Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Adrian_S
"Tak fajn..." jen zakývám hlavou a nadechnu se pro dlouhou řeč, "Asi jste mi OBA nerozuměli. Palagánovi JE JEDNO, jestli bude univerzita proti Císařství nebo proti obyvatelům říše, ba i kdyby zaútočil na město Thalmor, on by nepomohl! Sám tvrdil, že nikoho nenutí chodit na univerzitu nebo žádat od jiných nějakou pomoc! "Kdo nechce na univerzitu, ať nechodí. Kdo chce pomoct s magií, ať přijde." Prostá a jednoduchá slova." zadívám se na Tarna, "Neznám vaše poměry... jako voják k mágu a mág ke šlechtě, ale rozhodně bych do tohodle netahal císaře, protože on s tím stejně nic neudělá." podívám se na generála, "Máme-li se zbavit Palagána, musíme ho odstranit. Trvale. Ale ne teď!"

Překřížím si ruce na prsou a zahledím se opět na generála, "Mám pochyceno jen málo informací o univerzitní jednotce. Respektivě, "stráži". Je jich proklatě málo. Určitě tam jsou dva polomágové. Nějakej "Finn" a ještě nějaká Nordka, ale na jméno si nevzpomenu." počkám si, co řekne, "O mistru Beliovi vím... Než jsem se k vám vydal, setkal jsem se s ním a sdělil mi svůj odchod." pak se ušklíbnu, "Mimochodem, prý vám moc děkuje a rád by vás... ehm," zarazím se s úsměvem, "Prý by vás rád pozval na loď, směřující na Alinor. Prý vypadáte jako pirát!" určitě vykulí oči, "Měl jsem vám to vzkázat, nic víc!"

Po jeho reakci se opět dám do řeči, "Jestli budu mít tu pravomoc zvolit náhradu za Belia, učiním tak. Ale mám pochybnosti, že mi Palagán dá takovou možnost. Proto vám hned tady říkám, abyste mi v téhle věci zatím bláhově nevěřili. Nemůžu vám to slíbit, ale pokusím se." nadechnu se, "Můžete mi prozradit jméno toho špióna? Pokud na něj narazím, mohl bych zjistit, co se s ním stalo, případně se mu vyhýbat, abych mu nezasahoval do nějakých akcí."

"A co se týče té dcery Palagána... Hmm, možná jsem si jí letmo všiml, ale nevím, nevím." ruce dám před sebe a podívám se na Valeria, "Pokud bych prozradil své jméno, byl bych v první chvíli prozrazen univerzitním špehům. Proto budu raději takto riskovat, legionáři a vedení školy nebude o ničem vědět. Můžeme se ale domluvit na tom, aby třeba stráže nehlídaly pozici v určitý moment na určitém místě, to proto, abych se mohl dostat z pozemků do města a zpět." podívám si i na Tarna, "To je fér úmluva za to, že vám budu poskytovat informace, ne? Generálova smlouva zní sice hezky, ale až bych opouštěl pozemky, všichni by si toho všimli."

Počkám si na jejich reakce.

Upravil/a Adrian_S dne 12.08.2017 15:36
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
"Odstup od oltáře Taeloro," řeknu výhružně a připravím si v ruce blesk.

Kdyby něco zkusila, což nejspíš zkusí vypustím blesk proti ní.
 
BadWolf
"No, nevím Horatio, ale takovýhle podlý věci se někdy vstávaj i mezi Orky, a to my si dáváme zvlášť záležet na tom aby v každý funkci byl někdo způsobilej. Možný to je."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
→ Tah 313

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Určitě jste někdy slyšel o mágovi jménem Feladan Tarn. S tím Tarnem co vede Císařské mágy nemá nic společného… Jen shoda příjmení.“ začala pozvolna, „Feladan Tarn žil v průběhu třetí éry a zabýval se podstatou duše a jejího zachování. Chtěl totiž obelstít vlastní smrt, věřil v nový život, takzvanou reinkarnaci.“ odmlčela se, „Povedlo se mi sehnat člověka, který má údajně mít nějaké staré písemnosti, které by mi mohli pomoci v pátrání po Feldanových vědomostech. Jenže mám strach, že je to past.“ opět následovala krátká pauza, „Císařští mágové něco takového odsuzují a nechápu. Podle nich je to nečistá magie, proto je nemohu požádat o pomoc. Potřebovala bych, abyste šel se mnou na schůzku a kryl mi záda. Možná si říkáte, že jsem naivní, protože něco takového svěřuji někomu, koho znám teprve pár minut, ale to jste na omylu. Vy chcete informace a ty vám mohu dát jenom živá. Takže mě zradit nemůžete a bude ve vašem zájmu mě udržet naživu.“ lehce se pousmála.

„Samozřejmě jste mág… Takže bych se s vámi teoreticky mohla i o nabité znalosti podělit. Kdybyste měl zájem a naše spolupráce byla bezchybná.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Rozuměli jsme ti DOBŘE.“ zdůraznil Valerius, „Jestli se chceš Palagána mermomocí zbavit a to natrvalo tak vyvolej černou svátost. Možná Temné bratrstvo uspěje…“ uchechtl se, „Ale pochybuju, že nějaký z těch vrahounů přežil.“

„To co Univerzita převedla během Amatiova útoku mi nepřišlo jakoby jich bylo ‚proklatě málo‘. Bylo jich zatraceně dost a měli dost silnou obranu.“ namítl Valerius pohotově, „Arterius nebyl idiot. Přidalo se k němu spoustu legionářů potom co přišel o funkci. Určitě mají něco v záloze a na Univerzitě je toho jen zlome. Nevěřím tomu, že by Univerzitu střežili jen dva válečníci.“ zamračil se. „Finna znám. Byl to legionář v Osmé legii a ta ženská, kterou jsi zmiňoval to bude určitě Lora. Mizerná děvka, co odmítla už nadále roztahovat nohy v Anvilském přístavišti tak přitáhla k legii.“ pokračoval s pohrdáním, „Odpad vedle odpadu.“

„Mistru…“ vyprskl Valerius pobaveně, Tarn si zachoval vážnou tvář, když jsi ale zmínil Beliův vzkaz ušklíbl se a podíval na Generála, kterému začala na čele nabíhat žilka, „Vyřiď Beliovi, že jeho jednotka půjde prozkoumávat stoky pod městem. Ať se naposledy pomodlí k Devítce, ženskému klínů nebo k čemu se to ten zkurvysyn modlí, protože tam nalezne svoji smrt.“ řekl s důrazem na každé slovo, „Arteriovci měli zůstat ve Vysokoskalí a nesrat se do Imperial City. Ještě, že padají jak mouchy.“ uchechtl se na závěr.

„Nefandi si tolik.“ namítl Valerius poté co jsi zmínil, že vedení Univerzity nebude mít žádné tušení o plánovaných intrikách, „Náš špeh nebyl odhalen jen kvůli tomu, že se na Univerzitě nenacházel právě Palagán, Arterius vykonával dvě funkce takže na nějaké hlídaní a vnitřní intriky neměl čas.“
„A Globullus je důvěřivý hlupák.“ doplnil ho Tarn, „Ten by špeha neodhalil ani kdyby mu stál přímo před nosem.“ dodal a Valerius je přikývl.
„Teď tam máš Palagána. Když na Univerzitě studoval můj syn tvrdil, že celé dny nevyleze z komnaty. Nevím, co tam dělá, ale určitě má velmi dobrý přehled o Univerzitě. Nepodceňoval bych ho.“ odmlčel se, „Nehodlám snižovat počet legionářů ani jim ukládat nějaké speciální rozkazy. Budeš mě kontaktovat prostřednictvím toho špeha. Ten už listinu má.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Nedělám si iluze, že by toho někdo schopný nebyl, ale prostě… Je to velký riziko, ne? Vyvolat uměle vzpouru a pak ji násilně potlačit. Vždyť zbytečně umírají lidé a vojsko, oslabuje to říši.“ řekl Horatio, „Nevím… Těmto válečným intrikám jsem nikdy příliš nerozumněl.“ přiznal nakonec a napil se piva.
„Ma’Riarův otec Ma’Riarovi vyprávěl, že před mnoha lety došlo k několika vzpourám. Ma’Riar si pamatuje část těch vyprávění. Údajně došlo ke vzpouře v Kvatchu, Bravilu, Skingradu a ještě jedno město… Otec říkal, že povstání potlačil čerstvě jmenovaný Vrchní generál Valerius s jeho Osmá legie.“ odmlčel se, „Ma’Riar ví, že do Osmé legie patří i ten konfliktní muž. Ma’Riar také ví, že došlo k problémům v Anvilu a Chorrol údajně oklopen částí Osmé legie vedenou legátem Amragorem.“
„Spíš je to jen souhra náhod. Jako… Je jasný, že to jde do kytek. Stačí se podívat na Císařské mágy a kdo jim šéfuje. Jestli fakt projde jeho vize… Tak je to v prdeli.“ sundal si brýle, „Ma’Riar si nemyslí, že je to jen souhra náhod. Ma’Riar ví, že Aramgorův sbor Osmé legie byl k Chorrolu poslán na rozkaz generála Arteria, Valeriova předchůdce.“ založil si ruce, „Ma’Riar je přesvědčen, že to mělo nějaký význam. Nač by generál Arterius něco takového dělal, když v době jeho generálování žádný konflikt nehrozil?“
„Jak jsem řekl… Nerozumím válečným intrikám.“ povzdech si Horatio, „Každopádně se situací tady stejně nedokážeme nic udělat. Mohli by nás zavřít za podněcování vzpoury. Vlastně mě i docela vrtá v hlavě… Jak toho tolik víš Khajiite?“ zeptal se na závěr, ale Khajiit neodpověděl, zabořil tlamu do korbelu s pivem a pil.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zabouchal jsi na dveře od komnaty, chvilku jsi vyčkával, ale nikdo neotevřel ani nebyl slyšet žádný šramot. Dveře byly zamčené.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Jsou v přesile.“ otočila se k tobě Belwen, „Snad se nechceš pustit do boje s přesilou… Nevíme kdo je vede ani proč přijeli.“ odmlčela se, „Jedinou možností je dostat se blíž a zkusit zneškodnit jejich velitele… Morálku válečníků to možná nepodlomí, ALE dodá to odvahu místním chlapcům, kteří se předtím chopily zbraní.“

„Vlastně…“ zarazila se, „Ten jeden chlap zvonil...“ pronesla a pootočila se k zvonu, „Mohli bychom dát zvukový signál. On to nejspíš nestihl, ale už jen to, že se o to snažil je znamení, že nad touhle vesnicí bdí nějaký oddíl našeho odboje. Jenže.“ povzdechla si, „Jakmile vylezeme nahoru tak budeme na ráně.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Správné rozhodnutí.“ přikývla stále mířící Gwendis. Taelora se podívala tvým směrem a Gwendis naposled křikla na protivnici. Její výhružka však byla ignorována. Taelora rozzářila volnou ruku, chtěla si pomocí telekineze přitáhnout obsah skrytý uvnitř oltáře. Gwendis neváhala a vystřelila z luku, o pár sekund později jsi seslala své bleskové kouzlo. Bleskové kouzlo dohonilo šíp, ale Taelora byla rychlejší. Zlatavý předmět připomínající prastarý Svitek Předků sevřela v ruce a seskočila z oltáře. Blesk se roztříštil o stěnu, neboť cíl minul. Šíp byl o něco přesnější – zasáhl Taeloru do zad.

Gwendis zahodila luk, vytasila zabraň a vyrazila proti sokyni. „Ta je moje!“ křikla přitom, aby ti dala najevo, že se do jejího souboje nemáš vůbec plést. Velmi rychle se přesunula k oltáři, vyskočila a se zbraní v ruce zatočila ve vzduchu na zraněnou Taeloru. Ta se však bránila a Svitkem úder odrazila, Gwendis ji však odkopla stranou, Redguardka upustila Svitek, ale další úder odrazila již mečem. Došlo k rychlému střetu, ostří o sebe několikrát zařinčely, Bosmerka získala navrch v momentě, kdy chvatem zalomila protivnici šíp přímo v zádech. Taelora se nevzdávala. Chtěla přehodil Bosmerku přes rameno, ale místo toho sní pouze udeřila do jednoho z nosných sloupů. Obě ženy zaskučely. Další chmat Redguardky směřoval do toulce protivnice, vytáhla šíp a pokusila se jej zarazil do slabiny ve zbroji, ale to se jí nepovedlo. Dostala hlavičku a následný útok zbraní musela odrazit svým ostřím. (souboj bude pokračovat v následujícím tahu, můžeš zasáhnout a připojit se do souboje nebo poslechnout a zůstat stranou)

Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"Vzhledem k tomu, co studuju, nevěřím, že existují takhle velké náhody. Něco se kuchtí a kdo ví kdo nebo co za tím stojí a proč." řeknu někde uprostřed diskuze a pak čekám na Ma'Riarovu odpověď.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
Odběhnu sebrat svitek, který Taelora upustila a schovám si ho do brašny.

Poté počkám v čí prospěch se bitka obrátí.
 
Adrian_S
"Černá.. co?" zarazím se nad jeho návrhem.

Jen zakroutím hlavou, "Huh, vy jste si asi nevšimli, že i univerzita měla velké ztráty. Sice víc padlo vašich slabých vojáků, co si budeme nalhávat," schválně nakrknu generála, "ale i univerzita prořídla. Nebýt včasného zásahu, kdo ví, jak by to dopadlo. V každém případě to byla blbost, zaútočit..."

Když mi sdělí zprávu pro Belia, usměji se, "Radši ho nechám překvapit. Bude jistě nadšen."

Po řeči o špezích si dám opět ruce na prsa, "Jak vás tak poslouchám, začínáte mi utvrzovat, jak naivní jste... Nic proti, ale tvrdit o kantorech, že nesledují své okolí a hlavně mistr Globullus..." zakroutím hlavou, "Chyba vám... chyba vám..." než někdo spustí, zarazím ho prstem, "Jestliže mám dávat zprávy přes toho špeha, kdo to je?"

Počkám si na odpovědi.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
→ Tah 314

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Určitě jste někdy slyšel o mágovi jménem Feladan Tarn. S tím Tarnem co vede Císařské mágy nemá nic společného… Jen shoda příjmení.“ začala pozvolna, „Feladan Tarn žil v průběhu třetí éry a zabýval se podstatou duše a jejího zachování. Chtěl totiž obelstít vlastní smrt, věřil v nový život, takzvanou reinkarnaci.“ odmlčela se, „Povedlo se mi sehnat člověka, který má údajně mít nějaké staré písemnosti, které by mi mohli pomoci v pátrání po Feldanových vědomostech. Jenže mám strach, že je to past.“ opět následovala krátká pauza, „Císařští mágové něco takového odsuzují a nechápu. Podle nich je to nečistá magie, proto je nemohu požádat o pomoc. Potřebovala bych, abyste šel se mnou na schůzku a kryl mi záda. Možná si říkáte, že jsem naivní, protože něco takového svěřuji někomu, koho znám teprve pár minut, ale to jste na omylu. Vy chcete informace a ty vám mohu dát jenom živá. Takže mě zradit nemůžete a bude ve vašem zájmu mě udržet naživu.“ lehce se pousmála.

„Samozřejmě jste mág… Takže bych se s vámi teoreticky mohla i o nabité znalosti podělit. Kdybyste měl zájem a naše spolupráce byla bezchybná.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Slabých vojáků?!“ procedil mezi zuby nakrknutý Generál a hodil na tebe vražený pohled, Tarn se jen lehce pousmál. „Byli to skvělí legionáři. Pamatuj si, že kdybych chtěl zničím Univerzitu, smažu ji z povrchu zemského jediným zkurveným útokem.“ pokračoval rozčileně a žilka na jeho čele sílila, „Kdyby nedošlo k zásahu dopadlo by to jasným vítězstvím. Nigidius Amatius věděl, jak s námi bojovat.“

„Naivní?!“ zvolal rázně již rudý Valerius, „Jediná naivka seš tady ty. Dušoval ses, že tě vedení Univerzity neodhalí. Já tě pouze varoval.“ přidal výhružné gesto, „Dávej si pozor na jazyk. Má trpělivost s mágy je hodně omezená obzvláště s takovým zelenáčem jako seš ty!“ pokračoval rázně, Tarn se nijak nevyjadřoval, chvílemi se pouze uculoval. Nastalo ticho. Valerius pozvolna vychladl a uklidnil se.
„Jmenuje se Olaf… Je to nord bude vyčnívat z davu.“ prozradil ti identitu Generál a Tarn jen přikývl, „Ta Thalmorská velvyslankyně… Jak se na Univerzitě projevuje?“ zeptal se následně již klidným tónem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Ma’Riar si také myslí, že se něco ‚kutí‘.“ přikývl Khajiit, „Ma’Riar by to rád prošetřil a přišel tomu na kloub, protože má rád Cheydinhal a mrzí ho, když vidí jak trpí.“ pokračoval a doložil dopitý korbel s pivem, „Ma’Riar nemá ale možnost. Nesmí na dvůr Hraběte, protože ho Hrabě při poslední návštěvě vykázal a Hraběnka odmítá Ma’Riara přijmout, ale neví, proč ho odmítá přijmout.“ pokrčil rameny, „Ma’Riar by rád viděl Hraběnku.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zabouchal jsi na dveře od komnaty, chvilku jsi vyčkával, ale nikdo neotevřel ani nebyl slyšet žádný šramot. Dveře byly zamčené.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Jsou v přesile.“ otočila se k tobě Belwen, „Snad se nechceš pustit do boje s přesilou… Nevíme kdo je vede ani proč přijeli.“ odmlčela se, „Jedinou možností je dostat se blíž a zkusit zneškodnit jejich velitele… Morálku válečníků to možná nepodlomí, ALE dodá to odvahu místním chlapcům, kteří se předtím chopily zbraní.“

„Vlastně…“ zarazila se, „Ten jeden chlap zvonil...“ pronesla a pootočila se k zvonu, „Mohli bychom dát zvukový signál. On to nejspíš nestihl, ale už jen to, že se o to snažil je znamení, že nad touhle vesnicí bdí nějaký oddíl našeho odboje. Jenže.“ povzdechla si, „Jakmile vylezeme nahoru tak budeme na ráně.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Rozběhl jsi se ke svitku. Taelora, která odrazila útok Gwendis uskočila stranou. Na svůj věk se pohybovala velmi hbitě a rychle. Udělala přemet a následně se zastavila na zemi, dřepla si a nabrala prach. Když Gwendis vyrazila proti vrhla jí prach do očí, zaskočená Bosmerka byla na chvilku mimo. Redguardčin smrtelný úder však nepadl, místo toho věnovala své úsilí do telekineze, kterou se pokusila sebrat svitek dříve, než se k němu dostaneš. Těsně před tebou se tak Svitek pohnul a vyrazil k Redguardce.

Gwendis se vzchopila, provedla útok a přiměla Taeloru čerstvě získaný Svitek opět upustit. Opět následovalo střetnutí jejich ostří, které se velmi rychle pohybovalo mezi nimi, zbraně střídali obrané švihy s útočnými a protiútoky. Teprve až když Taelora vyvolala tlakovou vlnu, kterou odhodila Bosmerku proti jednomu z nosných sloupů. Gwendis narazila zády a bolestivě klesla k zemi. Redguardka oddychovala, rukou se chtěla přesvědčit od vážnosti zranění na svých zádech, ale nedařilo se jí to.

„Stále máš možnost… Zvol si správnou stranu! Snad si nemyslíš, že jsi učinila správou volbu!“ křikla na tebe a pozvedla svůj meč, pozvedla pomocí telekineze Svitek předků, „Nebuď tak naivní jako tvá společnice…“ lehce zaúpěla, „Nebuď naivní…“ zopakovala a vyčkávala na jasnou odpověď.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Hehe, jistě. Nikdo si nechce přiznat slabost." pousměji se trošičku arogantněji, "Ale budiž. Nebudu vám zasahovat do vedení vojáků... Jen tvrdím, že to bylo velmi hloupé, jít meči proti jasně zničující magii." podívám se na Tarna, "Vy byste jistě se mnou souhlasil."

Zanechám hovoru o útoku na univerzitu a boji a přejdu k dalšímu tématu, "Olaf... hmm, možná jednou nebo dvakrát jsem na něj narazil. Jak on má povolené průchody mezi dvěma pozemky? Jasně, že lejstrem, ale když odchází, tak... jde jako hlavním vchodem nebo...? Ví o tom vedení, že má něco takového? Pakliže ne, musí mít hodně vymyšlenou lest, jak se neprozradit..."

Když se zmíní o Spellorové, jen dodám, "Zatím nedělá nic zvláštního. Učí historii Tamrielu. Neměl jsem tu možnost si jí poslechnout." nadzvednu a pustím ramena (gesto "prostě nevím"), "Toť vše, co bych k ní řekl."

Když už to bude vypadat, že je po rozhovoru, pokusím se je předsvědčit (nebo aspoň Tarna), "Vážně by bylo lepší, kdybyste měli dva informátory, namísto jednoho s mnoha informacemi. Kdyby byl odhalen, všechno by bylo ztraceno. Takhle máte výhodu oproti ostatním, nemyslíte? To, co jsem vám teďka tady řekl, je jen malinkatá část veškerého tajemství. Mohu vám samozřejmě donášet lepší zprávy, ale... rád bych za to chtěl tu naší malou úmluvu. Budu v tajnosti procházet mezi univerzitou a městem v určitých hodinách... a plus jistou službičku, ale to až v budoucnu. Když odmítnete, ztratíte lepší zdroj informací a dalšího schopného člověka, projevující vaši tezi."

Zaujmu své obvyklé postavení, nahodím mrtvolný výraz a počkám na odpověď.

Upravil/a Adrian_S dne 14.08.2017 20:13
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Znechuceně nad tím mávnu rukou a vrátím se za Therou, přitom budu doufat, že sloužící přinesou dost jídla na to, abych se najedl taky (i krátká chvíle bez přilby by mohla znamenat moje odhalení).
Upravil/a Sarako dne 14.08.2017 21:51
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
Připravím si další blesk,
"Tak mi řekni, co je na tom svitku tak důležitýho?!"
 
BadWolf
"Na dvůr se nedostanu ani já, po týhle události. Mohl bych leda tak Hraběnku unést, ale myslím že to by moc nepomohlo." zasměju se.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tondulin
"Já vylezu nahoru a zazvoním a ty mezitíš můžeš najít jejich velitele, po zazvonení snad nastane ve vesnici trochu chaos a povede se ti ho sejmout co ty na to?"
 
Aurelius
→ Tah 315

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Určitě jste někdy slyšel o mágovi jménem Feladan Tarn. S tím Tarnem co vede Císařské mágy nemá nic společného… Jen shoda příjmení.“ začala pozvolna, „Feladan Tarn žil v průběhu třetí éry a zabýval se podstatou duše a jejího zachování. Chtěl totiž obelstít vlastní smrt, věřil v nový život, takzvanou reinkarnaci.“ odmlčela se, „Povedlo se mi sehnat člověka, který má údajně mít nějaké staré písemnosti, které by mi mohli pomoci v pátrání po Feldanových vědomostech. Jenže mám strach, že je to past.“ opět následovala krátká pauza, „Císařští mágové něco takového odsuzují a nechápu. Podle nich je to nečistá magie, proto je nemohu požádat o pomoc. Potřebovala bych, abyste šel se mnou na schůzku a kryl mi záda. Možná si říkáte, že jsem naivní, protože něco takového svěřuji někomu, koho znám teprve pár minut, ale to jste na omylu. Vy chcete informace a ty vám mohu dát jenom živá. Takže mě zradit nemůžete a bude ve vašem zájmu mě udržet naživu.“ lehce se pousmála.

„Samozřejmě jste mág… Takže bych se s vámi teoreticky mohla i o nabité znalosti podělit. Kdybyste měl zájem a naše spolupráce byla bezchybná.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Amatius zvolil špatný styl provedení. Zvítězila jeho nevraživost a nenávist vůči mágům.“ odpověděl ti Tarn, „A to se mu stalo osudným.“

„Jde normálně hlavním vchodem.“ odpověděl ti Valerius, „Nedělá s tím žádné tajnosti. On to lejstro už měl předtím, protože jeho otec sloužil v legii. Legionáři a jejich rodiny dostávají lejstro přednostně a je jedno jestli svoji kariéru v legii ukončili nebo stále slouží. Služba v legii je doživotní.“ Neušlo ti, že Tarn se ironicky pousmál, když Valerius zmínil doživotní službu v legii.

„Tomu se mi věřit moc nechce.“ kroutil hlavou Valerius, když jsi začal mluvit o Spellorové, „Rodina Spellorová je pověstná svojí oddaností Thalmoru, obzvláště její rodiče... Předpokládám, že to byli její rodiče se kterými jsem se v minulosti během jednoho jednání setkal. Fanatický magoři ohánějící se ideálem Thalmorské vize. Pche…“ zakroutil hlavou, „Beztak je to jejich dcera. Dcera toho zmrda Darweona, který mohl přímo konkurovat Arteriovi svojí vypatlaností. Setkal jsem se sním už před mnoha lety. Tehdy jsem ještě nevěděl, že je to prothalmorskej sráč.“ odmlčel se, „Mají to v rodině. Jeho sestra Sybilla byla taky zrádná !@#%§. Já jsem před ní Viciho varoval, ale neposlouchal. Takže si dávej pozor, protože tahle Spellorová nebude jiná.“
„Souhlasím s Valeriem.“ přikývl Tarn, „Sybillu Spellorovou, později Viciovou jsem znal moc dobře. Učila se mnou na Univerzitě.“ přispěl do diskuze Císařský mág, „Byla to pořádná mrcha a uměla to dokonale skrývat. Thalmorští agenty mají asi velmi dobré výcviky.“
„Na druhou stranou… Její aférka s tím Arcimágem… Jak se jen jmenoval?“ podíval se na Tarna jako by hledal odpověď.
„Myslíš Baliona?“
„Jo. Mu nakonec zlomila vaz a Univerzita spadla do klína legii. Zlaté to časy, snad jediná kloudná věc, co kdy udělala. Naštěstí ji pak Appius Vici poslal do kytek, když na tom neměl jeho bratr odvahu.“
„Heh… Náš ‚drahý‘ Balion Talarian.“ ušklíbl se posměšně Tarn, „Tak mě napadá… Myslíte, že Laurana a Auila byli fakt děti Viciho?“ zeptal se Valeria, který jen ušklíbl a pokrčil rameny, „Se už asi nedozvíme. Vidíte ještě jste tady Valeriovi vnuknul dobrou páku na rod Vici.“ pochválil tě na závěr Tarn, Valerius to nijak nekomentoval.

„Fajn. Nějaký způsob najdeme.“ namítl Valerius.
„Když nechcete posílat informace po Olafovi můžeme se jednou za čas setkat u mě doma. Opatřete si modré roucho… Takové to, co prodává každý lepší krejčí nebo pocestný obchodník s kápí. Můj dům odděluje od sousedního velmi úzká ulička, do které mám boční dveře. V nočních hodinách je téměř nemožný rozeznat kdo vchází dovnitř.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„S tím přijetím bych možná mohl pomoci…“ nabídl se Horatio po chvilce mlčení, „Myslím, že jako příslušníka jednoho z cechu by mně mohla přijmout. Vás…“ pokynul směrem k tobě, „Bych mohl prohlásit za svého společníka, ozbrojený doprovod nebo něco takového. To už by se vymyslelo a dostali bychom se do hradu.“ odmlčel se.
„Ma’Riar by se mohl postarat, aby Kapitán byl zaměstnán jinde… Ma’Riar má pár přátel, kteří mu dluží laskavost a mohli by vyvolat rozbroj, který by upoutal pozornost Kapitána.“ přispěl Khajiit a rukou si začal pohrávat s korbelem. „Nebo by Ma’Riar mohl udělat rozbroj sám. Kapitán nemůže Ma’Riara zatknout.“
„Proč by nemohl?“ podivil se Horatio.
„Ma’Riara Kapitán zná moc dobře a ví, že by to nebylo moudré rozhodnutí.“ vysvětlil mu pohotově Khajiit. „Ma’Riar by velmi rád přišel událostem v Cheydinhalu na kloub. Vy byste se mu jako spojenci hodili.“

Jakmile Ma’Riar domluvil, přiběhla Dunmerka. Sebrala prázdný korbel a optala se Khajiita zdali chce přinést další, odmítl. Horatio dopl posledních pár loků a přenechal jí korbel, rovněž odmítl další pivo. Ve tvém korbelu zbývá už jen několik loků.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Znechuceně jsi mávl rukou a chtěl odejít. Tvého odchodu si všimla jedna ze služebných, hned na tebe promluvila, „Jestli hledáte Dvorní mágyni tak jen ztrácíte čas.“ položila stranou tác se snídaní, „Ta se tu dřív jak kolem oběda neobjeví a jestli vůbec.“ pokrčila rameny, „Ráno jsem ji viděla odcházet kolem páté hodiny, byla vyšňořená jakoby měla jít na nějaký bál.“ pokračovala tónem, který prozrazoval, že asi není s Dvorní mágyní zadobře, „Takže šla beztak zase vytratila ke svému milenci z přístavu.“ mávla rukou a podívala se na tác, „Tohle bude asi pro vaší paní.“ ukázala na odložený tác se snídaní. Porce na první pohled působila jako by byla spíš pro dva než pro jednoho.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Pomátl jsi se?“ podívala se na tebe Belwen, „Zastřelí tě dřív než tím zvonem vůbec zazníš. To je blbost.“ mávla rukou, „Zkus si navléct tu jeho zbroj.“ ukázala na ležícího válečníka, „Já si ji obléct nemůžu, protože by mi neseděl hrudní plát.“ namítla a zadívala se na zvon jakoby vymýšlela nějaký plán.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Je to svitek Předků.“ zvolala na tebe Taelora, „Ale co přesně v sobě ukrývá za tajemství netuším.“ dodala následně, porovnala si svitek, přehodila jej přes záda a ve volné ruce začala tvořit modré světlo. Gwendis se pozvolna začala vzpamatovávat. Bleskové kouzlo ve tvé ruce je připraveno.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 17.08.2017 21:50
 
Adrian_S
"Uhh.. fajn. Lekce rodové historie zní sice hezky, ale když nemám tušení, o kom se jedná..." dodám chladným hlasem a do tváře vmetu známky nezájmu, "Možná až na velmistra Baliona."

Pak povolím ze svého dosavadního gesta a pokusím se Tarna usmlouvat, "Za to, že jsem vám řekl tyto informace, by mi mohla náležet jistá malá finančí odměna, ne? Co takhle 100 zlatek a jisté uzavřené spojenectví?"

Ať tak či onak, nechám si od Tarna popsat, kde se nachází jeho dům.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Milenci v přístavu?" podivím se zatímco budu doprovázet služebnou nesoucí tác s jídlem za Therou ,,Ley mi něco vyprávěl o situaci ve městě a opravdu mě zaráží, že by se někdo z hradu vydal bavit do přístavu, když se to v něm jenom hemží Caesarovými zločinci."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Mám zázračnou schopnost přežít každé nebezpečí to bych nějak zvládnul." Zasměju se, a začnu si navlíkat zbroj.
 
BadWolf
Dopiju svůj korbel piva.
"Taky bych tomu rád přišel na kloub, takže za mně je to ano. I když bych si rád nejdřív něco zařídil a obhlédl město. Je možnost že potom se sem už nedostanu."
otočím se na Dunmerku a zeptám se
"Nevykládejte si to špatně slečno, ale kdy tady končíte?"

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
SuperHunter
Vystřelím na ní svůj blesk a poté se proti ní rozběhnu se svým mečem.
 
scorpioncz
"Hmm ... to zní dost dobře. Jakou magií vládnete, mohu-li se zeptat? Ale spíše mně udivuje, jakou důvěru ve mne vkládáte, že to dokáži. Nemáte představu o tom co dovedu. Co kdybych byl pouze pouťový kouzelník a dokázal pouze na rukou čarovat květiny? Svěřila by jste svůj život do rukou takového nýmanda?" Usmál jsem se a pokračoval. "Samozřejmě vám budu nejspíše více užitečný, než někdo takový, ale moje schopnosti jsou omezenější bez mého me..." odkašlal jsem si, když mi došlo že jsem se prořekl a místo toho pokračoval slovy: "Magického prstenu, který mi dovolil být neviditelným. To by se mohlo v této situaci celkem hodit, ale asi se budu muset spolehnout jen na svá kouzla ..."

"Ale na tom už nezáleží, trochu jsem se obával, že mně budete chtít využít jako návnadu nějakému trollovi, či něco podobného ... tohle se mi líbí více. Takže k té nejdůležitější otázce, kdy a kde? Nejraději bych slyšel, že stačí jít, že je vše připraveno. Nevím proč, ale mám jakési podivné štěstí na nepříjemnosti, které mi zabraňují docházet na schůzky včas nebo vůbec. Slyšela jste například o tom incidentu v chrámu, který se nedávno stal? Byl jsem tam a kvůli tomu se mi všechno sesypalo, protože jsem měl domluvených pár věcí." Zasmál jsem se a tázavě se na ni podíval.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist