Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zeman samoty po vítězství bouřných hávů
Michalizer
Ahoj, prosím vás, udělala jsem všechny questy v samotě (potemu, bardy a vrácení toho rohu do svatyně), potom jsem vyhrála válku za bouřné hávy a až teď si koupila barák a chtěla se stát zemanem. s barákem nebyl problém, ale elisif se semnou nějak odmítá bavit. Už jsem zkoušela setstage favor252 a a taky si zvednout relationship s elisif na spojence přes konzoli (pry po obsazeni města spadne vztah mezi hráčem a jarlem na bod mrazu) ale bez úspěchu. Ještě jsem zkoušela mluvit s Brylin či jak se jmenuje ta osoba sedící s elisif v modrém paláci, protože kdosi psal, že je něco jako mluvčí za bouřné hávy po dobytí města, ale ta nemá žádný dialog. S elisif se dá řešit jen co teď bude dělat a jestli se stále chce stát královnou skyrimu. Tak jestli by měl někdo nějaký tip co s tím, nebo jestli to vůbec nejde a mám smůlu? Ještě mě napadlo, že by se to dalo nějak udělat přes ulfrika, když je město prakticky jeho.
Díky za jakékoli rady.
 
MightRider
Máš originální hru?

Myslím, že přes Ulfrika to rozhodně nepůjde. Ten v Samotě nemá moc velkou moc. Jediná država, ve které tě může Ulfrik udělat zemanem, je ta jeho.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Starec
Elisiv sa s tebou o tom už nebude baviť, ak si si zvolila bouřné hávy, nemá na to vplyv. V Samote je ešte veľa úloh, kde môžeš pomôcť niekomu, (fakticky si ešte nikomu nepomohla, okrem Elisif - vrácení toho rohu do svatyně) len sa správne treba pýtať, oslovuj každého. Dokonca ak sa dobre pamätám aj jedno dievčatko ťa požiada o pomoc pre svoju matku. Pýtaj sa, pomáhaj, potom ti to asi nabehne.

Aj MightRider ma z časti pravdu, Ulfrik je samovládca a myslím, že mená na to právo. Elisef a pár jej stúpencov neskôr uvrhne do domáceho vezenia v pivničných priestoroch. Tak asi máš smolu, že si bojovala za bouřné hávy.
Upravil/a Starec dne 23.08.2015 20:49
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Michalizer
Největší problém vidím v tom, že v deníku nemám ani ten quest na to pomoct lidem. Tak si nejsem jistá, jestli mi plnění úkolů nějak pomůže. Ale ještě zkusím.
 
Michalizer
Tak zajímavý poznatek. nevím proč, ale když seděla na trůnu, tak dialog jestli je tu ještě něco co potřebuješ můj jarle neměla, ale teď jsem ji čirou náhodou zastihla v její ložnici, mimo to, že se ke mě najednou chovala hezky měla aji potřebný dialog. Takže hotovo. Vidím to na dvě možnosti. Buď se po válce v soukromí k hráči chová jinak (ono u toho trůnu je vlastně kopa jejich nepřátel), nebo ten příkaz setrelationship co jsem zadávala předtím nefunguje hned, ale je potřeba počkat/vyspat se/teleportovat se atd. Každopádně děkuji za reakce.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Falkreath - zeman Archív zodpovězených dotazů 10 18.10.2014 19:54
Bouřný háv nebo Císařský voják Archív zodpovězených dotazů 67 07.03.2014 18:56
Respawn stráží (Bouřných Hávů) Archív zodpovězených dotazů 6 02.03.2014 13:23
Povídková soutěž 2013 - díla zúčastněných Archív příběhů a her 26 04.09.2013 23:24
Thane/Zeman v Markarthu Archív zodpovězených dotazů 6 24.12.2012 00:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8044 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist