokud v to bude naděje, nehodlám se spokojit s nějakou alternativou. Stačí, když nám ukážete směr k Herma Morově svatyni, a jestli tam pozbudeme všech nadějí, tak víme, kde Vás hledat. " pronesu ke komořímu, na chvíli se podívám na Theru, pak se opět podívám na komořího a dodám: ,,V opačném případě budeme muset s hledáním svatyně pokračovat na vlastní pěst a spoléhat se přitom na znalosti zdejší provincie prostého lidu."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 344

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Laurana se pousmála a věnovala ti ještě jeden polibek na tvář, „Lázně?“ usmála se poté, „Jaké to tam je? Dlouho jsem tam nebyla.“ vyzvídala, „Ale nejprve si sedni.“ vybídla tě a rukama popostrčila blíž ke stolu. Scipio se pouze pousmál a na chvilku přerušil Flaviův monolog o projevu Císařského mága na tržišti.
„Pojďte si sednou vy dva. Už mi kručí v břiše.“ zvolal na tebe a Lauranu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Těžká?“ podivila se Xarie, „Většina studentů, které jsem převzala po profesorovi Arteriovi nemá sebemenší vlohy a nadání pro tenhle typ magie a přesto ji zvládají vcelku solidně ovládat. Principiálně je mnohem těžší než většina jiných magických škol, ale po praktické stránce je snad nejsnazší. V podstatě ti stačí umět kouzlo vyvolat klasickým způsobem a jsi schopný kouzlo vyvolat i pomocí runové magie.“ odmlčela se, „Pokud oddělíš teorii od praxe jako to dělal kolega Arterius získáš velmi snadné osvojení runové magie, ale postrádáš teorii. Umíš runu vytvořit, používat, nabíjet a vše ostatní, ale kvůli chybějící teorii nevíš proč tomu tak je a proč takto runová magie funguje. Spoustě studentů to vyhovuje, ale bez znalosti teorie nemůžeš zažádat o závěrečnou zkoušku z runové magie. Alespoň já vyžaduji ovládání jak teorie tak praktické části k udělení titulu 'učedník'.“ opět následovala krátká odmlka, „Já tenhle způsob výuky příliš neschvaluji, ale chápu, že je rychlá a efektivní výuka runové magie a každý máme svoji metodu výuky.“

„Musím to ještě pořádně zvážit, ale cením si tvého názoru.“ dodala nakonec, „Každopádně ti můžu dát soukromé lekce, ale asi by nebylo naškodu kdybys začal chodit na přednášky, alespoň na ty s praktickým zaměřením.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nepochopil jste mě. Já požaduji vaši pomoc v nadcházející bitvě výměnou za moji pomoc její 'jasnosti'. Víc šancí vám nedávám, protože výsledek bitvy může skončit jakkoliv a jiné uplatnění pro vás pak mít nebudu.“ odpověděl ti pohotově a chtěl pokračovat, ale dveře do komnaty se otevřely a vešel stráž, Komoří na něj ihned přesunul svůj zrak s přísným výrazem.
„Omlouvám se komoří...“ řekl stráž s respektem, „Ale regentka chce mluvit s vaší návštěvou, zajímá se o ně.“ dodal, „Pokud možno ihned. Svolila i následnou schůzku s dvorní mágyní.“ komoří po této informaci spražil stráže ještě vražednějším pohledem, válečník raději uhnul pohledem a pokynul tobě a Theře, aby jste ho následovali.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Altmer se uchechtl, „Pff... Něco takového se zopakovat nemůže.“ mávl rukou, „Elanye si dává vždycky pozor, aby byla stoprocentně úspěšná.“ dodal a ohlédl se, „Moje práce?“ upřel na tebe zrak trochu zmateně. „No... Ta pokračuje znamenitě.“ pousmál se urychleně, „Myslím, že bych vás už neměl zdržovat. Má kolegyně bude čekat na dodávku a nebylo by moudré ji nechat čekat. Není moc pěkné ji vidět naštvanou...“ přiznal na závěr.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Isaac přikývl, promnul si vous a opatrně se prošel. „To nás příliš není... No. Nevadí.“ mávl rukou nakonec a vrátil se k tobě, „Oni ji zabít nemůžou. Potřebují někoho na večerní obětování... Buď svoji protivnici přemůže a vyvázne, ale vzápětí připadne muži, který vsadil nejvyšší sázku a vyhrál. Nebo ji ta potetovaná zmaluje k nepoznání a nechá napospas davu.“ ukázal gestem za sebe, „Fajn... Vyčkáme jak souboj dopadne, potom se stáhneme všichni nenápadně do horního chrámu. Zapřísáhlí se mu vyhýbají... Nebo alespoň nám přijde, že se mu vyhýbají a tam vám sdělím celou situaci ve městě a mé nápady jak provést převrat. Ještě před převratem, ale musíme zachránit Jordis.“ dokončil tichým tónem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Killiaden09
Přikývnu ,,Taky mám jeden plán u kterého jsem doufal ve vaši podporu ... ale jsem otevřený novým možnostem.."
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
BadWolf
"Počkat ona je někde poblíž? Nebo se budete teleportovat? Docela bych s ní totiž prohodil pár slov. I když teďka budu mít dost práce..."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sarako
,,Výborně." spokojeně pronesu a budu následovat strážného dva kroky za Therou až k regentce, kde Theru náležitě představím jako Felisu Demnevanni, urozenou mágyni z velkého rodu Telvanni.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Určitě bych se potřeboval nějakým způsobem naučit "Teleportaci"." zvážním svůj výraz, "Jestlis viděla před chvilkou, jak se vyvinula situace, tak tu brzo dojde k větším problémům. A pro některé by bylo přeci lepší, kdyby se naučili některé... triky."

Pak se k ní přiblížím natolik, aby byla mezi námi dost malá mezera, ale nic, co by považovala za "osobní prostor", "Nauč mě teleportaci, a já tě za to naučím také některé kouzlo."

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Pokusím se rychle sundat prsten.
 
Aurelius
→ Tah 345

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Xarie se po tvém přiblížením a slovech pousmála, „Neuraz se Fallene... Ale jsem na tomhle světe už řadu let, znám mnohem víc kouzel než si dovedeš představit, těžko budeš ovládat něco co já ne.“ poté nakrátko zvážněla, „Ale jak jsem řekla... Můžu tě naučit teleportaci, varianty jsem ti dala stačí si jen vybrat.“ krátce se odmlčela, „A nějakou 'protislužbu' řešit nebudeme. Jsme jednou kolegové a ty by mezi sebou měli sdílet své vědomosti. Od toho jsme na magické Univerzitě nikoliv v nějaké soukromé sektě, která si bere své tajemství až do hrobu.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Následoval jsi strážného chodbami hradu až do audienčního sálu, trůn na němž měl sedět panovník hrabství byl prázdný, místo něho byla přítomná mladší žena (graf. vzhled - zde) s přísnou tváří, seděla na honosné dřevěné židli a přísně hleděla na muže v Císařské zbroji, kteří doprovázeli bosmerského legáta (graf. vzhled - zde) Kolem trůnu postávala čtveřice strážců v kožených zbrojích s pláštěm hrabství, ani jeden z nich nevypadal jako obyčejný městský strážný, stejně tak několik mužů bylo přítomných na schodišti a 'balkónku' nad trůnem.

Strážný, který vás měl přivést do místnosti vám pokynul, aby jste ještě chvilku setrvali stranou a nepletli se do nedokončeného jednání. Komoří se rovněž dostavil a poklidnou chůzí zamířil k regentce, naklonil se k ní, cosi jí pošeptal a pak se postavil po její pravici. Regentka se pouze pousmála.

„Jestli nehodláte respektovat vazalskou smlouvu, bude Osmá legie muset zakročit, rozkaz generála Valeria.“ pronesl Bosmerská legát směrem k regentce s důrazem.
Dunmerka v modrém rouchu dvorního mága (graf. vzhled - zde) opatrně přišla blíž ke své prozatímní panovnici, zjevila se zničeho nic.
„Důrazně vás žádám, aby jste vyhověla Brumským požadavkům a vydala hraběte Fjora Farseera ať se provinil jakkoliv. Císařství musí být jednotné v těchto časech a generál Valerius nedopustí, aby bylo rozděleno. Bude-li to nutné oblehneme město a nastolíme opět ideály Tamrieslkého Císařství.“ pokračoval důrazně Legát.
„Nehodlám tolerovat zradu vážený Legáte, Fjor Farseer se snížil ke zradě, pokusil se svrhnout vládu mého syna a bude zato nést následky.“ začala promlouvat regentka.
„Copak vám nedochází, že riskujete otevřenou válku s Císařstvím? Generál Valerius nedopustí, aby se Cyrodiil roztříštil na malé městské státy.“ oponoval Legát, „Věřím, že existuje diplomatické řešení.“ dodal ve snaze ještě jednou zahájit diplomatické řešení problému.
„Věřit je asi tak jediné co můžete vážený Legáte. Moje diskuze s vámi skončila, Chorrol nepřistupuje na dohodu legie ani se nepokloní barbarské nordce ze severu. Jakmile bude vykonána spravedlnost na jejím muži, přísahám, že nabodnu i její hlavu na kůl jen proto, abych uctila nějakou prašivou tradici ze Skyrimu.“ řekla rázným tónem regentka a pozvedla ruku čímž dala signál mužům na balkónku. Ihned zpozorněli a připravili si své střelné zbraně, zamířili a zcela drželi legionáře a legáta v šachu.
„Vaše volba...“ řekl s vážnou tváří legát a pokynul svým mužům, aby se odebrali pryč z místnosti. Legát se však před odchodem ještě zastavil a otočil k regentce, která měla stále pozvednutou ruku, „Vaše vláda se chýlí ke konci. Buďte připravena nést následky.“ s těmito slovy zmizel za dveřmi, které za nimi ihned zavřela dvojice stráží. Regentka gestem odvolala stráže na 'balkónku', odložily luky, ale na místě zůstaly. Komoří vám mezitím pokynul, aby jste předstoupili před panovnici.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Ehm... Ani ne.“ zakroutil hlavou, „Vlastně se s ní setkávám prostřednictvím teleportace. Vždycky se k ní teleportuji. Musím být přesný, protože ona je... No... Je docela zaneprázdněná a je zázrak ji zastihnout.“ vysvětloval se zadrháváním Altmer, „Ale myslím, že bych vám s ní mohl domluvit schůzku.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
„Fajn... Probereme to tam.“ přikývl Isaac, „Fajn. Teď se vrátíme zpět k aréně a vy mezitím kontaktujte své muže. Hlavně nenápadně.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Rychle jsi uchopila druhou rukou prsten a chtěla jej stáhnout, zpočátku se to příliš nedařilo, ale s použitím trochu hrubé síly se ti to podařilo. Ihned sis všimla jak prst postupně sžírá temnota, černá barva se pod kůží šířila velmi rychle a bolest neutichala, naopak sílila. Khajiit vypadal zmateně jakoby vůbec nevěděl jak na takovýto typ magie reagovat.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"Chodíte sem často? Že až dodělám tu svoji práci bych si vás tu našel a nějak bychom se nějak domluvili."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Killiaden09
Přikývnu a vydám se k Rigel. Vysvětlím jí plán a pošlu jí nenápadně spravit zbytek aby byly připraveni v případě nouze na můj povel zasáhnout.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Sarako
,,Přeji dobrý den." na chvíli skloním hlavu a pokračuji: ,,Její jasnost Felisa Demnevanni, kouzelnice z Velkého rodu Telvanni, přišla v zájmu Morrowindu za Delmusem Helbone, který zde až do oné politování hodné hlouposti, zastupoval funkci komořího. Žádáme pouze o svolení prokonzultovat tuto záležitost alespoň s jeho dcerou, zdejší dvorní mágyní, která je dle slov Vašeho současného komořího, držena v domácím vězení."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Jen kývnu hlavou, vrátím se zpět do své lavice a zeptám se, "Začneme tedy až na přednášce?".

Pakliže nebude nic chtít, vyprovodím ji ven z kabinetu a zasednu pak ke svému stolu.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Zasyčím bolestí a připravím se na to nehorší, šáhnu po své dýce a prokletý prst přiložím na stůl, nebo nějaký jiný rovný povrch.

Zhluboka se nadechnu a dýkou se pokusím useknout prokletý prst, při čemž se pokusím neomdlít bolestí.
 
Aurelius
https://i.imgur.com/DxQA9zq.png

16. 9. v tichosti oslavila Hrozba své páté výročí. Pevně doufám, že i přes snižující se počet mého volného času dosáhneme ještě několik dalších výročí a dovyprávíme příběh třetího dílu dokonce... Wink

→ Tah 346

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Asi ano.“ přikývla Xarie, „Myslím, že žádné pomůcky k tomu potřebovat nebudeš. Všeho mám v učebně dost. Možná si akorát přines nějaký deník do kterého si budeš dělat poznámky, ale to asi samozřejmost.“ zakončila svůj krátký monolog a začala se pozvolna odebírat pryč z kabinetu, doprovodil jsi ji. Popřála ti dobrou noc a sama se odebrala svou cestou chodbou Univerzity. Zavřel jsi dveře a usedl ke svému stolu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Regentka se podívala na Komořího, který zanechal svoji tvář klidnou bez jakýchkoliv signálů. Těžko říct zdali jejich výměna pohledů měla za následek závěrečné rozhodnutí Regentky.
„Ano. Je to velmi politováníhodná událost...“ přikývla souhlasně, „Mohu vám poskytnout krátký rozhovor s Dvorní mágyní, ale chci znát podrobnosti.“ dodala a poté pokynula Dvorní mágyni, která byla přítomna aby se soustředila a pozorně poslouchala. „Obezřetnosti totiž není nikdy dost. Obzvláště když jste obklopen zrádci, kteří lační po vaší pozici. Takže mluvte, stačí stručně.“ vyzvala tě znovu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Sem tam... Ale budu mít zítra ještě nějaké vyřizování ve městě. Takže se možná ještě zítra někde potkáme.“ odpověděl ti Wolfrey, „No... Ale radím vám mít se na pozoru. Císařští mágové neradi vidí, když se někdo hrabe ve věcech s vazbou na Daedry. Takže být vámi vždycky seberu vzorek, udělám stručný zápis a pak se někam vytratím.“ pootočil se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Přikývl jsi a nenápadně se s Isaacem vrátil zpět k aréně ve které vrcholil zápas. Isaac se postavil zpět na své místo čehož si všiml i jeden ze Zapřísáhlích, ale když na něj Isaac vrhl vražedný pohled ihned se otočil zpět k aréně a cosi povzbudivého zvolal na svoji favoritku. Odchytl jsi Rigel a sdělil jí plán, přikývla, potichu a hlavně nenápadně začala obcházet muže a informovat je o tvém rozkazu.

Blátem špinavé ženy se mezitím ještě více zranily, už neměly zbraně nýbrž pouze pěsti. Klečely a jedna druhou mlátila hlava nehlava. Teprve až když udělala potetovaná chybu chytla ji blondýnka chvatem za použití nohou a povalila k zemi. Z bláta vytáhla ukrytý žabikuch a zabodla jej do stehna své protivnice. Chtěla pokračovat, ale potetovaná jí i přes všechnu bolest nakopla a chtěla provést další úder, ale bolest jí to už nedovolila. Blondýnka využila své zbraně a převalila se na protivnici, zablokovala jí svým tělem a žabikuch přiložila ke krku. Potetovaná žena nebezpečně cenila zuby jakoby chtěla napodobit vyhrožujícího vlka.

„SMRT! SMRT! SMRT!“ začal skandovat dav a mávat ve vzduchu pěstmi, někteří tleskali a jiní se vyrazili dohadovat se sázkařem nebo mu vyhrožovat smrtí, protože své peníze nejspíš prohráli. Isaac se vzdálil a pokynul jednomu ze svých mužů, aby jej následoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Přiložila jsi prokletý prst na stůl, vytáhla dýku. Nadechla jsi se a prst s veškerou bolestí odřízla. Měla jsi co dělat, abys vší bolestí neomdlela, ale povedlo se ti to. Khajiit přestal nečině stát a ihned vytáhl nějaké obvazy a také lektvar, kterým nejspíš předtím ošetřoval Ayrenn. Ihned ti ho začal podávat a naznačoval, aby sis mu ruku ukázala a nechala ho jí ošetřit.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Dobrá tedy. Váš bývalý komoří dluží Morrowindu značnou sumu peněz, a jelikož není s ohledem na situaci schopen dluh splatit, připadá tato povinnost jeho dceři. O tom, jestli ona bude schopna daný dluh splatit penězi, či službou Morrowindu už rozhodne její Jasnost. Ovšem v případě, že by Delmusova dcera nemohla onen dluh jakkoliv splatit, budeme nuceni Vás požádat o vydání Delmuse, aby svůj dluh Morrowindu splatil jako otrok."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Dojdu si pro deník a začnu psát...

Pro odlehčení

2. Krbec, 4E 175 - Císařské Město, Mágská univerzita


Jakmile dopíšu, odložím deník na stůl a podívám se po nějaké vodě nebo čaji, zda se nenachází v kabinetě. Pakliže ne, schovám knihu do ložnice pod polštář, vyjdu z kabinetu ven, ZAMKNU a odejdu do jídelny pro džbánek čaje a dva hrnky. Pak se vrátím zpět.
Upravil/a Adrian_S dne 22.09.2017 23:42
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
Pokrčím rameny "Z nich si moc hlavu nedělám, ale děkuju za radu. Mějte se!" rozloučím se, dosbírám svoje věci a jdu zpátky do města na schůzku, jistě už se smráká.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
→ Tah 347

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Dopsal jsi do deníku, odložil ho na stůl a vydal se podívat po nějaké vodě uvnitř kabinetu. Žádnou čistou pitnou vodu jsi ale nenašel, sebral jsi deník, ukryl ho pod polštář a odebral se pryč z kabinetu - při odchodu jsi zamkl - a směřoval po schodišti dolů do velkého sálu. Uvnitř velkého sálu byl relativní klid. Nacházel se zde pouze Valindor, který cosi řešil s Bdícím a kapitánem stráží. Valindor na sobě stále ještě neměl Arcimágské roucho, oblečen byl do svého obvyklého úboru. Prošel jsi dveřmi do jídelny, sebral prázdný džbánek a přelil do něj čaj z větší nádoby, sebral dva hrníčky a odebral se zpět do svého kabinetu.

Už když jsi opustil jídelnu tak sis všiml, že trojice mužů změnila rozestavění. Bdící postával s kapitánem Finnem opodál a hleděli na Valindora, který za pomoci své magické hole zavíral obrovské dveře do velkého sálu. Jakmile se tak stalo přikročil k další fázi kouzla, kterou začal zamykat jednotlivé magické zámky uvnitř dveří. Jakmile kouzlo dokončil přistoupil ke dveřím blíže a rukou po nich přejel. Spokojen se svým kouzlem se odebral zpět k dvojici mužů.

Mezitím jsi došel až ke schodišti a vylezl po něm až do patra s kabinetem. Už když jsi se vracel chodbou a hledal klíče spatřil jsi Selenu jak zrovna odemyká dveře do kabinetu, všimla si tě a podržela ti dveře.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Regentka svůj překvapený výraz doprovodila ještě mírným úšklebkem, „Chtěla jsem svého zrádného komořího nechat popravit jako odstrašující případ, ale role otroka v Morrowindu se mi zamlouvá víc.“ přiznala po chvilce.
„Paní! Ale tohle -“ chtěla vzdorovat Dvorní mágyně, ale Regenta ji ihned umlčela.
„Mlčte! Nebylo vám dovoleno mluvit.“ zdůraznila, „Pochybuji, že má Dvorní mágyně bude mít dostatek financí na to, aby zaplatila dluh svého otce, ale já nemám žádnou záruku, že se skutečně dočká ten proradný zrádce natolik potupného osudu jako je život otroka v jeho vlastní domovině.“ pokračovala, „Slovo vaší Jasnosti pro mě nemá žádnou váhu. Nevěřím cizincům.“

Dvorní mágyně se podívala na svoji panovnici, nervózně přešlápla z místa a po chvilce ticha se znovu pokusila něco říci, tentokrát umlčena nebyla.
„Vaše Jasnosti mám nějaké peníze... Snad bych mohla vykoupit svého otce ze zdejšího žaláře a splatit jeho dluh. Klidně i službou pod vaším jménem.“ pronesla Dvorní mágyně, ale poslední slova opět nakrkla Regentku.
„Nepřipadá v úvahu. Ani vy nejste zcela zproštěna z obvinění v mých očích jste zrádkyně stejně jako váš ubohý otec. Kdyby záleželo na mě už dávno hnijete v cele sním a každým kdo se pokusil o převrat.“ zazněl důrazně Regentčin hlas. „Pochybuji, že její Jasnost bere do svých služeb zrádce. Nemám pravdu?“ zeptala se prostřednictvím tebe Thery a přitom pokynula jednomu ze stráží, aby se chopil Dvorní mágyně a odvedl ji stranou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Mějte se.“ mávl rukou Wolfrey a sám se odebral vlastí cestou, posbíral jsi své věci a odebral se zpět k cestě a zpátky do města. Stráž tě pustila dovnitř bez sebemenšího problému, přestože na tebe nehleděla zrovna přívětivě. Prokličkoval jsi uličkami a došel až k domu Ma'Riara. Nemusel jsi klepat, protože dveře byly pootevřené a blondýnka (graf. vzhled - zde), kterou jsi spatřil už během své předchozí procházky zrovna vítala své dvě dcery - dvojčata. Když tě spatřila stát u dveří pozvedla hlavu od svých dětí, pokynula jim ať se jdou umýt.
„Dobrý den, hledáte někoho?“ zeptala se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Killiaden09
Přikývl jsi a nenápadně se s Isaacem vrátil zpět k aréně ve které vrcholil zápas. Isaac se postavil zpět na své místo čehož si všiml i jeden ze Zapřísáhlích, ale když na něj Isaac vrhl vražedný pohled ihned se otočil zpět k aréně a cosi povzbudivého zvolal na svoji favoritku. Odchytl jsi Rigel a sdělil jí plán, přikývla, potichu a hlavně nenápadně začala obcházet muže a informovat je o tvém rozkazu.

Blátem špinavé ženy se mezitím ještě více zranily, už neměly zbraně nýbrž pouze pěsti. Klečely a jedna druhou mlátila hlava nehlava. Teprve až když udělala potetovaná chybu chytla ji blondýnka chvatem za použití nohou a povalila k zemi. Z bláta vytáhla ukrytý žabikuch a zabodla jej do stehna své protivnice. Chtěla pokračovat, ale potetovaná jí i přes všechnu bolest nakopla a chtěla provést další úder, ale bolest jí to už nedovolila. Blondýnka využila své zbraně a převalila se na protivnici, zablokovala jí svým tělem a žabikuch přiložila ke krku. Potetovaná žena nebezpečně cenila zuby jakoby chtěla napodobit vyhrožujícího vlka.

„SMRT! SMRT! SMRT!“ začal skandovat dav a mávat ve vzduchu pěstmi, někteří tleskali a jiní se vyrazili dohadovat se sázkařem nebo mu vyhrožovat smrtí, protože své peníze nejspíš prohráli. Isaac se vzdálil a pokynul jednomu ze svých mužů, aby jej následoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Přiložila jsi prokletý prst na stůl, vytáhla dýku. Nadechla jsi se a prst s veškerou bolestí odřízla. Měla jsi co dělat, abys vší bolestí neomdlela, ale povedlo se ti to. Khajiit přestal nečině stát a ihned vytáhl nějaké obvazy a také lektvar, kterým nejspíš předtím ošetřoval Ayrenn. Ihned ti ho začal podávat a naznačoval, aby sis mu ruku ukázala a nechala ho jí ošetřit.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"Dobrej. Bydlí tady Ma'Riar, že jo? Máme se tu s ním sejít."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist