Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté
Mike
Whirt napsal:
BadWolf napsal:
Mop: CG Grin! Proč tohle nedělaj i u naší školy? Ne že bych to zrovna já dostal GrinGrin

Kdybych já dostal takovéhle ceny za všechno, co sem za působení na ZUŠce udělal, byl bych se topil ve zlatě Grin

Mike napsal:
Já si to stáhnul z app store předevčírem protože to bylo ve slevě, resp. to bylo zlevněno o 100%. Smile Tak jsme to musle zkusit, hlavně po komentářích, který jednoznačně tvrdili, že je to trhák. Grin

Fakt to zkuste, jak to vyjde na windows, fakt to stojí za to... Smile

Skyrim - jasně, že jo!! Grin Ale musím si koupit výkonnější MacBook a hlavně hru samotnou... Grin Grin A já mám aktuálně jen několik tisíc... který za chvíli pořádně mít nebudu, protože mě má přijít opera Isis, kterou jsem si objednal docela krkolomnou cestou, nicméně už je to snad na cestě do ČR... a tak no. Smile (a ta bude drahá - je to tzv. Opera muzikantů, jedna z nejlepších francouzských oper a de facto nejlepší Lullyho opera vůbec, takže... MUST HAVE Grin )


Takže v podstatě pořád stejná písnička... Grin

Ale nenééééé... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Dnes večer rozjedu Metro 2033. Jsem na to dost zvědavý, zatím na to totiž slyším samou chválu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Dnes večer rozjedu Metro 2033. Jsem na to dost zvědavý, zatím na to totiž slyším samou chválu.


Mě se metro 2033 docela líbilo.... mimochodem teď hraju Banished
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
Mě zase skoro vůbec nebavilo Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
fulo77
@Elder: Banished nie je zlé, ale po čase sa mi zunovalo, je to dosť jednotvárne :/
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
EldeR
fulo77 napsal:
@Elder: Banished nie je zlé, ale po čase sa mi zunovalo, je to dosť jednotvárne :/


Jo tak to sme na tom podobně.... poměrně mi tam chybí trochu větší rozmanitost budov, nebo nějaký výzkum a vylepšování.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Jo, Banished se mi tu na ploše už taky válí celkem dlouho. Vím, že jsem projel tutoriál a pak už na to nikdy nešáhl, ale třeba jednou... Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Docela bych si zahrál nějakej thriller, ta Republika se mě fakt moc líbila, tak se rozmejšlim CO. Grin

Jo, ale teď jsem si vzpomněl... hrál jste někdo Year Walk? Já nevím, jeslti je to i na Windows, ale snad jo... vím, že je to na iOS i OS X, protože jsem to viděl na App Store, ale jako vypadá to zajímavě:
(a za 5 euro je to paráda) Smile

YouTube Video

http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
OMFG, Pew Die Pie... Dodnes jsem nepochopil, proč je tak populární. Nic proti němu, ale všichni jsou z něho posraní a přitom prostě jen hraje hru a kvičí u toho, jak ženská Grin Ale hra vypadá zajímavě.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Nojo, já drapnul jeho gameplay, protože byl prvním výsledkem vyhledávání na YouTube, jináč ho nesleduju... Grin Moc kvičí, a já mu moc nerozumím. Smile

Hra vypadá zajímavě, přemešlim akorát, jeslti si to mám koupit na iOS, nebo na OS X... na iOS to stojí o dvě eura méně... na OS X a Windows to stojí 5,99 € ...

Jinak, je to na Steamu, jak tak koukám, takže to mužeš zkusit Nago Grin http://store.stea...pp/269050/ Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Já všeobecně nesleduju Lets playe pravidelně, ale musím teda říct, že některé videa od PewDiePie mají něco do sebe. Většinou se jedná o věci, které hraje ještě s někým, ale opět mě to nedá a použiju termín "Hipster Naga" Grin

Mimochodem, díky němu sem našel nejlepší karetní hu pod sluncem Grin
YouTube Video

Upravil/a Whirt dne 14.06.2014 15:08
 
Ligos
Typický. Celej tejden krásně, teplo, sluníčko... Přijde vejkend a bum.
Prší, chladno... Bezva.

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
Na Humble Bundle je dneska za asi 4.7 euro Outlast.. neměla bych nervy na to to hrát, tak místo toho koukám na playthrough a čekám, až zlevní Amnesii Grin
 
Whirt
Amnesii sem měl ze SCORE, ke konci sem byl pak už natolik otupělej, že sem ani ty jump scare momenty nevnímal Grin
 
METTALIC
Tasemnice: Ale notak. Zkus to koupit. Outlast je sranda Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
No, já horrorové hry nehraju, bojím se.. mám na to lidi, které nechávám hrát a jenom se koukám a cítím s nimi Grin

Mett: Já už stejně skoro celý průběh hry viděla na videu, takže už by to nemělo cenu Grin Mám na prázdniny domluvenou kamarádku na Amnesii, jen jí musím ještě koupit Grin (tu Amnesii, kamarádka se mnou kamarádí zadarmo)
Upravil/a Tasemnice dne 14.06.2014 16:50
 
METTALIC
Aha :/ Grin. No ale i tu Amnesii si užiješ Grin A hromady Custom Story. Sakra... já si jí budu muset nainstalovat. Grin
Kamarádka zadarmo o.O ?? To existuje ? Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
EldeR
METTE je kamarádka a "kamarádka" ... no a jedna z nich je zadarmo Grin "Kamarádka" opačnýho pohlaví pak většinou příde na víc, jak sociální pracovnice, věnující se oboru, který provází lidstvo od nepaměti Grin Grin
Upravil/a EldeR dne 14.06.2014 18:45
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
METTALIC
Elder: Grin Grin Nevím proč mě nenapadlo že toto někdo napíše. Grin
Ale hlavní je to říci šetrně. Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
Grin Grin Grin

@Whirt: To každý, komu se nelíbí všechno, je hipster? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist