Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zapomenuté proroctví
Sarako
ZAPOMENUTÉ PROROCTVÍ

Předmluva
Jedná se o jednoduché fantasy rpg čerpající ze světa mých komiksů (Snovač smrti, nebo Piráti z Faldery).
Ze začátku budu psát asi jeden tah za den, než se hra rozjede.
Příběh zde není uváděn úmyslně, hráčům bude odhalován postupně.
Seznam kouzel zde nehledejte, kouzla a jejich efekty budou uvedena hráčům, kteří se je naučí.

Vlastnosti
Síla: Řídící parametr pro útoky a zranění v souboji z blízka.
Obratnost: Řídící parametr pro obranu, plížení a střelbu.
Odolnost: Určuje životnost postavy a umožňuje postavě nosit zbroj.
Vůle: Řídící parametr pro magický útok, zranění magií, vycítění nebezpečí, života a magické energie.
Osobnost: Ovlivňuje vztahy mezi ostatními NPC.

Pojmy
1k20: hod dvacetistěnnou kostkou
1k10: hod desetistěnnou kostkou
X: znamená, že úprava nemá na danou vlastnost vliv

Rasy
Charakteristika a vzhled
Vlastnosti
Oprava pro ženskou postavu

Povolání
Hratelná

Perky
Boj
Magie
Ostatní

Zbraně, zbroje a štíty
Zbraně
Zbroje a štíty

Pravidla
Určení počtu životů
Útok, zranění a obrana
Ostatní činnosti


Levelování, zkušenosti a úroveň
Zkušenosti a úroveň
Zvyšování perků a vlastností

Přihláška
Přihlášky posílejte přes PM.
Do přihlášky po vás budu chtít:
Jméno
Barva
Rasa + Pohlaví
Povolání
Povaha + Vzhled
Oblíbené zbraně (beze-zbraně, meče, ...), nebo magie (ledová, ohnivá, temná, ...)

Mějte na paměti, že je vaše postava čerstvě vycvičeným rekrutem, nebo studentem na magické univerzitě

Předpokládaný začátek: HRA BYLA ZAHÁJENA



Pro více informací použijte téma: Zapomenuté proroctví: Diskuze, Statistiky, Inventáře, ...
http://www.skyrim...ost_163569
Upravil/a Sarako dne 22.06.2015 17:26
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Sarako
Přihlášení hráči
. . .

Vlastnost a perky jsou uvedeny v Diskuzi.
(http://www.skyrim...ost_163742)

Upravil/a Sarako dne 18.06.2015 20:40
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Sarako
Adrian_S + MightRider
Plavíte se na palubě drakkaru jarla Olafa. Oba jste absolvovali výcvik v jeho tvrzi na ostrově Woghavik, kde jste strávili tuhou zimu.
Nyní, s příchodem jara ledy povolily a po moři se dá opět plout.
,,Mí hrdiní válečníci, bohové nám seslaly tento den a my dnes naplníme jejich vůli. Ty Ralvánské krysy (má na mysli vojáky Ralvánského impéria, největší říše na Faldeře) si myslí, že s těmi jejich novými zbraněmi jsou nepřemožitelní. Dnes jim předvedene, že bohové stojí na naší straně a ten jejich Pán světla je nezachrání před naším hněvem!" pronese hrdě jarl, upne svůj zrak k rybářské vesnici, ze které se ozývá bití zvonů, oznamující příchod nájezdníků.
Sedíte u vesel, Ragnar (Adrian_S) vpředu a Godfrey (MightRider) o jedno místo za Ragnarem. (můžete spolu volně komunikovat)
Drakkar se blíží k vesnici na pobřeží a jeden z válečníků hned za Godfreyem pronese:,,Tak schválně, kdo dneska zabije nejvíc Faldsků (hanlivý seveřanský název pro lidi z Faldery)."

Tondulin
Nacházíš se v hostinci v elfské osadě na jednom ze severních Silvánských ostrovů (Silvánské ostrovy se nacházejí mezi Eldárií a Falderou, Caryga leží na sever od nich). Je ráno.
Sešel si dolů ze svého pokoje v hostinci. Hostinec je o proti včerejší noci, kdy jsi vyhrával na loutnu a zpíval písně prázdný, jen mladá elfka s dlouhými hnědými vlasy (dcera hostinského) utírá pult.
Sotva tě spatří, odloží utěrku pod pult a s úsměvem tě osloví:,,Spalo se vám dobře, Pane? Mohu vám nabídnout snídani?" (za nocleh už jsi platil)

KinimodLP
Na Ohnivém ostrově (poslední ze Silvánských ostrovů, téměř sousedící s Eldáriií), ve městě Sur-Silenei na pobočce bratrstva Karmínových čepelí (Karmínové čepele před 400 lety pomohly Dolkhanovi z Nar-Ralisei získat Nixmoorský trůn, díky tomu bylo jejich bratrstvo uznáno za legální cech. Nixmooru nyní vládne Dolkhanův syn Relmos):
,,Tvůj výcvik je u konce Delone." pronese mistr Farvas:,,Nyní jsi jedním z nás."
Ostatní temní elfové, kteří přihlíželi k tvému přijetí do bratrstva, se pomalu začali rozcházet.
Mistr Farvas ukáže prstem směrem k mučírně:,,Stav se za Eriandrou, má pro tebe tvůj první úkol a myslím, že se ti bude líbit." po těchto slovech se vydá směrem ke své pracovně.

kissko384
Nacházíš se v království Daltmor (Daltmor se nachází na západním okraji Faldery, na východě sousedí s mocným Ralvánským impériem a z ostatních stran jej obklopuje moře) v lesích na severovýchodě této země.
Probudilo tě několik slunečních paprsků, které dopadly na tvojí tvář.
Při pohledu nA neopracovanou kožešinu se ti vrátila vzpomínka na zmrzačeného jelena umírajícího v pytlácké pasti, jak jsi zvíře dorazil, stáhl z kůže a zpracoval maso.
Nasnídal jsi se a pokračoval v cestě.
Nyní se před tebou nachází malá dřevorubecká vesnice.
(V hlouby lesů, nebo na západním pobřeží stále žijí v Daltmoru elfové. Cestu do Ralvánského impéria ti nedoporučuji, v Ralvánii se na zabití elfa nepohlíží jako na vraždu.)

Všem hráčům
Pravidla byla aktualizována, podívejte se k pravidlům do sekce: Levelování, zkušenosti a úroveň
Upravil/a Sarako dne 19.06.2015 21:38
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
MightRider
"Zkus to kámo. Vsadím se o 3 stříbrné, že jich zabiju víc, než ty! Uvidíme, jestli je ten jejich Pán světla ochrání."
Otočím se na Ragnara.
"Hej, odkud seš ty?
"A jakou zbraň máš nejradši?"
"Mě svedčí sekery. Není na to vzít sekeru rozseknout s ní hlavu Faldskovi, že na sekeře ještě uvidíš jeho mozek. A nebo mu ji vrhneš do hrudi a když se zabodne do plíce, to je teprv něco. Krása se dívat, jak lapá po dechu."
"Jestli si říkáš, že jsem krutý ukecaný vraždivý vůl, tak se mejlíš! Ralvánské vojsko napíchlo halvu mého otce na kůl a jejich vojáci mnohonásobně znásilnili moji matku. Našel jsem ji tam, po týdně, rozsekanou a poskládanou, hnijící a smrdící. Zvracel jsem ještě 3 dny potom, jen, co jsem se podíval na plesnivý sýr."
"Takže jestliže můžu zabít nějakého zasraného Faldska, co by rád Carygské maso, jen do toho."

"A co ty?"
"Proč ses vlastně dal do války?"

Upravil/a MightRider dne 20.06.2015 01:27
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Zajásal jsem bojově po jarlově řeči a pevně jsem se chytl své zbraně. Jelikož na mě kdosi promluvil zezadu, otočil jsem se a uviděl neznámého Seveřana (Mighta).

"Mluvíš ke mně, bratře? Já jsem z Bronusu... teda, než jsem odtamtud s rodinou utekl. Ti parchanti mi sebrali domov.. a konečně budu mít možnost jim ho také vzít!!"

Když se zeptal na oblíbenou zbraň, "Můj strýc mi vždy říkal, že rána palicí je mocnější, než řez mečem..." pozvedl jsem kropáč lehce nad sebe, "Možná tohle nevypadá jako palice a možná, že je na mě moc velká... ale to neznamená, že s tím nemůžu nikoho zabít! Jen, ať se ke mně přïblíží... bastardi!"

Na chvíli jsem otočil hlavou směrem, kterým jsme pluli (lehce jsem nevnímal Mightovo povídání o jeho matce), poté jsem se zpátky otočil a nadechl se mořského vzduchu, "Neboj se, bratře... Dostanou vše, co si zaslouží! A bude to krvavé..." na chvíli se odmlčím, "Kdo vlastně jsi? Jak tě nazývají? Mně říkají "severní rudý trpaslík"!"

Upravil/a Adrian_S dne 21.06.2015 23:24
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
"Nijak mi neříkají, kamaráde."
"Ještě jsem si nevydobyl přezdívku."
"Mé jméno je Godfrey Megarson Silnoruký."
"Silnorucí byli po staletí silným válečnickým rodem sloužícím různým seveřanským vojevůdcům a vládcům. Farnghorn Silnoruký, zakladatel našeho rodu, dokonce sloužil jako nejvyšší generál Olafovým předkům.
"Hodně lidí mě proto pozná jako Silnorukého. Jsem totiž poslední. Můj otec měl 5 bratrů a jednu sestru. Teta zemřela ještě dřív, než jsem se narodil. Strýčkové zase sloužili u jiných vojevůdců, už ne tak moc důležitých. Mého otce znalo mnoho lidí."
"Takže když řeknu, že jsem Megarson Silnoruký, někoho to trochu praští do sluchu a uvědomí si, že jsem syn Megara Silnorukého. V tomhle ohledu nám otčestvo hodně pomáhá."
"Otčestvo znamená, že syn po otci vždy zdědí jméno. Zavedl to v našem rodě Fanghornův vnuk, bohužel si již nepamatuji na jeho jméno."
"Takže až já budu mít syna, on bude Godfreyson."
"Bohové, doufám, že to otčestvo bude za něco stát."

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Z jeho vyprávění o otcích se mi lehce zatočily myšlenky a zaznělo "Při Starších, kolik toho ještě ze sebe vydáš?!".. Nakonec se má mysl uklidnila a já si ho doposlechl až do konce.

"Takže Godfrey Silnoruký... O tvém rodu jsem nikdy neslyšel." otočím na chvíli hlavu k moři a podívám se, jak rychle se blížíme k pevnině, "Už abychom to měli za sebou... Krev je sice pěkná barva, ale při pomyšlení, že umřu a Starší mě nevezmou... Heh, ku*va, to by musel být pěkně blbý osud!"

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Adrian_S + MightRider
Najednou se ozve zvuk šipek z kuší, které se začali zabodávat do přídi drakkaru.
,,Zaberte chlapi!" zařve jarl a všichni u vesel (včetně vás) zrychlí.
Lučišníci na palubě zaujmou svá místa a vystřelí směrem k nepřátelům několik šípů. Lučišníka stojícího hned před Ragnarem zasáhne šipka přímo do hlavy a on se skácí k zemi. Nad hlavami vám proletí několik šipek. Drakkar se zaboří do písčité mělčiny necelé dva metry od břehu.
,,Na ně!" zařve jarl, chopí se svého meče, seskočí z paluby a s hlasitým křikem se rozběhne proti nepřátelské domobraně. Ostatní muži jej následují.
Proti vám stojí asi 32 jednotek domobrany (těla osmi domobránců leží bezvládně na písčité pláži), mají kopí, dřevěné štíty a pruhované fialovo bílé prošívanice. Většina z nich má i lehké kuše.

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 69 / 70
Střelci: 28 / 30

Tondulin
Nacházíš se v hostinci v elfské osadě na jednom ze severních Silvánských ostrovů (Silvánské ostrovy se nacházejí mezi Eldárií a Falderou, Caryga leží na sever od nich). Je ráno.
Sešel si dolů ze svého pokoje v hostinci. Hostinec je o proti včerejší noci, kdy jsi vyhrával na loutnu a zpíval písně prázdný, jen mladá elfka s dlouhými hnědými vlasy (dcera hostinského) utírá pult.
Sotva tě spatří, odloží utěrku pod pult a s úsměvem tě osloví:,,Spalo se vám dobře, Pane? Mohu vám nabídnout snídani?" (za nocleh už jsi platil)

KinimodLP
Na Ohnivém ostrově (poslední ze Silvánských ostrovů, téměř sousedící s Eldáriií), ve městě Sur-Silenei na pobočce bratrstva Karmínových čepelí (Karmínové čepele před 400 lety pomohly Dolkhanovi z Nar-Ralisei získat Nixmoorský trůn, díky tomu bylo jejich bratrstvo uznáno za legální cech. Nixmooru nyní vládne Dolkhanův syn Relmos):
,,Tvůj výcvik je u konce Delone." pronese mistr Farvas:,,Nyní jsi jedním z nás."
Ostatní temní elfové, kteří přihlíželi k tvému přijetí do bratrstva, se pomalu začali rozcházet.
Mistr Farvas ukáže prstem směrem k mučírně:,,Stav se za Eriandrou, má pro tebe tvůj první úkol a myslím, že se ti bude líbit." po těchto slovech se vydá směrem ke své pracovně.

kissko384
Nacházíš se v království Daltmor (Daltmor se nachází na západním okraji Faldery, na východě sousedí s mocným Ralvánským impériem a z ostatních stran jej obklopuje moře) v lesích na severovýchodě této země.
Probudilo tě několik slunečních paprsků, které dopadly na tvojí tvář.
Při pohledu nA neopracovanou kožešinu se ti vrátila vzpomínka na zmrzačeného jelena umírajícího v pytlácké pasti, jak jsi zvíře dorazil, stáhl z kůže a zpracoval maso.
Nasnídal jsi se a pokračoval v cestě.
Nyní se před tebou nachází malá dřevorubecká vesnice.
(V hlouby lesů, nebo na západním pobřeží stále žijí v Daltmoru elfové. Cestu do Ralvánského impéria ti nedoporučuji, v Ralvánii se na zabití elfa nepohlíží jako na vraždu.)

Všem hráčům (kteří to ještě neudělali)
Pravidla byla aktualizována, podívejte se k pravidlům do sekce: Levelování, zkušenosti a úroveň
Upravil/a Sarako dne 20.06.2015 14:12
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
MightRider
"Jdem na to, Ruďáku. Nechť tě bohové provází!"
Vstanu od vesla, do jedné ruky si štít a do druhé si dám sekeru. (předpokládám, že není jednoruční, takže ji v ruce jenom ponesu).

Vyběhnu z loďe a poběžím k domobraně, držíc před sebou štít proti šipkám z kuší. Opatrně se budu během běhu dívat zpoza štítu a vyhledám osamělého jedince.
Pokusím se poté k němu přiběhnout, udeřit ho štítem, štít odhodit, vezmu do ruk sekeru a začnu s útokem. (Zase samozřejmě za předpokladu, že je obouruční. Pokud ne, tak si štít nechám a nebudu ho odhazovat.)

Upravil/a MightRider dne 21.06.2015 18:27
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Na Godfreye pokynu hlavou, seskočím z lodi na písek a do ruky vytáhnu kropáč, "Nechť ten nejlepší trpaslík zvítězí v tomto boji!! HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!"

Protože budou okolo mne lítat střely (ať už nepřátelské nebo naše), budu kličkovat po pláži k nejbližšímu obránci a napřáhnu se zbraní. Pokud by na mě někdo zaútočil zblízka, samozřejmě, že se budu bránit, ale spíš se budu pokoušet "vyhnout se" ráně (např. uskočením do strany, učinění kroku zpět apod.). Pokud to nepůjde, budu doufat, aby má zbroj vydržela veškerý nápor..

Upravil/a Adrian_S dne 21.06.2015 18:28
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
KinimodLP
Potom co se mistr Farvas ztratil v chodbách vedoucí do jeho pracovny ke mně přišla jedna elfka, asi také členka bratrstva.
„Nové maso, hmm.. ?“ řekla a mile se usmála. „Ne, jen žertuji… Tady Elgard mě pověřil, že ti mám tohle
donést.“ -podala mi srolovaný papír svázaný provázkem.
„Co je to?“ zeptal jsem se.
„Pozvánka. Čtyřsté výročí od zlegalizování cechu.“ odpověděla s falešným úsměvem. Bylo na ní vidět, že tyhle dvě věty říkala už asi po sté.
„Amm.. děkuji. Ale asi už budu muset jít. Pak si to ale rozhodně přečtu.“ s těmito slovy jsem se rozloučil a vydal se za Eriandrou.

Cesta do mučírny vedla přes několik dlouhých chodeb, které se ještě rozdělovaly na další, takže ztratit se tam nebyl problém. To byl však pravý opak mučírny jako takové. Její hlavní část tvořily prostory pro mučicí nástroje a věci zajatců. Naproti nim stál dlouhý dřevěný stůl s dvěma dlouhými lavicemi. Právě u něj seděla Eriandra s nějakým dalším elfem, kterého jsem dosud neznal.

Upravil/a KinimodLP dne 20.06.2015 15:34
 
Sarako
Adrian_S + MightRider
MightRider:
Rozbíháš se proti osamocenému domobránci na levém křídle. Domobránce po tobě stihne vystřelit z kuše, ale šipka se neškodně zabodne do tvého štítu (padlo 5). Udeříš ho štítem (padlo 13, -4hp) a následně mu zasadíš ránu sekerou (je jednoruční, všechny obouruční zbraně to mají napsané v závorce hned za zraněním. Padlo 19, -8hp). Domobránce odhodí kuši a sahá po dýce. V tu chvíli mu zasekneš sekeru do žeber (padlo 16, -8hp) a on vydechne naposledy a sesune de k zemi.

Adrian_S:
Rozbíháš se proti nejbližšímu domobránci. Ten provede výpad kopím a zasáhne tě do ramene (padlo 18, -2hp). Zasadíš mu ránu kropáčem (padlo 15, -12hp) a on se zapotácí a ustoupí o krok vzad (zásah za více než polovinu životů). Domobránce zaútočí, ale mine (padlo 2). Mocným úderem zasáhneš domobránce do hrudi a on sletí k zemi. Je mrtvý. Jeho vytřeštěné oči hledí kamsi do dálky a z jeho úst stéká malý čůrek krve.

Oba:
Jarlovi muži mezitím zmasakrovali zbytek domobrany a vtrhli do vesnice, odkud ještě nestačilo utéct spoustu zdejších obyvatel.
,,Berte co unesete!" zvolá jarl:,,Sami bohové nám seslali toto vítězství a naši padlí druhové s nimi dnes večer budou hodovat na veliké hostině!"

(každý z vás získal 10 zkušeností)

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 67 / 70
Střelci: 28 / 30

Tondulin
Nacházíš se v hostinci v elfské osadě na jednom ze severních Silvánských ostrovů (Silvánské ostrovy se nacházejí mezi Eldárií a Falderou, Caryga leží na sever od nich). Je ráno.
Sešel si dolů ze svého pokoje v hostinci. Hostinec je o proti včerejší noci, kdy jsi vyhrával na loutnu a zpíval písně prázdný, jen mladá elfka s dlouhými hnědými vlasy (dcera hostinského) utírá pult.
Sotva tě spatří, odloží utěrku pod pult a s úsměvem tě osloví:,,Spalo se vám dobře, Pane? Mohu vám nabídnout snídani?" (za nocleh už jsi platil)

KinimodLP
POKUD SE CHCEŠ UJMOUT VYPRÁVĚNÍ, ZALOŽ SI VLASTNÍ KOBKU! HRÁT ZA OSTATNÍ NPC KOLEM SEBE JE NESPRAVEDLIVÉ VŮČI OSTATNÍM HRÁČŮM! (Adrian_S, ani MightRider do příspěvků neuvedly, že jim jarl Olaf nabídl ruku své dcery, nebo že se jejich nepřátelé rozutekly sotva je spatřili) PIŠ PROSÍM JENOM TO, CO DĚLÁ TVOJE POSTAVA!
A na tu pozvánku zapomeň, bratrstvo Karmínových čepelí žádné výroční oslavy nepořádá.

Sotva jsi prošel dveřmi do mučírny, spatřil jsi nějakého muže z Faldery, který byl připoutaný ke dřevěnému křeslu a měl v ústech roubík. Na rukách mu chybělo sedm prstů. Ležely na malém stolku vedle křesla na plechovém tácu nakrájené na tenké plátky.
,,Většina z nich začne zpívat, když jim pomalu začnu krájet ten první, ale tenhle byl mnohem odolnější. Mimochodem, já jsem Eriandra." promluví k tobě temná elfka, která si v rohu místnosti umývala ruce od mužovi krve:,,Do Sur-Silenei připlul jeden kupec a podle mého úsudku..." hodí okem na muže bez prstů:
,,...s ním připlul i muž, který byl ještě před pár lety důstojníkem hraběte Drigstona řečeného kat elfů a teď je důstojníkem ostrahy na lodi. Tvým úkolem bude toho muže najít a zneškodnit jednou provždy. Tenhle důstojník má vazby na otrokáře a nejspíš i vedl útok na vesnici, ve které jsi vyrůstal. Snaž se ho dostat až mu nebude posádka lodi nablízku, naše bratrstvo nestojí o zbytečnou pozornost." po těchto slovech se Eriandra podívá na muže s uřezanými prsty a promluví milým hlasem:,,Pokud jsi nelhal, tak až se Delon vrátí, zabiju tě rychle a bezbolestně, jak jsem slíbila, ale pokud jsi lhal, tak budeme pokračovat."

kissko384
Nacházíš se v království Daltmor (Daltmor se nachází na západním okraji Faldery, na východě sousedí s mocným Ralvánským impériem a z ostatních stran jej obklopuje moře) v lesích na severovýchodě této země.
Probudilo tě několik slunečních paprsků, které dopadly na tvojí tvář.
Při pohledu na neopracovanou kožešinu se ti vrátila vzpomínka na zmrzačeného jelena umírajícího v pytlácké pasti, jak jsi zvíře dorazil, stáhl z kůže a zpracoval maso.
Nasnídal jsi se a pokračoval v cestě.
Nyní se před tebou nachází malá dřevorubecká vesnice.
(V hlouby lesů, nebo na západním pobřeží stále žijí v Daltmoru elfové. Cestu do Ralvánského impéria ti nedoporučuji, v Ralvánii se na zabití elfa nepohlíží jako na vraždu.)

Všem hráčům (kteří to ještě neudělali)
Pravidla byla aktualizována, podívejte se k pravidlům do sekce: Levelování, zkušenosti a úroveň
Upravil/a Sarako dne 20.06.2015 22:35
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
MightRider
Po vítězství začnu jásat a vrhnu se do vesnice drancovat. Nebudu ale zabíjet nikoho, kdo mě nebude ohrožovat a ani nebudu znásilňovat. Pouze krást cenné věci, jídlo a pití. Cenné věci na prvním místě... Grin

Pokud cestou k drancování nebo při drancování potkám Ragnara, tak se ho zeptám, jak mu šel boj.

Upravil/a MightRider dne 21.06.2015 18:25
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Level 1, zkušenost 10/100, počet zabitých: 1

"Chcípni, bastarde!!" křikl jsem na obránce, který pomalu umíral mou rukou. Rozeběhl jsem se do vesnice a vyrazil první dveře, které mi byly nablízku. Pokud se uvnitř nikdo nenacházel, začal jsem brát vše, co mělo nějakou cenu (keramické sošky, zlato, šperky, ba i třeba hromada jídla). Pokud tam někdo byl, nešetřil jsem je (ať to byl muž nebo žena.. výjimkou byly malé děti).

Upravil/a Adrian_S dne 21.06.2015 18:44
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Spí se tu opravdu nad poměry a ne v každém hostinci člověka uvítá po ránu taková pěkná tvář jako je ta vaše a to už jsem jich nějakou tu řádku navštívil." věnuju elfce dlouhý úsměv a ještě si u ní objednám nějakou tu lehkou snídani.
Upravil/a Tondulin dne 20.06.2015 23:01
 
kissko384
Pôjdem do dediny, porozhliadnem sa tu. Možno tu budú ľudia k elfom vľúdnejší. Nebolo by zlé nájsť si nejakú prácu a zarobiť aspoň niečo na cestu.
Ďakujem za každú raduWink
Jedného pekného dňa si snáď nastavím aj profilovku Grin
 
KinimodLP
"Nějaké rady k první zakázce?" zeptám se Eriandry, když domluvila s mužem na křesle.
Upravil/a KinimodLP dne 21.06.2015 14:50
 
Sarako
Adrian_S + MightRider
MightRider:
Vykopneš dveře a vtrhneš do malého kamenného domku. Mladou dívku, která se krčí v koutě necháváš bez povšimnutí a pustíš se do rabování. (Kořist: Uzená ryba 3x, Bochník chleba, 27 Stříbrných mincí)
Potom si všimneš, že má dívka na prstě stříbrný prstýnek.

Adrian_S:
Vykopneš dveře a vtrhneš do nejbližšího domku. Vyděšený obyvatel se po tobě ohnal nožem, ale minul (padlo 8) a tak jsi mu zasadil ránu kropáčem (padlo 12, -13hp). Muž se svalí na podlahu, sténá a sprostě kleje a ty mu zasadíš ránu z milosti (+1 zkušeností). I hned začneš s prohledáváním malé světničky s jedním stolem, postelí a malou kamennou pecí. (Kořist: Uzená ryba 4x, Bochník chleba, Láhev vína, 21 Stříbrných mincí)

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 67 / 70
Střelci: 28 / 30

Tondulin
Po tvých slovech se elfka začervená (pokus o flirt: padlo 17, úspěch, +2 zkušeností) a s úsměvem ti donese snídani.
,,Vím, že nejste zdejší. Mohu se zeptat odkud jste?" zeptá se elfka, zatímco umísťuje na tvůj stůl ošatku s elfím chlebem a misku s několika malými vajíčky:,,Já ... já jsem Glisa a Vy?"

KinimodLP
,,Zkus přístav, muže být na kupecké lodi jménem Karolína, nebo bude poblíž Karolíny dohlížet na překládání zboží. Taky se ale mohlo stát, že zůstal opilý do němoty v jedné z přístavních krčem (Víš, že se v přístavu nachází celkem 3 krčmy:"Zrezivělá kotva","U zlomeného pádla" a "U Gieldona")." odpoví s úsměvem Eriandra.

kissko384
Ve vesnici se nachází pila, deset dřevěných chatrčí a dokonce i malá hospůdka.
Nikdo vůči tobě nejeví žádné známky nenávisti, až na jednoho z dřevorubců, který projde kolem tebe a pronese:,,Jestli jsi sem přišel kázat o tom, že stromy mají duši a že si spolu v noci povídají, tak ti dám přes držku."
,,Nech ho Cronosi. Copak nevidíš, že to není jeden z těch, co by objímali stromy." přeruší vyhrožujícího muže jeden postarší muž, pak ukáže na tvojí kožešinu:,,Dám ti za ní 30 stříbrných, to je za neopracovanou kůži dobrá cena." (můžeš se pokusit smlouvat)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742

Upravil/a Sarako dne 21.06.2015 14:58
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
MightRider
"Máš tady někde rodiče, mladičká?"
"Tak podívej, máš 2 možnosti. Můžeš se schovávat tady v rohu s tím, že za chvíli přijdou mí spolubojovnící, odvlečou tě, mnohokrát tě znásilní a pak tě zabijou nebo si tě nechají na ostatní dny. Můžeš mi ale taky dát ten prsten s tím, že tě vyvedu jako svou kořist a v lese tě pustím. Budeš moci utéct do bezpečí a pak se zase vrátit, pokud se ti bude líbit spálená vesnice plná mrtvol."
"Takové jsou možnosti. Být tebou, rozmýšlím se rychle, ve vesnici je mnoho Seveřanů a za chvíli dojdou i sem, odstrčí mě od dveří a vezmou si tě."

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
KinimodLP
Udělám to co mi Eriandra poradila a vypravím se do všech tří krčem. Tam se hospodských (nebo krčmářů..teď vážně nevím :D) poptám jestli si u nich neobjednával pití nějaký muž připomínající důstojníka na lodi. Pokud odpoví, že ne tak se po krčmě nenápadně porozhlédnu jestli nějakého podezřelého muže neuvidím sám.
Upravil/a KinimodLP dne 21.06.2015 14:49
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Zapomenuté proroctví: Diskuze, Statistiky, Inventáře, ... Zdejší kobky 46 29.06.2015 17:57
Mayská proroctví, fenomén 2012 Archív fóra 55 10.08.2012 17:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist