Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard, bug?
Zetyxo
Dobrý den mám DLC Dawnguard, přidal jsem se ke strážcům úsvitu, ale nechal jsem se pokousat Seranou abych mohl do mohyly duší vše šlo hladce, získal jsem Aurielův luk, dojdu do tvrze strážců a Isran se mnou nechce komunikovat. Říká jen "abych odešel že jsem stvůra" je to bug nebo co to je?
 
Readyxx
neboj nejsi Bug jsi jen stvura Wink Smile..kazdopadne se zkus pravidelne krmit...lidi casem poznaji ze nejsi uplne Ok a nebude s tebou chtit mluvit kde kdo ..nebo se te budou pokouset i zabit .. ale co se tyce toho urciteho capka tak to netusim.. nejak moc sem ten datadisk nehral jen vim ze je tam nejakej potizista kteremu spolcovani nevoni
Upravil/a Readyxx dne 07.02.2015 22:32
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
hRDLA
to bude tím že jsi asi upír a Isran je hlava lovců upírů Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Zetyxo
Jj to jsem tak nějak tušil Smile Jenže u koho se dá vyléčit nevíte? Smile
 
Readyxx
Zeptejte se hospodského v Falkreathu na drby a získáte tak quest Rising at Dawn.
Promluvte si s Falionem v Morthalu, ten hrdinovi řekne o rituálu, který ho vyléčí a zadá další část questu.
black-soul-gem .Teď potřebujete „black soul gem„, Falion vám ho klidně prodá. Musíte ho naplnit
Přines naplněný black soul gem Falionovi, ten tě zavede do vyvolávácího kruhu a vyléčí. Hotovo.

Alternativní metoda
Staň se vlkodlakem u Companions (Družiníci). To vyléčí všechny tvé nemoci..jen co se tyce lykantropie ..neni to 100% nekdy jsi krizenec jindy ne
Upravil/a Readyxx dne 07.02.2015 22:44
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Zetyxo
Zkusím to doufám že to bude fungovat i na upíra z DLC Smile
 
Readyxx
neboj funguje,..je to jen nemoc..spis bud rad ze to neni jak v morru kde jsi se nakazil a mel jsi jen 3dny se vylecit jinak trvale upir,,coz tenkrat nebyla sranda ..za prve to kazdej vedel takze te chtel sundat a za 2 jen jsi vysel za denniho svetla tak si sebou hned prastil o zem a konec hry (s cheatem i bez Smile
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Zetyxo
Tak Morr jsem nehrál ale Skyrim mi přirostl k srdci Pfft Moje hra číslo 1 Pfft Taková srdckovka Smile
 
Readyxx
tak si ho urco zahraj.. nej dil serie ..skyrim mu nesaha co do obsahu a moznosti atd ani po kotniky .. na skyrimu jen vidis ..jak se serie cim dal tim vice zjednodujuje
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Zetyxo
Ok zahraju si to Smile Tak vše je vyřešeno ale ještě jsem se chtěl zeptat mimo tohle téma .. nebudu pro to zbytečně zakládat nové. Když odčaruji nějaký předmět a jinému předmětu chci dát tohle očarování dá se získat ta samá hodnota? Nebo se vždy hodnota sníží?
 
Arthis
To záleží jak velký kámen duší použiješ na to očarování...
Sviť měsíčku, sviť...

Nenech stíny ovládout sebe sama...
Důvěra je dobrá, ale nedůvěra lepší.
Jeden dobrý skutek plodí další.

Sviť měsíčku, sviť...
 
SuperHunter
Záleží na talentu očarování a kamenu (doporučil bych černý kámen nebo azuřinu hvězdu)
 
Zetyxo
Ano myslím to tak že když budu mít očarování 100 všechny perky a azuřinu hvězdu tak mohu očarovat stejnou hodnotu kterou jsem odčaroval tedy 100%? Například dát z jitřního ostří očarování do deadrického meče?

EDIT: Aby to mělo stejné hodnoty.
Upravil/a Zetyxo dne 08.02.2015 14:21
 
SuperHunter
Jitřní ostří nejde odčarovat ne ?
Jinak k těm hodnotám. Až to budeš očarovávat tak je se vybírá hodnota síla a výdrž. To znamená že buď budeš mít na zbraní např. 100 seknutí a 10 DMG nebo 50 seknutí a 20 DMG.
Hodnoty jitřního ostří dosáhneš bez problému jen potřebuješ vhodná očarování aby to mělo stejné nebo podobné účinky.
 
Zetyxo
Aha takže záleží i na hodnotě odčarovaného předmětu?
 
SuperHunter
Ne. Na hodnotách odčarovaného předmětu nezáleží. Záleží na hodnotách které nastavíš při očarovávání. (poměr síla X výdrž očarování)
 
Zetyxo
O jej tak mám další problém tentokrát se Seranou.. Zkoušel jsem hledat na google ale nevím jak to tam napsat. Zkusil jsem nějaký cheat ale vůbec mi cheaty nefungují. Projevuje se to tak že Serana sedí na lavici u Strážců a není tam dialog aby šla se mnou v domu vánku jsem jí poslal pryč abych mohl zkontrolovat co má u sebe Lydie v inventáři a dialog u Serany mi zmizel. Předtím jsem jí zkusil navést do léčby vampirismu tak jestli to není tím. Děkuji za odpověd.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist