Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Sarako
,,Vzal bych pět kusů drůbeže. Pět zlaťáků za kus je myslím dost štědrá nabídka." odpovím muži na jeho otázku a sáhnu do měšce pro dvacet pět septimů.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Budu postupně ujídat a přitom poslouchat konverzaci ostatních.

"Pak tedy nemá smysl nadávat na Thalmor, ani na Legii nebo Daedry. Všechny tyto "strany" dělají jen "své" dobro."

Zakousnu se do chlebu a napiji čaje.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Dneska už jsem se jednou koupal, lepší by bylo, kdyby jsi mě vytáhla." S námahou odpovím a natáhnu k Belwen i svojí druhou ruku.
 
Aurelius
→ Tah 218.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Jakým způsobem...“ povzdech si Belius a pustil se do jídla. Mirabelle diskuzi nijak nekomentovala, pouze mlčky jedla. „Nevíš jestli už dorazila pošta?“ optal se jí nakonec Belius.
„Nevím.“ pokrčila rameny Mirabelle, „Ještě jsem se tam nebyla podívat. Ani kurýr tu ještě nebyl... Je brzo.“ odpověděla mu a podívala se zdali jsou připravené u pultu nádoby s čajem. Když si Belius všiml, že postrádá pití ihned se nabídl, že vám pro něj dojde a také to ihned vyrazil učinit.

„Fallene... Chtěla bych se zeptat.“ začala pozvolna Selena, „Vy jste byl včera na té přednášce, kterou dneska budu vyučovat. Kde jste skončili? Já jen, abych věděla jak daleko jste se dostali a od čeho mám pokračovat, po případně co mám zopakovat.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Belwen stiskla tvá ruce a snažila se tě vytáhnout ze všech sil zpět nahoru. Když za svými zády zaslechla dusot koní a řev válečníků, kteří na sebe pokřikovali ihned přestala. Držela tě oběma rukama a očima se dívala do tvé tváře, „Asi... Asi nebudeš mít jinou možnost.“ řekla, ohlédla se a znovu se podívala na tebe, „Je tam břeh. po pravé straně budeš mít břeh s jeskyní.“ dodala a pustila tě.

Tvé tělo začalo padat z útesu dolů a tobě nezbylo nic jiného než očekávat studený ponor pod vodu. Belwen sama od sebe skočila chvilku po tobě, stále oblečená do těžké zlatavé zbroje válečníků. Zbroj jí plavání ve vodě značně zkomplikuje svojí váhou. Nakonec jsi dopadl do vody. Nebyla tak studená jak by se dalo očekávat. Cosi dopadlo nedaleko tebe a rovněž se to stejně jako ty ponořilo pod vodu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Muž pokýval hlavou, otočil se a křikl na ženu, aby mu chytla pět kusů drůbeže. Nebylo to žádné milé ani zdvořilé oslovení, nýbrž spíše rozkaz. „Mrtvé nebo živé?“ zeptal se následně a nastavil ruku na vyplacení peněz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Vyrazila jsi z krytu, opatrně jsi našlapovala, aby jsi svého protivníka neupozornila na svoji pozici. Netrvalo však dlouho a válečník se vlivem tvého úderu zezadu skácel k zemi, nedaleko již vstávající Ayrenn. Ta si jen hlasitě oddychla, „Tohle mi nevyšlo... Promiň.“ řekla a narovnala se.

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 05.04.2017 22:30
 
Adrian_S
"Mistryně Silverwoodová zatím ukázala nováčkům základní světelná kouzla a zdůraznila nám, abychom si na další hodiny nosili nějaký předmět, který bychom mohli přeměňovat." vypiji čaj a pošeptám ji, "A nedivte se, když bude mít nějaké poznámky na mou osobu. Nepadli jsme si zrovna do oka."

Otočím se k Mirabelle, "Doufám, že brzy dorazí kurýr."

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Tak mě napadá, že bych od vás koupil místo těch slepic něco, za co by vám nikdo jiný nezaplatil." pomalu povytáhnu meč tak, aby si mohl muž prohlédnout jeho stříbrnou čepel, se slovy: ,,Už nějakou dobu jdu po jednom prastarém upírovi a hodila by se mi dobrá návnada. Jsem ochotný zaplatit za každý velký měch (cca 2 litry) s čistou krví celých deset zlaťáků. Říkal jste, že potřebujete peníze, a takhle si přijdete na poraženém větším kusu dobytka, na takových dvacet zlaťáků navíc. Uděláte dobrou věc pro Tamriel, a ještě za to získáte nějaké zlato. Tak co, plácnem si?" zasunu čepel meče zpět do pochvy a počkám na jeho odpověď.
Pokud bude souhlasit, podám mu dvacet septimů se slovy: ,,Tady máte peníze na dva kožené měchy. Za tři hodiny se tu stavím, a pamatujte, budu lovit upíra, ne vlkodlaka, tak ať je ta krav čistá."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Rychle vyplavu nad hladinu a kouknu se jestli se Belwen také daří dostat se nad hladinu i v brnění.
 
Aurelius
→ Tah 219.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Dobře.“ usmála se po tvých slovech od ucha k uchu, „Děkuji vám.“ podívala se na svoji porci snídaně a pustila se do ní trochu rychlejším tempem. Belius se mezitím vrátil s hrníčky naplněnými čajem. Jeden z nich položil i před tebe, poté usedl a napil se. Mirabelle nejprve musela dojít zbytek chleba, který do sebe nacpala těsně předtím než jsi promluvil.

„Aby vůbec dorazil... Když je ta situace tak vyhrocená.“ odvětila ti nakonec Mirabelle a pokračovala ve snídání. Belius odložil hrnek a podíval se na Selenu.
„O čem to vlastně mluvila Alawen během porady?“ přesunul svůj zrak k Mirabelle očekávajíc nějakou odpověď.
„Nemám zdání. Pár let už tu sice jsem, ale o tomhle vyšetřování jsem slyšela poprvé.“ pokrčila rameny, Belius natočil hlavu s Seleně neboť byla poslední možností.

„Já jsem tu v té době také nebyla.“ řekla Selena, „Jestli si vzpomínám dobře tak já jsem nastoupila na Univerzitu roku 168 této éry a arcimágem byl tuším Arterius, který několik měsíců poté skončil a odešel.“ odmlčela se, „To o čem mluvila Alawen se stalo někdy kolem 'Modré noci' a ta proběhla roku 149 této éry. Což je nějakých šestadvacet let nazpět. V té době mi bylo sedm let.“ usmála se Selena.
„Aha...“ pronesl Belius zamyšleně.
„Vlastně...“ převzala opět slovo Selena, „Vlastně ze současných vyučujících tu nikdo krom Silverwoodové v té době nebyl. Palagán přišel až za Seletha, Mirabelle přišla na pozvání Selethova nástupce Sola Wicta. A to je vše... Pak už mám nějak amnésii.“ povzdechla si.
„Je to tak.“ přikývla Mirabelle, „Alawen je tu z nás na Univerzitě nejdéle.“
„A váš bratr?“ zeptal se Belius.
„Ten už tu vyučoval přede mnou, ale nastoupil možná dva nebo tři roky přede mnou.“ odpověděla mu Selena.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Rychle jsi vyplaval na hladinu a začal se rozhlížet. Netrvalo dlouho a zpozoroval jsi i Belwen, která se s námahou dostala nad hladinu a hodlala odplavat ke nedalekému břehu. Válečníci, kteří vás pronásledovali hleděli dolů ze srázu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Ano... Ano...“ pokyvoval hlavou Muž, když jsi mu vyplatil dvacet septimů spokojeně je mnul v rukou. „Nebojte budu mít vše připravené. Nebojte!“ ujišťoval tě a když se otočil spatřil svoji manželku jak nese v provizorní kleci několik kusů drůbeže ihned na ní mávl a křikl, aby chvilku počkala.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Vyrazila jsi z krytu, opatrně jsi našlapovala, aby jsi svého protivníka neupozornila na svoji pozici. Netrvalo však dlouho a válečník se vlivem tvého úderu zezadu skácel k zemi, nedaleko již vstávající Ayrenn. Ta si jen hlasitě oddychla, „Tohle mi nevyšlo... Promiň.“ řekla a narovnala se.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Mám za to, že chce asi vyšetřit tu událost se včerejším upírem." podívám se po ostatních, "Je velice zvláštní, že tenhle upír byl na přímém světle a nic mu nedělalo problém se pustit do dvou lidí. Možná chce mistryně zjistit, co za tím bylo... proč nastala tato situace a jak se jí dá zabránit."

Až domluvím, počkám si na jejich odpovědi, však zároveň se podívám po jídelně, zda se u některých lavic nenachází několik studentů, vhodných pro soutěž - které mám na seznamu. Pakliže ano, budu dál pokračovat v konverzaci s učiteli, ale jakmile se začnou rozcházet nebo budu vidět, že pomalu odchází, omluvím se kantorům a půjdu si je odchytnout.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Takže jsme domluveni." dodám, mírně pokynu hlavou na rozloučenou a vrátím se zpět za Therou, upravit a doladit její nové šaty (ty předražené, co měly být původně pro Arvenu), jestli se chci s Therou dostat do Anvilského hradu za Leyem, aniž by jsme se tam museli vloupat, musí Thera dobře vypadat (moje tvář bude velmi brzo známá po celém Cyrodiilu, a bez dobrého přestrojení by to bylo zbytečné riziko).
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Urychleně vyplavu na břeh za Belwen a vrhnu se rovnou do jeskyně neohlížeje se na válečníky za mnou.
 
Aurelius
→ Tah 220.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„No... Už bylo šero... Nebylo přímé světlo. Vlastně už byla skoro tma.“ vydal ze sebe Belius, „Ale nejsem odborník na nemrtvé.“ odmlčel se. Nikdo z přítomných profesorů nijak dále nepokračovat, přemýšleli a jedli.

„Jejda...“ vydala ze sebe náhle Selena, „Já bych se už měla jít připravovat.“ dojedla poslední sousto na svém talíři a poté vstala od stolku, „Prozatím se s vámi loučím.“ řekla a vyrazila i s táckem k pultu. Belius se jen s klidem napil a pokračoval ve snídání. Mirabelle jí popřála mnoho štěstí a rovněž jako Belius klidně snídala.

Jídelna se již také vyprázdnila. Zůstal zde pouze zlomek noviců, tlustší novic, který si šel ještě pro jednu porci čímž zdržel Selenu, která chtěla pouze vrátit tác s talíři a pár dalších nepříliš výrazných noviců, které jsi neznal. Nikoho ze seznamu jsi zde nezahlédl. V brzké době začnou přednášky a a většina noviců se na ně buď připravuje nebo už zabírají místa v učebnách.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Urychleně jsi doplaval ke břehu, vylezl na písčitý povrch a oddechoval. Stejně tak Belwen, která se s těžkou zbrojí dostala až ke břehu, ihned se přetočila na bok a poté na záda. Hlasitě oddechovala.
„Příště... Příště půjdeme pěšky...“ vydala ze sebe zadýchaně. Když se znovu ohlédla, aby se ujistila, že jsi se dostal také na břeh musela se znovu postavit neboť už jsi rychlým krokem mizel v jeskyni. (vzhledem k tomu, že je již tma je i v jeskyni tma natolik silná, že nevidíš téměř na krok)

Belwen se zastavila na okraji jeskyně. Sedla si na kámen a oddechovala. Na břehu bylo pohozených několik větývek a také nějaké vyplavené staré bedny, některé byly otevřené jiné zavřené.
„Musíme... Musíme rozdělat oheň. Bez něj dovnitř nemůžeme.“ upozornila tě Belwen, „Ale...“ pokračovala pomalu a začala rozvazovat jednotlivé části své zbroje, „Můžeme to celé po břehu obejít. Je to další, ale asi bezpečnější.“ vysvětlovala zatím co odhazovala jednu nepotřebnou část zbroje za druhou, nejprve následovali nárameníky, poté rukavice a nakonec i kyrys, ponechala si pouze zlatavé kalhoty a těžké boty. Hruď ji skrýval šedivý promočený šat.

„Možná by bylo lepší to obejít.“ řekla nakonec a znovu kusem utržené látky, kterou měla schovanou pod zbrojí si stáhla své vlasy do culíku, aby jí nebránili ve výhledu. „Nebo si můžeme rozdělat oheň tu a počkat do rána.“ dodala nakonec s mírným úsměvem, „Ale měli bychom pohnout... Noci jsou tu chladné.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Rozloučil jsi se s mužem a odebral se zpět do hostince. Vyšel schodiště a vrátil se do pokoje ve kterém posedávala Thera na okraji postele. Nedovážila si sednout ke stolku neboť byl až příliš blízko oken, které byly sice zatažené, ale stále se skrze ně mohl nějaký ten proud slunečních paprsků dostat.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Vyrazila jsi z krytu, opatrně jsi našlapovala, aby jsi svého protivníka neupozornila na svoji pozici. Netrvalo však dlouho a válečník se vlivem tvého úderu zezadu skácel k zemi, nedaleko již vstávající Ayrenn. Ta si jen hlasitě oddychla, „Tohle mi nevyšlo... Promiň.“ řekla a narovnala se.

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Máš pravdu, úplně nejlepší viditelnost, tam není." Poznamenám s úsměvem jen co vyjdu zpět na pláž. "Radši bychom to teda měli obejít, pokud tu zůstaneme přes noc s rozdělaným ohněm, riskujeme že nás Thalmor jednoduše najde."
 
Adrian_S
"Taky už půjdu. Mám ještě vyřizování ohledně soutěže." dojím zbytek snídaně a rozloučím se s kantory.

Nádobí odnesu k výdeji a vydám se do komnat prvních adeptů. Zaklepu na dveře a počkám, zda někdo vyjde ven. Pokud ne, vydám se do svých komnat, sbalím si všechny své věci a odnesu si je do kabinetu.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Zařídil jsem pro tebe dva měchy s krví. Než budou připraveny, mohli by jsme zatím dopasovat ty nové šaty. Čeká nás cesta na Anvilský hrad." vezmu ony předražené šaty a podám je Theře se slovy: ,,Moje tvář bude co nevidět známá po celém Cyrodilu, proto je pro mě důležité, aby tvůj převlek za Telvannijskou čarodějku působil nad míru věruhodně. Také nechci propásnout příležitost setkat se osobně s tím zločincem, co si nechává říkat Ceasar. Mám na něho docela dost otázek."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 221.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Mirabelle i Belius se z tebou prozatím rozloučili, když jsi opouštěl profesorský stůl a směřoval k pultu. Tlouštík konečně uvolnil místo a tak mohla Selena konečně odložit svůj tác a opustit jídelnu, ty jsi učinil to samé. Zatím co její kroky vedli k vašemu společnému kabinetu tvé kroky směřovali k ubikacím. Netrvalo dlouho a stanul jsi před jedním z pokojů, který měl obývat jeden z adeptů.

Zaklepal jsi na dveře a vyčkával zdali se otevřou. Netrvalo dlouho a dveře se skutečně otevřeli. Spatřil jsi drobnou Khajiitku v tovaryšské róbě s nevinným výrazem na tváři. „Eh... Potřebujete něco?“ zeptala se překvapeně, když spatřila tvoji tvář. Přes rameno měla přehozenou menší brašnu z níž koukalo několik srolovaných svitků.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Pochybuji, že se jim bude chtít trmácet takový kus. Stezka, kterou půjdeme není sjízdná.“ začala vysvětlovat Belwen, když jsi se vrátil zpět na pláž, „Některé úseky se bude muset šplhat a to by koně nezvládli.“ dodala, „Hodil by se nám provaz.“ řekla nakonec a vstala z kamene. Přesunula se k jedné z vyplavených beden a začala ji otevírat za pomoci své zbraně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Thera nic nenamítla, převzala šaty a během chvíle se převlékla. Několikrát se v šatech prošla, aby vyzkoušela jak moc ji omezují a nakonec se s nimi posadila na okraj postele. V průběhu jejího převlékání ti neušlo, že jí v místě zásahu bleskovým kouzlem zůstala výrazná jizva.
„Jak mě chce propašovat do Anvilu, když nemohu na sluneční světlo?“ zeptala se a přiložila si ruku na bok.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
(předtím, než se otevřou dveře, si ze seznamu zjistím, jak se jmenují první adepti)
"Ehm, ahoj. Omlouvám se, že vyrušuji, ale potřeboval bych mluvit s..." vytáhnu si seznam a začnu hledat jméno, až ho najdu, zeptám se na něj, zda je uvnitř komnat a jestli má pár vteřin čas.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Počkáme, až se setmí a potom nás tam přeneseš. Bothiel do své nehody, po které jsem jí dostal, nejspíš teleportace využívala hojně, takže by tvá teleportační kouzla neměla být nijak omezena." odpovím Theře, zatímco si budu prohlížet, jak jí ty šaty padnou: ,,Do setmění ale máme času víc než dos a já bych se rád dozvěděl něco víc o tobě. Třeba tvé kouzelnické znalosti. Na běžného zabijáka Morag Tong jsou dosti obsáhlé."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Aha, představoval jsem si to spíš jako příjemnou procházku po pláži než lezení po skalách." Zklamaně odfrknu a posadím se na jednu z beden.
 
Aurelius
→ Tah 222.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
První dvojice jmen v seznamu které jsi v seznamu našel zněla S'fara, S'jirra. Jedno z těchto jmen patřilo i Khajiitce, která ti právě otevřela dveře.
„To jsem já.“ pousmála se když jsi řekl první jméno. „Sestra... Dvojče S'jirra je tu taky. I sní chcete mluvit?“ zeptala se a přivolala svoji sestru, která byla téměř nachlup stejná jako ona. Nemít S'jirra o trochu tmavší tovaryšské roucho a nebýt toho, že se ti S'fara představila již ze začátku asi by jsi je od sebe s jistotou nerozeznal. Obě na tebe koukali skrze otevřené dveře do jejich společné komnaty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„No... Ještě by tu byla jedna možnost...“ promlouvala k tobě zatím co zbraní páčila víko bedny, „Měla jsem sebou teleportační svitek, ale ten se... Zatraceně proč to nejde.“ přidala trochu síly a nakonec víko vypáčila. Nakrátko se odmlčela, protože si prohlížela vnitřek bedny zatím co jsi na jiné seděl. Nakonec jen s povzdechem nandala víko a rovněž se usadila. „Nic zajímavého.“ prohodila, „Budeme to muset zvládnout bez jištění. Takže budeme muset být opatrní... Obzvláště ty, protože kdyby jsi mi spadl Carwen by mně asi zakroutila krkem.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Thera jen přikývla, vstala z postele a znovu se prošla po místnosti. Nakonec se zastavila kousek od tebe, „Akorát na botky jsi zapomněl.“ poznamenala, „Zdejší dunmerky asi nenosí obuv jako mám teď já.“ pousmála se a nakonec opět zaplula k okraji postele.

„Mé kouzelnické znalosti nejsou nic zvláštního.“ pokrčila rameny, „Spousta jiných dunmerů a dunmerek vládá magii, někteří lépe a jiní zase hůře.“ odmlčela se, „Ale tobě jsem už svůj příběh vyprávěla, ne? V Imperial City... Předtím... Předtím než.“ zarazila se jakoby nedokázala doříci větu. „Než se to stalo.“

Neodpovězené tahy
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist