Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Pamatujete si své sny?
Většinou Ano Většinou Ano 20%[3 Hlasy]
Jak kdy Jak kdy 53%[8 Hlasy]
Skoro nikdy Skoro nikdy 20%[3 Hlasy]
Nikdy Nikdy 7%[1 Hlas]
Počet hlasů : 15
 Tisk diskuze
SNY
Lord Rade
Zdravím, zde zakládám další můj projekt jménem: "SNY"

Jak je již z názvu patrno, bude se jednat o téma zabývající se našimi sny. Jedině snahou o jejich zapamatování se můžeme posunout o krok dál ve vybavování našich snových příhod. Já jakožto zakladatel sem budu vkládat sny, které si pamatuji alespoň do přípustné části celé. Je jen na vás, jestli něco přihodíte.


Sen I. – Jedná se tak trochu o horor s prvky nadpřirozena. Zdál se mi dnešní noci, po tom co jsem se pokoušel komunikovat s Vivim. Přeji příjemný zážitek při čtení.Nevím proč, ale nějaká síla mě vábila do stavení, které jsem nikdy předtím neviděl. Nevím, jestli se jednalo o opuštěný domov či budovu, jež dřív sloužila veřejnosti, vím jen, že se nacházela v zapadlé ulici. Proč bych v noci lezl do takových prostorů? Přesto jsem otevřeným vchodem vešel dovnitř. Vlastně ani nevím, jestli tam nějaké vstupní dveře vůbec byly. Ocitl jsem se v dlouhé temné chodbě a zvědavě pokračoval dál. Na samém konci byla další místnost se třemi zavřenými dveřmi na každé ze stěn.

Stál jsem tam a rozhlížel se, uvažujíc kam jít. Z ničeho nic se začal ozývat podivný zvuk vycházející z míst za mými zády. Jaký zvuk to byl? To přesně nemůžu říct, ale opakoval se, jako kdyby mě volal. Vzpomínám si, že nad dveřmi vysel zvláštní zvon, jenž při každém zachvění vydával burácivé zvuky, jež mu byly cizí. Ale kdo s ním hýbal? Váhal jsem, jestli poslechnout a vstoupit. Raději ne.

Přiblížil jsem se ke dveřím na opačném konci místnosti a zeptal se neviditelného: „Nemám jít raději sem?“ Nedostalo se mi odpovědi. I podivný zvon utichl. Tak jsem se tedy otočil k původním dveřím a dřív než se stačil na cokoliv dalšího zeptat, zvon jednou zazněl, jakoby mi určil cestu.

Tak jsem tedy nerad sáhnul po klice a dveře do neznáma otevřel. V tom momentě jsem se zděsil. Jaký mělo smysl mě sem vodit? Místnost byla nejspíš garderobou, nebyla moc velká a ani udržovaná. Ovšem to co upoutalo můj otřesený zrak, bylo něco jiného. Mezi tím vším nepořádkem leželo tělo. Pamatuji si ten cizí obličej. Po ramena dlouhé plavé vlasy se lepili na zakrvavenou tvář. A jeho oči mě přesto nehybně pozorovali.

Vražda? Sebevražda? Bylo mi to jedno, okamžitě jsem se dal na útěk a začal se bát. Už nechci slyšet ten zvon! Už nechci ani nic dalšího vidět! Utíkal jsem temnou chodbou a necítil se sám.

Naštěstí jsem vyvázl bez dalšího prožitku a přesto si dával za vinu, že jsem utekl. Co když potřeboval pomoct? Blbost byl mrtev! Rychle jsem utíkal od onoho místa. V tu jsem na cestě potkal osamocenou bytost. Jednalo se o stařenu. Přiběhl jsem k ní a vše ji řekl. Teď už to nebyla jen má starost. Odhodlala se tam jít podívat, ale já váhal. Vždyť byl mrtev, na krku a obličeji měl řezné rány! Tak proč se vracet? Avšak neviditelná nit mě opět obmotala a vlekla společně se stařenou na ono místo. Divné, že v její přítomnosti mě opustil strach. Zdánlivě měla odvahy pro dva a trochu z ní každému společníkovi darovala.

Dorazili jsme k místu, vešli dovnitř a stanuli před šatnou. Čekal bych, že se stařena zalekne, ale ona k tělu dokonce poklekla. Zpoza jejich zad jsem netušil, co dělá, přejížděla po muži rukou, což připomínalo hlazení. Proč? Náhle se stalo něco, na co bych ani nepomyslel. Dříve mrtvý muž se stavěl na nohy. Strnule jsem ho pozoroval a díval se na to, jak mlčelivě prochází vedle mě. Opustil budovu a ztratil se v noci.

A já si říkal: Tak proto jsem zde? Ale kdo mě sem přivedl? Duch tohoto muže, který se toužil vrátit do života? Nebo snad někdo úplně jiný, kdo tuto tajemnou budovu obýval a chtěl muže zachránit?

Podíval jsem se za stařenou, ale po ní se slehla zem.


http://procproto.cz/wp-content/uploads/havran-600x350.jpg
 
Tomioss
Velice zajímavý sen, když se mě zdá nějaký dobrý sen píšu si ho do "snáře". Taky občas mívám podobné sny, ale když si je nenapíšu tak je brzo zapomenu.
Tomioss Dobyvatel, jméno mé, ale říkejte mi Tomioss xD Knight
http://th07.deviantart.net/fs28/PRE/f/2008/133/f/2/Oblivion_Wallpaper_Gold_by_Oessi.jpg
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2019 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5197 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3347 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2802 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9414 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5175 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4489 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4492 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5388 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist