Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Oživení lokací
skeve
Ahojky přátelé, chci se zeptat, zdali jde nějak ve hře nastavit, aby se doba za kterou se lokace znovu oživí zkrátila. Teď je to 30 dní a chtěl bych to zrazit tak na deset. Vím, že to jde modem, ale ten tam moc dávat nechci, aby se mi to nehádalo s ostanímí mody. Měl jsem ve hře WIS a teď mě tam udělal docela paseku co se týče úkolů a grafiky. Děkuji za odpověď.
Upravil/a skeve dne 24.08.2014 18:30
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
LaMuerte
Myslis respawn dejme tomu nejakych pevnosti ? (Miluju zabijeni banditu, obzvlaste v jejich pevnosti) Grin
Tak to bych mel nejakej MOD (jo mod, jinak to neslo), ale je na tobe jestli to chces stahnout. Kazdopadne s timhle se nebudu muset bat prazdnoty kolem Valtheimskych vezi, kdyz kolem nich pokazde prochazim.

http://www.nexusm...ds/50346/?

A co to vlastne dela ?
Narozdil od WIS, ktere jsi mel ti to napriklad nenadela paseku, tim myslim vsude samy mrtvoly, mensi pretizeni pameti a ja nevim co.
Tenhle mod jednodusse nastavi celkovy Respawn time na X hodin, staci vybrat kolko chces. At uz je to jeskyne Falmeru, pevnost banditu, ci vyvrazdene, jiz zminene Valtheimske veze.
Jo a ten mod taky pouzivam Grin
http://www.youtub...QC54TLoJb4 je to moje videjko s vlkodlakem snad se vam bude libit
 
MightRider
Já to naopak nesnáším. Jen počkejte, až si v Creation Kitu vypnu respawn Grin. Sice pak nebudu mít co dělat, ale to je jedno. Nehorázně mě ten respawn štve. Anebo jinak, stáhnu si ten mód a nastavím si to na rok. Protože nechápu, jak by se mohly třeba věže Valtheimu tak rychle zaplnit nordy, když ve Skyrimu je jich tak málo. Kde se sakra berou? To mají snad nějaký zpropadený metro tunel až do Atmory nebo co?

E: Ok, tak nezměním, ten mód je jednosměrný Sad.
Upravil/a MightRider dne 24.08.2014 23:30
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
skeve
Děkuji za odpovědi a jen se ještě chci zeptat ohledně toho modu, jestli jenom oživuje lokace a nepřidává nové nepřátelé. WIS mě právě přidal nepřátelé a ty mě pak nadělali paseku ohledně úkolů, jelikož mě parkrát zabily důležité NPC. Taky mě udělal tento mod bordel v texturách, když změnil NPC na něco jiného.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
LaMuerte
skeve napsal:
Děkuji za odpovědi a jen se ještě chci zeptat ohledně toho modu, jestli jenom oživuje lokace a nepřidává nové nepřátelé. WIS mě právě přidal nepřátelé a ty mě pak nadělali paseku ohledně úkolů, jelikož mě parkrát zabily důležité NPC. Taky mě udělal tento mod bordel v texturách, když změnil NPC na něco jiného.


Ne, vubec ne ... ale co vim tak to zkracuje respawn i NPC z modu Smile Ale neboj nic ti tam neprida.
http://www.youtub...QC54TLoJb4 je to moje videjko s vlkodlakem snad se vam bude libit
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Počet lokací ve hře Archív zodpovězených dotazů 6 05.03.2014 11:14
Problém s načítáním lokací Archív zodpovězených dotazů 28 16.11.2011 21:12
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist