Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Sarako
Popojdu s Therou někam pod střechu a potom se opřu o zeď se slovy: ,,Teď už jen počkáme, až se setmí a hurá do Anvilu. Stejně už nám došla většina septimů a těm kteří se pokusí tamního hraběte uzdravit, je přeci nabídnuta večeře a nocleh, ale hlavně v tom vidím příležitost vyrovnat se s Leyem za záchranu jeho života."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Připadá mi, jako by ses snad bála tmy, kdykoli se někam vydáme, hned se chceš radši vrátit na pláž." Usměju se. "Dobře tedy, přespíme na pláži a ráno se vrátíme za Carwen, bude to ta nejbezpečnější možnost. Akorát by to chtělo aspoň na chvíli rozdělat nějaký větší oheň, abychom si mohli vysušit šaty." Odpovím Belwen a sejdu zpět na pláž.
Upravil/a Tondulin dne 21.04.2017 23:49
 
Aurelius
→ Tah 235.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Ukončil jsi kouzlo a zařadil se zpět do hloučku noviců. Postupně se vystřídalo několik dalších noviců, ale na všechny se nedostalo. Některým se kouzlo povedlo vyčarovat s odřenými ušima, jiným bez sebemenšího problému, ale nenalezl s nikdo kdo by kouzlo nějak vyčarovat nedokázal. Palagán spokojeně pokyvoval hlavou.

„Pro dnešek toho ponecháme, aby jste neměli problém stihnout i ostatní přednášky. V následujících dnech nás budou čekat mnohem delší přednášky a mnohem náročnější takže se na ně dobře připravte. Důrazně vás upozorňuji, že by jste je neměli zameškat. Je to v zájmu vašeho dobra.“ řekl Palagán na závěr hodiny, když přerušil zkoušení kouzel. „Můžete jít.“ rozpustil vás a sám vyčkal, až všichni místnost opustíte.

Společně s ostatními jsi se odebral do Velkého sálu kde jsi počkal na Kirsten. Ta se použila a snažila se jít jako poslední což se ji nakonec i povedlo. Palagán ji v průběhu její chůze předešel a s prázdnou miskou oříšků se zastavil u kabinetu Mirabelle, který se nacházel ve Velkém sálu. Zaklepal na dveře a vyčkával.

„O čem jsi se mnou chtěl mluvit?“ zeptala se Kirsten a zastavila se necelý metr od tebe. Všiml sis, že řetízek kolem krku již nemá. Pravděpodobně se jej zbavila, když jí Palagán poslal pro lektvary.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Poodešli jste k většímu domu a schovali se pod jeho střechu. Thera se opatrně opřela o dřevěný sud, který se u zdi nacházel. „To může chvilku trvat.“ povzdechla si Thera, „Myslíš, že nás přijmou? Když se tam zničeho nic zjevíme po setmění?“ odmlčela se, „Ten Ley možná ano, ale myslíš si, že bude vstát jenom kvůli nám?“ založila si ruce, „Byl jsi tam někdy?“ zeptala se nakonec, „V Anvilu?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Možná...“ pousmála se Belwen na tvoji reakci ohledně tmy. Vrátili jste se zpět na pláž za doprovodu bosmerčina kouzla. „Stačí když seženeme nějaké větývky a já je pak zkusím podpálit.“ řekla když jste se vrátili na pláž. „Ty bedny by mohly také pěkně hořet... Pokud nebudou moc mokré.“ dodala a vyrazila k okraji pláže přinést několik vyplavených prken (již suchých).

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
Předpokládám že na pláži moc větví nenajdu a tak se poohlédnu taktéž po nějakých zbytcích beden. Až jich naleznu dostatek vrátím se zpět za Belwen a naházíme je na jednu hromadu.
 
Sarako
,,Ne, ale prý je to bohaté obchodní město, kde se ve zdejším přístavišti dá od pirátů, přes všemožné dobrodruhy narazit na téměř kohokoliv, takže tam bude živo i po setmění a to nám stačí k tomu, aby náš příchod neupoutal příliš mnoho nežádoucí pozornosti. Možná se nás pokusí kontaktovat i ten Caesar, který má pod palcem většinu zdejší sebranky a což by nebylo na škodu, nehledě na to, že nejspíš bude díky svým špehům a donašečům první, kdo se o našem příchodu do města dozví." letmým pohledem se rozhlédnu po ulici a pokračuji: ,,V přijetí do hradu problém nevidím. Proč by nemocný hrabě odmítl Felisu Demnevanni, léčitelku, která se kvůli léčbě jeho nemoci vydala na druhý konec Tamrielu? Navíc její osobní strážce přeci pomohl dopadnout v Imperial city jednoho zločince a odměnu si nechal poslat na Anvilský hrad, takže budeme s největší pravděpodobností očekáváni." usměji se na Theru a dodám: ,,Zahrát kouzelnici urozené krve pro tebe jistě nebude problém a jestli máš nějaký návrh, ohledně našeho přestrojení, sem s ním."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Všiml jsem si tvého kouzelnického talentu a myslím, že jsi ta pravá osoba." podotknu, jen co přijde, "Jsem Fallen Merle, jak jsi mohla před malou chvíli slyšet. Důvod, proč jsem chtěl s tebou mluvit, je ten, že se v brzké době má konat kouzelnická soutěž této univerzity. Mám na starost výběr jednotlivých osob s neobyčejným talentem... a jednou z těch osob jsi i ty. Máš zájem? Jestli ano, rád bych si tě k sobě napsal a poznamenal si, jakou magii ovládáš nejlépe. A případně, že bys měla zájem, bych ti doporučil navštívit knihovnu, dnes na pátou odpolední, dozvíš se víc informací." podívám se na ní přímo, "Co ty na to?"
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
→ Tah 236.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Kirsten vypadala překvapeně, „Opravdu?“ vydala ze sebe se zatajeným dechem, „Kvůli tomuhle jsi se mnou chtěl mluvit?“ oddychla si, bylo na ní vidět, že jí spadl obrovský kámen ze srdce. „Samozřejmě, že se ráda zúčastním.“ usmála se, „V čem vynikám? To bude těžší... Asi trošku v magii destrukce a magii obnovy. Vím... Trošku se to od sebe liší oba druhy magie, ale zkrátka se mi daří je ovládat.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Myslím, že to zvládnu...“ řekla na konci tvého monologu, „Akorát se budu muset nějak poprat s tím svým upířím prokletím... Nevím jestli někoho takového budou chtít trpět u svého dvora.“ odmlčela se, „A pokud jim to zatajíme asi těžko budu moci potom odmítnout večeři, oběd a mnoho jiných jídel, které nám jistě během našeho pobytu nabídnou.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Rozhlédl jsi se. Několik málo větývek, které na pláž vyplavila voda se zde dalo nalézt. Sesbíral jsi je a naházel je na hromadu, poté jsi pomohl Belwen s bednami. Když jste měli ohniště připravené, Belwen si dřepla a začala se soustředit na své kouzlo. Vyvolala menší plamínek, kterým postupně podpálila větývky a založila tak oheň, který byl schopen vás alespoň trochu ohřát.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Pomyslím si v duchu, proč jí asi spadl kámen ze srdce "Éhm, doufám, že jsem tě nějak nevyděsil. Pakliže ano, omlouvám se."

Poté si jí prohlédnu od paty po hlavu a jen dodám, "Tak tedy přiď na pátou do knihovny, budem tě očekávat."

Rozloučím se a odejdu do svého kabinetu. Cestou si budu snažit uvědomit, zda nemám teď nějakou přednášku. Jakmile dojdu do kabinetu, odložím si ke stolu brašnu i hůl, posadím se a otevřu dopis.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Čekal jsem, že se toho vozu zbavíme tak do půlhodinky a pak se pěkně vrátíme do pohodlné postýlky ve stromovém domě." Začnu a dám svoje ruce nad ohýnek abych se zahřál. "A místo toho jsme na pláži, jako trosečníci a pálíme tu vyplavené krabice." Usměju se.
 
SuperHunter
Pomůžu Ayrenn se narovnat.

"V pořádku. Akorát dávej příště víc pozor."

Pokusím se dohnat stráže co šli doprovázet kněžnu.
 
Sarako
,,Neúčast na večeři omluvím slovy, že je má paní po dlouhé cestě unavena, a ještě v průběhu noci se pokusím kontaktovat Leye, nebo samotnou hraběnku. O tvém prokletí nemusí vědět celý Anvilský hrad. Stačí když o tom bude vědět hrabě a jeho blízcí, ale rozhodně ne někdo, kdo by se o tom pokusil při první příležitosti informovat Corrientise a jeho mágy."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 237.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Trošku.“ přiznala Kirsten, „Ale to neřeš.“ mávla rukou, „Pokusím se tam v pět být. Tak se zatím měj.“ rozloučila se s tebou nakonec a vyrazila svou vlastní cestou. Sám jsi se odebral do svého kabinetu. Před kabinetem Mirabelle, který jsi míjel již nikdo nestál. Palagánovi se buď povedlo Mirabelle ještě zastihnout a nebo svoje čekání před dveřmi vzdal a vrátil se do svých komnat.

Vyšel jsi schodiště a pokračoval ke dveřím kabinetu. Neušlo ti, že před kabinetem Globulla postává novic očekávajíc až mu profesor otevře dveře. Přešlapoval z místa na místo a občas se opřel o zábradlí schodiště. Konečně jsi došel až ke dveřím kabinetu, nemusel jsi odemykat, bylo odemknuto. Ještě předtím než jsi vstoupil dovnitř, jsi stihl zaslechnout rozhovor, který proběhl mezi novicem a profesorem Globullem, který mu zrovna otevřel.
„Cinesi. Jdeš kvůli té individuální zkoušce, mám pravdu?“ zeptal se Globullus ve dveřích.
„Ano pane profesore.“ přikývl Novic.
„Bohužel mě zaměstnávají mé povinnosti.“ povzdechl si Globullus, „A nemohl bych tě dostatečně připravit na individuální zkoušku a možná by se to i táhlo, protože mám volného času pomálu. Zkus se zeptat profesorky Spellorové nebo Benochové. Obě mají potřebné tituly a mnohem více času. Tudíž by jsi mohl mít zkoušku mnohem dříve hotovou.“
„Dobře...“ povzdech si Novic, který pravděpodobně neměl na vybranou.
„A nebo se pokus svůj spor s profesorkou Silverwoodovou urovnat. Myslím si, že není tolik bezcitná jak se o ní povídá. Určitě by ti vyšla vstříc pokud by jsi se slušně omluvil.“ navrhl mu poté Globullus. Novic se hlasitě zasmál neboť ho slova starého profesora zjevně pobavila. Nakonec však zvážněl a za své chování se ihned omluvil. Globullus jen s povzdechem zakroutil hlavou. Vice jsi již z jejich rozhovoru nezaslechl, neboť jsi vešel do svého kabinetu.

Při průchodu 'chodbičkou' v kabinetu ti neušlo, že zmizela zavazadla tvé kolegyně. Podle všeho je vybalila nebo přesunula do svých soukromých komnat, do kterých měla dveře dokořán. Vzduch v kabinetu byl již vyměněný, ale okna byla stále otevřené dokořán což nakonec vyústilo k průvanu, který prudce zabouchl dveře do soukromých komnat tvé kolegyně. Usedl jsi se ke svému stolu, vytáhl dopis. Pečeť, kterou byl zapečetěn jasně napovídala, že se jedná o dopis z cechu mágů. Rozloupl jsi pečeť a začetl se do řádků:

Dopis I.

Dočetl jsi dopis až dokonce, když se otevřely dveře od soukromých komnat Benochové. Chtěla pokračovat k oknům, když tě však spatřila zastavila se.
„Ou... Omlouvám se. Nečekala jsem, že bude takový průvan, aby to zabouchlo dveře.“ přiznala Bosmerská profesorka s provinilou tváří, „Chtěla jsem jen v rychlosti uklidit své zavazadla, aby jste o ně nezakopl.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Thera přikývla, „Fajn. To by mohlo projít.“ podívala se na oblohu, „Pak už bude stačit jen přijít na to co hraběte sužuje za nemoc a mohli bychom mít vyhráno. Víme alespoň něco málo o jeho nemoci?“ zeptala se následně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Také jsem měla takové plány.“ přiznala Belwen, „Teda... Skoro takové plány. Kdyby bývalo záleželo na mně tak bych si ten vůz nechala. Určitě by se nám v budoucnu hodil, ale Carwuša chtěla, abychom ho zničili.“ posadila se na jeden z větších kamenů. „Než by jsi mohl zaplout do té měkké postýlky musel by jsi navštívit koupel. Carwuš si strašně potrpí na čistotě.“ usmála se Belwen, „Neříkám, že jsem jiná.“ začala opět, „Ale přeci jen některé dny jsem ráda, že padnu do postele a usnu.“ nakrátko se odmlčela. Postával jsi nad ohněm a ohříval si ruce, nechával uschnout své promočené šaty.

„Pláž není až tak špatná, ne? Mohli jsme dopadnout hůře.“ pousmála se, „Máme tu krásný výhled, hvězdičky nám krásně svítí, měsíce taktéž . Ohýnek nás zatím pěkně hřeje a ten písek pod námi zase až tak tvrdý nebude. Pokud nás v noci nesežene nic co by mohlo žít v té jeskyni.“ ukázala za sebe, „Tak by to mohl být vcelku pěkný večer.“ odmlčela se, „Ale té jeskyně bych se nebála. Nepodstoupili jsme žádnou pořádnou koupel takže stále ještě asi páchneme vlkodlačinou a tak se nás každý raději obloukem vyhne.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Pomohla jsi Ayrenn zpět na nohy a poté jste se obě rozeběhly dolů po schodišti s cílem nalézt stáže odvádějící kněžku. Jen jste seběhly dolů a spatřily jste skupinu Chrámových bojovníků tvořící formaci, která měla zdržet vaše spojence. Rychle jste se přesunuly do zadní části chrámu, která nebyla střežená, protože většina válečníků držela formaci.

Přesunuly jste se až k oltáři. Ayrenn instinktivně nadzvedla pokrývku, která se nacházela pod oltářem, ale nic nenalezla. „Většinou bývají tajné vchody zde.“ prohodila nahlas a obešla oltář. Chtěla jsi udělat to samé, ale vyrušil tě rachot, který způsobil přibíhající kněží. Vyděšeně prchal mezi nosnými pilíři až do chvíle než se mu do zad nezabodl šíp. Zasténal a padl k zemi.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"No, zdá se, že se nám to nějak komplikuje, cechmistře..." pronesu tiše, když dočtu dopis a než vstoupí mistryně do komnat.

Až se tak stane, jen se na ní usměji, "Nic se nestalo. A o mne si nemusíte dělat starosti. Zavazadla byla maličkostí." vrátím na moment zrak na psaní a složím jej zpátky, "Máte teď něco v plánu, mistryně? Přednáška? Volná chvilka?"

* mám ve stolku psací potřeby a smotky pergamenu?

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"To já tak optimistický jako ty nejsem Belwen." Zasměju se. "Budeme držet hlídky nebo si myslíš,
že ten vlkodlačí pach zažene opravdu všechno? Nerad bych, aby mě k ránu překvapil nějaký obří pavouk, nebo kdovíco vám to tu v lese běhá."
 
Sarako
,,S hrabětem už to bude složitější. Mohl se nakazit, nebo být někým nakažen záměrně, nějakou zhoubnou nemocí, což by nás za účelem získání léku přinutilo k cestě zpět na Morrowind, protože běžné léčivé lektvary v případě zhoubné nemoci nezabírají, a pokud možno rovnou s sebou odtamtud vzít nějakého léčitele, co už se se zhoubnou nemocí setkal." (mám na mysli Blight Diseases z Morrowindu) zhluboka se nadechnu a pokračuji: ,,Taky mohl být proklet, ale jelikož i jeho otec prý trpěl tím samým, přikláním se spíš k tomu, že byl proklet některý z šperků, či klenotů, například pečetní prsten. Zničení všech šperků, které nosí po otci by potom bylo rychlým, avšak velmi troufalým řešením. " na chvíli se usměji, protože si představím hraběte, jak zdrceně a zároveň naštvaně by se tvářil, kdyby to nezabralo a pak dodám: ,,Možností je hodně a bude jen na nás dvou, aby jsme našli tu správnou. Tu, která nám přinese největší užitek."
Upravil/a Sarako dne 25.04.2017 01:06
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 238.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Ještě mě čeká jedna přednáška a pak bych měla mít volno... Ale nejspíš svůj volný čas investuji do návštěvy zdejšího sirotčince. Globullus říkal, že na Univerzitu nedávno psala tamní vychovatelka, údajně tam má pár talentovaných dětí, které prokazují nadání na magii.“ krtáce se odmlčela, „Tak jsem si říkala, že bych se tam zaskočila podívat.“ přesunula se ke svému stolu, ruku přiložila na opěradlo židle, „Proč se ptáte?“ zeptala se.

Psací potřeby a smotky papíru ve stolu máš, uložil sis je tam během svého vybalování.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Bude to obtížné.“ přiznala Thera, „Nemám zase až tolik zkušení s prokletými předměty, nemocemi...“ pokračovala, „Ale pokud stejnou 'nemocí' trpěl i otec tak by se nemám mohlo pomoci získat přehled o tom jak to celé postupuje, jaké příznaky se postupně přidávají a jak to sílí. Třeba něco vymyslíme až budeme na místě.“

Zatím co jste s Therou vedli řeč došlo ke střídání válečníků odboje u Adamirova domu, Ledohradští mágové se sebrali a odešli, neboť se začalo stmívat a déšť stále nepřestal, naopak se zdálo, že se brzy přižene další silná bouře. Okolní ulice zřely prázdnotou, válečníky Odboje ani nějakou sebranku jste zde nezhlédli.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Belwen zakroutila hlavou, „Když by nás náhodou chtělo něco sežrat tak to udělá. Hlídka je zbytečná. Válečníci Thalmoru se k nám určitě škrábat nebudou a nějací pavouci nebo havěť z jeskyně si nás také všímat nebude. Pach už trošku zeslábl, protože jsme se vykoupali ve vodě... Nedobrovolně, ale i tak od nás nějakou tu havěť bude držet dál.“ odmlčela se a začala si prohrávat s vlasy, aby jí lépe a rychleji uschli, „Snad se nebojíš spát takhle venku pod hvězdičkami?“ usmála se.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Pomohla jsi Ayrenn zpět na nohy a poté jste se obě rozeběhly dolů po schodišti s cílem nalézt stáže odvádějící kněžku. Jen jste seběhly dolů a spatřily jste skupinu Chrámových bojovníků tvořící formaci, která měla zdržet vaše spojence. Rychle jste se přesunuly do zadní části chrámu, která nebyla střežená, protože většina válečníků držela formaci.

Přesunuly jste se až k oltáři. Ayrenn instinktivně nadzvedla pokrývku, která se nacházela pod oltářem, ale nic nenalezla. „Většinou bývají tajné vchody zde.“ prohodila nahlas a obešla oltář. Chtěla jsi udělat to samé, ale vyrušil tě rachot, který způsobil přibíhající kněží. Vyděšeně prchal mezi nosnými pilíři až do chvíle než se mu do zad nezabodl šíp. Zasténal a padl k zemi.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Rád bych se připravil na mou přednášku po obědě. Chtěl bych zkusit nějaká ničivá ohnivá kouzla, ale nebojte, nechci to tu zničit." usměji se, "Než odejdete, můžete nějakým kouzlem zjistit, jaká očarování má tato místnost?"

Až mi odpoví a bude chtít odejít, zarazím ji, "Neříkal náhodou arcimág, že nebudeme moct odejít z Univerzity? Legionáři nejsou venku za bránou?" zvážním, "Jestli se vám podaří odtud odejít, mohla byste pro mne něco udělat? Potřeboval bych tu kurýra. Nezašla byste na stanoviště kurýrů a nedovedla sem jednoho? Byl bych vám vděčný.".

Pak se podívám po kapsách, zda nemám u sebe nějaké zlato.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Vypadá to, že by jsme se pomalu měli začít chystat na cestu." promluvím k Theře, vezmu jí za ruku a odvedu jí do jedné z postranních uliček. Tam jí se slovy: ,,Měla by ses před cestou trochu posílit." podám jeden z měchů s krví, počkám až se napije a vezmu si měch zpátky. Potom zkontroluji, aby byla Thera dostatečně zahalená před slunečními paprsky a při té příležitosti jí dlouze políbím. Ještě chvíli po onom polibku jí budu hledět do očí, pak jí upravím kápi, zhluboka se nadechnu, jako bych chtěl ještě něco říct, ale protože mi dojdou slova, nahodím jen letmý úsměv, který jakoby říkal, že všechno bude zase dobré a pronesu: ,,Vzhůru do Anvilu."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"O pohodlí mi nejde, přece jenom jsem zocelený muž z legie nebo ne?" Usměju se. "Jen jsem v naprosto cizí zemi a nevím co všechno mě tu může v noci překvapit."
 
Aurelius
→ Tah 239.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Nemusím.“ usmála se, „Vím o jaké kouzla jde. Je tu použito kouzlo na rozšíření rozměrů asi jedno z nejkomplikovanějších a nejtěžších... Kdyby tu nebylo... No těžko se to představuje, ale Sybilla říkávala, že bez toho kouzla by tu byla jen úzká chodba směřující do dvou soukromých pokojů a nic víc. Tyhle skříně by se sem nevešly, ani stolky ani nic jiného.“ dovysvětlila, „A pak je zde použito ještě několik slabších nevýznamných kouzel, které nestojí za řeč.“

„Říkal.“ přikývla a stále se držela u své židle, „Ale teleportaci nezakázali. Krom toho není úplně jasné jestli nás legionáři opravdu nepustí ven a budou nás tu držet v izolaci. Když se to nezkusí nezjistíme to.“ na chvilku se odmlčela, „Akorát teleportační kouzla...“ lehce se pousmála, „Nejsou zrovna mojí silnou stránkou. Budu muset doufat, že nepřistanu někde na střeše... Nebo přímo do vody. Takže trošku doufám, že budou legionáři hodní a pustí mě.“ přiznala nakonec.

„Pokusím se nějakého sehnat a poslat ho sem. Nebo můžete zkusit Mirabelle... Myslím, že mi během včerejší noční konverzace naznačila, že má na starosti rozesílání soukromích dopisů... Ale nevím. Třeba jsem ji špatně pochopila.“ pokrčila rameny, „Ale jestli chcete kurýra seženu vám ho.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Odvedl jsi Theru do jedné z vedlejších uliček. Vytáhl vah s krví a podal jej Dunmerce. Pomaličku se napila krve, bylo na ní znát, že zjevně zvířecí krev není tak lahodná jako krev lidská. Když se napila do sytosti, vrátila ti vak, otřela ústa. Schoval jsi vak s krví, zkontroloval kápě a při této příležitosti jsi jí věnoval dlouhý polibek, kterému se nijak nebránila. Chytla tě za ruku a chvilku jste si vyměňovali pohled.
„Pevně se mě drž a mysli na nějaké místo v Anvilu. Já jsem tam nikdy nebyla, proto se snaž, aby tvá vzpomínka byla silná a teleportace dopadla dobře. Připraven?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Možná má náměsíčnost nebo mluvení ze spaní.“ zasmála se Belwen sedící na kameni, „Alespoň to tvrdila Carwuša... Když jsme spolu tábořily a připravovaly se na splnění našeho úkolu.“ podívala se do ohně, „Tak se nediv... Kdyby k tomu náhodou večer došlo.“

Neodpovězené tahy
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist