Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problikávaní
petr
Ahoj doufám že nepíšu stejné téma 2x ale potřebuji poradit.
nainstaloval jsem si po dlouhé době skyrim i s 2 datadisky krom toho co je v ním možnost postavit vlastní dům a mám graficky bug kdy na vrcholcích hor problikává textura sněhu při pohybu postavy ale při stáni je vše ok tak jestli někdo může pomoct byl bych moc rad nejhorší je to v okolí bílého průsmyku


Sestava:
procesor - AMD FX8350
paměť - 8 GB
graf. karta - AMD-R9 270
 
nagasadowcz
Ahoj. Hodím ti sem pár obecných tipů, na které se běžně zapomíná. Snad se najde i někdo, kdo ti poradí konkrétně.

1) Máš originální hru?
2) Máš poslední patch/update?
3) Máš nejnovější ovladače grafické karty?

Pokud je všechno výše zmíněné v pořádku, zkus ve Steamu zkontrolovat integritu herních souborů. Pokud ani to nepomůže, zkus reinstal. Jinak se tu určitě najde někdo, kdo ti doporučí nějaký mód, který něco podobného řeší.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
petr
ahoj mam originál základní hru jsem kupoval okamžitě jak vyšla a bohužel jsem všechny tyhle možnosti vyzkoušel ovladače nové i staré předtím to nedělalo možná problém s novýma grafikami no nic snad někdo poradí ale jinak dík
 
nagasadowcz
I tu integritu hry ve Steamu jsi zkoušel? Jinak, zatím vskutku "není zač" Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
petr
Bohužel jsem vyzkoušel vše asi zkusím počkat na nové ovladače grafiky jinak šel jsem do extrému a přeinstaloval jsem celý systém takže jestli někoho něco ještě napadne tak prosím napište ale jinak dík za snahu
 
Diego
Používáš ENB series?
Upravuje grafický vzhled hry.
Příklady, co to je: http://www.nexusm...&pUp=1
Upravil/a Diego dne 16.02.2014 22:23
 
petr
Ahoj tak jsem přemýšlel ,jestli nakonec není problém v AMD grafické kartě a ovladačích. Proto se chci jen zeptat jestli někdo nemá s problikáváním také problém, Pokud ano tak na jaké grafice, mam podezření že to začali dělat až Catalysty 12.xx a výš moc dekuji za reakce.
Zkoušel jsem starou grafickou kartu od amd,kde tenhle problém jsem předtím nepozoroval a ten stejný problém problikávaní textur
v dálce :-(

PS: nepoužívám žádné mody krom HIghresTexturePack a dlc vše ostatní jsem odstranil a nainstaloval čistý skyrim
stejný problém u Fallout New Vegas
Upravil/a petr dne 12.11.2014 11:05
 
SuperHunter
Našel sem nějakej návod...ozkoušej jestli to funguje.
Image
 
petr
Ahoj dík za radu dnes zkoušeno dokonce jsem trochu experimentoval a nic ani bych to neřešil kdybych hru nemněl od 11.11.11 tenkrát to nedělalo ještě budu zkoušet jiné věci a pak se uvidí jestli to půjde nějak vyřešit
 
Starec
Prepáč, ale keď si hru preinštaloval, to akože podľa teba na čisto, tak si odstránil aj všetky súbory ktoré ti nainštaloval Steam. Ja na tvojom mieste ak si to neurobil, tak by som to skúsil, samozrejme prečistiť potom registre a tak skúsil novú inštaláciu. (Steam si znova potrebné dáta sam nainštaluje, ovšem si znova budeš musieť potvrdiť registráciu) Netvrdím, že to určite bude tvoj prípad, ale za pokus to stojí. Niekedy ostanú v registroch nežiadúce dáta či odkazy na niečo a môže to robiť paseku. Defragmentovať a čistiť registre by si mal robiť v rámci pravidelnej údržby PC či Notebooku.
Môžeš vysúšať aj toto: http://www.nexusm...mods/5695/

Pre: @SuperHunter vyskúšal som pre zaujímavosť to nastavenie graf.karty, lebo mám podobnú, parametre PC tiež nemám na zahodenie (pozri v podpise) a aj mne sa občas stáva to prebliknutie, tak som bol zvedavý čo tým nastavením dosiahnem.
FPS v hre bežne dosahujem okolo 75 až 80, samozrejme nie všade, ovšem ja to mám nastavené na maximum 60, takže FPS mám stabilné, neskáče, tak mi hra beží plynule a neseká. Ovšem ak som nastavil grafiku presne podľa toho návodu čo si sem dal, tak mi to začalo totálne blbnúť, FPS po načítaní hry z 5 až 7 postupne nabehovalo maximum na 28 až 30, totálne pri pohybe sekalo, dokonca pri stlačení klávesy na pohyb, otočenie postavy, reagovalo časovo spomalene. Nastavil som to naspäť, všetko ako si to hra sama vyžaduje, no a opäť v pohode.
Netvrdím, že to nastavenie je zlé, má to aj svoju logiku, ale ak moje PC to nestíha, tak u slabších parametroch to bude ešte horšie, nestačí mať len dobrú graf.kartu.
Upravil/a Starec dne 14.11.2014 06:59
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
SuperHunter
@Starec: Mě to problikvá i na úplně nový grafice od Nvidie, ale to bude spíš grafickym módem. Jinak...s AMD nemám sebemenší zkušenost a tohle byl jeden z mnoha návodů co sem našel jak se toho zbavit...
btw jak to myslíš reagovalo zpomaleně ? Jako že tam byla delší odezva než obvykle ?
 
Starec
Áno, ta odozva bola až 2-3 sekundy. Tie nastavenia na maximum sú tam úplne zbytočné, najideálnejšie je grafiku nechať nech si hra sama rozhodne. Ovšem niekedy pridať o niečo nie je na škodu, ale všetko na maximum je podľa mňa zbytočné a potom niet divu že sa to prehrieva.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problikává mlha Skyrim - dotazy, návody,.. 24 09.05.2015 09:10
Problikávání u ohně Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 5 09.08.2013 21:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist