Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Black door
TOM_cz
http://3x.cz/dm-WIC1.jpg
 
Kenny161
Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak se zeptám tu, je ve skyrimu taky nějaká aréna jako v oblivionu?.)))
 
MortuusDominus
Neměla by být, před vydáním už kolovali takový drby a snad sám Todd řekl, že to co udělaj v jednom díle neznamená, že bude i v dalším... :/
 
Akersh
Ne, taky jsem žádnou arénu nenašel, a pochybuji, že by tam někde nějaká byla.
Ty dveře vedou do: SPOILER
Spoiler


Ale stejně se tam bez hesla nedostaneš.... Pfft
Upravil/a Akersh dne 19.11.2011 09:27
Lower the gates...
 
tonym95
já myslim že dřív čí později tu arénu někdo udělá ... Smile ... jako v Morrowinku ve Vivecu byla tam aréna která nefungovala tak sijí lidi zprovozdnily
 
Kenny161
Bylo by fajn kdyby jí udělali, je to vlastně jedna z nejlepších věcí ve hře,teda aspoň pro mě:-)
 
tonym95
pro mě jenom možnost přivýdělku Pfft
 
scorpioncz
pro mě je nejlepší věc cech mágu a teď ve skyrimu winterholdská univerzita Cool Elf
 
helio
Ti dveře jsou temného bratrstva a heslo je: ticho,bratře ale víte ho jenom po guestu s eretinem když ste v té opuštené chatrči.
 
koniaash
včera jsem brotherhood zas vyrasil. Jak jsem již někde psal, nemám vrahouny rád. Ale v nějaké pevnostri maj banditi arénu na psí ( spíše vlčí ) zápasy.
Upravil/a koniaash dne 15.01.2012 15:34
 
eFox
jo takže helio špatně Grin ty dveře jsou totiž v jitřence Pfft a heslo si už nepamatuju Grin získáte ho když
spoiler

nic není pravda,vše je dovoleno
 
TOM_cz
eFox napsal:
jo takže helio špatně Grin ty dveře jsou totiž v jitřence Pfft a heslo si už nepamatuju Grin získáte ho když
spoiler

Správně ! Wink jako jediný si zasloužíš 1 z * Smile
 
eFox
díky a cena nebude? Grin
nic není pravda,vše je dovoleno
 
Mew
Do této svatyně se dostanete při questu s Cicerem...budete ho tu pronásledovat, a na konci ho zabijete(nemusíte, ale jen opravdu velkej lidumil by ho nezabil) ...Poté dostaneš quest na obnovu této svatyně... ;-)

koniaash- Proč je zabíjíš ? Grin Já k nim taky nemám žádný citový pouto...ale k penězům co se z nich sypou jo Grin Navíc ta svatyně je luxusní Grin je tam i mučírnička Grin kde lze skvěle potrénovat schopnosti ;-)
 
koniaash
Mew napsal:
Do této svatyně se dostanete při questu s Cicerem...budete ho tu pronásledovat, a na konci ho zabijete(nemusíte, ale jen opravdu velkej lidumil by ho nezabil) ...Poté dostaneš quest na obnovu této svatyně... ;-)

koniaash- Proč je zabíjíš ? Grin Já k nim taky nemám žádný citový pouto...ale k penězům co se z nich sypou jo Grin Navíc ta svatyně je luxusní Grin je tam i mučírnička Grin kde lze skvěle potrénovat schopnosti ;-)


nemám vrahouny rád. Ani v oblu jsem neměl. Jsem totiž sice páchnoucí a věčně opilý nord, ovšem čestně řešící problémy ocelí z očí do očí Grin
 
helio
eFox napsal:
jo takže helio špatně Grin ty dveře jsou totiž v jitřence Pfft a heslo si už nepamatuju Grin získáte ho když
spoiler
Ne ne dveře jsou i v jitřence to máš pravdu ale jsou i nekdě u farklleathu nekdě pod to silnicí je vydět ze ješte linii za temné brabrstvo neudělals a ani nezačals na začátku totiš sídlí bratrstvo u toho farklleathu ale po pokusu zavraždit císaře na tamné bratrstvo zautočí penitus oculatus(ochránci císaře)podaří se utéct mislím jenom babete(upíří díte)nazimovi(redgartovi)a tobě pak teprve pujdete do nové svatině v jitřence a tak to je pravdu jsme měli oba ale každí jen půlku.
 
TOM_cz
helio napsal:
eFox napsal:
jo takže helio špatně Grin ty dveře jsou totiž v jitřence Pfft a heslo si už nepamatuju Grin získáte ho když
spoiler
Ne ne dveře jsou i v jitřence to máš pravdu ale jsou i nekdě u farklleathu nekdě pod to silnicí je vydět ze ješte linii za temné brabrstvo neudělals a ani nezačals na začátku totiš sídlí bratrstvo u toho farklleathu ale po pokusu zavraždit císaře na tamné bratrstvo zautočí penitus oculatus(ochránci císaře)podaří se utéct mislím jenom babete(upíří díte)nazimovi(redgartovi)a tobě pak teprve pujdete do nové svatině v jitřence a tak to je pravdu jsme měli oba ale každí jen půlku.


No ani ne, můj screen je z Jitřenky, protože ty druhé dveře (a okolí) vypadají jinak, v tom je ten "háček" Wink Jinak ano ty dveře jsou na dvou místech. Knight
Upravil/a TOM_cz dne 25.01.2012 20:43
 
TOM_cz
(Ale v pravopisu rozhodně pravdu nemáš, ten je na pozvracení.... Grin Angry)
Upravil/a TOM_cz dne 25.01.2012 20:44
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Black Book: Waking Dreams bug Skyrim - dotazy, návody,.. 4 22.09.2014 16:51
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist