Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé
Whirt
Přesně tak. V Oblu mě to přišlo ještě snesitelné (ačkoliv stále podivné, i přes to, že aspoň měli bandité kde tu zbroj sehnat, koneckonců se všude otevírali brány Oblivionu), vzhledem k tomu, že bylo vcelku těžké najít rukavice a helmu, ale ve Skyrimu? Meh...
Nejen že to bere ten pocit ze zbroje, ale přijde mi to prostě nelogické, lore bořící.
 
Adrian_S
Mě docela zarazilo, když všichni vychvalují Nebeskou kovárnu, ale přitom je stejná jak ostatní, jen s tím rozdílem, že můžete vykovat Draugirské zbroje..

hmmm.. čekal jsem něco víc..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Nerevar
Ona ta ocel tam má trochu lepší vlastnosti ne?
Sakra, budu si muset znova rozjet Skyrim Smile Už je to doba Smile
 
Whirt
Nerevar napsal:
Ona ta ocel tam má trochu lepší vlastnosti ne?
Sakra, budu si muset znova rozjet Skyrim Smile Už je to doba Smile

Já teď jedu už docela dlouho opět Oblivion, ale s příchodem listopadu na mě padla nálada na Morrowind a jakmile uvidím sníh, Skyrim manie bude nevyhnutelná Grin
 
BadWolf
No, ona je úplně stejná, až na to, že když si u družiníků vybíráš na začátku tu ocelovou zbraň co chceš ukovat, tak TA je lepší. I když moc dlouho ti sámo nevydrží Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Diego
Jaká rarita! Pokec o Skyrimu na Skyrim webu Grin

Ale plně s tebou Whirte souhlasím. Ve Skyrimu prostě chybí takový ten hezký pocit z nové zbroje. Navíc když ji nosí spousta banditů, od kterých si ji můžeš vzít až je zabiješ. To u zbraní, je to něco jiného, ačkoli i tam něco málo chybí, ale ten dobrý pocit se dostaví. Knight
 
Adrian_S
Diego napsal:
Jaká rarita! Pokec o Skyrimu na Skyrim webu Grin


Ne, tohle je Skyrim fórum a bavíme se tu o náboženství, PERKELE! Grin Grin

Ne, ale teď vážně.. Grin Jsem rád, že se bavíme konečně o tom, proč je tohle fórum založené.. Smile
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
To by se mělo rychle změnit... Jakmile se tu neřeší Lord Rade, nebo moudrost vesmíru, tak je to špatně.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
To Lord Rade: No, čistě teoreticky, my jsme se ale bavili o moudrosti vesmíru.. když se na to tak podíváš, tak náboženství je takřka opakem vědy a částečně se věda zabývá i vesmírem...

Tudíž, rovnováha nebyla narušena.. Smile
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Ligos
Co se týče znamení ve Skyrimu - pochopil jsem to tak (dle knížky "Strážce kamenů" ), že ne každý má možnost si znamení určovat...
Jen "šťastnou náhodou" jste to právě VY, jeden z mála jedinců, kteří onu schopnost mají. Ostatní se ho můžou dotýkat, až bude třeba ohoblovanej do hladka a nic se nestane... Grin

Máte pravdu v tom, že Skyrim je jiný a to v mnoha ohledech, nejen, co se týče zbrojí.

Mně třeba nikdy nepřišlo, že by se děj Skyrimu měl odehrávat nějakých 200 let od děje v Oblivionu, spíš naopak.

Všechno je tak podivně... nevím, jestli zaostalé je to správné slovo.

Vždycky mně třeba vrtalo hlavou, proč v Oblivionu byly obrazy a ve Skyrimu nenarazíme ani na jeden? (když vynecháme modifikace). Cožpak se opravdu z ostatních zemí do Skyrimu nedostala ani jedna malba?

Kam se poděly křišťálové koule, kterých bylo v Oblivionu hafo?

Kam zmizely přesýpací hodiny?

Ani oblečení není ve Skyrimu tak různorodé....

Pravda, něco by se dalo vysvětlit občanskou válkou a tím, že lid má jiné starosti.
Ale odpověď na všechny otázky to není. Smile
Upravil/a Ligos dne 24.11.2014 23:53
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Lord Rade
Já si myslím, že se tvůrci snažili čerpat z reálného života ve středověku - konkrétně toho vikingského, protože o tom Skyrim je. Také neměli doma záchody (no možná nějakou latrínu, ale těžko to může být dokázané, leda by archeologové vykopali díru se zkamenělými výkaly..) a obrazy byste tam taky nenašli. Takže asi takhle.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
Ano, to o kamenech vím, ale je to jen hloupá výmluva pro nadbytečnou možnost ve hře. Nemám rád takové to "jsi vyvolený naprosto ve všem". V Morrowindu člověk ani nevěděl že vyvolený je Grin
Být vyvolený je jen taková poslední motivace hl. postavy změnit něco Grin

Co se týče zaostalosti, tak mě to taky vcelku bilo do očí (kamarád, který není až tak hrrr do TES, ale hrál poslední tři díly, si myslel, že se to odehrává 200 let před Grin).

Chápu, že Skyrim je Nordská provincie, že se sem civilizace dostává asi pomaleji (Morrowind je od Oblivionu taky jen pár desetiletí a nejsou zde křišťálové koule a přesýpací hodiny) a chápu, že se nemuselo v takovém fantasy světě toho za 200 let moc změnit, ale přeci jen...

Ale spíš než Skyrim mi do toho (v poslední době, i přes to jak ho mám rád) nesedí Oblivion, protože je to jediný díl, který se celý tvářil tak vyspěle, civilizovaně, kancelářsky a nevím jak ještě ho popsat.

Ale je fakt podivné, že člověk nenarazí ani na obraz. To jsou Nordové opravdu takoví kulturní ignoranti?

Co se týče Oblečení, tak jsem rád, že v každém díle je jiný nádech, to mě divné nepřijde.

Lord Rade napsal:
Já si myslím, že se tvůrci snažili čerpat z reálného života ve středověku - konkrétně toho vikingského, protože o tom Skyrim je. Také neměli doma záchody (no možná nějakou latrínu, ale těžko to může být dokázané, leda by archeologové vykopali díru se zkamenělými výkaly..) a obrazy byste tam taky nenašli. Takže asi takhle.

No Bruma je v podstatě Nordské město a působí jinak než Falkreath, který není tak daleko.
Ale to je jak jsem nedávno naznačil - Oblivion krásně vykreslil střed Cyrodiilu - Imperial city, kde to opravdu bylo civilizované, ale města, jenž se blížili jiným provinciím byla vystižena hůře. Ale třeba Leyawiin mě přišel jako císařské město poblíž Blackmarsh věruhodný.
Upravil/a Whirt dne 25.11.2014 00:09
 
Lord Rade
Zajímavá soška... http://www.novink...-svet.html
Škoda, že tu po seveřanech či keltech nezůstalo něco podobného :/
A tohle je také zajímavá nahrávka. Nerad bych na to narazil Grin
http://www.novink...dabla.html
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Ligos
Whirt napsal:
Ano, to o kamenech vím, ale je to jen hloupá výmluva pro nadbytečnou možnost ve hře. Nemám rád takové to "jsi vyvolený naprosto ve všem". V Morrowindu člověk ani nevěděl že vyvolený je Grin
Být vyvolený je jen taková poslední motivace hl. postavy změnit něco Grin
...


Po pravdě - tohle byla první věc, která mě ve Skyrimu štvala - Dragonborn sem, dragonborn tam... Ale já do háje nechtěl být nějaká podělaná celebrita, jejíž skutky se zapíší do kronik.
Chtěl jsem být obyčejným mágem, který si v klidu a soukromí studuje tajné učení, nebo třeba bardem, který si po hospodách a v palácích vydělává na živobytí (díkybohu za modifikaci, která to vskutku umožňuje!).

A co se týče ostatního, co jsi zmínil - nelze nesouhlasit... Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Ligos napsal:
Whirt napsal:
Ano, to o kamenech vím, ale je to jen hloupá výmluva pro nadbytečnou možnost ve hře. Nemám rád takové to "jsi vyvolený naprosto ve všem". V Morrowindu člověk ani nevěděl že vyvolený je Grin
Být vyvolený je jen taková poslední motivace hl. postavy změnit něco Grin
...


Po pravdě - tohle byla první věc, která mě ve Skyrimu štvala - Dragonborn sem, dragonborn tam... Ale já do háje nechtěl být nějaká podělaná celebrita, jejíž skutky se zapíší do kronik.
Chtěl jsem být obyčejným mágem, který si v klidu a soukromí studuje tajné učení, nebo třeba bardem, který si po hospodách a v palácích vydělává na živobytí (díkybohu za modifikaci, která to vskutku umožňuje!).

A co se týče ostatního, co jsi zmínil - nelze nesouhlasit... Smile

Jsem rád že se shodneme, lehce mě štve styl hlavního příběhu kam se v poslední době TES ubírá, většinou jde o nějakou neodkladnou katastrofu o které ví celý svět a člověk má pocit, že by neměl právě v tu chvíli studovat Magii, nebo hůř, zabíjet občany Skyrimu. Příběh by neměl dát vydechnout když se blíží k finále a ne celou dobu. V tES je to obvzlášť důležité, jakožto těží z otevřeného světa a možnosti v něm doopravdy žít.
Co se týče modifikací, tak já je strašně nerad používám, ale když už má člověk projitou celou hru, nevyhne se tomu.

Jak jsem psal - být vyvolený v čase potřeby je strašně nucená motivace pokračování v hlavním příběhu. Nejlépe to bylo vyřešeno v Morrowindu.
 
Ligos
Jo, no. Líp bych to neřekl... Frown

Tak snad nás TES VI. mile překvapí... Smile

A co se týče modifikací - používám jen ty, které hru nepatrně vylepšují. Viz zmíněný bardský mód.

Vemte si - splníte úkolovou linii pro bardskou univerzitu a pak... Nic. Krom toho, že vás nějaký pošuk od stráží čas od času nazve bardem, nemá to na hru nijak vliv.
Nástroje ve hře se použít nedají a hrají na ně jen předem dané postavy.
S tímto módem (který je i v češtině) si můžete vyrobit vlastní hudební nástroje a pak s nimi hrát. Můžete se naučit i pár písní. Svůj um pak předvádíte před lidmi, kteří vám dle nálady přispějí nějakým tím septimem (nebo se na vás vykašlou). Pokud hrajete po hospodách, může vám hostinský/ká nabídnou i doušek alkoholu zdarma...Smile

Pak mám třeba mód, který ruší útok draků ve městech. Štvalo mě, že drak zabil půlku obyvatel města a ti, co zbyli, pak pobíjeli upíři z Dawnguardu... (takže i ty upíří útoky ve městech jsem zrušil).

Taky jsem si přidal mód, který přidává všelijaké pocestné, dobrodruhy a poutníky na skyrimské cesty. Před tím se mi zdál Skyrim tak nějak pustý, liduprázdný. S tímto módem je to lepší - není to přehnané, ale sem tam narazíte na jednotlivce, či skupinku lidí, kteří rádi využijí pracně zbudovaných silnic, ať už pěšmo, nebo koňmo.. Smile (navíc to znamená víc objektů k loupení)
Upravil/a Ligos dne 25.11.2014 03:46
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Jo tak pod tu vyvolenost se podepíšu ... Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
Lidi, poved se mi zatím můj nejvěrnější autoportrét, tak jsem se rozhodla že vám ho ukážu
Podobnost 100%

https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
to Mopidu: Prosím o autogram.. Grin
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
M: Velkolepé
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté Archív fóra 6000 30.06.2014 17:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist