Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Talosuv amulet
toma__SVK
1 krát som prišiel do Samoty a tam stínali toho chlapa. Keď ho sťali tak som od neho zobral Tolosuv amulet ale ten teraz nejde odstrániť z inventára. Vždy mi vypíše že úkolové predmety z inventára nejde odstrániť. Ale ja žiadnu úlohu s týmto amuletom aktívnu nemám ani som sa s nikým nerozprával kto by ho potreboval. Dosť mi to vadí lebo mi zavadzia v inventári. Frown
Nevie niekto o čo ide alebo sa niekto s niečím podobným nestretol ? Vopred ďakujem za odpoveď.Smile
Smile Skyrim Smile
 
SuperHunter
Jestli se ho chceš zbavit musíš najít ženu toho popraveného a ona ti dá za úkol přinést jí ten amulet.
 
hRDLA
http://www.gamefa...t-of-talos

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
MightRider
http://www.uesp.n...n_to_Grace

To je ono. To musíš udělat.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
toma__SVK
hrajem Skyrim pomaly 2 roky ale to som nevedel... Grin Grin
vďaka... Wink
Smile Skyrim Smile
 
Adrian_S
Tak to je pro mě taky novinka! Smile Už se mi několikrát stalo, že jsem jej sebral a pak ostatní amulety jsem nemohl vyhodit..

Super.. díky
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
toma__SVK
spravil som tú úlohu a amulety už môžem vyhodiť ale žiadne zlatky som nedostal a úloha mi stále ostala v deníku... Grin
ale tak hlavné je že sa dajú vyhodiť tie amulety... ale ak by niekto vedel ako to vyriešiť tak mu prosím poraďte... Smile
Smile Skyrim Smile
 
MightRider
No, kdyby jste si hned po prvním příchodu do města prošli všechny lidi, tak by jste pak znali tyto úkoly.

Každopádně je tento úkol asi jeden z nejzabugovanějších ze hry. Stejně jako Blood on Ice.

Mě se to stalo taky Wink. Postup je následující.
Jsou 2 způsoby:
1. Jdi ke Svari, promluv s ní, pak jdi ke Gretě, nechej si od ní zadat úkol na podívání se po amuletu. Pokud to tam nemáš, tak jenom tlačítkem Tab ukonči konverzaci. Rozhodně nevol možnost "Mám ho tu právě sebou". Pak otevři konzoli a napiš setstage SolitudeFreeForm03 20
Zavři konzoli a pak ji zase otevři a napiš tam setstage SolitudeFreeForm03 20.
Vrať se ke Gretě. Bohužel u této možnosti nebude žádná odměna ani se ten amulet neodstraní, jenom se ti odstraní quest z deníku.

2. možnost je efektivnější. Nahraj si save před tím, než vůbec mluvíš ke Gretě. Otevři konzoli a pomocí příkazu player.drop 000CC846 x (x označuje počet amuletů. Pokud jich tam nemáš víc, napíšeš jen 1) vyhoď amulet z inventáře. Pak jdi ke Gretě, nech si dát úkol, jdi zpět k amuletu, který si pomocí konzole vyhodil a dones jí ho. Znovu je tu šance, že si ho nevezme a nedá ti odměnu. Pouze odstraní úkol z quest logu.

Pokud nemáš starý save, amulet zkus vyhodit pomocí již zmíněného příkazu (player.drop 000CC846 x).
Pro splnění questu zkus setstage SolitudeFreeForm03 40 nebo setstage SolitudeFreeForm03 200.
Peníze si dáš pomocí příkazu player.additem 0000000f x (zase podle toho, jaký jsi byl v tu dobu level. Odměnu podle levelů nalezneš na tom linku, co jsem posílal minule.)

Pokud by ti to nepomohlo, napiš.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
toma__SVK
pomohlo Smile
vďaka... Smile
Smile Skyrim Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Strange Amulet Archív zodpovězených dotazů 16 04.03.2014 10:34
Amulet of Mara Archív zodpovězených dotazů 6 03.02.2014 16:54
Podivný amulet Archív zodpovězených dotazů 7 03.02.2014 16:52
Q-Gaulduruv amulet ve Folgunthur Archív zodpovězených dotazů 11 03.06.2012 14:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist