Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Padá hra na plochu
Dj Brix
Ahoj sem tu nový a mám takový problém, koupil jsem si grafiku SAPPHIRE Dual-x r9 280x a nainstaloval jsem win7.
Od té doby mi skyrim nejde hrát jelikož při spuštění hry mám na obrazovce dva ukazetele myši jednu od hry a jednu od windowsu při hraní samodřejmě klikám abych mohl sekat mečem a najednou mi hra spadne na plochu a už jí nenahodim.
Mám pocit jako kdybych při hraní zároveň brousil po plože a při seknutí mečem kliknul na nějakou ikonu z plochy a v tu ránu mi hra spadne na lištu.
Když sem měl win xp tak to bylo v poho, když sem měl grafiku od asusu tak to bylo v poho.
Azusku sem vihodil jelikož byla nekompatibilní s deskou azus zajímavý.
Nevíte někdo co s tím není na to nějaký opravný program ??????Sad
 
SuperHunter
Máš originální hru ?
 
Dj Brix
Ano mám originál hru The Glder Scrolls V Skyrim.Sad
A jen tak si říkám že kdybych to stáhnul tak budu mít asi stejný problém. (Já blb za to utrácim peníze).
 
Kjiibu
Poradím ti s těmi ukazateli. Mě se to taky někdy děje, stačí jen párkrát přepnout mezi plochou a hrou a ten z plochy by ti měl zmizet. U mě to tak je. Smile
Upravil/a Kjiibu dne 28.03.2015 22:04
 
strigon
K těm kurzorům, jak píše Kjiibu, se mi vyplácí vyskakovat ze hry (přes Steam) pomoci shift+TAB a pak teprve na plochu alt+TAB, pak se mi nestane, že by se objevily 2 kurzory. Jinak se mi to taky stávalo.
 
Dj Brix
Tak sem to skusil a nic, začne hra dva kurzory přepínám okna tek buď se to vrátí do stejného sistému se dvoumy kurzory nebo se to totalně hryzne visí tam vokno na půl žerdi a můžu si tak akorát poslechnout úvodní melodii.
Asi to vykopu z kompu a napíšu Bethesday výhružný dopis.
Jako pardon ale od legální hry očekávám trochu víc než tohle.
Zajímalo by mě jak to testujou asi nic moc teda.Pff!
 
SuperHunter
Když ti to vysí tak dej Ctrl+Alt+Delete a pak Escape měla by ti pak normálně naskočit hra
 
Dj Brix
Ahoj Tak sem kompletně smazal Skyrim včetně steamu, vyházel sem všchny soubory restartoval sem to, znova nainstaloval a kurzor je fuč.
Tak teď si teda skusim zahrát a uvidím jaké další překvápko na mě vyleze. Drak
 
Dj Brix
Hm tak se to hryzlo tak že sem musel dát tvrdej restart a už je tam zas.
Chlapi dík za snahu ale já to balim večer bude táborák.
 
Kjiibu
Hele, nechci být nezdvořák, ale to co se ti děje není chyba hry. To je chyba tvého systému. Možná z části je to chyba hry no, ale na 95% je to chyba systému. Jak si přehazoval grafiku, tak to nejspíš nějak poškodilo tu kompatibilitu mezi hrou a počítačem.
Upravil/a Kjiibu dne 28.03.2015 22:04
 
Dj Brix
Nevim hele každopádně to vypadá asi tak že všechny ostatní hry které fungují budu hrát na téhle grafice, a až si budu chtít dát Skyrim tak si je asi přehodim no.
Nevim spíš bych řekl že se háda s winkama nevim.Frown
 
Kjiibu
Windowsama to podle mě není. Hodně lidí co mělo The Elder Scrolls V: Skyrim přešlo z XP na 7 a taky se nic nestalo. Podle mě je to v té grafice. A jestli chceš na hraní The Elder Scrolls V: Skyrim přehazovat grafiku, tak ti podle mě dlouho nevydrží. Zkus se zeptat nějakého odborníka přes počítače.
Upravil/a Kjiibu dne 28.03.2015 22:04
 
SuperHunter
Skyrim na AMDéčkách vždycky zlobil. Máš nejnovější ovladače ?
 
Kjiibu
Já mam AMD A8 a jede mi nádherně. Smile
Upravil/a Kjiibu dne 28.03.2015 22:05
 
SuperHunter
AMD A8 je procesor já mluvím o grafických kartách od AMD. Uživatelé co je mají mívají problémy se hrou častěji než uživatelé NVidie.
 
Kjiibu
No jo, promiň sem si to neuvědomil. Grin Grafiku mam stejně od AMD Radeon HD 7640G + 8500M Dual Graphics a problémy nemám. Smile
Upravil/a Kjiibu dne 28.03.2015 22:05
 
Dj Brix
No hele já si ten počítač nestavím dávám ho odborníkovy jak uvádíš jenom mě zaraží ta věc že když hru odinstaluji a znova nainstaluji tak funguje bez přebytečných kurzorů asi půl hodiny pak se kousne a je to zase dokola, grafiku mam AMD SAPPHIRE Dual-x r9 280X stála mě 8 litrů mám amd gaming evolved který se stará o aktualizace a zároveň optimalizuje hry každou zvlášť. Mám procesor AMD FX (tm)-6350 Six-Core Processor. Bord mam M5A99fx pro r2.0 ASUS Chipset AMD. Mám DDR3 8GBytes. Poslední aktualizace pro grafaárnu proběhla 22.3. 2015. Tak já nevim mam na to smůlu proč teda na hry nepíšou sory ale i když to máš nařachlý tak tobě to nepůjde já si to pak nebudu kupovat.
Nebo mám od boha zakázáno hrát hry ve ful hd a musím je hrát na starý sestavě s minimálním nastavením a xpéčky to mi hlava nebere teda. Původně jsem měl desku asus grafiku asus ale po skoumání proč mi to padá do modré smrti a na procíku mám 98°C i s vodníkem se zjistilo že asus s asusem se hádá což nám potvrdil i technik zástupce asus pro čr. Tak v tomto případě se nesmíte divit že jsem naštvaný a znechucen. Už nevim kudy kam nic nepomáhá.
Upravil/a Dj Brix dne 22.03.2015 17:33
 
Norek1
Tento problém jsem taky zaznamenal a pravděpodobně jde o nějaký konflikt s AMD Gaming Evolved, tedy aspoň mě pomohlo ho před spuštěním Skyrimu vypnout.
 
Dj Brix
Velice ti děkuji ty si normálně bůh klaním se a na kolena padám, opravdu za to mohl ten evolved.
Vip sem ho půl hodiny sem se řezal a pohoda a kurzor už je taky jen jeden.
Převelice ti děkuji. WinkSmileSmilepes
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Pád hry na plochu Skyrim - dotazy, návody,.. 7 10.08.2017 18:09
Padání hry Archív zodpovězených dotazů 3 02.07.2017 14:07
Server pada Skyrim.4fan.cz 10 21.02.2017 15:03
Padání oblivionu The Elder Scrolls IV : Oblivion 28 08.03.2016 21:50
Padání skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 12 31.10.2015 13:31
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist