Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté
Mahoney
Díky Smile. Ty kapsle jsem chtěl zkusit, ale nějak jsem se k tomu nedokopal no Grin
Vatu jsem teď taky vyzkoušel, akorát jsem namísto vaty dal odličovací tampony, což jsem se dočetl že funguje tak nějak stejně. Uvidíme no, snad zabere Grin To je tak když si člověk na sázení slunečnic vzpomene v půlce května Grin
 
EldeR
Mahoney napsal:
Díky Smile. Ty kapsle jsem chtěl zkusit, ale nějak jsem se k tomu nedokopal no Grin
Vatu jsem teď taky vyzkoušel, akorát jsem namísto vaty dal odličovací tampony, což jsem se dočetl že funguje tak nějak stejně. Uvidíme no, snad zabere Grin To je tak když si člověk na sázení slunečnic vzpomene v půlce května Grin


Hochu to seš skoro 2 měsíce pozadu Grin .... Já nezaspal a už 3 týdny sklízím čerstvou bazalku Grin Ale jedinej problém prý bude v tom, že ti to vykvete dýl, nedorostou možná maximální výšky a sklizeň se ti posune kvůli pozdnímu dozrání... Ale řek bych, že zrovna sklizeň tě moc netrápí Grin

odličovací tampony by měly fungovat bez problémů, beztak jde jen o to, aby držely vlhkost Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Jj.. no uvidíme jak to dopadne no Grin Každopádně díky Smile Grin
 
EldeR
Mahoney napsal:
Jj.. no uvidíme jak to dopadne no Grin Každopádně díky Smile Grin


Nemáš zač ... a kdybys to napsal rovnou už včera, mohl jsi mít odpověď hnedka a nikdo by tě nepodezíral z "nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek" Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@Máha: Tak to se nemůžeš divit, že ti neklíčí slunečnice! 4 baby pokupě a žádný chlap, to nevyklíčí ani za boha Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
fulo77
@Mahoney: kamoš, babka ťa trošku zavádza, to čo más v podpise slnečnica rozhodne nie je Grin never všetko starším ľuďom Grin
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
hRDLA
Tak krása, čj 1, aj 1, dějepis 2 a informatika 1, takže vyznamenání, co ty Miku?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mike
Same jednicky Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Říkám to narovinu... Nes*rte mě! Grin
 
nagasadowcz
No vidíte, ani to nebolelo Grin A přiznám se, že jsem na to úplně zapomněl a vůbec jsem na vás nemyslel. Byli jste na to úplně sami a stejně to dopadlo... Zrovna, jak jsme vám my zkušenější říkali... a zrovna jako nám tehdy to i vám bylo úplně k hovnu Grin

@Whirt: Kdy to máš ty?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
Já se na to vys***!!! Ty panenky woodoo, co sem do nich celý dopoledne píchal špendlíky vůbec nefungujou..... Svatoušek

P.S. Běžte se bodnout ... tady kdovíjak dlouho malujete čerty na zeď a strašíte a nakonec se z vás vyklubou nechutný šprti Angry
Upravil/a EldeR dne 21.05.2014 16:35
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Lord Rade
Přesně tak, nejvíce se strachujou ti, kteří mají na konci samé jedničky Grin Já jen spolíhám na to, že to nějak dám, alespoň tak abych tu maturitu získal. No jsem ale zvědavej, co si najdu za práci s maturitou ze soukromý obchodky...
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
@LR: Doporučuji nastoupit kariéru vysokoškoláka na plný úvazek, jinak to vidím lehce bledě.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
Jen lehce? Tak to je v pohodě. Nepřesvědčil jsi mě totiž Grin Za těch 5 let co bych ztratil na vysoký si můžu naspořit minimálně půl milionu (když počítám průměrnej plat - nějaký výdaje) a navíc nejsem studijní typ. No kámoš co dělal gympl říká, že si vysokou zkusí na půl roku a pak uvidí. Že by si kdyžtak šel ještě na dva roky udělat nějakej papír a mohl by dělat, tak o 10K víc v nějaký fabrice, nebo co, než kdyby měl jen gympl. Kdybych to takhle viděl i dřív, tak bych si taky zvolil nějaký řemeslo a měl bych tak 25 čistýho.. S obchodkou budu rád za těch 13 Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Kdy to máš ty?

Zítra, jdu poslední ze školy na všechny předměty...
Navíc opravdu neumím osm otázek, který fakticky nejsem schopen jakkoliv obhájit a to myslím smrtelně vážně...
 
nagasadowcz
@Whirt: Ještě štěstí, že ani jednu z těch osmi nedostaneš Wink

@LR: No, ty si to představuješ velice pěkně... Ty budeš s takovou v první řadě rád, když vůbec nějakou práci seženeš. Doufám, že když už máš takový plán, tak ses už aspoň porozhlédnul a máš nějakou práci vyhlídnutou.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Smile Dík za podporu.

V posledních dnech sem začal věřit na všerůzné mystické vědy, takže pokud chcete, můžete myslet na číslo 27 ve spojení s dějepisem, na číslo 25 s výtvarkou a na Zahradní slavnost s anglickou historií... Grin
 
Mike
Haha, víte, při jedné nedávné hodině učitel prohlásil, že nikomu nepřeje z účetnictví otázku č. 19. Hádejte, jakou jsem si vytáhl. Devatenáctku.

A protože jsem naštěstí - řekněme - výřečný, tak jsem nikoho nepustil ke slovu a jen jsem mlel teorii, žádný účtování, na který se díky limitu časovému nedostalo, protože jen jsem se nadál, už byl konec.

Čj jsem si vytáhnul Žert, ten je v poho, čelt jsem i viděl nedávno, a ekonomie byl zákoním práce (= dobrá otázka), přes zákony nemám problém... a AJ šla v pohodě. Smile

Jsem rád. Ale neříkám, že to blyo lehký. Okecávání dá zabrat. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Lord Rade napsal:
Jen lehce? Tak to je v pohodě. Nepřesvědčil jsi mě totiž Grin Za těch 5 let co bych ztratil na vysoký si můžu naspořit minimálně půl milionu (když počítám průměrnej plat - nějaký výdaje) a navíc nejsem studijní typ. No kámoš co dělal gympl říká, že si vysokou zkusí na půl roku a pak uvidí. Že by si kdyžtak šel ještě na dva roky udělat nějakej papír a mohl by dělat, tak o 10K víc v nějaký fabrice, nebo co, než kdyby měl jen gympl. Kdybych to takhle viděl i dřív, tak bych si taky zvolil nějaký řemeslo a měl bych tak 25 čistýho.. S obchodkou budu rád za těch 13 Grin


Ve fabrice za 25 čistá ruka ???? GrinGrinGrin Tos mě rozesmál ... možná tak ve Škodovce, jinak počítej tak kolem 15-16..... Já dělám konstruktéra/technologa za 20 Grin Grin

Chlapci uvědomte si, že je to totálně v hajzlu a budete rádi, když seženete vůbec nějakou práci.....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Dělal jsem brigádu v betonárce dva roky zpět tady v okolí, a mzda dělníků byla okolo 11 tisíc hrubého. A to je na Ústecku ještě hodně.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist