Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Konspirace Zapřísáhlých
Sharie
Chtěla jsem se zeptat na něco ohledně tohoto úkolu. Moc jsem nepochopila, jestli jsou Zapřísáhlí "ti hodní" nebo ne... Co si o nich myslíte?
A jestli chci ten quest dokončit, musím projít tím vězením(dolem), nebo je i jiná možnost, kdy na mě nesvedou tu vraždu?
 
Authan
Teď jsem to dokončil a myslím si že Zapřísáhlí jsou dobří.A já ten úkol dokončil tím,že jsem prošel ty doly a vyvraždil město.
 
millis
Sharie napsal:
Chtěla jsem se zeptat na něco ohledně tohoto úkolu. Moc jsem nepochopila, jestli jsou Zapřísáhlí "ti hodní" nebo ne... Co si o nich myslíte?
A jestli chci ten quest dokončit, musím projít tím vězením(dolem), nebo je i jiná možnost, kdy na mě nesvedou tu vraždu?



staci nekoho ve meste zabit a nechat se zavrit,jinak se za mrize nedostanes,nebo aspon ja tam zadnou moznost nenasel....
a moc mi jako dobri neprijdou,spis na me pusobili jako banda sjetejch maniaku co chtej ovladnout svet v roli malinky soukromy sekty.... Cool
SPARTA
http://img852.imageshack.us/img852/9900/43129.gifhttp://img856.imageshack.us/img856/6401/43117.png
 
Karlos
já mám s tímto questem problém...

po kompletním úkolu kdy seženu informace ze tří zdrojů se mám vrátit k Eltrysovi do chrámu Talose, jenže Eltrys leží na zemi mrtvý a kolem stojí dva imperiálové (vojáci) navíc úkolová šipka stále vysí na místě kde stál Eltrys, ted už je tam jen ten imperiál a jen si kecá to svoje obvyklý... nějaký rady nebo je to zase bug?
 
millis
Karlos napsal:
já mám s tímto questem problém...

po kompletním úkolu kdy seženu informace ze tří zdrojů se mám vrátit k Eltrysovi do chrámu Talose, jenže Eltrys leží na zemi mrtvý a kolem stojí dva imperiálové (vojáci) navíc úkolová šipka stále vysí na místě kde stál Eltrys, ted už je tam jen ten imperiál a jen si kecá to svoje obvyklý... nějaký rady nebo je to zase bug?


bug to neni... ja to udelal zpusobem ze jsem pozabijel celou mestskou posadku... Grin ale mas i na vyber Wink pak jsem se musel vzdat abych se dostal do toho dolu/vezeni Wink
SPARTA
http://img852.imageshack.us/img852/9900/43129.gifhttp://img856.imageshack.us/img856/6401/43117.png
 
Karlos
no jo ale já mám v deníku stále aktivní část úkolu, vrátit se k eltrysovi. takže mám sejmout nějakýho vojáka nebo jít do dolu/vězení sám? už jsem tam jednou v pohodě vešel
 
millis
Karlos napsal:
no jo ale já mám v deníku stále aktivní část úkolu, vrátit se k eltrysovi. takže mám sejmout nějakýho vojáka nebo jít do dolu/vězení sám? už jsem tam jednou v pohodě vešel


do dolu se dostanes... ale nedostanes se docasti kde jsou vezni... Wink a i ten strazny ti sam rekne ze se zbavil Eltryse prtz byl stejny cmuchal jako ty Wink a pokud si pamatuju dobre mas v dialogu s nim i moznost toho ze se muzes hned vzdat a oni te tam zavrou nebo je napadnes... to uz je na tobe Wink
SPARTA
http://img852.imageshack.us/img852/9900/43129.gifhttp://img856.imageshack.us/img856/6401/43117.png
 
Authan
millis napsal:
a moc mi jako dobri neprijdou,spis na me pusobili jako banda sjetejch maniaku co chtej ovladnout svet v roli malinky soukromy sekty.... Cool


Mě jako maniaci nepřipadají.Mají k těm útokům své důvody,nordové když přišli do jejich země pozabíjeli většinu z nich a zbytku zakázali uctívat své bohy.Stejně je ale zabíjím,protoze jakmile se k nim priblizim zacnou utocit oni.
 
Kresuky
jo,ale v jejich dolech je spoustu zlataGrinPfftPfft
Ork
 
draco666
ja som im pomohol na slobodu,a vodcu som potom zabil Pff!
 
Stormangels
Karlos napsal:
já mám s tímto questem problém...

po kompletním úkolu kdy seženu informace ze tří zdrojů se mám vrátit k Eltrysovi do chrámu Talose, jenže Eltrys leží na zemi mrtvý a kolem stojí dva imperiálové (vojáci) navíc úkolová šipka stále vysí na místě kde stál Eltrys, ted už je tam jen ten imperiál a jen si kecá to svoje obvyklý... nějaký rady nebo je to zase bug?


Jak ten pod tebou psal že to BUG nejni tak to BUG je.
Todle pomůže
Napiš to do konzole. setstage ms01 100 (a pak) setstage ms02 0 (až budeš ve vězení.)

setstage ms01 100". This will complete the The Forsworn Conspiracy questline and send you to jail. Once you wake up, type "setstage ms02 0.
 
Marcus Flavius
Já sem po vstupu do kaple Talose neměl na výběr,musel sem zabít stráž-vyjdu z kaple a další stráž,tak sem se radši vzdal,bylo mi jasné že se musím dostat do těch dolů.Tam sem vyraboval ložicka kovů,všechny okradl,a získal si toho šéfíka splněním jeho ůkolů-pak sem společně snima utekl přes to podzemí,po vstupu do města sem na nikoho neútočil,nechal sem to na nich,jen sem okrádal ty padlé a čekal až bude den abych to prodal.Pak spěchal za jarlem a vše v poho,nebyl sem veden jako nepřítel,jen strážných dost ubylo SmileAž rozjedu někdy novou hru zkusím šéfa v dole zabít abych věděl co to udělá.
 
Algirion
ak získám tento quest?
 
Karlos
Stormangels: díky moc .) napíšu až to vyzkouším
 
betkapetka
já se rozhodl jít nejkratší cestou. Zmlátil jsem bodyguarda, zabil vůdce a utekl ven... Sice beze zbraní, ale dost mi pomohlo proměnit se ve vlkodlaka Grin. Venku mi ten kdo mě nechal zavřít vrátil vybavení a ještě mi dal odměnu...

- ale protože už hraju znova, zkusím to zas jinak
 
Barbar
Do vězení chtě nechtě se dostanete v rámci qvestu vyšetřování. Když zjišťujete vraždy.

Jinak jsou to magoři co chtějí zpět rituály, krvavé oběti a uctívání padlých bohu ( vysvětluje to tam jeden stařec co vlastně tihle magoři chcou...vrátit s k původním principům).

Takže u mě jednoznačně zlí.
 
Jeimy
Ked prejdete cely quest aj s utekom z basy spolu s ich vodcom, uz potom na vas nebudu utocit, ked na nich narazite v divocine. Ale nijake questy mi neponukaju, takze pridat sa k nim asi neda.
 
majki77
tak na mě i přes to, že jsem úkol dokončil někteří v divočině zaútočili a někteří ne (dokonce mi jeden řekl, že si mě pamatuje z těch dolů)
no a co se týká zlí vs dobří....je to opět, jako se vším ve Skyrimu, není to tak úplně jednoznačné, já bych je přirovnal k indiánům v Americe, původní obyvatelé, které Nordi a Císařství skoro vyhladili
 
Helm
Tak v tomhle super questu jsem narazil na trochu nepříjemnej bug.

Klasicky jsem se dostal bez problémů do vězení a páč jsem stále nevěděl, jestli je pomoc zapřísáhlým dobře či špatně, pomáhal jsem králi a ostatním utéct. Jenže na konci dolů jsem si to rozmyslel a všechny vybil. Venku v dolech mi sice pěkně poděkovali, ale asi to zapomněli oznámit strážím, které na mě teď útočí stále pro vraždu Eltryse. Nechal bych se klidně znovu zavřít, aby je to přešlo, ale když se vzdám, tak na to stráže nereagují zřejmě kvůli tomu, že ten quest už je splněn.

Je možný nějak přes příkazovej řádek vypnout, aby po mně stráže v určitým městě šly? Nebo jde vybít celou posádku, či se stráže nějak respawnují?
 
sankuri
Helm napsal:
Tak v tomhle super questu jsem narazil na trochu nepříjemnej bug.

Klasicky jsem se dostal bez problémů do vězení a páč jsem stále nevěděl, jestli je pomoc zapřísáhlým dobře či špatně, pomáhal jsem králi a ostatním utéct. Jenže na konci dolů jsem si to rozmyslel a všechny vybil. Venku v dolech mi sice pěkně poděkovali, ale asi to zapomněli oznámit strážím, které na mě teď útočí stále pro vraždu Eltryse. Nechal bych se klidně znovu zavřít, aby je to přešlo, ale když se vzdám, tak na to stráže nereagují zřejmě kvůli tomu, že ten quest už je splněn.

Je možný nějak přes příkazovej řádek vypnout, aby po mně stráže v určitým městě šly? Nebo jde vybít celou posádku, či se stráže nějak respawnují?


Moznosti mas vic.
1. Pokud jsou tam jeste mrtvoly tak zapni konzoli, mysi oznac mrtvolu a napis: resurrect
2. Bude treba rucne ukoncit quest timto prikazem (mel by jsi dostat milost a smaze se odmena na tvou hlavu): setstage MS02 250
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej » Skyrim - Váš svět 7 13.01.2018 23:10
Konspirace zaprisahlych Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.08.2016 17:47
Hledaný v Markarathu - konspirace zapřísáhlých Skyrim - dotazy, návody,.. 6 24.01.2015 20:21
zapřísáhlí Archív zodpovězených dotazů 5 18.06.2013 16:47
Zapřísáhlí Archív zodpovězených dotazů 12 09.04.2012 20:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist