Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zapomenuté proroctví
Adrian_S
Level 1, zkušenost 11/100, počet zabitých: 2

Jakmile nakradu věci z místnosti, vylezu ven z budovy a půjdu do další, se stejným způsobem "drancování". Pokud náhodou cestou do dalšího domu najdu hořící kus dřeva (stačí i pochodeň), vezmu jej a vrhnu na střechu již mnou prohledaného stavení.

EDIT: předpokládám, že domy mají slaměnou střechu, takže chytnou lehce

Upravil/a Adrian_S dne 21.06.2015 18:43
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
kissko384
"Dobre" pristúpim k mužovi. "Je tvoja za 40." Sledujem ako odchádza Cronos, pričom na mňa neustále vražedne zazerá. "Kto to bol? Nebol nadšený z toho že videl elfa."
Ďakujem za každú raduWink
Jedného pekného dňa si snáď nastavím aj profilovku Grin
 
Tondulin
"Glisa to je pěkné jméno, já jsem Elros." mile se usměju. "Ohledně tvojí otázky, máš pravdu nejsem zdejší, pocházím z Eldárie, chvíli jsem cestoval se společností kejklířů, ale ta se rozpadla a tak jsem se vydal svojí vlastní cestou."Poté co odpovím se pustím do svojí snídaně.
Upravil/a Tondulin dne 21.06.2015 16:46
 
Sarako
Adrian_S + MightRider
MightRider:
Na první otázku neodpoví, ale po přesvědčivých argumentech, které jí následně řekneš (padlo 18, úspěch, +1 zkušenost), ti mlčky předá svůj prstýnek (Kořist:Stříbrný prsten) a nechá se od tebe vyvést ven.
Jak jí vedeš, cítíš, jak se celá třese strachy. Venku sis všiml Ragnara, jak právě zapálil slaměnou střechu jednoho z domků.

Adrian_S:
Opustil jsi domek a následně zapálil slaměnou střechu (některé z domků v této vesnici mají i střechy šindelové). Krátce poté sis všiml Godfreye, jak vyvádí ven z menšího kamenného domku mladou dívku.

Oba:
Několik domů je v plamenech. Někteří seveřané narážejí hlavy domobránců na kůly poblíž vesnice a další rabují, zabíjí, nebo znásilňují.
Jen jarl Olaf stojí na kopci za vesnicí a hledí kamsi do dálky, přitom vede nějaký rozhovor se dvěma ze svých mužů, kteří stojí po jeho boku.

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 67 / 70
Střelci: 28 / 30

Tondulin
Nasnídal jsi se, ale než jsi stačil zaplatit, do hostince vtrhne elfí voják a volá:,,Barbaři! Seveřani z Carygy se vylodili na severním břehu ostrova! Obléhají pevnost Sokolí skála a několik z nich míří i sem!"
Jak to Glisa uslyší, běž varovat svojí rodinu. Voják odejde tak rychle, jak přišel a hostinec zeje prázdnotou.

KinimodLP
Při pátrání po onom důstojníkovi krčmář z krčmy Zrezivělá kotva nic nevěděl (přesvědčování, padlo 15, úspěch, +1 zkušenost), ani po prohledání místního lokálu jsi Důstojníka nenašel.
V krčmě U zlomeného kormidla ti krčmář po tvém popisu ukázal na spícího opilce u stolu v rohu místnosti.(padlo 17, úspěch, +1 zkušenost). Přistoupil jsi k němu a ujistil jsi se, že je to opravdu on. Zatím tvrdě spí.

kissko384
,,Platí!" kývne hlavou muž a vymění s tebou kožešinu za 40 stříbrných (padlo 13, úspěch, +1 zkušenost).
,,To byl Cronos. Když byl malý, elfové mu zabili otce, proto je nemá v lásce. Nemusíš z něj mít strach. Prát se umí, ale nikoho by nezabil."

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742

Upravil/a Sarako dne 21.06.2015 18:21
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
MightRider
Pokývnou hlavou na pozdrav a dodám:
"Rudý trpaslíku."
Poté půjdu směrem k lesu (jestliže tam nějaký je, když ne, odvedu ji dál od domů).
Jestliže při odvádění mladičké najdu ještě nějaký prázdný dům, řeknu mladičké, aby šla se mnou a půjdu ho vyrabovat.
Stále platí, že zabíjím jen v obraně.

Kdyby se ostýchala, zvýším hlas a řeknu:
"Tak si běž! No dělej! Nech se chytit znásilnit od nejbližšího Seveřana, podívej, támhle ten si zrovna nějakou osedlal, druhá by se mu hodila."
A ukážu na znásilňujícího Seveřana.

Upravil/a MightRider dne 21.06.2015 18:27
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Level 1, zkušenost 11/100, počet zabitých: 2


"To máte za Bronus, parchanti!" křikl jsem nahlas, když budova vzplála mou pochodní.

Všimnu si Godfreye, jak vede dívenku z domu, přiběhnu k němu, "Tvá kořist? Užij si jí!" poplácal jsem ho po boku (původně jsem chtěl po rameni, ale.. ta má výška Grin ) a běžel do dalšího, doposud nezapáleného a nevydrancovaného domu.

Upravil/a Adrian_S dne 21.06.2015 18:27
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
Rychlou chůzí vyjdu z hostince a přesvědčím se o situaci na vlastní oči.
 
kissko384
"Aha." prikývnem starcovi. "Nevieš či by tu pre mňa bola nejaká práca?"
Ďakujem za každú raduWink
Jedného pekného dňa si snáď nastavím aj profilovku Grin
 
KinimodLP
1. level, 2 zkušenosti (Cože?! Nee.. Já vůbec nokopčím od Adriho Grin)

Posadím se na židli o stůl vedle a chvíli budu přemýšlet. Pak s myšlenkou, že je muž opilý udýchaným hlasem pronesu: "Důstojníku! Na vaší lodi, Karolíně, došlo ke vzpouře! Mám vás okamžitě najít a přivézt zpět! Je to opravdu hodně vážné... "
Upravil/a KinimodLP dne 21.06.2015 19:38
 
Sarako
Adrian_S + MightRider
MightRider:
Dovedl jsi mladou dívku na okraj lesa a necháš jí jít (cestou jsi žádný volný dům nemíjel).
,,Děkuji ti." promluví dívka tichým hlasem, otočí se a utíká se schovat do lesa.

Adrian_S:
Posledním úplně nevydrancovaným domem je sýpka, kde se několik seveřanů dohaduje čí co bude.
Než však stihneš vejít dovnitř, uslyšíš za sebou hlasitý smích a následné zvolání:,,Podívejte se co mám!"
Otočíš se a spatříš, jak jeden ze seveřanů přitáhl mladou dívku s kočičím ocasem a ušima.
,,Co je zač?" zeptá se jeden z přihlížejících seveřanů.
,,Nejspíš míšenka leodita s faldskem." prohlásí druhý.
,,Jakou cenu bude mít asi na severu?"
,,To nevím, ale pro jistotu jí vezmem s sebou." usměje se seveřan s dlouhým plnovousem, spoutá jí provazem a vede jí směrem k lodi.

Oba:
Najednou uslyšíte zvuk rohu přicházející z kopce na kterém stojí jarl se dvěma válečníky. Všichni seveřané se chápou zbraní a běží na kopec.

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 67 / 70
Střelci: 28 / 30

Tondulin
Voják se snaží varovat všechny obyvatele a pak ujede na svém rychlém koni. Elfivé ze zdejší osady se snaží sbalit to nejnutnější a uprchnout do lesa. Podle oblaku prach soudíš, že se od severu blíží skupinu vojáků. Mezitím kolem tebe proběhne Glisin otec i matka.
Když si tě prchající Glisa všimne, vezme tě za ruku a zvolá:,,Utíkej!"
V jejích očích vidíš strach.

KinimodLP
,,U všech vorvaňů! Já věděl že se Roxtnovi nedá věřit! Protáhnu tě pod kýlem ty prašivej pse!" zařve důstojník a rozběhne se s taseným mečem ke dveřím (padlo 13, úspěch, +1 zkušenost).
Neuběhne však ani pět metrů a plácne s sebou o podlahu. Dva temní elfové sedící u protějšího stolu se mu začnou hlasitě smát.
,,Okamžitě mě tam zaveď!" křičí důstojník a přitom se nemotorně zvedá:,,A koukej s sebou hodit, nebo tě nechám protáhnout pod kýlem taky!"

kissko384
,,Leda práce na pile a to nebude nic pro tebe." usměje se stařík a pokračuje:,,Když půjdeš asi půl dne na jih, měl bys narazit na elfí osadu a tam budeš mezi svými. Taky můžeš zkusit štěstí ve městě, které se nachází asi hodinu cesty směrem na západ."

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Level 1, zkušenost 11/100, počet zabitých: 2

"Z ní by byla pěkná kožešina..." pronesu tiše pod vousy a běžím na kopec společně s bratry.

"Tak, co? Kolik's jich sejmul? Byl někdo v té sýpce?" zeptal jsem se jednoho bratra, vedle kterého jsem běžel na vrchol.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
Přikývnu, pevně ji chytím za ruku a poběžím s ní pryč z vesnice. Budu se snažit skrýt svůj strach a působit chladně a silně, aby se Glisa trochu uklidnila. "Má tvoje rodina kam jít?" zeptám se jí cestou.
 
kissko384
Poďakujem sa starcovi a vydám sa do elfskej osady. Cestou si ešte prezriem ostatné stavby v dedine.
Ďakujem za každú raduWink
Jedného pekného dňa si snáď nastavím aj profilovku Grin
 
MightRider
"Máš za co, mladičká. Nechť tě Starší ochraňují." Odpovím dívce.

Začnu se vracet zpět do vesnice, ale když najednou uslyším roh, sáhnu po sekeře (štít nechám na zádech) a vydám se ke kopci, přičemž zakleji:
"Bohové, co to je?!"

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
KinimodLP
Potom, co se důstojník zvedne ze země ho začnu vést do té nejodlehlejší uličky v přístavu (pokud tam je tak do slepé)...
Až uvidím poslední odbočku do ní tak dvojnásobně zrychlím, abych pak mohl u rohu na důstojníka zase počkat. Až ten ke mně doběhne tak zakřičím
(ne zase moc nahlas abych na sebe moc neupozornil) "Pojďte důstojníku! Už jen dvě uličky a jsme tam!". Hned jak mě důstojník předběhne tak použiju kouzlo Slabá jedová čepel, vytasím luk, skrčím se (pro plížení), zamířím na důstojníka a vystřelím...
Upravil/a KinimodLP dne 22.06.2015 18:08
 
Sarako
Adrian_S + MightRider
Adrian_S:
,,Jen jedna stařena, který jsem vomlátil hlavu o zeď." ušklíbne se seveřan.

Oba:
Ve chvíli, kdy doběhnete na kopec, spatříte přicházet Ralvánskou armádu. Jsou na druhém konci údolí a pomalu postupují směrem k vám.
,,Dnes večer si bohové připravili opravdu honosnou hostinu." pronese jarl a pozvedne meč:,,Lučišnici, deset kroků vpřed!"
Z řad seveřanů předstoupí lučišníci a připraví se ke střelbě. Nepřátelské vojsko pomalu postupuje směrem k vám.
Jarl ukáže směrem na vojáky s mušketami na levém křídle:,,Palte!" zavelí a lučišníci vystřelí.
Salva šípů skolí několik nepřátel. První řady mušketýrů na obou křídlech zakleknou a spolu s druhou řadou vystřelí. Lučištníci se začnou s křikem kácet pod salvou kulek.
,,Útok!" zařve jarl a rozběhne se v čele svých mužů proti středu nepřátelské armády.
(Mušketýři budou 1 kolo nabíjet, a než vaše armáda přiběhne, stihnou 1 vystřelit.)

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 67 / 70
Střelci: 12 / 30

Ralvánské vojsko:
Pěchota: 80 / 80
Střelci: 49 / 60

Náčrt bitvy:
http://files.uloziste.com/86121f598d7d60f9/22062015051.jpg

Tondulin
,,Ve Walindu má dědeček obchod s alchymistickými potřebami, ale je to na ostrově na jih odtud."
Když doběhnete na okraj lesa, naposled se ohlédneš a spatříš, jak skupina seveřanů a několika orků vtrhne do vesnice. Nečekáš na to, co se bude dít (to si asi dovede domyslet každý) a prcháš s Glisou do hloubi lesa. Za vámi se ozývá jen křik a občasné zvuky boje.
Po několika minutách zastavíte, aby jste popadli dech. Při útěku se vám ztratili z dohledu ostatní elfové z vesnice.
,,Kde jsou ostatní? Kde jsou mí rodiče?" dostane ze sebe zadýchaná Glisa a začne se rozhlížet kolem sebe.

KinimodLP
Důstojník je dost opilý, ale je schopen pohybu. Cestou ho podepíráš, protože bez pomoci by každou chvíli padal na zem. Zavedl jsi ho do spleti odlehlých uliček a chvíli před odbočkou do slepé uličky jsi zrychlil a zabočil za roh.
Chvíle čekání, ale on nikde. Nahlédneš za roh a spatříš, jak spí na zemi a hlasitě chrápe.
(pokud použiješ dýku a podřízneš mu hrdlo, bude zranění způsobené kritickým zásahem čtyřnásobné)

kissko384
Malá hospůdka je zavřená, na dotaz jednoho z místních jsi zjistil, že otvírají až v poledne a protože jsi ve vesnici už nic zajímavého neviděl, vydal jsi se do elfí osady.
Po necelých dvou hodinách cesty jsi uslyšel podivné skřehotavé hlasy. Skřeti. Než jsi se však stačil někam schovat, všiml si tě jeden ze skřetů (dva nepřátelé: padlo 18 a 11, neúspěch, stačilo, aby tě spatřil jeden z nich) a upozorní druhého skřeta, který ho doprovází. Oba skřeti pozvednou mačety a běží směrem k tobě.
(hluboký les: skřeti zde nemají snížený útok a obranu za boj na slunečním světle)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742

Upravil/a Sarako dne 22.06.2015 20:28
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Level 1, zkušenost 11/100, počet zabitých: 2

"ZA OLAFA!! A ZA BRONUS!!" zařvu a budu se snažit prokličkovat ke střelcům (zkrátka, aby mě nemohli zásáhnout - nebo hůře).

Jakmile budu u nich, nebudu je šetřit, vrhnu se na prvního nejbližšího a pokud ho zabiju, přejdu k druhému. Samozřejmě, že při obraně budu "uskakovat" stranou nebo zpět.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Běželi kus před námi , ale nějak jsem je ztratil z dohledu." odvětím se soucitným pohledem Glise. "Nevyznám se tu dovedeš nás do nejbližší vesnice? Musíme varovat ostatní, neřekl bych že se tu seveřané zdrží dlouho." zeptám se.
Upravil/a Tondulin dne 22.06.2015 23:31
 
MightRider
Poté, co to uvidím, si řeknu: "No, pohotová reakce."

"Poté, co se dav Seveřanů rozběhne, začnu běžet taky, ale na rozdíl od jiných se pokusím protlačit do středu, formace, čímž Seveřany v postranních liniích použiji jako štít a bude nejspíš jen malá šance mě zasáhnout. Pokud ovšem bude formace namáčklá. Jestli bude roztáhlá, šance se snižují, ale stále platí to, že budu ve středu.

Přítom budu řvát: "Za Olafa! Za Carygu! Pociťte carygskou sílu Starých bohů!"

Jakmile se začnu blížit k davu mušketýrů, vytáhnu i štít a udělám to, co i na pláži. Tedy, pokusím se s ním silně vrazit do Ralvánce, míře ( míře = tvar z gramatiky: přechodník od mířit v mužském rodě) na hlavu.

Upravil/a MightRider dne 22.06.2015 21:09
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
KinimodLP
Velmi důkladně se ujistím, že mě nikdo nevidí. Pak důstojníkovi dýkou podříznu hrdlo (pokud ho tím nezabiju, tak použiju kouzlo Slabá jedová čepel a začnu bojovat s dvěma dýkami). Mrtvé tělo prohledám. Pak se pomalu ústy přiblížím k jeho uším a tajemným hlasem pomalu pronesu "Pro familiae et amicis"...

Pokud mě nic nebo někdo nezastaví vrátím se zpět za Eriandrou.

Upravil/a KinimodLP dne 22.06.2015 21:49
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Zapomenuté proroctví: Diskuze, Statistiky, Inventáře, ... Zdejší kobky 46 29.06.2015 17:57
Mayská proroctví, fenomén 2012 Archív fóra 55 10.08.2012 17:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist