Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
VĚTRNÁ HŮRKA
Conan
VĚTRNOU HŮRKU JSEM UDĚLAL NÁHODOU PŘI PROCHÁZENÍ SKYRIMU, TED SE MI UKAZUJE TENTO ŮKOL A I KDYŽ JE HOTOVO DÍKY TOMU MĚ ŠEDOVOUSÍ A NEJEN TI NECHTĚJÍ DÁT DALŠÍ NÁVOD K MÍSTU KDE JE DALŠÍ HLAS MOCI DÁ SE TO NĚJAK SPRAVIT,
 
nagasadowcz
Pro bohy, človíčku, píšeš jako prase. Vypni si Caps Lock a zkus přidat nějaké ty čárky apod. Vždyť to po tobě musí člověk luštit, aby měl aspoň představu, o co ti jde.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
A hlavně ten popis úkolu - to je mimo mě, chlapi... Grin

Co to zkusit napsat trochu víc podrobně a srozumitelně, ať víme, co máš vlastně za problém?
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Conan
udělal jsem náhodou větrnou hůrku tam jsem dostal nový hlas moci ale ted mě tam poslali šedovousí jenže když to mám už hotové pořád je to aktivní i když tam už nic nedostanu tzn. nedostanu žádný ůkol k získání dalšího hlasu moci
 
Mike
Conan napsal:
VĚTRNOU HŮRKU JSEM UDĚLAL NÁHODOU PŘI PROCHÁZENÍ SKYRIMU, TED SE MI UKAZUJE TENTO ŮKOL A I KDYŽ JE HOTOVO DÍKY TOMU MĚ ŠEDOVOUSÍ A NEJEN TI NECHTĚJÍ DÁT DALŠÍ NÁVOD K MÍSTU KDE JE DALŠÍ HLAS MOCI DÁ SE TO NĚJAK SPRAVIT,

My tady většinou píšeme normálně - kombinací malých a velkých písmen. Psaní kapitálkami značí, že někdo na někoho KŘIČÍ!


---
Mi to připomělo:

A: ČAU
B: nazdar
A: JAK SE MÁŠ...?
B: jde to..
A: TADY U NÁS STRAŠNĚ PRŠÍ...
B: Hele, stiskni klávesu Caps lock...
A: DÍKY! TO JE MNOHEM LEPŠÍ NEŽ POŘÁD DRŽET SHIFT!!

A to se dneska opakuji: http://skyrim.4fa...ost_134258 ... tststs
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
A hned víme, která bije.

Inu, obávám se, že tady je nasnadě řešení přes konzoli.

Skoč si na UESP.net a tam si najdi tenhle quest. Zjisti si tam ID questu. Pak jsi najdi konzolové příkazy ve Skyrimu (opět na UESP, je to tam vše pěkně pohromadě) a podle instrukcí vše do konzole zadej Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.

Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist