Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
návody jak co udělat+tipi a triky
ARAGORN666
TOTO JE JIŽ MOJE DRUHÉ TÉMA,NEMUSÍTE SE BÁT V TOM PŮVODNÍM BUDU I NADÁLE POKRAČOVAT ALE ZDE JE NĚCO NAVÍC Grin

jak snadno zabít obra i s jeho mamuty
tento způsob je mnou ověřený a tak se nemusíte bát že to nejde.
POTŘEBY: kůn shadowmere (dostanete od Astrid v temném bratrstvu)
šípy+luk
POSTUP: nasedněte na shadowmera a až narazíte na kemp obrů, odvětte ho tam kde na něj pak obři uvidí a vy si stoupněte na vyvýšené místo npř. skalka, nebo to může být osrůvek uprostřed rybníku/říčky(v tom případě není to místo vyvýšené Grin).potom lukem zaůtočte na obra a on začne útočit na shadowmera a vás si nebude všímat a jelikož je shadowmere nesmrtelný nemusíte se bát že by ho obři smrtícími ranami zabyli Grin
Luk

jak se u trenéra zdarma vytrénovat na 100
tento trik bude taky asi dost lidí znát ale přesto ho zde napíšu
1.jsou jen tři trenéři ve skyrimu které jde obalamutit.na lukostřelbu je k mání Faendal z vorařova jednoduše pro něj udělejte quest s tim jak jí máte dát ten dopis jako že je od Svena a vy máte možnost bud lhát nebo říct pravdu,pokud chcete aby vás Faendal zdarma trénoval musíte lhát, pak s vámi může jít jako váš společník a pak dejte trénink za semptimy se vytrénujte a pak dejte možnost že si sním potřebujete vyměnit věci , pak se vám otevře jeho inventář a vy si z něho vemte peníze zpět toto opakujte dle libosti.na těžké brnění je zde Farkas nebo Vilkas ted si nejsem jistej
Grin postup je samý akorát s rozdílným questem , jako společník se vám otevře když u družníků pro něj uděláte quest kdy se chce vyléčit z lykantropie.
Upravil/a ARAGORN666 dne 23.06.2014 14:38
 
ARAGORN666
klidně napište další své zkušenosti a já je zde zveřejním s vaším podpisem díky Grin
 
cztroll
To je zajímavé... já ho zabil když skočil ze skály po cestě z Riftenu. Grin
Upravil/a cztroll dne 23.06.2014 23:18
http://cdn.makeagif.com/media/9-07-2015/Rjuvtl.gif http://csgo-stats.com/76561198060444149/graphic.png http://steamsignature.com/card/0/76561198060444149.png Live slow die whenever
 
EldeR
Nechci ti do toho kecat, ale když vylezeš na skálu, tak můžeš obry a mamuty taky kosit lukem, nebo kouzly, ani k tomu koně nepotřebuješ... a je to taky ověřený Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
ARAGORN666
to je fakt eldere ale když na tebe nemůžou a oni ano a nemaj návnadu tak z 90% utečou a vrátěj se až tam ty nebudeš Grin
a když tam bude shadowmere tak tam zůstanou Grin
Upravil/a ARAGORN666 dne 23.06.2014 14:28
 
EldeR
stačí seskočit dolů a oni se hnedka vrátí... a než se k tobě dostanou, už seš zase nahoře a kropíš je....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
SeveruS
No já nevím..... Nikdy mne nenapadlo přemýšlet nad tím jak snadno zabít obry.... Pro mne je to obtížnější jen když jsem pěší..... Ale jakmile už jednou mám koně, rubu obry za jízdy a je to buď lukem, nebo mečem...... Když sedím na koni, jsem rychlejší a hbitější než obr.... Pak už je mi celkem fuk čím útočím, obr má jen pramalou šanci přežít.... Někdy to trvá déle, jindy ne, podle zbraně...... Návnadu jsem nikdy nepotřeboval.... GrinGrinGrin
No a když jsem pěší, záleží na tom co už umím, základem je prvotní útok ze zálohy..... Pak rychlý prohoz zbraní abych měl meč + obnovu...... Nebo meč a štít + Lektvar Dokonalého Léčení na horké klávese..... Taky si to ještě můžu zjednodušit pokud už umím řev pro zpomalení času..... Chtěl jsem vždy vyzkoušet i kouzlo pro ochromení protivníka, ale na obra jsem to zatím ještě nezkusil, takže nevím jestli to zabírá....
Ojebávat trenéry mi vždy šlo proti mysli (koupě lekce je statisticky započítávaný úkon), takže k tomu nemám co říci, nikdy jsem to nezkusil......
No třeba sem časem připíšeš něco, co by mne snad zajímalo, ale prozatím (v mých očích) jalové téma...... SRY. Wink

PS: Jsem docela zvědav zda sem i připíšeš jak snadno zabít Šípkové Srdce..... Připlížit se, srdce mu ukrást a pak už se jen dívat jak téměř tiše umírá..... GrinGrinGrin Myslím, že i toto každý zná.... Wink
Upravil/a SeveruS dne 23.06.2014 17:55
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Ligos
Stejně je to fajn po všech těch strastech denního života, potažmo v práci, přijít domů, sednout si k PC a mrknout se na stránky, ve kterých se řeší, jak zabíjet obry...Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Chcete si postaviť vlastny dom, upraviť, zmeniť okolie-rady, návody, výuka. Skyrim - modifikace 9 21.10.2016 15:53
Sekání hry "ve světle", při magii a poblíž vody Skyrim - dotazy, návody,.. 7 04.07.2015 17:28
Pravidla pro - Skyrim dotazy, návody... Skyrim - dotazy, návody,.. 3 01.03.2014 13:13
Návody na úkoly na webu Archív zodpovězených dotazů 8 28.02.2014 01:38
Peníže ve Skyrimu??(tipy/triky) Skyrim - obecně 49 09.08.2012 18:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist