Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Adrian_S
Schovám se za jeden neviděný koutek (aby mě neviděly jak stráže, tak i studenti) a zakouzlím na sebe "Neviditelnost".

Pak se přemístím k bráně a podívám se, zda se někdo nachází na druhé straně.

Pakliže ano, zkusím se podívat rychle po jiné cestě ven (třeba bude v někde v hradbě díra).

Pakliže ne, zaberu za bránu a pokusím se zjistit, jestli je odemčeno.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
"Houbelec. Přece nenecháme lidi v tomhle městě v takovýhle situaci." řeknu Horatiovi a pak se obrátím na Velitele a zvesela zvolám
"Bodejť by ne, že se tohle město válí ve vlastních chcankách, když v něm 'pořádek' udržujou takový vocasové jako vy čtyři!"
a začnu se lehce smát "Vy by jste v Orsimmaru nedokázali ani škvrněti utřít prdel. A teďka si šupejte honit svoje ega někam jinam, tady se lidi bavěj. Ne že by ten váš výstup nebyl k smíchu."
Zakončím a spláchnu hRDLo trochou piva.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sarako
,,To horší teprve přijde. V průběhu noci jsem v převleku navštívil přístav a po vyprovokované rvačce v hostinci jsem měl dosti důvěrný rozhovor s šupináčem, který si nechává říkat Caesar. Caesar má v plánu, aby hrabě sepsal novou závěť, ve které bude jmenován jeho nástupcem a až hrabě zemře, nechá zavraždit tebe i hraběnku tak, aby padla vina na legii a on by potom mohl vládnout Anvilu nezávislém na císařství. Popravdě by to všechno pro mě byla hračka a hodilo by se mi i to všechno, co mi za to slíbil, ale nezradil bych nikoho, kdo mi pomohl ochránit dunmerku, které patří moje srdce." na chvíli se odmlčím a pak pokračuji: ,,Jenže pro někoho s kontakty jako je Caesar bude snadné sehnat zdařilý padělek závěti, a jelikož jsem se celkem snadno dostal z hradu a pak po zdi s pomocí lana zase zpátky, bude ta druhá část se smrtí vaší i hraběnky pro odpadlíky z řad Morag Tong, které mi Caesar ze svých řad nabídl jako součást odměny, procházka růžovým sadem. Taky mám za se výcvik Morag Tong, takže moc dobře vím o čem mluvím. Jestli hrabě zemře, je jen otázkou dní, ne-li hodin, kdy vyšle ony zabijáky v přestrojení za legionáře do vašich síní a Anvil potom připadne slizké ještěrce, která si nechává říkat Caesar. Pokud Thera, ani ta profesorka z univerzity nenajdou způsob, jak hraběti pomoci, navrhne Thera přesun hraběte do Kragenmoorského chrámu, protože, jestli se jedná o prokletí nějaké daedry, budou tamní kněží možná jediní, kdo dokáže vašeho bratra zachránit, proto potřebuji, aby jste se dal do večera dohromady, a pomohl mi přesvědčit hraběnku, tím že jí vyložíte fakta o Caesarovu plánu. Abych Vašemu bratru mohl zaručit bezpečí před Caesarem, nesmí o pobytu hraběte v Kragenmoorském chrámu vědět nikdo jiný, než hraběnka, nehledě na to, že by se potom Anvil mohl dostat do oka Thalmorské inkvizici." po další krátké odmlce dodám: ,,Jinak prosím omluvte Theru ... ehm Paní Felisu Demnevanni z dnešní snídaně u hraběnky z důvodu únavy po dlouhé cestě, nechte jí něco přinést na pokoj."
Pokud nebude mít Ley nějaké další otázky, vydám se najít nějakého velitele z legie, který by mi vyplatil odměnu za onoho khajiita z Lmperial city.
 
Aurelius
→ Tah 306

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Rozhlédl jsi se kolem sebe, nikdo zrovna nešel a legionáři na cimbuří měli podle všeho co dočinění s nějakou jinou činností. Vyvolal jsi neviditelnost a začal se přesouvat blíž k bráně, když jsi se dostal blíž pořádně sis prohlédl bránu. Byla ze silného a odolného dřeva a nešlo skrze ni zjistit, zdali se někdo nachází na druhé straně. Nenašel jsi žádnou skulinku nebo možnost, jak bránu obejít nebo překonat, aniž bys ji musel projít skrze ni nebo být odhalen. Pokusil jsi se bránu roztlačením otevřít, ale narazil jsi odpor, brána je nejspíš z druhé strany mechanicky zatarasená.

Neušlo ti během obhlížení brány, že od Univerzity kráčí nějaká postava. Když přišla trošku blíže rozpoznal jsi červené roucho Císařského mága, nejspíš se tak jedná o muže, kterého jsi spatřil na chodbě, když žádal Globulla o návštěvu Arcimága.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Velitel legionářů na tebe vrhl vražedný pohled, odplivl si na podlahu hostince a pozvolna se přesunul blíž k tvému stolu. Všichni přítomní strnuli v polohách a nikdo nepohnul ani brvou. Dunmerka jako jediná čepovala jedno pivo za druhým, aby ho mohla odnést všem přítomným.
„Nikdo se tě na tvůj názor neptal ty zelená smrdutá zdechlino.“ pronesl k tobě Velitel a došel s doprovodem legionářů až k vašemu stolu. Horatio mlčel. „Dej si pozor, abych ty ‚chcanky‘, jak říkáš nevytřel tebou.“ pohrozil Velitel. Dunmerka mezitím dotočila poslední pivo a začala je roznášet. Když zamířila k tobě a Horatiovi. Velitel ji zastavil. Převzal jedno z piv, trošku se napil a následně ti jej vylil na hlavu. Dunmerka zůstala stát na místě s hrůzou v očích. Horatio sáhl po svých brýlích.
„Obávám se… Že tohle nebylo vaše nejlepší rozhodnutí Veliteli.“ pronesl a nasadil si brýle. Velitel se pouze ušklíbl. Štamgasti si začali něco tiše šuškat, ale když se jejich směrem otočil jeden z legionářů ihned zmlkli a skryli své tváře korbely s pivem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Hovořil jsi zatím co si Ley mnul čelo. Jakmile jsi se zmínil o noční návštěvě přístavu zastavil pohyb ruky a podíval se na tebe. „To myslíte vážně?“ zaraženě na tebe hleděl, „Ten Argonianský prevít chce vyvraždit moji rodinu a usednout na místo, které si po generace předávali moji předci?“ pokračoval a znovu se chytl za hlavu, „Zajít až takhle daleko, a ještě mít tu drzost a vůbec se tím netajit.“ pronesl následně a napřímil se, přemýšlel.

„Hraběnka do vás vkládá velké naděje… Snaží se věřit, že vaše mistryně si bude vědět rady… I když to nedává moc najevo.“ promluvil po chvilce nanovo, „Ale popravdě?“ podíval se na tebe, „Nebude chtít svého muže opustit… Mohu s ní zkusit promluvit, ale nedělal bych si na vašem místě nějaké naděje.“

„Toho Caesara musíme vyřešit…“ chytl se za hlavu Ley, „Musíme to prokonzultovat se zdejší velitelkou legie. Kvestorkou Pelenou. To je ta, kterou jste včera viděl.“ vysvětlil následně, „Musíte jí říct to co mně. Zdejší kapitán stráží je lempl…“ naklonil se k tobě, „A nejspíš je podplacený Caesarem… Takže jedinou nadějí je pro nás Kvestora a její legionáři, kteří mě sem doprovodili.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Belwen na tvá slova nic nenamítla. Mlčky se otočila a začala pozvolna našlapovat k vesnické studně. Když se dostala až ke konci zdi domu u níž jste se celou dobu drželi, zastavila. Gestem ti naznačila, že máš rovněž zůstat stát. Opatrně vykoukla a ihned se stáhla zpět. „Jeden z válečníků. Budeme ho muset sejmout nebo nějak odlákat.“ pronesla tiše, „Jenže jestli se nám to nepovede tak po nás půjdou všichni...“ dodala následně.


Mapa lokace + vysvětlivky

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Seslala jsi řetězový blesk. Válečník bez štítu nemohl kouzlu nijak vzdorovat a byl vystaven jeho plné síle. Bolestivě zaskučel po úderu bleskem a svalil se v bolestech k zemi, řetězový blesk ve stejný moment pokračoval dál. Zasáhl nechráněná zády Kněžky a prošel i Taelorou, která zrovna čelila dvojici úderů. Obě řetězový blesk ustály, akorát Taelora byla nucená ustoupit, čímž se přiblížila k Astronachovi, který směřoval jejím směrem. Druhý válečník ozbrojen štítem a přidal do chůze a rychle se blížil k tobě.

Neodpovězené tahy
 
BadWolf
"Jako děcko na pískovišti. Takže, co to bude. Jeden na jednoho nebo jako ten srab co jseš na mně pošleš svoje legionáře? Mně to je upřímně jedno, ale někdo z vás by mohl přijít o pár kostí."
Postavím se a připravím se na rvačku či boj. Pokud na mně nevytasí meč tak nebudu tasit palcát.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Adrian_S
Počkám, až onen muž vyjde ven a pokusím se vmísit mezi něj a volný prostor (abych zkrátka vyšel nepozorovaně ven). Pak pomalu budu odcházet od brány až do té doby, dokud nebudu od univerzity dostatečně daleko, aby mě někdo nezaslechl. Rozeběhnu se směrem do města.

Až mi "Neviditelnost" vyprchá, najdu si ve městě vojáka nebo strážného a zeptám se ho, kde se nachází bohatá čtvrť, resp. Valeriův dům.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Pokud nevěříte veliteli, měl bych pro Vás jeden tip na nového. Maro, jeden z agentů Penitus Oculatis, který mi pomohl s Vaší záchranou v Imperial city. Je sice mladý a horlivý, ale v boji proti Caesarovi si můžete být jistý jeho loajalitou, a navíc má v Anvilu rodinu. Stačí když hraběnka napíše žádost o Marovo převelení císaři, nebo Nirovi." zhluboka se nadechnu a pak pokračuji: ,,S kvestorkou Pelenou to budete muset vyřešit sám, že jste se to dozvěděl třeba od jednoho z Vašich kontaktů v přístavu. Pokud by se Pelena při rozhovoru se mnou začala moc vyptávat, mohla by ohledně mě nabýt podezření a informovat někoho ze svých nadřízených v legii, což by mohlo vést k mému odhalení, a ohrozilo by to Theru, a to nehodlám riskovat." a po krátké odmlce dodám: ,,Každopádně, pokud budete chtít podniknout proti Caesarovi jakoukoliv akci, můžete počítat s mými meči."
Potom se vydám najít nějakého Pelenu, ohledně vyplacení odměnu za onoho khajiita z Imperial city.

Upravil/a Sarako dne 02.08.2017 23:49
 
SuperHunter
Pošlu na kněžku kulový blesk a pokud se na mě válečník pokusí zaútočit, pokusím se uskočit.
 
Aurelius
→ Tah 307

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Vyčkal jsi až Císařský mág dorazí k bráně, opatrně jsi se vmísil, ale stále si dodržoval bezpečný odstup (většina Císařských mágů ovládá mistrně mysticismus a jsou schopni čarujícího mága „vycítit“ na nějakou vzdálenost, ale tuto schopnost nemusí ovládat všichni, někteří mágové se s ní už narodí). Mág křikl na legionáře. Legionář na cimbuří se na nic nevyptával, mávl na někoho na druhé straně a po chvilce se začala brána otevírat.

Prošel jsi branou chvilku po Císařském mágovi, který se vůbec nezastavoval. Legionáři mu sice zasalutovali nebo jej pozdravili, ale on se k nim nijak nehlásil. Chvilku jsi počkal a rozeběhl se jiným směrem než Císařský mág, který směřoval k Věži. Situace ve městě byla stále ještě vyhrocená. Počet legionářských hlídek byl vysoký a hlídek Bdících také nebylo po málu. Nebylo pro tebe vůbec obtížné někoho odchytnout, jakmile ti vypršela neviditelnost. Odchytl jsi legionáře a zeptal se ho čtvrť a dům generála Valeria. Legionář ti bez sebemenšího zaváhání vysvětlil, jak se k domu dostaneš.

Řídil jsi se instrukcemi legionáře a míjel jednu ulici za druhou, dokud jsi se nedostal až do „bohaté čtvrtě“ plné vil a lepších domu, ani zde nechyběla početná hlídka legionářů pravidelně obcházející každou z ulic. Dům rodu Valeriů se od ostatních honosných domů lišil snad jen velkým počtem legionářů, kteří vilu střežili. Postřehl jsi jednoho u branky, dva před dveřmi domu a dalšího pochodujícího po prostorách zahrady.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
„Sedni si zpátky na prdel zelenáči!“ zvolal rázně Velitel, „Urážení a napadnutí Císařského úředníka je trestný čin a budeš za to patřičně potrestán.“ dodal následně, „Počítám do pěti. Jestli nebudeš sedět zpátky na prdeli a nebudeš šoupat nohama tak poznáš co je Císařský zákon.“
„Prosím vás… Veliteli nechte to být.“ prosila Dunmerka, ale Velitel ji mávnutím ruky odbyl a začal odpočítávat. Jeden z legionářů vstoupil Dunmerce do cesty a naznačil jí, že se má vrátit zpět ke svým povinnostem. Než stihl Velitel napočítat tři a Dunmerka poslechnout legionáře vmísil se do konfliktu další náhodný kolem jdoucí. Byl to Khajiit (graf. vzhled - zde), předtím sis ho v hostinci nevšiml ani jsi ho neviděl přicházet. Objevil se zcela nečekaně a podle všeho překvapil i samotného Velitele.
„Ma’Riar si myslí, že boj je zbytečný.“ promluvil k vám Khajiit v obyčejných městských šatech, „Podle Ma’Riara zbytečně poteče krev… Nechte to pro dnešek být Veliteli.“ pronesl následně a podíval se na Velitele legionářů.
„Neskončil jsem s vámi! To si pamatujte.“ zdůraznil rázně směrem k tobě a naštvaně zahodil prázdný korbel, pokynul legionářů, aby jej následovali. Khajiit odchod sledoval s úsměvem na tváři. (velitel s legionáři je stále ještě v hostinci, odejde až následující tah) Sehnul se a sebral korbel.
„Ma’Riar by si rád dal trochu piva. Myslí si totiž, že je co oslavovat. Malé vítězství je přeci aspoň nějaké vítězství.“ dodal s korbelem v ruce a zamířil k pultu, aby si objednal. Horatio celý vývoj situace sledoval s překvapeným výrazem, ani nepípl.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Maro… Jméno mi je trošku povědomé, ale není to tak snadné.“ zakroutil hlavou Ley, „Kapitán stráže je placen z peněz hrabství a tahle pozice není nijak ‚propojená‘ s pozicemi legie. Takže převelení by tu nefungovalo.“ odmlčel se, „Kdyby ten post Maro chtěl musel by nejspíš skončit ve službách Penitus Oculatus... Žold agentů je vyšší než žold zdejšího kapitána.“

„Kvestorka se bude účastnit snídaně… Oznámil bych jí to při té příležitosti. Možná už bude ve společenské místnosti čekat. Těžko říct.“ pokrčil rameny, „Každopádně vám děkuji za záchranu života… A také za to, co jste zjistil. Vážím si toho, že jste mi to řekl.“ zastavil tvůj odchod, poděkoval a následně napřáhl ruku k potřesení, „Anvil je vám zavázán, já jsem vám za vázán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Belwen na tvá slova nic nenamítla. Mlčky se otočila a začala pozvolna našlapovat k vesnické studně. Když se dostala až ke konci zdi domu u níž jste se celou dobu drželi, zastavila. Gestem ti naznačila, že máš rovněž zůstat stát. Opatrně vykoukla a ihned se stáhla zpět. „Jeden z válečníků. Budeme ho muset sejmout nebo nějak odlákat.“ pronesla tiše, „Jenže jestli se nám to nepovede tak po nás půjdou všichni...“ dodala následně.

Mapa lokace + vysvětlivky

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Seslal jsi kulový blesk proti Kněžce. Válečník urychlil svůj útok. Jakmile bylo tvé kouzlo odraženo pohotovou reakcí Kněžky a její neoblomné ochrany uskočila jsi stranou. Uhnula jsi tak rychlému bodnému útoku válečníkova oštěpu.

Taelora využila krátkého oslabení své sokyně. Kopla jí do holeně a následně chtěla prudkým úderem otočky zasadit smrtelný úder, ale nepovedlo se jí to. Kněžka svojí vyvolanou zbraní úder odrazila, Astronech seslal bleskové kouzlo přímo na Redguardku, která uskočila, ale přitom brkla a spadla k zemi. Kněžka gestem naznačila Astronachovi, aby zadržel další úder a pozvedla svoji vyvolanou zbraň proti Redguardce sbírající se ze země. Volnou ruku rozzářila magickou září a hodlala ženu usmažit plamenným kouzlem, ale nestihla to. Do těla se jí zabodl šíp vystřelený z Gwendisina luku.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 04.08.2017 23:01
 
Adrian_S
Schovám se na místo, odkud by mě neviděli jak legionáři, tak i pochodující lidé na ulici. Pořádně si ještě prohlédnu vojáky, zda nejsou mezi nimi nějací mágové a zda je brána do vily otevřená.

(po dodání informací budu pokračovat v dalším tahu)

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Použiju na válečníka svojí osvědčenou taktiku s plameny proti jeho štítu, ale budu stále připravená kdyby proti mě náhodou vyrazil.
 
Sarako
Potřesu si s Leyem ruku a dodám: ,,Nechte hraběnku, aby kapitána odvolala co nejdřív to půjde a prozatím se ujměte velení Vy. Koneckonců členové stráže museli při nástupu složit přísahu, že budou chránit město a vládnoucí rod, nebo něco v tom slovasmyslu, takže by se žádný z nic neměl protivit Vašim rozkazům. Jestli Caesara porazit, nebo alespoň upevnit moc vaší rodiny v Anvilu, musíte zabavit Caesarův majetek včetně jeho lodí v přístavu a přístavního hostince. Pokus o vraždu člena šlechtické rodiny je dostatečně silný argument ke konfiskaci majetku, a když připočítám k Anvilským strážím žoldáky a legionáře, máte docela slušnou šanci s Caesarem skoncovat jednou provždy. Až budete mít stráže pod svým velením, nechte zavolat mě, i Pelenu, a domluvíme se na dalším postupu."
Po těchto slovech se vydám do společenské místnosti najít Kvestorku Pelenu.
 
BadWolf
Chvíli jsem trochu zaražen, pak se otočím na Ma'Riara a poté na Dunmerku a řeknu "To pivo mu platím já. A dejte mi taky ještě jedno slečno."
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
"Jak se zdá, tak četbu budeme muset odložit na později." Omluvně jsem sdělil dívce a knihu zavřel. Když jsem zavřenou knihu pokládal na stůl, již jsem přitom mluvil k elfce. "Mně to vlastně vůbec nevadilo, ale tady kolega to nejspíš vidí jinak. I když možná ne až tolik." Podíval jsem se Flaviovým směrem a znovu se po krátké odmlce zadíval a hostitelku. "Upřímně jsem nečekal, že bych zde mohl najít krásnou ženu. Spíše jsem očekával starého dědu s plnovousem zametajícím zem." Zvědavě jsem si jí prohlédl. "Těžko říci, zdali jsem za to rád, či naopak. To nejspíše brzy zjistíme." Věnoval jsem jí vřelý úsměv.

"Pojďme ale přímo k věci. Předpokládám, že vy sama jste novým představitelem císařských mágů je to tak? Ale i kdyby tomu tak nebylo, tak jste jistě oné osobě blízká ... Zajímá mě totiž jeden meč." Řekl jsem nakonec. "
Byl zabaven jisté osobě se jménem Škorpias Vici před nějakou dobou. Vlastník byl uvržen do vězení, ale to je zbytečný a nezajímavý příběh. Bylo mi řečeno, že ten meč má nyní právě nejvyšší císařský mág, jenže mi také bylo sděleno, že ho nejspíš zastoupil další."
Zvědavě jsem jí přehlédl tvář, hledajíc nějaké výraznější známky emocí.

"To je důvod naší návštěvy. Nechci vás dlouze zdržovat, zcela určitě toho máte na práci dost. Chtěl bych jen vědět, jestli znáte lokaci toho meče, nebo jste ho náhodou nezískala spolu s pozicí. Pokud ani jedno, tak by mi nezbývalo nic jiného, než se vás zeptat na místo pobytu bývalého vůdce řádu." Pak jsem udělal zamyšlený výraz a zasmál se. "Omluvte mne, asi jsem vám hned k začátku měl říci, jak ten meč vlastně vypadá. Nemám tušení kolik mečů vám projde rukama. Byl to dost neobvyklý meč akavirského původu a mírně zahnutý." Popsal jsem dodatečně zbraň.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"To nějak zvládneme, jeden voják nebude žádný problém, nechceš na něj použít třeba svůj ženský šarm? Třeba by měl slitování pro krásnou mladou vesničanku která se tu osamotě skrývá." Usměju se.
 
Aurelius
→ Tah 308

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Dívka nic nenamítla, pouze sledovala očima Altmerku až na následný pokyn od majitelky domu převzala knihu s pohádkami a odebrala se po schodišti nahoru, harfa přestala hrát a žena usedla do volného křesla.
„Děkuji…“ přívětivě se usmála a očima si tě prohlídla, „Můj otec sice nikdy vousy podlahu nezametal, ale je to legrační představa.“ dodala následně a podívala se na spícího Flavia. „Kolegu klidně nechte spát. Stejně myslím, že ho nebudeme potřebovat.“

„Nejsem jejich představitelkou.“ zakroutila hlavou, „Stenus Tarn se stal novým představitelem Císařských mágů. Já nejsem v podstatě ani oficiální členkou… Jen s nimi úzce spolupracuji.“ vysvětlila pohotově a nechala tě domluvit. Po celou dobu tvého monologu tě poslouchala, občas se pousmála a při zmínce o meči se tvářila zamyšleně jako by v hlavě přemítala nad všemi meči, které v nedávné době viděla ve svých rukou.
„Už si vzpomínám…“ přikývla bez jakékoliv výrazné emoce ve tváři, „Věděla bych kde se ten meč nachází, ale neřeknu vám to.“ přehodila si nohu přes nohu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Skryl jsi se do úzké uličky mezi dvěma domy, oba se velmi příhodně nacházeli v místě, ze kterého bylo dobře vidět na vilu rodu Valeriů. Chvilku sis prohlížel pochodující legionáře, žádného mága jsi mezi nimi, ale neodhalil. Brána u plotu nebude nejspíš zamčená, a i kdyby byla je možné ji lehce překonat. Legionář pochodující kolem domu zmizel kdesi vzadu za domem, dvojice se zdržovala na stejném místě – vedle vchodu do vily.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Dunmerka přikývla, Ma’Riar nic nenamítl. Horatia opustila jeho mlčenlivost, sundal si brýle, otřel čelo a pokynul Khajiitovi, aby se posadil. Ma’Riar tak bez jakéhokoliv váhání učinil.
„Ma’Riar si myslí, že není moudré provokovat zdejšího velitele.“ promluvil k tobě následně, když usedl za stůl. „Ma’Riar ví, že zdejší velitel je idiot, ale přesto si nemyslí, že je dobrý nápad vyvolávat s ním rozbroje.“
„Idiot je slabé slovo.“ uchechtl se Horatio.
„Ma’Riar nechtěl být před slečnou sprostý.“ odůvodnil svůj mírný slovník Khajiit, když vám přinesla Dunmerka plné korbely s pivem.
„Jsou na účet podniku… Je to levnější než placení opravy nábytku. Teda myslím.“ pousmála se dívka, „Budete si přát ještě něco?“ zeptala se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nejsem dobrý válečník…“ přiznal Ley, „Možná je to silný argument k jeho zabavení, ale uvědomte si, že město prosperuje díky jeho obchodu a chytrosti. Císařství by možná Caesara odstranilo nebo nemělo s tím sebemenší problém, ale tratilo by na tom a toho si je většina obchodníků vědoma.“ vysvětloval cestou do společenské místnosti. Společenská místnost byla poloprázdná, snídaně byla již připravená na stole a každý z pozvaných účastníků si mohl nabrat čehokoliv tolik kolik chtěl a dokázal sníst. Krom Sylvestra, profesorky z Imperial City, která zjevně také dostala pozvání k účasti. Kvestorku Pelenu jsi spatřil postávat stranou od stolu a veškerého jídla.

„Uvidím co zmůžu s hraběnkou. Zkusím ji přesvědčit, ale nezaručuji úspěch… Caesarův plán by se mohl docela urychlit, pokud zjistí, že něco chystáme.“ pokračoval ještě Ley, „Ještě bych vám měl představit naší dvorní mágyni… Myslel jsem, že se bude snídaně účastnit, ale nikdy jí tu nevidím.“ pokrčil rameny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Obvykle by to problém nebyl… Ale dneska ano. V těchto hadrech obzvlášť.“ poukázala na svůj oděv, „Mám jiný nápad.“ ušklíbla se, rozhlédla a následně tě dlaněmi slabě přimáčkla k stěně domu, „Působ věrohodně…“ pokračovala tiše a rukou si ještě více rozcuchala dlouhé vlasy, trhnutím zvětšila výstřih u své košile a následně „Nebo se o to alespoň snaž…“ dodala následně s šibalským úsměvem a bez sebemenšího zaváhání tě začala líbat. Chvilku předtím, než Válečník projel kolem study a zpozoroval vás. Seskočil z koně a rychlou chůzí mířil k vám.

„Vzdejte se! A odstupte od sebe!“ zvolal, jakmile byl od vás necelé tři metry. Neměl vytasenou zbraň a v jeho hlase byla znát náznak překvapení ze situace do které se dostal. Zpomalil a kráčel blíže. „Odstupte od sebe. Je to rozkaz Aldmerského spolku.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Válečník měl už představu, co od tebe očekávat a jakmile spatřil menší náznak přípravy kouzla prudce proti tobě vyrazil. Oštěp i štít měl připravený k pohotovému útoku. Nestihla jsi vyvolala kouzlo, neboť provedl rychlý útok svým oštěpem. Oštěpu jsi uhnula, ale udeřil tě štítem po zádech.

Bolestiví tón, který ze sebe vyloudila kněžka rozbouřil Astronacha natolik, že vyrazil proti Redguardce jako smyslů zbavený. Taelora sáhla po zbrani, ale její útok vyvolané monstrum vůbec neporanilo. Kněžku zasáhl další šíp přímo do hrudi a následně další, který byl již zcela smrtelný. Astronach se společně s její smrtí zničil. Energie, která při explozi vznikla nakrátko ochromila Taeloru a odhodila ji stranou.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Prvně vyčaruji "Odhal život", abych věděl, kde se kdo nachází. Pak na sebe vyčaruji "Neviditelnost" a přesunu se k bráně u plotu, kterou překonám. Pak se přemístím k domu a pokusím se najít cestu dovnitř.

Budu kráčet velmi opatrně a tiše, nechci na sebe nijak upozornit. Až se dostanu do domu, zamířím do vyššího patra (budu předpokládat, že "mocní lidé" mají svá pracoviště někde v čele vrchního patra - aspoň jako v Daggerfallu), takže budu vyhlížet dvojité dveře. Nejprve se podívám klíčovou dírkou, zda nebude někdo uvnitř. Pakliže ne, vlezu do místnosti a někam se posadím.

Pakliže ano, zaklepu.

Vše budu dělat POKUD nebudou někde v blízkosti stráže.

Upravil/a Adrian_S dne 06.08.2017 15:36
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Rychle se zotavím ze zásahu štítem a pokusím se mezi sebou a válečníkem získat nějaký prostor, potom se mu do cesty pokusím vyvolat bleskovou stěnu.
 
scorpioncz
"Nechceš říct? PROČ NE?!" Pocítil jsem v sobě slabou vlnu zlosti, až mi neznatelně cukl sval na líci. Tento projev by zahlédla nejspíše jen opravdu velice všímavá osoba. Rozhodně by poté bylo těžké rozeznat, jaká emoce se v něm skrývá. Od zlosti až po zklamání. U mne to však byla ta zlost.

Zachoval jsem si víceméně přívětivou tvář, odkašlal jsem si a stejným tónem jako předtím pokračoval. "Budiž. V tom případě se tu zdržím o chvíli déle. Je tu nějaký konkrétní důvod, proč mi tuto informaci nechcete sdělit? Snad nemám až tak nevěrohodnou tvář, abych byl okamžitě odmítnut. Mám o ten meč opravdu ... velký ... zájem."

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 309

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Nevidím jediný důvod proč bych měla někomu vyzrazovat polohu zabaveného meče.“ odpověděla ti bez sebemenšího zaváhání „Obzvláště někomu, koho jsem potkala poprvé v životě.“ dodala a s trochou přísnosti ve tváři se na tebe podívala. Flavius sebou cukl, ale neprobudil se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Vyvolal si první kouzlo, pečlivě si prohlédl, kde se jaká postava nachází a následně se dalším kouzlem zahalil do neviditelnosti. Potichu jsi překonal zídku a pronikl tak na zahradu vily. Legionář obcházející vilu pravidelně kolem dokola byl ještě stále daleko od branky. Legionáři u dveří se nehnuli z místa, a tak jsi potichu pokračoval dál. Všiml sis balkónu, na kterém postával legionář ozbrojený lukem, opíral se zády o zábradlí a dojídal jablko. Ohryzek zahodil za sebe a otočil se, aby měl opět přehled o dění na zahradě.

Všiml sis otevřených dveří do vily. Než jsi se k nim, ale stihl přesunout spatřil jsi dvojici legionářů, které jsi předtím viděl střežit vnitřek domu. Jeden nesl nějakou bednu a druhý za ním zavřel dveře a zůstal stát před nimi.
„Někde to vykopl a vrať se. Já tu na tebe počkám…“ zvolal na něj legionář, který zůstal u dveří. Rozhlédl se a následně si vykasal tógu a začal močit do záhonku vedle zavřených dveří. „Blbej Valerius… Kvůli tomuhle jsem do legie nešel.“ postěžoval si tiše.

Pokračoval jsi dál. Obešel jsi dům a opatrně legionáře střežícího rod vily. Nebylo těžké ho překonat, usnul, neboť ho povinnosti natolik znudili, že i spaní ve stoje mu přišlo pohodlné. Teprve v zadní části vily sis všiml slabého místa. Otevřené okno v patře vily. Jediná možnost, jak nahoru vylézt bylo opatrně vyšplhat po stěně domu. Ohlédl jsi se a pustil se do šplhu. Nebyl jsi v této činnosti vůbec zběhlí a tvůj šplh probíhal velmi pomalu a opatrně, ale nakonec se ti přeci jen povedlo vylézt až nahoru a zachytit se u otevřeného okna, opatrně jsi nahlédl dovnitř. Spatřil jsi vybavení ložnice spojené s pracovnou a dvojici osob. Potichu jsi přelezl dovnitř a skryl se za stolkem.

První muž (graf. vzhled – zde) na sobě měl honosné červené roucho Císařských mágů, měl prošedlé vlasy a opíral se o zdobenou magickou hůl. Druhý muž (graf. vzhled – zde)na sobě měl lepší šlechtický oděv, hnědý kabát a bílou košili, ozbrojen byl legionářským mečem s pozlacenou rukojetí. Byl to rovněž starší muž, neušlo ti, že má místo jedné ruky hák, který se velmi leskl.

„Takže jsme domluveni?“ zeptal se Císařský mág, „Nadále budete vyvíjet tlak na Univerzitu, abych měl dostatek času prosadit sesazení Palagána před radou Starších. Já na oplátku budu stát na vaší straně v případě, že se Klargus o něco pokusí.“
„Jsme domluveni Tarne.“ přikývl jednoruký šlechtic, „To vyšetřování dopadlo jak? Zjistili jste něco?“
„Myslíš jestli mohl Arterius a Monetová tu teleportaci přežít?“ zeptal se Tarn a když Lucius přikývl, pokračoval „Studovali jsme nedávné anomálie a anomálie v době teleportace… Jediná magická anomálie, která by byla dostatečně silná aby vznikla po komplikované teleportaci -“
„Zkrať to Tarne. Žvásty o magii mě nezajímají. Zjistil jsi něco?!“ zarazil ho Lucius.
„Ano. Elanye se za tou anomálií vydala a nalezla dvě mrtvá těla. Sice… Nebyly ve stavu, ve kterém by se dalo stoprocentně říci, že se jedná o Arteria a Monetovou, ale vše údajně odpovídalo následkům, které by vnikly u komplikace při teleportaci.“
„Takže?“
„Považoval bych je za mrtvé.“ zakončil Tarn neboť bylo vidět, že Lucius už netrpělivě čeká až něco takového uslyší. „Elanye je důvěryhodná, je to dcera Corrientise. Nemá jediný důvod lhát. To jste chtěl slyšet?“
„ANO.“ řekl rázně Lucius a v jeho tváři byla vidět spokojenost, „Potěch letech jsem konečně pomstil své syny… Konečně vím, že byli pomstěni a ta svině trpěla.“ dodal následně a potřásl si rukou s Císařským mágem, navzájem si popřáli a Tarn s otočením zamířil ke dveřím. Lucius pozvolna zamířil k nočnímu stolku, vytáhl láhev a než se stihl Tarn zastavit těsně před dveřmi otevřel ji.

Všiml sis, že Tarn se zastavil u dveří. Jeho tvář již nepůsobila tak bezstarostně. Zatvářil se jako by měl z čehosi divný pocit a pevněji sevřel svoji magickou hůl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Dunmerka přikývla, Ma’Riar nic nenamítl. Horatia opustila jeho mlčenlivost, sundal si brýle, otřel čelo a pokynul Khajiitovi, aby se posadil. Ma’Riar tak bez jakéhokoliv váhání učinil.
„Ma’Riar si myslí, že není moudré provokovat zdejšího velitele.“ promluvil k tobě následně, když usedl za stůl. „Ma’Riar ví, že zdejší velitel je idiot, ale přesto si nemyslí, že je dobrý nápad vyvolávat s ním rozbroje.“
„Idiot je slabé slovo.“ uchechtl se Horatio.
„Ma’Riar nechtěl být před slečnou sprostý.“ odůvodnil svůj mírný slovník Khajiit, když vám přinesla Dunmerka plné korbely s pivem.
„Jsou na účet podniku… Je to levnější než placení opravy nábytku. Teda myslím.“ pousmála se dívka, „Budete si přát ještě něco?“ zeptala se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nejsem dobrý válečník…“ přiznal Ley, „Možná je to silný argument k jeho zabavení, ale uvědomte si, že město prosperuje díky jeho obchodu a chytrosti. Císařství by možná Caesara odstranilo nebo nemělo s tím sebemenší problém, ale tratilo by na tom a toho si je většina obchodníků vědoma.“ vysvětloval cestou do společenské místnosti. Společenská místnost byla poloprázdná, snídaně byla již připravená na stole a každý z pozvaných účastníků si mohl nabrat čehokoliv tolik kolik chtěl a dokázal sníst. Krom Sylvestra, profesorky z Imperial City, která zjevně také dostala pozvání k účasti. Kvestorku Pelenu jsi spatřil postávat stranou od stolu a veškerého jídla.

„Uvidím co zmůžu s hraběnkou. Zkusím ji přesvědčit, ale nezaručuji úspěch… Caesarův plán by se mohl docela urychlit, pokud zjistí, že něco chystáme.“ pokračoval ještě Ley, „Ještě bych vám měl představit naší dvorní mágyni… Myslel jsem, že se bude snídaně účastnit, ale nikdy jí tu nevidím.“ pokrčil rameny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Obvykle by to problém nebyl… Ale dneska ano. V těchto hadrech obzvlášť.“ poukázala na svůj oděv, „Mám jiný nápad.“ ušklíbla se, rozhlédla a následně tě dlaněmi slabě přimáčkla k stěně domu, „Působ věrohodně…“ pokračovala tiše a rukou si ještě více rozcuchala dlouhé vlasy, trhnutím zvětšila výstřih u své košile a následně „Nebo se o to alespoň snaž…“ dodala následně s šibalským úsměvem a bez sebemenšího zaváhání tě začala líbat. Chvilku předtím, než Válečník projel kolem study a zpozoroval vás. Seskočil z koně a rychlou chůzí mířil k vám.

„Vzdejte se! A odstupte od sebe!“ zvolal, jakmile byl od vás necelé tři metry. Neměl vytasenou zbraň a v jeho hlase byla znát náznak překvapení ze situace do které se dostal. Zpomalil a kráčel blíže. „Odstupte od sebe. Je to rozkaz Aldmerského spolku.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Urychleně jsi se přesunula stranou a seslala před sebe bleskovou stěnu, která se mezi vámi vztyčila. Gwendis vběhla do síně ozbrojená svým lukem, Taelora se zvedla ze země, oprášila se a hlasitě oddechovala. Válečník rozčileně udeřil oštěpem o štít. Chtěl provést další útok, ale Gwendis ho zasáhla šípem ze strany, kterou neměl krytou silnou zbrojí ani štítem. Válečník zaskučel, ale potlačil bolest a směřoval k tobě ve snaze obejít bleskovou stěnu. Taelora válečníkovi pozornost nevěnovala, přesunula se k oltáři.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 06.08.2017 20:04
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 522 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 820 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 892 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 5582 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 2908 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 2479 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 2571 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 3158 krát
11-11-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 5 let Skyrimu Přečteno 2873 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist