Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
SuperHunter
Pokusím se řetězovým bleskem trefit válečníka co je blíž ke mě.
 
scorpioncz
Jen co jsem ho zabil a zbyla z něho pouze hromádka popela, vztek zmizel a nahradila ho únava. Zuřivost se vytratila stejně rychle, jako se objevila. Malátně jsem se opřel o stůl, jenž dominoval síni a promnul si oči. Bylo to zvláštní. "Ještě jsem to nenechal dojít až tak daleko, vždy se mi to dařilo uklidnit včas. Nejspíš jsem si ani neuvědomil, že se mě to zmocňuje ... Zabil bych ho stejně, ale takhle jsem se v tom skoro vyžíval." Pomyslel jsem si zachmuřeně a potřásl hlavou.

Stále jsem byl otočený zády k Flaviovi a místo toho, abych se otočil, jsem prošacoval upíra, jestli u sebe nemá nějaké listiny nebo nějaké vodítko, proč by sem za světla tak riskantně chodil. Ještě jsem vzápětí vyvolal kouzlo na odhalení nemrtvých a pomalu se malátně rozhlížel po okolí. Odůvodnil jsem to krátce jednou větou. "Pro jistotu ..."

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 292

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„Seš v pohodě?“ promluvil k tobě Flavius, kterému se zjevně něco na tobě příliš nezdálo. Z mrtvého se toho příliš získat nedalo. Pouze prach a uvnitř propáleného a zničeného kabátu rovněž nic neměl. Seslané kouzlo odhalilo přítomnost pouze jednoho mrtvého a to ženy pod schodištěm.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Vypůjčil jsi mu knihu, chvilku si ji prohlížel, ale neotevřel ji. Na chvilku ho zaujal nápis napsaný zlatavým písmem. Nakonec se však přeci jen usmál.
„Zvláštní.“ uchechtl se, „S podobnou né-li stejnou knihou tu byla i ta altmerská kráska. Já sice sloužím v legii a měl jsem výcvik, ale nikdy jsem nepatřil ke skupině zabývající se špionáží nebo výzvědnými operacemi.“ pokračoval následně „Ani když mě povýšili na Kvestora tak jsem to nepotřeboval.“ vrátil ti deník, „Nevím jestli mi to věříte nebo ne, ale já jsem byl stejně na tohle šifrování vždycky blbej a ani v dětství mě to nezajímalo. Daleko více se mi osvědčilo napsat na cár papíru nějaký vzkaz, omatlat ho v koním hovně a pak jste měl jistotu, že si ho nikdo z těch urozených šlechticů nebo vyšších Císařských důstojníků číst nebude.“ zakončil svoji řeč o šifrování.

„Ani ne. Povinnosti volají.“ podíval se na tebe Belius, „Já jsem především bojovník než profesor a moje závazky v legii byly akorát dočasně pozastaveny. Generál Valerius mě povolal zpět do služby. A protože je to bohužel stále můj nadřízený musím mu vyhovět...“ odpověděl nepříliš nadšeným tónem, „Rozkaz je rozkaz. Proto jsem měl dneska prohozenou přednášku profesorem Globullem. Iluze o tom, že by mě Valerius 'pustil' na přání Arcimága a nechal by mě působit na Univerzitě si nedělám... Takže se obávám, že dnešní noc bude na téhle Univerzitě moje poslední.“ rozhlédl se po kabinetu, „Alespoň bude mít moje sestřenka volný kabinet.“ uchechtl se, „A co vy a Selena? Slyšel jsem na ní zatím samou chválu. Prý je slušná, milá a velmi příjemná?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Seslal jsi z místa před bariérou kouzlo řetězový blesk. Kouzlo však pohltila stále působící magická bariéra (2 příspěvky) a nikoho uvnitř neohrozila. Taelora se rychle blížila k bariéře. Už chtěla proniknout skrze ní, když byla nucena uhnout vyvolanému kouzlu, které seslala její sokyně. Aldmerský válečník mezitím ustupoval před rozzuřeným Astronachem. Zatím se mu dařilo unikat jeho útokům, ale bylo znát, že těžká zbroj a neustálí pohyb v ní válečníka velmi brzo udolá.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Hmm... Možná někdy příště.“ pousmála se blondýnka a vyrazila svou vlastní cestou. Zkontroloval sis měchy a provaz přehodil přes rameno. Pod rouškou tmy ses přesunul blíž k hradu, vlezl jsi do vody a doplaval až pod balkón. Sundal provaz a pokusil se jej očarovat. Chvilku to trvalo než se ti povedlo dostat provaz tam kam jsi potřeboval a uvázat ho tak, aby jsi po něm dokázal vylézt nahoru. Jakmile se ti to povedlo pustil jsi se do šplhu. Tvůj šplh byl rychlý a nenápadný, nikdo ze stráží si ničeho nevšiml. Když jsi přelezl zábradlí balkónu všiml sis, že ve vašem pokoji nesvítí ani jedna svíčka. Byla uvnitř dokonalá tma.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 30.07.2017 13:08
 
SuperHunter
Vyrazím pomoct Taleoře, pokusím se projít bariéru a zasáhnout nejbližšího nepřítele řetězovým bleskem.
Po cestě k bariéře budu připravená vyvolat vyšší ochranu kdyby kněžka chtěla něco zkusit.
 
Sarako
Posadím se na podlahu balkónu tak, abych přitom seděl zády opřený o zábradlí s pravou rukou v klíně poblíž meče, abych ho stihl v nejhorším případě včas vytasit (balkón je doufám alespoň částečně osvětlený měsíčními paprsky). Potom levou rukou otevřu měch s krví, což Thera jako upírka ucítí, a polohlasně pronesu (nemusí mě slyšet stráže na hradbách, či ostatní obyvatelé hradu): ,,Mám tady to, co jsem slíbil. S tou tmou mi to přijde, jako pěkně blbá sranda. Navíc tahle noc pro mě byla docela dlouhá."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Ne ... jsem v pohodě. Nic mi není." Mávl jsem rukou a dokonce jsem se i lépe cítil. Chvilková nevolnost přešla. "Žádnýho dalšího jsem nezaznamenal, asi jsme čistí. Pojďme odsud vypadnout. Jen by mě zajímalo, kde je kupec, když jsme našli jeho ženu." Vyčaroval jsem ještě při odchodu z místnosti s upírem odhalení živých, a také se rozhlédl po jiných známkách života, než legionářů a ostatních měšťanů venku.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 293

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Flavius přikývl a následoval tě ven z dílny. Před odchodem jsi ještě vyvolal kouzlo pro odhalení živých. Uvnitř dílny kouzlo nikoho neodhalilo, ale v přízemí už ano. Spatřil jsi čtveřici postav. Dvě z nich byly nejspíš legionáři, ale zbylé dvě nešli rozeznat. Když jste vyšli schodiště nahoru a vešli do obchodu. Spatřil jsi dva legionáře, redguarda který byl špinavý od krve, tvář mu hyzdila ošklivá rána a zápěstí měl rovněž nějaké pochroumané. Pečovala o něj stará černovlasá Dunmerka (graf. vzhled - zde) v červeném rouchu.

„Legáte!“ zvolal jeden z legionářů a hrnul se k Flaviovi, „Nalezli jsme ho nahoře. Byl vážně zraněn tak jsme ho snesli dolů a Císařská magyně se ho hned ujala.“ hlásil následně.
„Fajn. My jsme byly dole také úspěšní. Teda... Škorpias byl úspěšný. Já jen přihlížel.“ odvětil mu Flavius a poplácal tě po zádech, „Dobrá práce. Švagře.“ usmál se následně a rozhlédl se po obchodě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Vypůjčil jsi mu knihu, chvilku si ji prohlížel, ale neotevřel ji. Na chvilku ho zaujal nápis napsaný zlatavým písmem. Nakonec se však přeci jen usmál.
„Zvláštní.“ uchechtl se, „S podobnou né-li stejnou knihou tu byla i ta altmerská kráska. Já sice sloužím v legii a měl jsem výcvik, ale nikdy jsem nepatřil ke skupině zabývající se špionáží nebo výzvědnými operacemi.“ pokračoval následně „Ani když mě povýšili na Kvestora tak jsem to nepotřeboval.“ vrátil ti deník, „Nevím jestli mi to věříte nebo ne, ale já jsem byl stejně na tohle šifrování vždycky blbej a ani v dětství mě to nezajímalo. Daleko více se mi osvědčilo napsat na cár papíru nějaký vzkaz, omatlat ho v koním hovně a pak jste měl jistotu, že si ho nikdo z těch urozených šlechticů nebo vyšších Císařských důstojníků číst nebude.“ zakončil svoji řeč o šifrování.

„Ani ne. Povinnosti volají.“ podíval se na tebe Belius, „Já jsem především bojovník než profesor a moje závazky v legii byly akorát dočasně pozastaveny. Generál Valerius mě povolal zpět do služby. A protože je to bohužel stále můj nadřízený musím mu vyhovět...“ odpověděl nepříliš nadšeným tónem, „Rozkaz je rozkaz. Proto jsem měl dneska prohozenou přednášku profesorem Globullem. Iluze o tom, že by mě Valerius 'pustil' na přání Arcimága a nechal by mě působit na Univerzitě si nedělám... Takže se obávám, že dnešní noc bude na téhle Univerzitě moje poslední.“ rozhlédl se po kabinetu, „Alespoň bude mít moje sestřenka volný kabinet.“ uchechtl se, „A co vy a Selena? Slyšel jsem na ní zatím samou chválu. Prý je slušná, milá a velmi příjemná?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Taelora pronikla skrze bariéru a v rozeběhu zaútočila na Kněžku, která se ihned bránila vyvolanou vázanou zbraní. Svými rychlými pohyby zbraní dala dostatečně najevo, že se zbraněmi zacházet dokáže. Taelora byla nucená ustoupit a v momentě kdy Kněžka seslala plamenné kouzlo použít i neoblomnou ochranu, kterou dokázala velmi rychle vytvořit.

Rozeběhla jsi se k bariéře. Jeden z válečníků ihned vyrazil stejným směrem. Chtěl ti zabránit v proniknutí, ale nakonec si to rozmyslel a utvořil obranou formaci. Štít dal před sebe a oštěp měl připnutý k bodnutí. Jakmile jsi pronikla skrze bariéru seslala jsi kouzlo řetězového blesku. Válečník skryt velkým štítem byl před úderem magie částečně chráněn přesto však pocítil alespoň část kouzla. Zbylá část se odrazila od štítu a vyrazila směrem k druhému, který však taktéž nastavil štít a odbočil tak řetězový úder směrem na bariéru.

Astronach mezitím dohnal válečníka. Provedl několik rychlých úderů při jednom z nich zasáhl pěstí i nosný sloup. Válečník toho ihned využil a zabodl oštěp do bouřného astronacha, ale následný výboj ho odhodil několik metrů dozadu. Částečně paralyzován bolestí zůstal ležet v místě dopadu a bolestivě sténal.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Posadil jsi se na balkóně, záda jsi měl opřená o zábradlí a meč po ruce, aby jsi jej mohl kdykoliv rychle použít. Levou rukou jsi otevřel mech s krví a vyčkával zdali přivábí Theru. Trvalo to dlouho, ale přesto se povedlo nakonec Theru přivábit na balkón. Otevřela dveře a opatrně vyšla ven. Byla bosá a přes sebe měla přehozený akorát nějaký kabátek, který našla nejspíš ve skříni.

„Nechtěla jsem dělat rozruch... Už je dost hodin tak jsem uhasila svíčky jako to dělají běžný lidé. Jako jsem to dělala i předtím... Když jsem byla normální.“ odpověděla ti smutně a podívala se na vak s krví. Její očka se ihned zableskla radostí „Mohu?“ zeptala se a opatrně natáhla svoji bledou ruku směrem k měšci. Její tvář ti přišla ještě více bledá než předtím.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 30.07.2017 13:09
 
Adrian_S
,,Nemáte tušení, kdo by mi s tímhle mohl pomoct? Stačí mi jméno a kde ho najdu. O zbytek se postarám." zeptám se ho.

,,Selena je skvělá kantorka. Sice se známe teprve den, ale vypadá to, že je to na dobré cestě." pronesu, ,,Ou, to je mi líto. Ale nejspíš jste věděl, do čeho jdete, když jste voják, ne?"

Upravil/a Adrian_S dne 22.07.2017 20:31
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Je to ta lepší." pronesu s úsměvem, podám Theře měch a pokračuji: ,,Omlouvám se za svoje předchozí slova, jen jsem měl obavy z toho, co jsem se dozvěděl od Molag Bala. Odmítl mou nabídku života kteréhokoliv z vládců Tamrielu. Prý pro něj máš být náhradou za Bothiel, a že je jen otázkou času, jak dlouho ještě dokážeš odolávat jeho moci." vstanu a odváži provaz ze zábradlí se slovy: ,,Na Caesara sice zapůsobila má špatná pověst a tak mi nabídl několik odpadlíků výměnou za to, že z něj udělám plně nezávislého hraběte zdejšího města. Pro útok na skrýš Temného bratrstva určitě budeme potřebovat posily, jenže se mi hnusí představa, že dosadím na trůn nějakou slizkou a namyšlenou ještěrku. Navíc tím, že po smrti hraběte vyvraždím zbytek jeho rodiny, zradím Leye, a něco mi říká, že se mi ještě přízeň jejich rodu bude hodit." zhluboka se nadechnu, posadím se na zábradlí a pak dobám: ,,Popravdě po dnešní noci nevím, co mám dělat. Taky mám velkou chuť na všechno se vykašlat, a vydat se hledat svatyni Hermaeuse Mory. Jestli existuje nějaký další způsob jak ti pomoci nezahrnující Molag Bala, kdo jiný, než Herma Mora, by tenhle způsob mohl znát."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"Byl to slabší upír, stačili ... ehm ... dvě kouzla a byl z něj prach." Pokrčil jsem rameny a přešel k obchodníkovi. Podíval jsem se, jestli je při vědomí a pokud jo, tak jsem mu sdělil, že si vyberu nějaký oblek a peníze mu nechám schované pod pultem. Pokud není při vědomí, tak to řeknu kněžce, aby mu to vyřídila. "Hlavně jsme sem zavítali,a bych se zbavil tohohle děsnýho, kousavýho trestaneckýho oblečení." ukážu na pytlovanej děs, co ze mě visí. Zrovna se porozhlédnu po pobořeném obchodě, kde by se dali najít nějaké nepoškozené oděvy. Smrt manželky nebudu zmiňovat, potřebuje se z toho nejprve dostat.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 294

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Krejčí byl při vědomí, ale na příliš slov se nezmohl. Nejspíš byl ještě otřesen z celého útoku a incidentu nebo se ještě nevzpamatoval z toho, že dost možná přišel o ženu. Pouze ti kývnutím odpověděl a pak už reagoval pouze na slova Dunmerky, která se starala o jeho ošetření. Flavius zůstal nakrátko s legionáři. Cosi s nimi řešil a sledoval při práci starou Dunmerku.

Sám jsi se mezitím vydal najít nějaké nepoškozený oděv. Vytáhl jsi šedivý kabát s jemným zdobením, které nebylo zas až tolik na dálku vidět,příjemné lehké látkové kalhoty, které měli stejnou barvu jako kabát a bílou košili. Většina oděvů, které Krejčí nabízel byla situována spíše na nějakou lepší oslavu nebo společenské setkání. Povedlo se ti najít i nepoškozené opasek, který vypadal velmi dobře. Byl částečně pozlacený a měl malý symbol Císařství. V rpůběhu tvého výběru vešla do obchodu i blonďatá agentka (graf. vzhled - zde) Penitus Oculatus. Pozdravila a zamířila za Flaviem a Císařskou mágyní.

„Jaká je situace?“ zeptala se Flavia.
„Škorpias toho upíra sejmul, ale stejně se mi zdá, že Bdící nemají tu situaci úplně pod kontrolou.“ odpověděl jí pohotově Flavius a přitom poukázal na tebe.
„Nemají ji vůbec pod kontrolou.“ povzdechla si Agentka, „Jestli to takhle půjde dál bude muset zakročit legie a Císařští mágové, protože jinak se těch upírů nikdy nezbavíme.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Dřív by vám s tím pomohl můj bratránek ten se v podobným šifrováním vyznal, ale teď si budete muset vystačit s nějakým lepším legionářem který se zabýval výzvědy a nebo špionáží. Nebo můžete prostě zkusit ten deník otočit a otevřít od konce.“ odmlčel se a chvilku se na tebe díval, „Spellorová je sice krásná, chytrá a má zajímavý vkus na oblečení...“ začal následně a vyžádal si od tebe deník, „Aby jste si o mě nemyslel, že jsem úplný idiot co neumí kouzlit.“ dodal následně a sáhl do kapsy u svého lepšího oděvu, vytáhl jakýsi prsten, který si ihned nasadil na prst. Neušel ti na něm symbol kříže. Převzal od tebe znovu deník a rukou na níž měl prsten přejel po straně se zlatým textem. Nestalo se však nic viditelného, nevyšel žádný záblesk magického světla ani nedošlo k nějakému magickému zachvění. Belius se akorát zvláštně zatvářil a pak ti deník vrátil.
„Měl by jste vědět, že jakmile ten deník otevřete rozšifrovaný stáváte se součástí něčeho velkého. Něčeho co existuje už mnoho let a je nutné to střežit.“ při těchto slovech sundal svůj prsten a hodil jej zpátky do kapsy. „Váš příbuzný to tajemství střežil až do posledního dechu. Takže být vámi nemluvím o tom co je uvnitř s nesprávnými lidmi.“ zakončil svoji řeč o deníku.

„To by mělo být.“ usmál se Belius když jsi začal o Seleně, „Informoval jsem se a nikoho údajně nemá.“ řekl tiše jakoby ho mohl někdo jiný v kabinetě slyšet, „Takže...“ pozvedl obočí s šibalským úsměvem na tváři, „Máte šanci kolego. Velkou šanci.“ dodal následně.

„Věděl. Počítal jsem s tím, že se tu zdržím asi jen krátce... Dokončím to co potřebuji a vrátím se zpět domů.“ přiznal Belius, „Ale zvykl jsem si na ten univerzitní život, pohodičku a hlavně pohodlí. Člověk se nemusel za ničím hnát, nosit těžkou zbroj, brodit se bahnem a hlavně nemusel žít s pocitem, že každý den může být jeho poslední.“ nakrátko zakončil řeč, „Počítal jsem, že se vrátím do Vysokoskalí a budu sloužit tam. Místo toho zůstanu tady a budu pod vedením generála, který můj rod z celého srdce nenávidí.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
Taelora pronikla skrze bariéru a v rozeběhu zaútočila na Kněžku, která se ihned bránila vyvolanou vázanou zbraní. Svými rychlými pohyby zbraní dala dostatečně najevo, že se zbraněmi zacházet dokáže. Taelora byla nucená ustoupit a v momentě kdy Kněžka seslala plamenné kouzlo použít i neoblomnou ochranu, kterou dokázala velmi rychle vytvořit.

Rozeběhla jsi se k bariéře. Jeden z válečníků ihned vyrazil stejným směrem. Chtěl ti zabránit v proniknutí, ale nakonec si to rozmyslel a utvořil obranou formaci. Štít dal před sebe a oštěp měl připnutý k bodnutí. Jakmile jsi pronikla skrze bariéru seslala jsi kouzlo řetězového blesku. Válečník skryt velkým štítem byl před úderem magie částečně chráněn přesto však pocítil alespoň část kouzla. Zbylá část se odrazila od štítu a vyrazila směrem k druhému, který však taktéž nastavil štít a odbočil tak řetězový úder směrem na bariéru.

Astronach mezitím dohnal válečníka. Provedl několik rychlých úderů při jednom z nich zasáhl pěstí i nosný sloup. Válečník toho ihned využil a zabodl oštěp do bouřného astronacha, ale následný výboj ho odhodil několik metrů dozadu. Částečně paralyzován bolestí zůstal ležet v místě dopadu a bolestivě sténal.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Myslíš... Chceš říct, že mě ta kletba začne úplně ovládat a já s tím nic nezmůžu?“ řekla Thera když od tebe přebírala meč, „Že bych mu vůbec nemohla vzdorovat? Vůbec?“ v jejích očích byla vidět lítost a zděšení zároveň. Odvázal jsi provaz od zábradlí a pokračoval v rozhovoru. Thera se však nenapila, držela měch v ruce a váhala.

„Nešlo by to udělat i jinak?“ zeptala se Thera, „Přece je nemusíš zabíjet všechny... Leye bys mohl nějak nenápadně propašovat z města aniž by věděl co chystáš.“ vykročila blíž k tobě, aby nemusela mluvit tak nahlas, „Vypadá už dost zlomeně... Myslím, že kdyby se něco stalo tu s jeho rodinou určitě by ho to zničilo natolik, že by se nikdy nechtěl vrátit.“ krátce se odmlčela a opřela rády o zábradlí, „Pro dnešek už to nech být. Musíš si odpočinou a nabrat sílu... Navíc ta Hraběnka nevypadala jakoby nás nechala bez problémů odejít pokud neuspějeme.“

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"A nějaký konkrétní tip na onoho "špeha"?" zeptám se vážně, "Vzhledem k tomu, že jsem o svém předku neslyšel léta a nemám tušení, jak to v armádě chodí, mi nejspíš nic jiného nezbyde." pak se pozastavím, "A jak si můžete být tak jistý, že mi ten deník předala právě Spellorová? Vůbec jsem o ní nemluvil... Navíc, mohla vám ukázat nějakou jinou knihu."

Když mi začne říkat o správných rozhodnutích, narovnám se, "A vy jste ten správný nebo nesprávný člověk?" pokusím se ho touto myšlenkou přinutit se zamyslet nad svými slovy.

Jakmile začne mluvit o Seleně, budu jen mrtvolně mlčet. Nijak se nevyjádřím.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Proto mám tu chuť prásknout do bot, dokud tu ještě jde." vezmu Theru za ruku a pokračuji: ,,To, že bys mohla být zase v pořádku, pro mě má mnohem větší cenu, než post Mephalina šampióna." zhluboka se nadechnu a dodám: ,,Nemůžu dopustit, aby dunmerka, kterou z celého srdce miluji, skončila jako pouhá náhrada za Bothiel pro Molaga Bala. Než vyjde slunce, máme ještě nějaký čas na to, abys nás dostala za pomoci kouzel do jiného města, kde potom budu mít celý den na to, poptat se po Herma Morově svatyni. A popravdě, bez tvých léčitelských schopností, s nevrlostí hraběnky a s Caesarem v přístavišti, který na nás může poslat ony odpadlíky z Morag Tong, až se dozví, že se stav hraběte začíná lepšit, nevidím pro nás situaci v Anvilu moc růžově."
Upravil/a Sarako dne 20.07.2017 22:18
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Poodešel jsem z dohledu a převlékl se do nových šatů, zatímco pytlovinové jsem tam nechal. "Třeba se mu je podaří také prodat, nebo si z nich udělá pytel." Následně jsem se vrátil a podle dohody jsem zanechal peníze u pokladny. Pokud to celé nemělo stát všechny peníze, co jsem u sebe měl, tak jsem mu tam přidal 20 zlatých. "Bohové vědí, že je bude potřebovat ..." Také jsem ještě zběžně omrkl, kolik mi tam v tom případě vlastně zbylo.

Vrátil jsem se k ostatním a kývnutím pozdravil blondýnu z penitus oculatus. "Je tu ještě jedna záležitost, kterou musím vyřešit, než se dostaneme do vily. Buďto u stánku s květinami nebo šperky. Půjdeme můj doprovode? Nebo tu máš jakési ... záležitosti, jenž musí být probrány?" Řekl jsem Flaviovi žertem.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 295

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Poodešel jsi stranou, ke schodišti do podzemní dílny. Převlékl jsi se a staré oblečení nechal pohozené na pultu, kolem kterého jsi šel při placení. Krejčí se však proti platbě hlasitě ohradil, nesouhlasil s ní.
„Nechte to být! Zachránil jste mi život a zabil to monstrum.“ zvolal zatím co byl ošetřován Dunmerkou, který téměž finišovala a většinu zranění muži zacelila. „Je to na účet podniku. Vážně.“ dodal následně, „Úřady tohle stejně proplatí... Musí, protože se zavázali, že se něco takového stát nemůže.“

Vrátil jsi se k Flaviovi a blonďaté Agentce, kývl na pozdrav, odpověděla stejně. Když jsi promluvil k Flaviovi překvapeně se na něj podívala, ale ten jen usmál, „To je můj švagr.“
„Aha...“ pousmála se blondýnka a podívala se na tebe, „Livie Salviová, agentka Penitus Oculatus.“ představila se následně a natáhla ruku k potřesení, „Máte dík Císařství za vyřešení tohoto problému.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Zkuste našeho kapitána nebo jeho zástupkyni. Ale myslím, že Finn bude jistější volba... Ten s šiframi zkušenosti už má. Ne, že by jste to teď už potřeboval.“ řekl Belius a založil si ruce, když jsi se zmínil o Spellorové zarazil se, jakoby začal přemýšlet nad svými slovy, „Spellorová? Eh...“ podrbal se za uchem, „Neřekl jsem, že vám dala ten deník.“ dodal následně s lehce nejistým tónem, „Krucinál to jsem neměl říkat... To jsem neměl říkat.“ pronesl ihned tiše a zakroutil hlavou, „Dělejte, že jste to neslyšel.“ řekl již nahlas a promnul si čelo.

„Odpověď na tuhle otázku najdete nejspíš uvnitř toho deníku a když ne. Jsou tu jiní, kteří vás nasměřují správnou cestou.“ řekl po krátké pauza, „A nebo to s vámi nadobro skočí.“ dodal s lehkým úsměvem, „Sice je to horší varianta... Trošku.“ přiznal na závěr.

„Nemějte obavy Fallene... Myslím, že Selena je relativně dobrou volbou. Sice je trošku nesouměrná, ale vždycky si můžete zakrýt jedno očko a budete společně tvořit dokonalou souměrnost.“ zamyslel se, „Když chlap mlčí při zmínce o nějaké ženské jsou v tom jedině dvě věci. Buď se mu líbí a nebo je tak trošku jiný... Já se přikláním ve vašem případě k tomu prvnímu a jestli vás trápí věk. Tak nemusí.“ ušklíbl se, „Bosmerky a všeobecně elfky stárnou velmi pomalu a jsou pružné i ve velmi pokročilém věku. Věřte mi.“ šibalsky pozvedl obočí, „Mám osobní zkušenosti a navíc... Stará stodola nejlíp hoří.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„To se nestane... Doufám.“ odmítla Thera přiznat, že by se stala přímou náhradou za Bothiel, „Podívej se čeho byla Bothiel schopná... Byla mocná a já? Já jí nesahám ani po kotníky. Určitě... Určitě ti lhal.“ promlouvala k tobě, „Třeba se nás snaží jen zlomit. Pojď si lehnout... Odpočineš si a zítra se na to budeš třeba dívat z jiného pohledu.“ lehce se pousmála a zadívala se na tebe svýma rudýma očima.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Probudil jsi se, pozvolna ses usadil na okraji postele a rozhlédl se po menším obdélníkovém pokoji, který jsi měl již několikátý den pronajatý uvnitř Cheynhalského hostince, který jako jeden z mála zdejších podniků stále ještě fungoval bez sebemenších problémů.

Válka na Cheydinhalu zanechala svůj hrůzostrašný cejch, mnoho podniků zaniklo kvůli nedostatku zboží a častému rabování karavan. Už při prvním dni své návštěvy ti neušlo, že většinu dodávek smíšeného zboží obstarávají pocestní obchodníci a khajiitské karavany. Původní obyvatelé začali postupně přičítat zbídačený stav města přistěhovalcům, hlavně dunmerům, kteří přišli do Cheydinhalu po výbuchu Rudé hory.

Situaci nevylepšila nedávná výměna hlavy hrabství. Stará Hraběnka zesnula, dožila se však velmi dlouhého a úctyhodného věku a žezlo povinností nad správou hrabství a přilehlého okolí převzala její jediná dcera Arnora Whitestrake. Během tvého příjezdu se zrovna konala 'korunovační ceremonie'.


Promnul sis oči a znovu se rozhlédl po svém pokoji. Pokoj se skládal z jednolůžkové postele, která nebyla vůbec pohodlná. Menší pracovního stolku, který se dal použít nejen k práci a větší šatní skříně. Přítomen byl i tvůj cestovní vak, který byl pohozený před skříní. Zaslechl jsi zaklepání na dveře pokoje.
„Ehm... Nerada vás probouzím, ale budeme podávat snídani... Chcete ji přinést ke dveřím? Nebo budete jíst dole s ostatními?“ zeptal se ženský hlas zpoza dveří. Patřil dceři hostinské, mladé dunmerce, jejíž matce připadl hostinec poté co manžel zahynul ve Velké válce, alespoň jsi to zaslechl při svém příjezdu od jednoho štamgasty, který o tom vedl řeč s nějakým náhodným návštěvníkem.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 22.07.2017 08:54
 
Adrian_S
Když se zmíní o Finovi, poděkuji mu za tip a zachovám si svou mrtvolnou tvář, i během prozrazení Spellorové.

Jakmile se začne bavit o Seleně, ponechám si svůj výraz, ale přitom v hlavě budu myslet asi takto.

Pomalu se otočím ke dveřím a zaberu za kliku, ale zastavím se.

"Víte... mistře Belie." dramatická pauza, "Musím se vás na něco zeptat. Jste voják, vy to budete jistě vědět." otočím se zpět k němu, "Neznám hodnosti armády, jak jsem již říkal, ale... chtěl bych vědět, kde se nachází tady ten váš "nejvyšší". Ten "generál", či kdo to je." až se mě bude chtít zeptat, proč to chci vědět, dodám, "Víte, mám trochu obavu o jednoho studenta. Během jedné ranní pauzy mi říkal jisté "věci", které se týkají Univerzity a právě jeho. Říkal mi, že by se ho pokusil "zneškodnit"... Ale mám obavu o jeho život. Chtěl bych ho zastavit... sám. Dřív, než by došel na ono místo..." povolím svůj mrtvolný výraz, "Prosím, řeknete mi, kde ten generál bydlí! A já budu naopak mlčet o Spellorové."

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
Něco přes sebe rychle hodím, abych se aspoň částečně zakryl, a otevřu dveře a podívám se na dunmerku.
"Vůbec jste mně nevzbudila, nestrachujte se" dobrosrdečně se usměju "Jen se obleču abych vám tu nedělal povyk, a skočím se najíst dolů. Ve společnosti se vždy jí lépe, že?"

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Sarako
,,Tak dobře, jít si lehnout zní v tuhle dobu ten nejlepší nápad." vstanu, pohladím Theru po tváři a pokračuji: ,,Stejně nemáme ani pět septimů na pokoj v hostinci, tak proč utíkat pryč z pokoje v šlechtickém sídle." políbím Theru na čelo a půjdu si lehnout. Předtím, než vlezu do postele, ze sebe nezapomenu svléknout mokré roucho.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
Na obchodníkovo protestování jsem dal a znovu si vzal skoro všechny peníze. Tajně jsem mu tam ale nechal 20 zlatých.

"Scorpias Vici ... zdejší magická univerzita." Potřásl jsem si rukou s blondýnou."Ach ano ... tento problém." Pohlédl jsem směrem k obchodníkovi a šeptem jsem dodal. "Až se uzdraví, tak mu to někdo bude muset říct. Tuto záležitost rád přenechám na někom pověřenějším." Potom jsem se otočil zpět k blondýně a vznesl návrh. "Nebyla by možnost vyměnit dík císařství za nějakou protislužbu u Penitus Oculatus? Samozřejmě nic proti císařství ... Mám totiž pocit, že pokud se v příštím dni nedozvím pár informací okolo naší vily, docela by se mi vaše pomoc hodila. A pokud ne brzy, tak někdy v budoucnu jistě. Šlo by to? Pokud ne tak ne, jen jsem to samozřejmě zkusil. Vaše pověst jako jednotky vás totiž předchází." Zakončil jsem to úsměvem, abych dal najevo,
že mi o to zase nějak úplně nejde, ale bylo by to vítané.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 296

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
„S jeho ženou?“ podívala se na Flavia a očekávala od něj nějaké další podrobnější informace.
„Nalezli jsme ji dole mrtvou. Těžko říct jestli to ví nebo neví.“ pokrčil rameny Flavius. Blondýnka si pouze povzdechla a nechala tě znovu mluvit.
„Obávám se, že to nepůjde.“ odpověděla ti Livie, „Penitus Oculatus tu není od toho, aby řešilo mezi rodové rozepře. Takže vám nemohu slíbit, že bychom vám mohli pomoci, ale...“ na chvilku se odmlčela, „Pokud by hrozilo, že by mohlo dojít k vlastizradě nebo nějakému závažnému zločinu proti Císařské koruně...“ začala postupně a přitom na tebe mírně mrkla, „Pak by to Penitus Oculatus muselo prošetřit.“ podívala se Flavia, „Nemám pravdu?“
„Samozřejmě, že máte Agentko.“ přikývl Flavius, kterému se ale podle jeho výrazu tvůj nápad s Penitus Oculatus příliš nelíbil. „Myslím, že už vás více nebudeme zdržovat. Škorpiasi chtěl jsi přece stihnout ještě zaběhnout na tržiště... Neměli bychom to odkládat.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Valerius?“ zeptal se Belius, „Má rodovou vilu v té bohatší čtvrti... Nepamatuji si jak tady té čtvrti přesně říkají, ale myslím, že jeho dům nemůžete minout. Všude totiž před jeho domem postávají legionáři. Od 'běžných' legionářů se liší jen tím, že nosí místo červené tógy pod zbroji zelenou.“ dodal následně, ale když jsi zmínil onoho novice Belius se rozesmál, když se uklidnil podíval se na tebe s trochou vážností ve tváři, „Jako vážně?“
Podle tvého výrazu ve tváři poznal, že to myslíš vážně.
„Mno...“ podrbal se za krkem, „Jestli je to tak... Tak by jste se ho rozhodně neměl snažit zastavit sám, ale měl by jste to nahlásit Arcimágovi nebo Globullovi. Takovéhle problémy by mělo řešit vedení né jednotlivec na vlastní pěst. Navíc...“ odmlčel se, „Kdyby Valeriovi někdo zlomil vaz bylo by o jeden problém méně a svět by byl možná hned o trošku veselejší.“ přiznal Belius.

„Mimochodem Fallene...“ promluvil k tobě když už jsi byl na odchodu, „Na vašem místě bych si tu Spellorovou nechal pro sebe. Uškodil by jste jedině sobě. Já na téhle Univerzitě končím, ale vy si tu budujete svoji pověst.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Thera se pousmála, když jsi jí pohladil do tváře a po polibku tě následovala dovnitř, svlékl sis mokrý oděv a zalehl do postele. Thera se posadila ke stolu, opatrně otevřela měch s krví. „Napiji se... Pro jistotu.“ řekla směrem k tobě a pomaličku naklonila měch ke svých ústům a začala pít. Netrvalo to dlouho a únava z náročného dne tě přemohla. (budeš spát 1/3 příspěvky)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BadWolf
Přehodil jsi přes tebe starší potrhané látkový oděv (něco na způsob našeho trička) a vyrazil ke dveřím, spodní část těla ty kryly spodky. Otevřel jsi dveře a podíval se na mladou hubenou černovlasou Dunmerku oblečenou do běžných ženských šatů, které byly nejspíš šity pro někoho širšího, ale uvázaná zástěra jí šaty jistila.
„To asi ano.“ usmála se dívka, „Nechám vám to připravit.“ dodala a vykročila k dalším dveřím ve kterých byl ubytovaný nějaký císařský mág, kterému dělala společnost Orčice. Dvojice se ve městě zdržuje už delší dobu než ty, protože v pokoji byli ubytováni už před tebou.

Neodpovězené tahy
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist