Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bug Quest Magic Unverzita od Ucednice
HlavaHlavaty
Hele mám to problem po dokonční všech ůkolu na unyverzite se stanete Arcimágem vsecho v poho pak zandu z venku do jedne te komnaty kde sou ti ucednicy ten Breto a ta Elfka ten Ucitel co vas ucil ze zacatku no tak jedna holka me pozadal jestli na me nemuze zkusit nejaka kouzla reknu ok v poho nejak se ji to nepovede a vy zezelenate tak po vyspani to zmizne ale pak to zkusi znovu (NEJAK SE TO BUGNE A NEJDE VAM VIDET CELA POSTAVA ) proste jak kdyby ste meli neviditelnost ale nemate ji ...a posledni save kde me ta postava de videt je o 25h zpet mam odehranejch 43hodin a abych hral znovu 25h se opravdu neda ...
 
tonym95
já ám bug hned v druhym questu na univerzitě Grin Grin jak dete do toho podzemí a ty máš hledat ty artefakty tak hned u toho náhrdelníku když zakouzlim na zed zásek a konec Grin
(promin že ti to sem vpisuju ale nechci spamovat novym tématem)
 
Collinsss
tonym95 napsal:
já ám bug hned v druhym questu na univerzitě Grin Grin jak dete do toho podzemí a ty máš hledat ty artefakty tak hned u toho náhrdelníku když zakouzlim na zed zásek a konec Grin
(promin že ti to sem vpisuju ale nechci spamovat novym tématem)


me se to taky stalo musel sem dat jinej pohled a slo to Smile
 
Collinsss
ja mam zase jinej bug ja mam niceni na 100 a uz se ucim silnejsi kouzla ale kdyz se zeptam jedny zensky jak se mam naucit lepsi kouzla tak mi da knizku Moc Zivlu.ale v Q se pise ze si mam precist knizku sila elementu Grin tak uz nwm jak to mam udelat
Upravil/a Collinsss dne 24.11.2011 05:45
 
Algirion
to je to samé, ne?
 
Authan
Když už tu píšete bugy z q na Univerzite taky se zeptám.Někdo po mě chce ozubená kola a jí nevím kolik ani kde se nachází a když jsem nasel 12dwenerských ozubených kol(sorry jestli to píšu špatně)tak je nechtel.Nevíte kolik jich potrebuji?
 
lukinq
Cus tech kol je potreba 10 kusu a v ruinach sou dva druhy dwemerska kola a dwemerska ozubena kola :-D ja jsem projistotu vzal oba druhy a odevzdal npc si uz ten spravny druh vezme samo Smile
Upravil/a lukinq dne 24.11.2011 09:53
 
rainyman
ahoj,

vyřešil jsi ten problém nějak? mně se to dnes stalo taky a ani update nepomohl, jsem neviditelný a nic nepomohlo, restart, změna pohlaví, nic.........
 
Starec
Collinsss napsal:
ja mam zase jinej bug ja mam niceni na 100 a uz se ucim silnejsi kouzla ale kdyz se zeptam jedny zensky jak se mam naucit lepsi kouzla tak mi da knizku Moc Zivlu.ale v Q se pise ze si mam precist knizku sila elementu Grin tak uz nwm jak to mam udelat


Ja mám podobný problém, ničenie mám na 100 %, viď obrázok:


http://s24.postimg.org/vz07qb75t/TESV_2014_01_16_16_32_16_02.jpg

Ovšem pri konverzácii mi predsa Nirja dala úkol dočítať knižky "Síla Elementú" Všetky knižky čo sa týka ničenia mám dúfam prečítané ak mám ničenie na 100%, tak neviem pochopiť prečo mám čítať ešte dáke. Vraj Moc živlú, ale tie som našiel iba 5 a mám ich už prečítané. Bude to dáky bug?

Ešte jeden bug čo sa týka Nirja. Mal som navštíviť univerzitu, samozrejme stretol som ju pri schodoch, potom ma odprevadila hore do dvorany a povedala, že sa mám hlásiť u Mirabelle Ervine, lenže kurzor mi na Mirabelle neukazoval, tak som znova zašiel za Nirja, lebo mi kurzor ukazoval stále na ňu, prebehla konverzácia ohľadom dákych nezrovnalosti z jej kolegiňou a nič. Stále ju mám označenú a nedokončený quest aby som navštívil univerzitu, i keď som už všetky úlohy dokončil. Proste univerzita je oslobodená od mágovho oka, samozrejme v ponuke mi stále trčí quest, že mám navštíviť univerzitu. Nedokážem to odstániť ani cez konzolu príkazom SetStage MG01 xxxxx.
Tak ak vie niekto čo s tými dvoma bugmi , nech poradí.
Vopred Díííík.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
SeveruS
HlavaHlavaty napsal:
Hele mám to problem po dokonční všech ůkolu na unyverzite se stanete Arcimágem vsecho v poho pak zandu z venku do jedne te komnaty kde sou ti ucednicy ten Breto a ta Elfka ten Ucitel co vas ucil ze zacatku no tak jedna holka me pozadal jestli na me nemuze zkusit nejaka kouzla reknu ok v poho nejak se ji to nepovede a vy zezelenate tak po vyspani to zmizne ale pak to zkusi znovu (NEJAK SE TO BUGNE A NEJDE VAM VIDET CELA POSTAVA ) proste jak kdyby ste meli neviditelnost ale nemate ji ...a posledni save kde me ta postava de videt je o 25h zpet mam odehranejch 43hodin a abych hral znovu 25h se opravdu neda ...


Zkus toto:
If the player is invisible after the last phase of the quest (needed for the simulation of being transformed into an animal), this can be fixed by the console command: player.setactoralpha 100.This can also be fixed by using the Become Ethereal shout or the Philter of the Phantom potion.
Google překlad:
Jestliže hráč je neviditelný po poslední fázi hledání (potřebné pro simulaci je přeměněna na zvířeti), může to být stanovena příkazem konzole: player.setactoralpha 100. To může být také stanovena pomocí Staňte Ethereal výkřik nebo nápoj lásky z Phantom lektvaru.
Pokud nemáš tento řev a konzolový příkaz nezabral, zkus ještě příkaz: setstage MGRAppBrelyna01 200 ten by měl přeskočit to proměňování se ve zvířata a posunout Tě nakonec úkolu.....
Pokud to nepomůže, budeš muset buď dát 25 hodin repete a nebo rozjet zbrusu novou postavu, pár hodin navíc už bude asi fuk, když ztráta v Tvém případě je zrovinka tou větší polovinou....



Starec napsal:
Collinsss napsal:
ja mam zase jinej bug ja mam niceni na 100 a uz se ucim silnejsi kouzla ale kdyz se zeptam jedny zensky jak se mam naucit lepsi kouzla tak mi da knizku Moc Zivlu.ale v Q se pise ze si mam precist knizku sila elementu Grin tak uz nwm jak to mam udelat


Ja mám podobný problém, ničenie mám na 100 %, viď obrázok:


http://s24.postimg.org/vz07qb75t/TESV_2014_01_16_16_32_16_02.jpg

Ovšem pri konverzácii mi predsa Nirja dala úkol dočítať knižky "Síla Elementú" Všetky knižky čo sa týka ničenia mám dúfam prečítané ak mám ničenie na 100%, tak neviem pochopiť prečo mám čítať ešte dáke. Vraj Moc živlú, ale tie som našiel iba 5 a mám ich už prečítané. Bude to dáky bug?

Ešte jeden bug čo sa týka Nirja. Mal som navštíviť univerzitu, samozrejme stretol som ju pri schodoch, potom ma odprevadila hore do dvorany a povedala, že sa mám hlásiť u Mirabelle Ervine, lenže kurzor mi na Mirabelle neukazoval, tak som znova zašiel za Nirja, lebo mi kurzor ukazoval stále na ňu, prebehla konverzácia ohľadom dákych nezrovnalosti z jej kolegiňou a nič. Stále ju mám označenú a nedokončený quest aby som navštívil univerzitu, i keď som už všetky úlohy dokončil. Proste univerzita je oslobodená od mágovho oka, samozrejme v ponuke mi stále trčí quest, že mám navštíviť univerzitu. Nedokážem to odstániť ani cez konzolu príkazom SetStage MG01 xxxxx.
Tak ak vie niekto čo s tými dvoma bugmi , nech poradí.
Vopred Díííík.



V tomto Starcově příspěvku vás mám oba...
Collinsss: ať už knize budeš říkat Moc Elementů, Moc Živlů, Síla Elementů, Síla Živlů, nebo podobně, (Google ji překládá jako Napájení z prvků, nebo také Výkon Prvků), stále to bude kniha Power Of The Elements.... tak si ji přečti, určo je to ona, teda pokud ji máš od Faraldy..... GrinGrinGrin
Starec: U Tebe je zvláštní, kolik jsi jich už našel a přečetl, protože existuje pouze jedna a pokud jí někdo disponuje, je to Faralda..... NE Nirya..... Na tu bacha je to podle mne dokonalej šotek Ledohradské Univerzity...... Nejen, že občas převezme roli Faraldy, ale také má v repertoáru, třeba že vás zaúkoluje návštěvou University i navzdory tomu, že už jste dávno Arcimág..... Taky se plete Faraldě do řemesla právě ohledně inkriminované Knihy........
Nirya je jalová postava, nezadává úkoly, ani nenabízí ničím zásadní dialogy..... Buď se jí od počátku vyhýbejte a nebo ji zabijte jakmile jste v situaci, že by vám to mohlo projít...... Litovat nikdo nebude....
Ničení se učte jen od Faraldy, ona je "profesorkou" školy ničivé magie a taktéž jen od ní se nechte prozkoušet před zápisem na Univerzitu, to ona je strážcem Mostu Akademie, nikdo jiný...... Taky nedoporučuju Faraldu na tom mostě přesvědčovat i to je občas bráno jako nesplnění úkolu, udělejte co po vás chce a máte klid.....
A co se týče toho konzolového příkazu,
Nedokážem to odstániť ani cez konzolu príkazom SetStage MG01 xxxxx.

Nevím co znamenají ta ikska, ale správně by ten příkaz měl vypadat: setstage MG01Pointer 200
pokud to nefunguje, chce to starší save a buď se tý mrše Nirye vyhnout, nebo ji v tichosti odstranit, dřív než se s ní pustíš do řeči......
Upravil/a SeveruS dne 16.01.2014 21:04
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Starec
Už som to doriešil, síce cez konzolu, ale je všetko OK. Dík za rady.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
quest Brelynin trénink bug? Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.04.2017 14:28
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Zajimavý quest? Skyrim - zajímavosti 74 12.10.2014 18:07
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist