Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Legenda o Falionovi
Greeny
Už som povedal že si dávam na dva tri dni pauzu tak som chcel len spraviť taký malý bonus. Samozrejme teraz som toho napísal oveľa viac len preto že sú prázdniny hneď ako do toho príde školský rok tak to bude boj. Navyše len teraz som začal hrať ESOnline a očakávam že mi to zožerie dosť voľného času. Takže to bude boj medzi školou, ESO a týmto príbehom o môj voľný čas.
 
Greeny
2. KAPITOLA 4. ČASŤ

2E 577
Cisárske mesto

Elroc sa práve vracal ku majstrovi Sarasovi. Nebol dvakrát nadšený že sa zase musí postaviť do duelového ringu za tak krátky čas ale tréning s majstrom urobil svoje. Rozhodne nebol už taký slabý ako pred pár týždňami ale stále to nebolo svetoborné. Rozmýšľal nad ďalšími bojovými taktikami - to bolo v dueli rozhodujúce. Otvoril dvere do majstrovej veľkej pracovne a hneď sa Sarasa spýtal otázku:

,,Majstre prečo si za mňa ten duel prijal? Ešte niesom v najlepšej forme. Mohli sme aspoň pár týždňov počkať."

Saras sa na neho nepríjemne podíval.

,,Pár týždňov? Vari si myslíš že najlepší mágovia Tamrielu bojujú proti svojim súperom len raz za pár týždňov? Chceš sa stať bojovým mágom ale tým sa nestaneš pokým to bude takto pokračovať ďalej. Musíš sa naladiť na správnu vlnu a Verusa poraziť!"

Elroc vedel že to čo majster hovorí je pravda.

,,Ostáva už len jedna otázka. Kedy?

Saras mu jednoducho odvetil:

,,Zajtra večer. Hovoril som s majstrami a myslia si že si už celkom pripravený."

Po týchto slovách už Elroc nemal čo povedať. Duelovali dlhé hodiny. Skúšali nové taktiky, nové kombinácie kúziel. Všetko čo by Elrocovi mohlo pomôcť vyhrať zajtrajší zápas. Keď už majster usúdil že je čas si oddýchnuť a že zajtra budú pokračovať tak sa Elroc pobral do svojej izby.

Ráno prebehlo tak ako každé ráno ale Elroc pociťoval nervozitu už od zobudenia. Netrúfol si predpovedať výsledok zápasu ale ani si nerobil ilúzie a vedel že ak sa Verus rozhodne použiť kúzla o úroveň vyššie tak to nebude rovný súboj. V hlave mu utkvel úžasný nápad naučiť sa kúzla vyššej úrovne do začiatku zápasu. Hneď aj svoj nápad predostrel majstrovi.

,,Zbláznil si sa? Tie kúzla potrebujú mesiace niekedy aj roky tréningu! Mágia je vrtkavá vec a takéto veci ťa môže stáť život!"

Elroc sa tváril nechápavo.

,,Ale veď si mi predsa povedal že magická forma ktorá ma obklopuje mi pomôže stať sa lepším tak prečo ju nevyužiť?"

Saras nad tým porozmýšľal. Niekedy len otváral ústa nad tým čo Elroc vymyslí ale teraz sa mu to nepozdávalo ako zlý nápad.

,,Áno práve si zaťal do živého. Táto mana aj keď nieje veľmi silná ti možno pomôže zvládnuť kúzla takej vysokej úrovne. Skúsiť to môžme ale nezaručujem úspech."

Majster našiel vo svojej obrovskej knihovni pár zvitkov.

,,Teraz už ostáva len na tebe ktoré kúzlo si vyberieš. Vyber len jedno aj tak už asi viac nestihneme."

Elroca zaujal veľký zvitok zo znakom školy premien. A ten si aj vybral.

,,Ale škola premien nieje povolená v súbojoch."

Elroc nikdy nechápal prečo práve táto škola nieje zaradená do škôl ktoré sa môžu používať.

,,Ale prečo? Majstre povedz mi prečo."

Saras vyzeral nervózne ako keby sa rozhodoval medzi tým či mu to povedať alebo nie.

,,Nepoviem ti to. Je to ešte pre teba nebezpečné aby si to vedel. Ver mi."

Elroc Sarasovi veril ale aj tak ho ťažila tá otázka. Keď mu to Saras nechcel povedať tak sa rozhodol zvitok aspoň preskúmať. Možno práve ten zvitok obsahoval odpoveď.

,,Keď už mi nechceš povedať prečo tak mohol by som si ten zvitok preštudovať?"

Saras na to kývol ale stále požadoval jeden zvitok deštrukcie ktorý by Elroca naučil kúzlo vyššej úrovne. Elroc si nakoniec vybral stredne veľký zvitok so zožltnutým papierom. Saras mu povedal že si vybral kúzlo Vyhorenia a vysvetlil mu ako ho vyčarovať a ako s ním narábať.

Trénovali dlhý čas. Elrocovi sa moc nedarilo Vyhorenie vyčarovať ale nakoniec použil vnútornú energiu a podarilo sa mu zvládnuť základy. Po tréningu sa vybral za majstrom Althrosom rozhodnutý spýtať sa ho prečo je škola premien vylúčená. Keď prišiel do jeho pracovne hneď sa ho majster spýtal čo tu robí.

,,Majstre chcel som sa len spýtať prečo je škola premien vyradená za súbojov?"

Althros sa stále tváril neisto po tom čo ho Elroc tak náhle prepadol.

,,Škola premien nieje vyradená z duelov ale väčšina kúziel z tejto školy je pretože dávajú protivníkovi drvivú prevahu ako napríklad paralizovanie. Ak chceš mám tu kdesi pravidlá v súbojoch a ako jednému z týchto súbojnikov ti táto kniha o pravidlách patrí."

Elroc už vedel prečo mu majster nechcel povedať prečo. Paralyzovanie ako kúzlo Elroca veľmi fascinovalo.

,,Pravdepodobne si majster myslel že keď odhalím že škola premien je vyradená zo súbojov kvôli paralyzovaniu tak sa budem chcieť to paralyzovanie naučiť."

Pomyslel si Elroc. Asi mal aj pravdu - čo sa týkalo učenia sa nových kúziel bol majster veľmi opatrný. Elroc už len stihol zaďakovať a rozbehol sa do svojej izby. Tam odbalil zvitok Telekinezie a narýchlo si ho prezrel. Potom si prečítal pravidlá kde sa dočítal že naozaj pár kúziel premien niesú vyradené. Týkalo sa to hlavne kúziel pre ochranu a kúziel pre detekovanie života ale prekvapilo ho že medzi povolenými kúzlami bola aj Telekinezia. Dlho rozmýšľal nad tým ako by mu pohybovanie s vecami mohlo pomôcť v dnešnom dueli a nakoniec na to aj prišiel.
 
MightRider
Příběh se zlepšuje, líbí se mi to Smile.
Upravil/a MightRider dne 01.02.2015 10:44
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
Bude pokračování?? Shock
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Adrian_S
Omlouvám se, za double-post.. ale... už jsou to 2 měsíce.. bude pokračování?
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Greeny
Adrian_S napsal:
Omlouvám se, za double-post.. ale... už jsou to 2 měsíce.. bude pokračování?


Naozaj mi to ľudia prepáčte ale posledný rok som mal veľa povinností. Cez vianoce som pripravoval ďalšie časti ale nakoniec som na to zabudol. Tak ako neadekvátnu odmenu ponúkam extra dlhú časť a jediné čo môžem sľúbiť sú ďalšie časti... čoskoro.

2. KAPITOLA 5. ČASŤ

2E 577
Cisárske mesto

Elroc sa po dlhých hodinách rozmýšľania nepríjemne zavrtel vo svojej
stoličke. Vedel že Verus bude pravdepodobne na jeho sily a tak vymýšľal
triky, úskoky, kombinácie. Všetko čo ho napadlo patrične zvážil pokým
sa mu zdiaľky nedoniesol hlas predsedu mágov oznamujúci ďalšiu duelovú noc.
O pár momentov neskôr sa Elroc našiel ako kráča po širokej tmavej
chodbe plnej modrastého svetla ktoré priam divne vyžarovalo z konca
tmavej chodby. Keď vstúpil do okrúhlovitej miestnosti ktorá bola
univerzitnou arénou zvítal sa so svojim majstrom.

,,Vidím že odvaha ti nechýba. Prečo si sa išiel spýtať o tom prečo
je škola premien vyradená? Snáď ti moja kázeň nie je dosť dobrá?"

Pri Sarasovom vyčítavom pohľade Elroc len ustupoval

,,Zvedavosť zasa zvíťazilá nad zdravým usudkom."

Saras sa nakoniec už len pousmial a zaprial Elrocovi veľa štastia
v súboji.

Elroc to po tých hodinách už mal dobre premyslené - kúzlo Telekinezie
by mu mohlo pomôcť odlákať súperovu koncentráciu malo to však jeden
veľmi nedomyslený bod. Nevedel akým predmetom by mohol Verusa
zlákať natoľko aby uhol pohľadom - kamenná dlažba univerzitnej arény
neposkytovala žiadnu možnosť na použitie tohoto vrtkavého kúzla a tak
bol Elroc nútený sa uspokojiť len z polovicou svojho plánu.

,,Vitajte mágovia všetkých škôl. Dovoľujem si vás privítať na tomto
večernom podujatí. Dnes sa proti sebe postavia Verus - Agresívny Cisársky
Pokročilý mág deštrukcie a Elroc - mladý a ambiciózny Altmerský mág vo
výučbe starého majstra Telvanniho."

Viac už nebolo treba hovoriť a len čo predseda mágov odštartoval obaja sa
pustili do seba.

Verus skúšal už hneď na začiatku tvrdé útoky do tela ktoré Elroc
nemotorne odrážal. Keď sa Verus unavil vyčaroval si okolo seba
veľkú magickú ochranu a strieľal na Elroca s malými ohnivými guľami
ktoré nemali veľký vplyv na doterajší priebeh duelu. Verus sa z
nedostatku many rýchlo zotavil avšak Elroc na jeho tvári videl
značný hnev keď sa razom Elroc dostal naspáť do duela vrhajúc na Verusa
jeden agresívny útok za druhým. Dlhú dobu si takto vymienali útoky
pokým sa Verus nezačal sústreďovať na kúzla vyššieho levelu - to bol
pre Elroca signál aby začal používať nové kúzlo telekinezie.

Okamžite zistil že sa mu nepodarí začarovať žiadny predmet v blízkosti
50 metrov a tak si razom uvedomil že jeho plán zlyhal. Po krátkom čakaní
sa našiel zase v defenzíve zatiaľ čo Verus naňho tlačil všetky deštruktívne
útoky čo poznal. Elroc nechcel aby sa Verus vrátil do zápasu s plnou gráciou
a tak si načaroval kúzlo vyhorenia a potom už len tlačil... Verus sa snažil
uhýbať ale proti takej magickej sile sa čoskoro ocitol v prudkej defenzíve keď
mu kúzlo spálilo polovicu plášťa ktorý sa razom zmenil na popol. Elroc cítil
že už nemá dostatok magickej sily na to aby sa čo i len chvíľu bránil proti
jeho útokom a tak skúsil telekineziu zatiaľ čo zacítil prudké pukanie v prstoch.

Zrazu sa ocitol ako ovláda veľký chumáč prachu - pozostatok Verusovho plášťa.
Presne to bolo to čo chcel. Plnou silou prach hodil Verusovi do tváre a zatiaľ
čo sa zviechal na zemi Elroc ho dokončil jedným pomerne jednoduchým kúzlom
plameňov.

Zrazu nastala neskutočná vrava... Tí ľudia čo fandili Elrocovi kričali
na slávu jemu. Tí ľudia čo fandili Verusovi mali plné ústa rečí o tom ako
nehorázne Elroc použil úskok len aby vyhral... Tí radikálnejší fanúšikovia
sa dokonca dožadovali o vyhlásenie neplatnosti.

,,Rada pre pravidlá magických súbojov zváži či tento duel bude vyhlásený ako platný."

Elroc počul viacmenej nečakané vyhlásenie rady mágov avšak ten pocit víťazstva nad
silnejším súperom mu už nikto nezoberie aj keď to bolo úskokom.

2. KAPITOLA 6. ČASŤ

2E 577
Cisárske Mesto

Ráno Elroc zistil že škola sa rozdelila na dve frakcie - tí čo mu fandili a
tí čo ho nenávideli. Elrocovi to bolo úplne jedno lebo vedel že nikto si doňho
nezačne pokým sa Verusova urazená cisárska hrdosť neozve a nevyzve ho na ďalšiu
"férovku". Hneď v to ráno vyhľadal majstra Sarasa len preto aby zistil vyhlásenie
rady ohľadom jeho súboja.

,,Bohužiaľ žiadne nové správy v tomto ohľade ale na tvojom mieste by som nezúfal -
z môjho pohľadu to bol prostý a jednoduchý úskok. Žiaden trestuhodný zákrok
ako vykrikovali tí fanatici v hľadisku."

Elroc sa mu poďakoval za to že drží s ním a spýtal sa ho kedy bude najbližší výcvik.

,,Vlastne tu je jedna naliehavejšia vec ktorú potrebujeme prebrať ale čo sa týka
výcviku tak ten bude dneska poobede. Čo sa týka tej naliehavejšej veci tak chcel
som ti povedať že odcestujem do Morrowindu. Rod Telvanni zvolal zasadnutie a
po celom Morrowinde sa hovorí že sa dokonca konečne zíde celistvý Tribunál po
5 rokoch čakania a túto príležitosť si žiaden z veľkých rodov nenechá újsť."

Elroc bol veľmi prekvapený keď sa dozvedel tieto novinky avšak smer jeho otázky smeroval
na východ.

,,Myslel som si majstre že sa až tak nezaoberáte Morrowindskou politikou."

Saras na to odvetil.

,,Rod Telvanni sa celkovo nezaoberá politikou ale vyzerá to tak že raz za čas
treba aj podporiť rodové snaženie o to aby sme získali to čo chceme."

Elroc sa snažil hneď naliehať na majstra aby ho zobral zo sebou ale jeho odpoveď
ho ešte viac vyviedla z miery.

,,Pôjdeš so mnou. Už som podal žiadosť nahor a vyzerá to tak že hneď po vyhodnotení
súboja si vydajú povolenie na rok opustiť univerzitu čo by pre teba mohla byť
konečne príležitosť opustiť univerzitný priestor a naučiť sa niečo aj z reálneho
života."

Ale tým prekvapenia niekončili. Po párminútovom rozhovore o poslaní ich cesty na východ
prišlo ďalšie.

,,Hneď ako dorazíme to Port Telvannisu podám žiadosť arcimagistrovi o tvoje prijatie
do rodu Telvanni."

Saras sa pousmial.

,,Ach... Elroc Telvanni. Neznie to pekne?"

Po tomto rozhovore sa Elroc odobral na svoju dennú rutinu ktorá pozostávala z učenia sa,
obedovania a čítania magických zvitkov v univerzitnej knižnici. Poobede sa s majstrom
Sarasom zišiel v jeho pracovni na tréning. Trénovali dlhé hodiny pohyby na úplne ovládnutie
Vyhorenia a ku tomu ho majster po polhodine naučil pomerne jednoduché ale veľmi účinné
kúzlo ochrany proti stvoreniam.

Predvečer bol Elroc predvolaný pred radu kde si mal vypočuť rozhodnutie.

,,Rada mágov po dlhom preštudovaní pravidiel vyhlasuje výsledok súboja za platný."

V miestnosti nastala ďalšia vrava... len vďaka božej pomoci sa podporovatelia oboch
zápasníkov nepobili.

,,TICHO!" Po pár máchnutiach rukou predseda vyčaroval pár ohlušujúcich kúziel ktoré bolo
počuť snáď na celé Cisárske mesto.

,,Odvôdnenie tohoto rozodnutia vyplýva z knihy pravidiel o používaní kúziel zakázaných škôl.
Pravidlá zreteľne hovoria že kúzlo Telekinzie je povolené a takisto aj všetky jeho účinky.
V tom prípade nemôže rada zakročiť inak ako schváliť výsledok duela."

Predseda mágov rozpustil radu univerzity a všetci sa odobrali do svojich izieb na pripravovanú
večeru. Elroc však bol na polceste zastavený majstrom Althrosom ktorý mu podal krátky zvitok ktorý
vyzeral ako dokument. Keď ho Elroc otvoril hneď rozpoznal že to je práve ten dokument ktorý
mu umožní cestovať do Morrowindu spolu s majstrom Sarasom. Elroc sa však pri poslednej vete zarazil.

Podpísané so splnomocnením jeho najvyššej arcimagickej eminencie...
Vanusom Galerionom.

Tak dúfam že sa vám toto extra vydanie páčilo. Povedzte mi svoje názory (A prosím ešte raz mi prepáčte to že som sa absolútne oneskoril s príbehom)
Upravil/a Greeny dne 11.05.2015 23:51
 
Adrian_S
No, Ahoj! Tak po dlouhé době se vracíš na scénu.. a já si myslel, žes to už "zabalil", jako ostatní pisálci...

Když jsem tě tu viděl, hned mě napadlo, že se nejspíš k tomuhle vrátíš a jsem rád, žes tak učinil...

Teď trocha kritiky...

Nebudu brát v potaz, jak dlouho jsme museli čekat.. Kdo si počká, ten se dočká.. A navíc, třeba si za tu dobu nasbíral mnoho inspirace.. Wink Takže, tady netřeba omluvy.

Příběh se už docela rozvinul, i když se mi zdá, že na něj nějak moc... tlačíš.. Magický souboj je pěkný.. ale hned po něm, aby odcestoval do Morrowindu? Hmmm.. z pohledu čtenáře se mi to zdá poněkud brzy, ale budiž... Třeba později bude nějaké "lepší vysvětlení" než "Vezmu si tě s sebou, protože tě chci, aby byl v rodině Telvanni.".. Třeba se to rozvine..

I když je to ve slovenštině (a to není moje silná stránka), stejně pravopis ti moc nejde.. Řádkování je dobré a čtivé.. o odstavcích nemluvě.. Jen ta interpunkce ti neustále dělá potíže.. Ve většině vět CHYBÍ... Chtělo by to na tom trochu zapracovat...

Pak poslední bod kritiky: Mě se zdá, že ty kapitoly jsou i tak krátké.. Předpokládám, že to má tak cca stránku a půl, ne? Možná by to chtělo více rozvinout..

Prozatimní hodnocení: Vzhledem k reunionu, návaznosti na děj, příběhovost a gramatiku, hodnotím za sebe 63 %. Takový lehký nadprůměr... Není to zlé, ale má to jisté nedostatky... Třeba další část bude lepší.. Wink Uvidíme... Tak se snaž!
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Greeny
Adrian_S napsal:
No, Ahoj! Tak po dlouhé době se vracíš na scénu.. a já si myslel, žes to už "zabalil", jako ostatní pisálci...

Když jsem tě tu viděl, hned mě napadlo, že se nejspíš k tomuhle vrátíš a jsem rád, žes tak učinil...

Teď trocha kritiky...

Nebudu brát v potaz, jak dlouho jsme museli čekat.. Kdo si počká, ten se dočká.. A navíc, třeba si za tu dobu nasbíral mnoho inspirace.. Wink Takže, tady netřeba omluvy.

Příběh se už docela rozvinul, i když se mi zdá, že na něj nějak moc... tlačíš.. Magický souboj je pěkný.. ale hned po něm, aby odcestoval do Morrowindu? Hmmm.. z pohledu čtenáře se mi to zdá poněkud brzy, ale budiž... Třeba později bude nějaké "lepší vysvětlení" než "Vezmu si tě s sebou, protože tě chci, aby byl v rodině Telvanni.".. Třeba se to rozvine..

I když je to ve slovenštině (a to není moje silná stránka), stejně pravopis ti moc nejde.. Řádkování je dobré a čtivé.. o odstavcích nemluvě.. Jen ta interpunkce ti neustále dělá potíže.. Ve většině vět CHYBÍ... Chtělo by to na tom trochu zapracovat...

Pak poslední bod kritiky: Mě se zdá, že ty kapitoly jsou i tak krátké.. Předpokládám, že to má tak cca stránku a půl, ne? Možná by to chtělo více rozvinout..

Prozatimní hodnocení: Vzhledem k reunionu, návaznosti na děj, příběhovost a gramatiku, hodnotím za sebe 63 %. Takový lehký nadprůměr... Není to zlé, ale má to jisté nedostatky... Třeba další část bude lepší.. Wink Uvidíme... Tak se snaž!


Ďakujem za recenziu. S niektorými bodmi úplne súhlasím (a to s tým že slovenčina mi teda naozaj moc nejde. Pokúsim sa to nabudúce vylepšiť.) Nakoniec by som (teda aspoň z pohľadu autora) nesúhlasil akurát tak s tým že som to nepísal s cieľom vysvetliť všetky veci na začiatku (vizuálne 1. kapitola sa vôbec do príbehu nehodí - povedal by si priemerný človek.) Aj keď viem že sa toto ani zdaľeka nemôže rovnať slávnemu a uctievanému GoT aj tak by som to k tomu prirovnal. Ide mi o to že príbeh zasadí čitateľa doprostred deja a behom neho sa všetko čo potrebuje čitateľ vedieť odkrýva (ten kto čítal GoT pochopí. Na začiatku nebolo vôbec žiadne vysvetlenie alebo aspoň náznak toho že čo sa stalo pred aktuálnym dejom. Chvíľami som mal pri čítaní obavu aby som to dočítal lebo som mal veľké medzery ale predsalen som tu dočítal som všetky knihy až dokonca a bez problémov). Proste to že idú do Morrowindu má istú podstatu v deji ktorý má ešte prísť a takisto veľa ďalších vecí. Bod o dĺžke častí kapitoly beriem do úvahy a nabudúce sa to napraví (takisto ako interpunkcia).
 
Adrian_S
Ahoj,

jsem rád, že si některé rady bereš k srdci (ohledně gramatiky)...

Co se týče té příběhovosti.. Je to jen můj subjektivní názor.. Prozatím tak-nějak nevím, o co tam vlastně jde (kromě učení mladého altmeřího čaroděje).. Ale jak píšu, třeba se to později dozvím, proč to tak je a co se tehdy stalo.. (jen v současné situaci tak nějak tápu nad příběhem, to je celé..)
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Má cenu ještě kupovat Legendárku? Skyrim - obecně 3 13.02.2016 18:47
Legendární Edice, hra se kousne a nic dál Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 11 18.02.2015 10:00
Dotaz Legendární vylepšení Archív zodpovězených dotazů 2 09.02.2015 12:42
Zapovězená legenda Archív zodpovězených dotazů 6 27.02.2014 15:54
Legendární skill Archív zodpovězených dotazů 7 30.08.2013 16:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4097 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8067 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5487 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4661 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12500 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7344 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6415 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6234 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7429 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist