Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Ligos
Dobrá, chtěl bych se stát členem...

To ale neznamená, že by Klub nepřátel koal přestal fungovat. Ten tu je a bude stále! Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
PrincessLeia
Sledujete tady někdo seriál Sleepy Hollow? Smile

YouTube Video

Upravil/a PrincessLeia dne 25.10.2013 19:56
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Whirt
Skvěle! Víte co je na přidání se do naší organizace skvělé? Nemusíte podepisovat žádné papíry Grin

A s dalším fungováním Klubu nepřátel koal počítám. Členství v něm si velice vážím.

Mimochodem. MOHOM rozdává cookies. Tasteful cookies!
(dík za tip MD Grin)
 
Ligos
Pozor: Pokud nejsi člen MOHOM, nebo pokud se členem nemůžeš stát, protože je organizace zaměřená PROTI tobě, zákaz čtení!

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Pozor: Pokud nejsi člen MOHOM, nebo pokud se členem nemůžeš stát, protože je organizace zaměřená PROTI tobě, zákaz čtení!

Upravil/a Whirt dne 25.10.2013 20:15
 
Ligos
Pozor: Pokud nejsi člen MOHOM, nebo pokud se členem nemůžeš stát, protože je organizace zaměřená PROTI tobě, zákaz čtení!

-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Pozor: Pokud nejsi člen MOHOM, nebo pokud se členem nemůžeš stát, protože je organizace zaměřená PROTI tobě, zákaz čtení!


Leia:
Bohužel nesluduju. Teda... zatím nesleduju Grin
 
Leneren
Whirt napsal:
Víte co? Zakládám Mezinárodní Organizované Hnutí Odpůrců Měňavců - MOHOM.

POD TOTO SE PODEPISUJI!

A chci konečně své první ocenění Grin
Upravil/a Leneren dne 25.10.2013 20:41
 
Mike
Vy jste ale zlí!!!! Angry
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Hezky udělané Whirte Wink Grin
Každý potřebuje svého Lena Grin
Upravil/a Leneren dne 25.10.2013 20:44
 
Whirt
Len: Šak pro tebe a tvoje první ocenění cokoliv Grin

Miku, že ty si strčil nos, kam si neměl Grin Angry Nebo bych měl spíše říci vrtuli? Grin
Upravil/a Whirt dne 25.10.2013 20:45
 
Mahoney
Neboj Miku, já tě nedáám! Grin Grin Grin
 
Leneren
Mahoney napsal:
Neboj Miku, já tě nedáám! Grin Grin Grin

O tebe se postarám při čistce Šaman
 
Mahoney
Ano, Levoluci očekávám už brzy Grin Grin.. Co že ještě nemáš vlastní volební stranu? Grin Určitě by urny přetékali Grin

LE(J)NOVCI

Grin Grin
Upravil/a Mahoney dne 25.10.2013 20:56
 
Whirt
Mahoney napsal:
Neboj Miku, já tě nedáám! Grin Grin Grin

Tímto sis právě pronesl svůj vlastní soud. Grin
 
Mahoney
Whirt napsal:
Mahoney napsal:
Neboj Miku, já tě nedáám! Grin Grin Grin

Tímto sis právě pronesl svůj vlastní soud. Grin


Cožpak? Grin Grin Jakožto vyhanec dostanu taky vlastní odznáček, něco jako cejch, viď? Grin Grin
A vůbec, v jedný tvý sektě už jsem Grin
 
Leneren
Mahoney napsal:
Ano, Levoluci očekávám už brzy Grin Grin.. Co že ještě nemáš vlastní volební stranu? Grin Určitě by urny přetékali Grin

LE(J)NOVCI

Grin Grin

Nevím jestli to nevíš, ale de facto Zemanovci jsou Lenovci, jenom čekáme na správnou chvíly pro převrat Šaman
 
Mike
Mahoney napsal:
Neboj Miku, já tě nedáám! Grin Grin Grin

oooo, to jsem rád Smile Smile

neboj, já vymyslím pro členy kultu nějaký ten odznak též Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Miku, vzhledem k tomu, že už Mahoney má odznak banánu, kterej sem doteď nepochopil, jelikož je naprosto samostatná jednotka a netýká se ani legend fóra ani ničeho jiného, tak nevím, nevím...

Navíc nezapomeň, že ocenění mám v područí já, a už mě štve, jak mi do mého systému někdo zasahuje, pak se v tom vůbec neorientuju. Když jsem před několika měsíci projel celý systém ocenění a udělal jsem ho tak, abych mu rozumněl, nevěděl jsem, že po návratu z dovolené v něm bude zase bordel...
 
Ligos
Tak tak.
Ocenění je třeba chápat jako privilegium pro ctihodné fóřany, jinak ztrácí svůj smysl.
Tím, že se bude kdekomu udělovat nicneříkající ocenění, se z toho stává spíše nástroj ke zneužívaní pravomocí, než že by šlo o ocenění jako takové.

A zkuste říc, že ocenění MOHOM nedává smysl - bude zle! Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7329 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist