Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé
Nerevar
Lord Rade napsal:
Pořád to nechápete, co? Islámské země nejsou tak pokrokové, jako ty křesťanské, ale to z nich nedělá zaostalce. Muslimové nevraždí ve jménu Alláha, to dělá jen malé pomatené procento.
N: Jinak nevím, jak se ti mohlo povést mi smazat část příspěvku, ale to je jedno. Už jsem vše řekl a zbytek si případně dořeším s Ligosem ve zprávách.


Já sem si myslel, že cituju, a nechtěl sem citovat něco, co bylo mimo téma. Akorát sem to místo toho nechtěně editoval Sad Sori
 
Whirt
No já sem vůči křesťanství vcelku zaujatý a dívám se na něj jako přímého i nepřímého viníka některých událostí minulosti (stejně tak ale i na Islám), ale stále jsou viníky spíš lidé než víra sama. Přímým viníkem jsou třeba tisíckrát zmiňované křížové výpravy, ale málo lidí se na to podívá tak, že křesťané zavrhly všechny dobrý věci, co přinesla antika (vědecké znalosti především, hygiena, umění). Dá se říci, že díky odmítnutí znalostí medicíny a hygieny vzniklo spoustu morových ran, ale to by mě tu asi někteří za tohle prohlášení hodili do pece Grin

EDIT:
Lord Rade: To se zase na Nera nezlob, páč ono to není tak těžké si to v té moderátorské sekci ty dvě tlačítka splést i mě se to párkrát stalo, ale naštěstí se většinou podařilo zachránit celý příspěvek.
Upravil/a Whirt dne 23.11.2014 19:07
 
Nerevar
Tak já taky nejsem vyložen PRO křesťanství a PROTI islámu... Sem PROTI obojímu, ale kdybych si měl vybrat, kterou část lidstva vymažu ze světa, tak sou to muslata. (ukamenujte mě)
 
Whirt
No takhle, když jsem se učil otázky do dějáku a výtvarky, tak v podstatě od třetí otázky za všechny konflikty mohla víra, především křesťanská Grin
 
Lord Rade
W: Máš pravdu. Třeba se podívej na to, jak skončila Alexandrie... Křesťané zadupali pohany a veškeré vězení do země. Není to tak dávno...
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
Ono je to holt tak, jakmile přestali být pronásledováni a pomalu začala být křesťanská víra uznávána, tak si řekli "do háje s láskou".
Koneckonců, nebýt křesťanství, tak bych se ani na tu maturitu neměl co učit Grin

EDIT: Když se nad tím s nadhledem zamyslím, tak si ti muslimové při tvorbě své víry aspoň nenalhávali, jak budou ke všem milosrdní.
Upravil/a Whirt dne 23.11.2014 19:19
 
nagasadowcz
1) Krizove vyprqvy vznikly jako odpoved na dobyvani krestanskych vesnic nesmirne brutalnim zpusobem hadejte kym... ano, muslimy. Az pote se zvrhly v politiku a prave dobyvani.

2) Velm zajimavy a dobry pohled na dusledky krestanskeho opovrzeni vydobytky anticke vedy.

3) A co tedy, Rade, jsou, pokud ne zaostaly? To prece neni nic spatneho nekoho takto na zaklade prostych socioekonomickych fakt označit. Ja muslimy nevinim za to, ze jsou, jaci jsou. Jen podotykam, ze prp nasi civilizaci a kulturu a spolecnost je stret s jejich kulturou necyhnutelnou katastrofou, ktera nas pri soucasnem levicovem smerovani EU nejspise znici.

P.S.: Omlouvám se za hrubky, jsem na mobilu.
Upravil/a nagasadowcz dne 23.11.2014 19:24
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
Naga: Já myslel duševní zaostalost.
tadá. Jediná skutečná víra

Upravil/a Lord Rade dne 23.11.2014 19:25
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
Myslim, ze kultura, ktera prakticky zakazuje individualni oaobnostni rozvoj a nenabizi zadne netendencni moznosti vzdělání vse lidem bez rozdilu, je nutne, alespon do urcite miry, tez dusevne zaostala. Nebo alespon většina jejich příslušníků. Ovsem to musim bohuzel rici i o socasnem Zapadu. Dusevne zaostali jako blazen.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
Lord Rade napsal:

tadá. Jediná skutečná víra


Zníš jak příslušník Thalmoru Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
1) Krizove vyprqvy vznikly jako odpoved na dobyvani krestanskych vesnic nesmirne brutalnim zpusobem hadejte kym... ano, muslimy. Az pote se zvrhly v politiku a prave dobyvani.

2) Velm zajimavy a dobry pohled na dusledky krestanskeho opovrzeni vydobytky anticke vedy.


1) Nejsem si jistý a ani nevím, jestli si někdo je opravdu dokonale jistý, ale šlo spíše o to, že poutníci a ne vesnice byli ohrožovány muslimy - jelikož křesťané měli čím dál větší zájem navštěvovat posvátná místa. Po nějaké době se řeklo, že to tak dál nepůjde a dobijí si svá posvátná místa pro sebe. Nutno podotknout, že si pár důvodů k pořádání výprav vycucal Řehoř VII z palce. Již od první výpravy zde byli přítomné politické důvody.
Každopádně se mi v tom nechce nijak hluboce vrtat, moje znalost není nijak hluboká, nikdy jsem to do hloubky nestudoval - vím to co jsem slyšel ve škole a dočetl se z různých článků při přípravě na maturitu.

2) Díky, Copyright Whirt Grin
 
Nerevar
"A tak Bůh ve své nekonečné moudrosti prohlásil, že širokoúhlé televize jsou nejlepší."

- Panasonic, 16:9
Upravil/a Nerevar dne 23.11.2014 20:09
 
Adrian_S
Nerevar napsal:
"A tak Bůh ve své nekonečné moudrosti prohlásil, že širokoúhlé televize jsou nejlepší."

- Panasonic, 16:9


Grin Grin Dobrý.. Znám trošku jinou verzi..

"A pak sedmého dne Bůh řekl: "Došla mana!""
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Mike
Naga, you're right!!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
MightRider
Souhlasím s Radem.
Pokud islám přijme větší svobodu pro ženy, tak jsem pro ně. Je pravda, že některé země se už od starých islámských zvyků odprošťujou. Třeba v Turecku už chodí některé ženy, vyznávající islám, bez zahalení. A když už jsou nějaké zahalené, tak jsou aspoň "v pohodě" a svobodné.

Jde vidět, že Lone survivor nikdo neviděl. Je to podle skutečné události. Jednotky SEAL měli za úkol zabít nějaké zmetka muslinmského rebeleského, co zabíjel nevinné. Bohužel se to jako vždy zvrtlo a 3 tam pochcípali. 1 (ztvárnil ho Mark Wahlberg) se ale dostal do muslimské vesnice která proti islámu BOJOVALA! Nakonec to přežil a porušil pravidlo SEALu o mlčenlivosti.

Ha! Kde máte to zlo, které nutně zabíjí všechny? Tady vidíte, že se někdo na Blízkém východě dokáže vzepřít! Ti vesničané nasadili žiovt, aby nebyly stejné zrůdy jako jejich spoluvěřící na opačném břehu.

Takže s tím s tebou Nago nesouhlasím. Pokud islám odloží praktiky s omezováním svobody žen, jsem pro.

A přestaňte tady mluvit o Koránu. Ten už dneska nedodržuje nikdo stejně jako Bibli, viz. výše.


Dokonce prý existuje takových pár lidí, kteří věří, že to o Kristovi a s Bohovi se všechno vymysleli nějací cápci, kteří chtěli bohatství... Popravdě ani nevím, co k tomu říct.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Lord Rade
Vojenské filmy nemusím, ale tohle vypadá jinak, tak si to dám na seznam. A opravdu mi přijde nešťastné, že se v médiích dává prostor jen fanatikům. Třeba je to vůlí "Illuminátů" či vlád samotných. Aby byla válka, tak ji musí podporovat lidé a aby ji podporovali lidé, tak se jim musí ukázat nepřítel v tom nejhorším světle.
Potlačení práv je opravdu někde větší, někde menší, ale myslím, že to jde dobrou cestou. Nedávno jsem viděl fotky jednoho mladého muslimského páru, který mám uložený v přátelích na jednom FB profilu. Slečna pěkná a nevypadalo na ní, že by si ztěžovala na to, že musí mít zahalené vlasy a že nesmí jíst vepřové.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
MightRider napsal:
Dokonce prý existuje takových pár lidí, kteří věří, že to o Kristovi a s Bohovi se všechno vymysleli nějací cápci, kteří chtěli bohatství... Popravdě ani nevím, co k tomu říct.


Mně stačí, když si vzpomenu na učebnici dějepisu nebo pár dokumentů o Husitech... Jak je pěkně "vyšplouchla" církev..

Vlastně od téhle doby se nehlásím k žádnému náboženství...
I když, křesťaňské svátky uznávám jen z toho důvodu, že se u nás dodržuji (Vánoce, Velikonoce).. Ale držet půst nebo tak něco.. Grin Ještě to tak..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Ligos
Ten film jsem viděl - v češtině je to "Na život a na smrt" - dle skutečný události.

Dobrej film.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
MightRider
Popravy mají výhody i nevýhody.¨

Když nějaký zmetek někoho zabije nebo udělá něco opravdu španého, zaslouží si to. Navíc se na něm ušetří prachy a čas.

Jenže když popraví nevinného, tak je to pak o něčem jiném.

E: To Ligos:
Že jo? Grin.

Pro ty, co mají rádi válečné filmy (já), je to něco úžasného.
Jen pro Liga

Upravil/a MightRider dne 23.11.2014 22:04
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
MightRider napsal:
Popravy mají výhody i nevýhody.¨

Když nějaký zmetek někoho zabije nebo udělá něco opravdu španého, zaslouží si to. Navíc se na něm ušetří prachy a čas.

Jenže když popraví nevinného, tak je to pak o něčem jiném.


Bude to znít tvrdě a krutě, ale: Stejně by zemřel. Dřív či později...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté Archív fóra 6000 30.06.2014 17:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist