Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
TES V: Skyrim - čeština
Whirt
No, je pravda, že nás jinak znát nebudou, ale mě se tam nelíbí to "4fan" - jo jmenuje se tak tenhle hosting, ale prostě se mi to nezamlouvá - Stačilo by podle mě jen Skyrim CZ Team nebo nějak absolutně jinak, co by ani neobsahovalo slovo Skyrim, přece jen se můžou zapojit i lidi mimo naši stránku (i když se sem dřív nebo později připojí Wink)
 
SkyrimAdmin
já bych teda určitě byl pro SKYRIM v názvu, ale taky pro 4fan... jedinný co mě napadá je Skyrim.4fan CZ Team
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
To už vypadá o něco líp... Osobně bych tam nedával složitá slova, jako translator apod. Jen je škoda, že se z původní domény (czweb ), která by se mi tam líbila, musela stát 4.fan...
Upravil/a Whirt dne 16.02.2011 16:36
 
SkyrimAdmin
no jo, taky mě mrzí ztráta .czweb.org, ale co se dá nadělat.. bylo to nutné
 
http://skyrim.4fan.cz/
Zarath
Myslím, že 4fan zas tak špatné není. Překlad "pro fanoušky" se mi zdá docela trefné, přeci jenom to pro nikoho jiného nebude Smile
 
SkyrimAdmin
to je pravda, zase na druhou stanu ale czweb říká prostě .. cz web Smile ale nevím.. myslím, že zas tak strašně na tom nejsme
 
http://skyrim.4fan.cz/
Zarath
Myslím, že je to celkem úplně jedno. Jméno nejméno, půjde především o výsledek a to kdo češtinu udělal stejnak moc hráčů zajímat nebude Smile
 
Whirt
a to kdo češtinu udělal stejnak moc hráčů zajímat nebude


No, s tím máš asi pravdu, i když já si vždycky jejich titulky četl - věděl jsem, jak se na tom nadřeli a co jim to způsobilo za ztráty... No, stejně bych se o to neměl teď zajímat a překládat Infernal City Grin
 
SkyrimAdmin
viz skype, pardon, zítra..
 
http://skyrim.4fan.cz/
Whirt
Děláte to z toho teaseru nebo děláte absolutně nový trailer se svým materiálem?
 
Flash
Z toho teaseru, Smile sry já řikam trailer, ale je to teaser.
 
Whirt
Smile Takže to bude přeloženej teaser a na konci logo, nebo to bude nějak upravený... (sou to takový hloupý dotazy, když to budu vědět už zítra Smile)
 
Flash
Mám už náhled na to jak by to zhruba mělo vypadat. Hlaví bude aby na videu už od začátu bylo jasný že je něčim jiný a aby hned od začatku připoutalo českého fanouška. A protože v teaseru na začátku neni žádný text a člověk by si mohl myslet, že jde o obyčejný teaser a v domění, že už ho viděl by ho vypnul. Proto bych dal do pravého horního rohu tu českou vlaječku s britskou v pozadí (prolne se na scénu až po upozornění "May contain..." zhruba po dvou sekundách prvního záběru). To hned navodí dojem, že je video česky, pak se tedy pokusim udělat trochu profesionálnější načasování titulků (snad se mi to povede Smile), aby to házelo trochu dojem, no a nakonec, když se objevý název skyrim, tak by se akorát ještě objevil nápys česky. V todle směru by akorát nebylo od věci udělat nápis "česky" stejným písmem jako je nápis "skyrim". Toť vše. Jo a pak teda samozřejmě na konec něco ve smyslu "chcete se podílet na tvorbě české lokalizace skyrim atd." to by jsme se ještě domluvili co přesně ať to naláká. Trochu bych zkrátil moment kdy se objeví 11. 11. 11. a pak míst loga TES bude střih na logo týmu, teda s tim lákavým textem.
Todle je prosím vás předběžná verze, ještě to samozřejmě bude trochu složitější, to ale můžu vymyslet až budu mít materiál. Smile
Upravil/a Flash dne 16.02.2011 23:53
 
Whirt
Ok, myslím, že jsem se dozvěděl víc, než jsem čekal Grin...
 
Flash
No a co myslíš Grin? Zní to dobře ne?
Upravil/a Flash dne 16.02.2011 23:54
 
Whirt
Myslím, že je to prozatím to nejlepší, co my, jako fanoušci můžeme udělat. A protože já nejsem člověk, co by hnedka všechno zkritizoval, musím říct že rozvržení je dobrý. Jen bych (protože mám taky nějaký zkušenosti se střihem a správným načasování) ty "přidejte se taky k našemu týmu" apod. dával postupně mezi ten teaser. Vždycky záblesk a nějaká poutavá část textu, např.: "blablabla ...a nenechal na sebe dlouho čekat (jako ten projekt)... blablabla"... Možná by se mohl odstranit i ten proslov starce a nechat jen hudbu, nebo ji trochu upravit, upravit nahrávku na klavír, nebo na kytaru, sloučit to, nebo podobný věci... (Ale nenech si ode mě do toho kecat Grin)
Upravil/a Whirt dne 17.02.2011 00:01
 
Flash
(Ale nenech si ode mě do toho kecat )
Vůbec ne naopak o to jde ne. Máš absolutně pravdu teď to vidim. bylo by to prostě moc textu najednou a ty záblesky zněj fakt dobře jen když si to představim. To určitě uděláme.
Upravil/a Flash dne 17.02.2011 00:04
 
Whirt
Grin Jsem rád, že jsem mohl být nápomocný... Sice jsou záblesky někdy už klasika, ale když se správně udělaj, je to dílo mistra. A jak jsem četl, studuješ něco v duchu střihu a filmařiny, tak by to mohlo být dost dobrý Smile
 
Flash
No dělám, foto video a reportér producent. Jedině doufám, že nezklamu Grin.
 
Whirt
Tak v tom případě (aspoň) nás nezklameš. Taky bych využil svých schopností a zájmů, ale dabing určitě dělat nebudeme Grin...

Btw - Jinak The Elder Scrolls je zrovna sérií her, kde jsem si všiml, že ji hraje vrstva lidí s vyšší kvalifikací. Jednoduše řečeno nejsou to WoW (nechci někoho urazit) vymatlanci, kteří se obhajují tím, že je to nejhranější hra na světě.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
čeština Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 13.10.2018 01:36
Čeština The Elder Scrolls IV : Oblivion 11 23.07.2018 00:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist