Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
VIVI - aneb navázání kontaktu s místním duchem
Diego
Já to určitě nebyl. Jen vás tahám za nos Angry

Spíše někdo hackoval. Apple

 
nagasadowcz
@MD: Třeba je to stylař a hromadně odpoví ve 03:15 Grin

@Tasemnice: Good point, Watson!


Upravil/a nagasadowcz dne 07.09.2013 23:13
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
No to, je fakt... ono je to i celkem šumák v kolik, většina si to tak či onak stejně přečte ráno...netřeba spěchat ...

 
Diego
Už je tu zas! 2x! Shock


 
Lord Rade
To není nic, předtím tu byl na požádání třikrát a v nekonečný pak čtyřikrát - dal jsem sem screeny. Šaman wow (zvěčte si tohohle smajlíka na 1000 procent a dívejte se mu do očí)
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Diego
Před časem jsem ho tu (v jiném topicu) viděl dokonce šestkrát. pes
Upravil/a Diego dne 07.09.2013 23:28
 
nagasadowcz
@Rade: A jak dlouho bych takhle měl na něj koukat? Grin


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Vážně by mě, ale zajímalo, kdo to dělá. Shock

 
Tasemnice
A kam vlastně zmizel Mike? Nesouvisí to taky s celou záhadou? Grin
 
Lord Rade
Zdravím, ten čas letí… Jakoby to bylo předevčírem, co tato podivná show vznikla a teď tu máme díl třetí:
"VIVI - aneb navázání kontaktu s místním duchem"!
Sám jsem zvědav - co se bude dále díti jen?




Vivi
Včera jsi dělal divy
Každý byl překvapen
Být tu leneren byl by pokálen
Nyní členové fóra přání mají
Klást otázky ti chtějí
Nechť ti je předloží
A tvá hebrejština odpoví


První dotaz jest od člověka, kterému si za vydávání se za tebe přisoudil nevolnost – nagasadowncz:
„Jak žiješ?“ toť otázka jeho.
Snad i ostatní pro tebe něco přichystaného mají. Nebo se snad bojí?

http://2.bp.blogspot.com/-KboAI67x9JA/TsqDzm2j9zI/AAAAAAAABc4/59INbWz4EA4/s400/7534363-computer-keyboard-with-ghost-fingers-at-night.jpg

*ilustrační foto
 
Mike
Tasemnice: Není moc čas... Frown Smile

Lord Rade napsal:
Hele to máte tím, že je tady každej třetí moderátor Grin Mohl to být kdokoliv z vás Šaman A pokud ne... tak je to jednoduše - VIVI Šaman

Pfff, no to teda nenéé! Smile

Whirt napsal:
Nemyslím si, že to Diego byl. Naprosto určitě to nebyl. A tím, že jsem to nebyl já, jsem si taky jistej. V tu dobu jsem byl při smyslech Grin

Zaprvé si myslím, že Diego nemá taková práva, aby se mohl hrabat lidem v účtě a zadruhé já své nové pravomoce ještě ani pořádně neprověřil.

A nižší moderátoři to být nemohli, pokud se v poslední době nevěnovali pokročilému hackování Grin

Zapomínáš na mě! Pfft Mám stejné (resp. v jistých případech vzájemně obdobné) pravomoce jako Diego. Smile

... jinak, koukám, že komunikace je.., hmm... na zdárné cestě. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Ne ne ne... Moment.... Vážně tu se tu objevil příspěvek od Viviho, ačkoliv je jeho účet blokován? Shock

Tak ale nyní vyzývám člověka, který je za to zodpovědný, aby se neprodleně přiznal! Tady už končí sranda...Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Já otázku též mám,
a zeptat se nezdráhám.
Je to něco, co trápilo nás odjakživa,
jsi chlapec nebo děva?


(Ano, narážím na to, co míval v podpisu)

Upravil/a Whirt dne 08.09.2013 01:22
 
Mike
Ligos napsal:
Ne ne ne... Moment.... Vážně tu se tu objevil příspěvek od Viviho, ačkoliv je jeho účet blokován? Shock

Tak ale nyní vyzývám člověka, který je za to zodpovědný, aby se neprodleně přiznal! Tady už končí sranda...Frown

No, já popíchl SA k tomu, aby ho blokl... kde je jeho příspěvek (screen nemáte?) ...? To je... divný lidi... víte, mám pocit, jako by tady byl někdo, kdo to prostě sleduje a nějakým způsobem si tu z nás vyloženě dělá ...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
@Mike: Je to přímo na stránce č. 5Shock Dávno po tom, co byl zablokován...
Upravil/a Ligos dne 08.09.2013 01:31
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Mike napsal:
Ligos napsal:
Ne ne ne... Moment.... Vážně tu se tu objevil příspěvek od Viviho, ačkoliv je jeho účet blokován? Shock

Tak ale nyní vyzývám člověka, který je za to zodpovědný, aby se neprodleně přiznal! Tady už končí sranda...Frown

No, já popíchl SA k tomu, aby ho blokl... kde je jeho příspěvek (screen nemáte?) ...? To je... divný lidi... víte, mám pocit, jako by tady byl někdo, kdo to prostě sleduje a nějakým způsobem si tu z nás vyloženě dělá ...

Já to nebyl. Takhle bych nevyužil pravomocí o kterých ani nevím že mám. Každopádně je možné, že fórum si hraje s účtem chudáka Viviho - už jsem zažil mnohé děsivé pohnutky fóra Grin
Například záhadné blokování Škorpova účtu, nefunkčnost účtu SuperHuntera na jednom jediném PC, atd.

PS: Blokování jeho účtu je podle mě naprosto nesmyslné...
Upravil/a Whirt dne 08.09.2013 01:30
 
Ligos
Jenže tohle není blokování... Vivi tu skutečně něco napsal! Shock
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Whirt napsal:
Mike napsal:
Ligos napsal:
Ne ne ne... Moment.... Vážně tu se tu objevil příspěvek od Viviho, ačkoliv je jeho účet blokován? Shock

Tak ale nyní vyzývám člověka, který je za to zodpovědný, aby se neprodleně přiznal! Tady už končí sranda...Frown

No, já popíchl SA k tomu, aby ho blokl... kde je jeho příspěvek (screen nemáte?) ...? To je... divný lidi... víte, mám pocit, jako by tady byl někdo, kdo to prostě sleduje a nějakým způsobem si tu z nás vyloženě dělá ...

Já to nebyl. Takhle bych nevyužil pravomocí o kterých ani nevím že mám. Každopádně je možné, že fórum si hraje s účtem chudáka Viviho - už jsem zažil mnohé děsivé pohnutky fóra Grin
Například záhadné blokování Škorpova účtu, nefunkčnost účtu SuperHuntera na jednom jediném PC, atd.

PS: Blokování jeho účtu je podle mě naprosto nesmyslné...

Máš recht, kolego... a nezapomeň na Nagovu IP! Shock
Smile

Ligos napsal:
@Mike: Je to přímo na stránce č. 5Shock Dávno po tom, co byl zablokován...

Tak tady ale končí prdel...
Vivi napsal:
հրաժեշտ

JAK TO, že je to za těch... čtvrt roku co má ban jeho první post a první post vůbec po jaké době, a ZROVNA v TOMTO tématu...??? Že by opravdu... hm, vyšší moc? Já možná Vivimu zkusím napsat email... todle zavání...
(a pokud za tím je někdo z lidí odsud, nebojte se, já si to zjistím... to je pro mě maličkost...)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Začínám podezřívat Mika, že to dělá on. Jelikož má záhadné až podezřelé způsoby jak zjišťovat věci. Grin Jestliže je schopen zjistit cokoliv, je možné, že je schopen také hacknout cokoliv Grin
 
Lord Rade
Strana 5 příspěvek 95.
1) Je zablokován, tudíž nemůže psát - stále se nezobrazuje ani jeho profil
2) Vůbec bych netušil, že se jde dostat na cizí účet. I že by měl admin takové pravomoce mi přijde divné.
3) Každopádně racionální možnosti jsou dvě - někdo z adminů lže (nechci obviňovat), nebo tu máme hackera, kterej na tohle vlákno shodou událostí narazil...
4) Méně uvěřitelná možnost - Vivi tu skutečně straší
5) Ať tak či tak, je to rozhodně ta nejdivnější věc, co jsem zde viděl..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Amonius - aneb povídka na přání » Skyrim - Váš svět 745 22.04.2017 23:23
Temné Bratrstvo Navěky Archív zodpovězených dotazů 6 07.08.2014 14:35
Pěstní souboje Archív zodpovězených dotazů 19 04.03.2014 01:40
Hearthfire - Problém , aneb dopis ještě nepřišel Archív zodpovězených dotazů 16 02.03.2014 00:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist