Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Líbí se vám Legendary Interviews?
Ano moc! Ano moc! 71%[12 Hlasy]
Líbí se mi! Líbí se mi! 29%[5 Hlasy]
Počet hlasů : 17
 Tisk diskuze
Legendary interviews
Mike
Protože jsem omylem smazal původní téma, musel jsem to seskládat znovu... nuže tedy, tady jsou zpět k dispozici rozhovory s různými známými osobami tohoto fóra, další samozřejmě budou přibývat. Smile Přeji příjemné počtení.

(Mike, Mahoney, Diego)

Rozhovor - SkyrimAdmin


Rozhovor - Mike


Rozhovor - Naga


Rozhovor - Ligos


Rozhovor - Mortuus Dominus


Rozhovor - Lord Rade


Rozhovor - Pipi94


Rozhovor - Whirt (k výročnímu speciálu)


Další rozhovory jsou umístěny v následujícím postu z důvodu omezeného počtu znaků na příspěvek.
Upravil/a nagasadowcz dne 04.02.2014 18:17
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Rozhovor - Mahoney


Rozhovor - EldeR

Upravil/a nagasadowcz dne 04.02.2014 18:17
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Jak to vypadá, plánují se další rozhovory? Já bych do nich případně uvítala nějaké další otázky ohledně Skyrimu/TES.. preferované rasy, styl hraní, úchylky... Smile
 
Mike
Díky za připomínku. Smile
Pokud je mi známo, v současné době se připravují dva rozhovory. Smile


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Drazí spolufórané, právě byl rozpracován rozhovor s dalším ikonickým uživatelem tohoto fóra, a to s Lordem Radem. Již brzy se můžete těšit na zveřejnění úplného rozhovoru Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
V minulém (omylem smazaném) topicu byl myslím Rade první, kdo komentoval a komentář byl něco v tom stylu, že se těší, až bude rozhovor s tou nej legendou fóra - s ním. Grin Tak se těším. Smile


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
A zde už slibovaný rozhovor s Radem!

Ahoj Rade! Díky za přijetí nabídky k rozhovoru.

Zdravím. Nemáte zač. Ani si nedokážete představit, jaká je to pocta tu vést tento rozhovor. Je totiž můj první. To znamená, že jsem žádný jiný nedělal.

Na úvod ti položím základní otázku - kdo jsi? Co nám o sobě můžeš prozradit osobního?

Kdo jsem? Zde Lord Rade a v reálném životě prostě Radek. Jsem rád, že jsem se přezdívky "Milka" po základce zbavil. Vymýšlel ji totiž jeden špekoun, který si při pomyšlení na tu čekoládu zkrátil mé příjmení a tak z toho vznikla tato příšernost. Jsem poměrně málomluvný člověk, co raději naslouchá a pamatuje si, než žvaní a na vše zapomíná... Tedy toto pravidlo platí pro vše kromě výkladu učitelů. Občas si říkám, proč vlastně do té soukromé obchodky chodím, když si tam jen kupuju bagety... No, co bych o sobě ještě řekl? Jsem polosrb, ne moc dobrý basák a mám rád pivo a rock.

Hraješ často a rád hry obecně, nebo je to především Skyrim, popřípadě TES?

No hraji rád, ale mám dost vysoké nároky. Hra musí mít dobrý příběh a navíc poskytovat naprostou volnost. Takže v tomhle směru mi nejvíce vyhovuje GTA, Assassin's Creed a zmiňované TES. Jistě by se našly další hry, které mě dost bavily a mohl bych je vypsat, ale pak bych se bál, že na nějakou zapomenu. S TES sérií jsem se seznámil teprve u Skyrimu a hrál ho do té doby, dokud to můj stařičký počítač zvládal... Někdy se k tomu určitě vrátím a určitě bych si chtěl pořádně zahrát Morrowind.

Jelikož si všímáme reakcí čtenářů, zeptám se ještě na něco ohledně TES, co zajímalo Tasemnici, a sice za jakou rasu (nejraději) hraješ a co třída/povolání?

Hraji za Norda, protože je to člověk stejně jako já. Klidně mi říkejte rasito, ale za dinosaury, zelený prasata, skřítky a kočky vyflusávající chlupy hrát nebudu. Hraji stylem dobrák a používám sečné zbraně, většinou jednoruční. A to takové, které vypadají historicky a reálně. Magii jako správný nord nepoužívám skoro vůbec, teda až na léčení, občasné vyvolávání a řevy.

Co ty a filmy? Sleduješ je? A máš např. profil na ČSFD, kde je hodnotíš?

Ohleďně filmů... zdá se mi, že nejsou jako dřív. Že to, co běží v kinech, stojí jen na reputaci herců/režisérů a počítačové magii, spíš než na samotném příběhu. Takže žádný nový film mě nijak neokouzlil. Pokud bych měl jmenovat můj nejoblíbenější, tak by to byl asi Kmotr I. Jiný se mi nevybaví. Na ČSFD účet mám, ale už ho dávno nepoužívám. Komentáře se stejně v té mase ztratí a nemá to význam.

A jaké žánry máš nejraději?

Jako malý jsem měl rád dobrodružné filmy, poté jsem se díval jen na horory a teď filmy ani tak nesleduju, ale rád se podívám na historické. Ale mám rád každý film s dobrým dějem. To znamená, že nejsem na nějaký slaďáky, film kterej stojí na počítačových efektech, nebo film kterej je jen o vnitřnostech a nechutnosti či utrpení a smutku. Ideální film by měl obsahovat vše a nezaměřovat se jen na jeden žánr. Měl by oslnit, překvapit, šokovat a to vše tak, abyste se sžili se všemi postavami.

A co seriály?

Mám rád spíš seriály, které nemají moc dílů. Ono se toho v nich pak děje víc a jsou propracovanější. Vyjmenuju jich několik, nedbaje na pořadí: Spartacus, Dexter, GoT, Vikings, Walking Dead a teď se zrovna dívám na Under the Dome. Nevybavím si jediný tisícidílný seriál, který by mě bavil. Snad kromě Simpsnovejch a několika málo sitcomů, které stejně sleduji jen občas.

Nemůžu samozřejmě opomenout ani literaturu. Nějací oblíbení autoři, ságy či žánry? Preferuješ literaturu krásnou, nebo odbornou?

Přímo nemám oblíbeného autora na kterého bych byl zaměřen. Knihy si většinou kupuju dle příběhu a ne dle toho, kdo ji psal, i když se občas kouknu na hodnocení. Konkrétní žánr nemám, ale nikdy bych nečetl cokoliv romantického. Baví mě třeba postapo, mafie, vikingové.. No a většinou čtu romány a i když jsem rád, že se z nich dozvím třeba něco nového, tak přímo odborně zaměřené knihy nečtu.

Pochopitelně je tu ještě hudba. Ti, kteří jsou na fóru delší dobu, si mohli všimnout, že máš rád Ozzyho Osbourna. Jaké další interprety a žánry si rád poslechneš a jak důležitá je pro tebe hudba obecně?

Ano Ozzyho mám rád, je to žijící legenda. Opět nechci psát nějaké žebříčky a seznamy, protože nechci abych na nějakou skupinu zapomněl, a navíc se pokaždý zaměřuju na jinou skupinu. Někdy prostě poslouchám jen Rolling Stones, nebo Pink Floyd, ale když píšu třeba o Vikinzích, nebo čtu Kmotra tak si hledám hudbu dle toho. Mám rád rock (teda až na rock dnešní generace) a metal (až na death a black). Kromě toho si občas rád poslechnu třeba hudbu 30.-50. let. Hudba pro mě znamená zpříjemnění života, rád u ní čtu, píšu, relaxuju... Mimochodem, jsem asi jediný ze třídy, kdo má takovýhle vkus. Je to tam jinak samej Hip Hop a Rap, takže jsem alespoň originální, i když je někdy svou hudbou v autě mučím. I když ten starší klasickej HH a Rap ještě snesu, ale různé remixy, techno, dubstep mi vysávají duši.

Nikomu jistě neuniklo ani tvé působení ve "Zdejších kobkách", kde jsi vypravěčem dračáku "Co tě žere", často familierně zkracovaného na "CTŽ". Sám hru hraju od jejích počátků, a když jsem se naposledy díval, zjistil jsem, že jsem tam už vlastně jediný veterán (ještě spolu s Lenem, který ale hraní na delší dobu přerušil). Jaké to je být vypravěčem? Jsi se hrou a hráči spokojen? A neštve tě, jak často se hráčské osazenstvo mění a že si nikdy nemůžeš být jistý, jak dlouho vydrží nováčci?

S CTŽ jsem spokojen. Důležité je, aby vyprávění bavilo tebe samotného, jinak to nebude bavit ani ostatní. Dále je důležité psát tak, aby se hráči mohli rozhodnout vícero způsoby. Jak se bude vyvíjet CTŽ nezáleží jen na mně, ale především na hráčích. Někdy postě něco napíšu a sám nevím, jak bych v dané situaci reagoval, takže mě hráči svými kroky překvapí. Nebudu nikoho nutit aby hrál, ale byl bych rád, kdyby hra měla jak počátek, tak i konec a až by to hráče přestalo bavit, tak aby se na to ze dne na den nevykašlali a řekli předem, abych se tomu mohl přizpůsobit.

Tvůrčí jsi ale i v oblasti literární - na webu píšeš povídky. Co tě k psaní přivedlo a co tě na něm nejvíce baví? A jak důležitý je pro tebe názor čtenářů? Patříš k těm, kteří si píší hlavně pro radost a o úspěch jim zase tolik nejde, nebo jsi ochoten např. povídku zásadně pozměnit, aby s ní čtenáři byli více spokojení?

Ano rád píšu a jednou bych chtěl vydat knihu. V nejhorším případě i na vlastní náklady a pak bych třeba nějakých sto výtisků rozdal po známých. Na psaní mě nejvíce baví to, že jsem vlastně pán vlastního světa. Tvořím prostředí a oživuji postavy, kterým určuji osud. Ale není to jen o nápadech a chtíči, je to i o schopnosti a trpělivosti. I člověk, který má dobrou fantasii nemusí být dobrý spisovatel. Jde o to vše srozumitelně a barvitě vylíčit. Je to také umění. Malíř může také namalovat smajlíka a vystavit ho v galerii, ale na druhou stranu může do obrazu vložit víc úsilí a udělat z něj něco víc. Jenže psaní je složitější. Malíř hned vidí, kde má chybu, zato spisovatel nevidí to samé, co čtenář. Pokud mám říct, jestli píši pro sebe, nebo pro ostatní, tak to řeknu takhle: Píšu to, co mě baví, s tím že doufám, že to bude bavit i ostatní. Kdybych svá díla nemohl zveřejňovat, tak bych nepsal tak často a možná vůbec. Samozřejmě, že bych byl rád za úspěch, to každý, ale než se k nějakému většímu obdivu dostanu, tak jsem rád, že se mi dostává odezvy a lidé mě upozorňují na případné chyby.

Dovol mi ještě jednu otázku: co ty a tajemno? Mnozí jistě zaregistrovali tebou vytvořené téma o Vivim, ze kterého se později vyklubal hackerský vtipálek. Sic je toto minulostí, ke které bych se raději nevracel, tvůj zájem o tajemno obecně (a především UFO, pokud vím) je záležitost stálá. Co tě na tajemnu tolik přitahuje?

Já a tajmeno? No mám ho rád. Je to vlastně taková má víra a naděj, když jsem odpůrce bohů. Věřím v mimozemský život, věřím v to, že duše může žít i po smrti tělesné schránky. To především. Ilumináti jsou také zajímavé téma a nejspíš uvěřitelnější než předchozí dvě, ale o nich nemám potřebu mluvit. Vládní konspirace, to je pořád to samé. Připouštím si vše, a kdyby vláda cokoliv z toho přiznala, tak bych řekl: "Ani mě to nepřekvapuje..." Takže jediné věci, na které z tajmena nevěřím, jsou monstra: lochneska, yetti, slenderman apod.

Zažil jsi už někdy sám v osobním životě něco "nadpřirozeného"?

No, něco jsem na fórum dávno psal, ale nechci to dlouze vyprávět znovu. Jedná se o "noční paralýzu" Prvně jsem se probudil, ale neměl moc nad tělem, ani hlasivkami. K tomu všemu mě provázelo podivné bílé světlo a výjev hořící lebky. Také zvuky byly zvláštní, slyšel jsem takový šum, myslím, že pocházel ze mne samotného. Jako když si k uchu přiložíte mušli. No a to vše bylo zakončené ránou/výstřelem. Pak jsem jakoby usnul a celý rozklepaný se probral. Měl jsem u toho další zážitky jako pocit, že se dívám skrz víčka, a pocit, že se mi zvedá noha a pomalu opouštím tělo... Nevím jestli to s tím souvisí a bylo to takové varování, ale po tomto zážitku jsem měl menší havárii a den před paralýzou jsem řekl jakkékoliv vyšší moci, že na ní kašlu a nechci její ochranu.

Ještě bych chtěl dodat můj osobní názor na tento zážitek. Četl jsem spoustu podobných příběhů, a tak vím, že nejsem sám, kdo něco podobného zažil. Tisíce lidí se po příznacích (nemožnost se pohnout, mluvit, šum...) například probudilo v kosmické lodi, jiní tělo opustili a viděli sebe samotného při spánku. Neberu jim to a věřím/vím, že nelžou. Jenže je háček v tom, že člověk může být oblbnut vlastním mozkem a až na samotnou paralýzu si může vaše fantasie domyslet cokoliv. Jsou i lidé, kteří tyto stavy chtěně vyvolávají, opouští tělo a cestují kamkoliv se jim zamane. Když se tento zážitek prvně udál mně, tak jsem se bál. Ale v následujícíh dvou případech jsem byl až podezřele klidný. Tedy v druhém případě ne tak uplně, protože jsem se v paralýze pokoušel silou pohnout a to mi bylo oplaceno podivnou bolestí břicha. Pokud se to tedy stane někomu z vás, tak vám radím: Nezmatkujte, nebraňte se, ale poddávejte se a pokuste se být v klidu. Ono to po nějaké minutě přejde a tím, že byste se bránili, byste si mohli způsobit větší nepříjemnosti. Každopádně až se mi to stane příště (jestli vůbec), tak záležitost dál prozkoumám..

V tom posledním případě jsem ale zažil něco jiného. Nejdříve jsem se nemohl pohnout a později jsem měl pocit, že opustím tělo. Nakonec jsem ho snad opustil a cítil se zvláštním způsobem volný. Nechodil jsem, nýbrž jsem se vznášel nad postelí. Bohužel to, co mě zklamalo, bylo, že jsem se v posteli neviděl... Poté jsem měl chuť pokoj opustit, ale jak jsem se v této podobě nedokázal ovládat, tak jsem jakoby sklouzl/spadl a zarazil se o dveře ven. Otevíral jsem je, ale cítil jsem podivnou sílu, která mě tahala zpátky do původní podoby. (zde to zkrátím a nebudu popisovat vše.) Bránil jsem se jí, ale nakonec mě přemohla a probudil jsem se. No, řekl jsem, že to zkrátím, ale nějak mi to nevyšlo, tak snad to někoho alespoň pobavilo...

Na závěr bych ti rád dal prostor k tomu, abys čtenářům rozhovoru vzkázal, cokoli se ti zamane.

Vzkázal bych jen to, aby svůj život využili a něco v něm dokázali, protože pokud neexistuje nic po smrti, tak ať se stanou nesmrtelnými jiným způsobem.

Rade, ještě jednou díky za rozhovor a loučím se. Tchüss!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
Tohle je zatím nejdelší co tady bylo Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by WhirtPovídky


 
Lord Rade
Napsal mi abych se rozepsal, tak jsem se rozepsal, i když jsem se rozepsat vlastně nechtěl, takže.. Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
@EldeR: Podle smajlíka tipuju, že ti to tak vyhovuje.

@4FAN: Dost by mě zajímalo, co si o délce myslí ostatní. Vaše názory pro nás hodně znamenají Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SuperHunter
nagasadowcz napsal:
@4FAN: Dost by mě zajímalo, co si o délce myslí ostatní. Vaše názory pro nás hodně znamenají Wink


Snad to bude stačit smajlíkem Grin Wink
 
Whirt
Odmítám odpovídat, dokud se tu neobjeví zbytek rozhovorů. A to neříkám jenom proto, že mezi nimi je i můj Grin

Ale jo.. Odpovím Grin Podle mě je to super. Co já bych za to dal, kdybych měl tolik otázek a spoustu zaměřovaných na zvláštní činnosti na fóru. To bych se vyzpovídal. Grin Délka je super a hlavně je to skvělé kvůli tomu, že otázky se nezaměřují jen na všeobecnosti, ale i podrobnosti o tom daném jedinci. Rád si počtu.
 
Ligos
Jen je škoda, že druh otázek (jejich zaměření) není u všech stejná... Smile
Ale toto se mělo řešit na začátku a ne, když už je to rozjetý.

Takže za sebe říkám - jen tak dál!
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Chlapci pomalu to vypadá tak, že bude muset proběhnout druhý kolo rozhovorů, abyste se mohli řádně rozpovídat Grin Grin
Anebo založit téma, kde by si mohl kdokoliv vynahradit nepoložené otázky .... něco ve stylu "Můj milý 4FANe, protože bylo interview krátké, rozhodl jsem se zde rozepsat a rozvinout své myšlenky...." Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by WhirtPovídky


 
LordeS
Délka je v pořádku. Otázky stejné pro všechny, by byly rozhodně dobrá volba. Jinak rozhovor super!
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Tasemnice
Mně připadají stejné otázky pro všechny na nic- u každého je typické něco jiného a kdyby měly být otázky všude stejné, zaprvé by to byla nuda, zadruhé bychom si rovnou mohli založit vlákno, kde by byly otázky v prvním příspěvku a každý, kdo by měl potřebu, by si na ně pod to už jenom odpověděl..


Jo a Nago, díky za odezvu Smile
Upravil/a Tasemnice dne 03.10.2013 11:50
 
LordeS
Tak jinak, zaklad stejnej plus 3-5(i vice) otazek specialne k tè osobě.
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
nagasadowcz
No, jako, pokud se tu neobjeví konečně ty zmizelé rozhovory (Diego, Mahoney!! Grin), tak je asi fakt bude třeba udělat znovu...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Pro každého z nás, jsou rozdílné otázky tím nej řešením. Protože každý má nějaké zájmy, o kterých my třeba nevíme a chceme se o nich dozvědět víc. Wink


Naga: Já už žádné rozhovory v záloze nemám, pokud vím.
 
Lord Rade
Diego: Původně jsi tenhle rozhovor měl dělat se mnou ty, ale potom si na to asi zapoměl.
Jinak zajímavé, že tu každý rozebírá délku a otázky, ale ne mé odpovědi Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Legendary a Destruction Skyrim - dotazy, návody,.. 2 10.03.2019 23:41
Legendary Edition - ovládání Skyrim - obecně 7 21.11.2017 12:36
Unofficial legendary patch Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 26.02.2017 10:48
Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch Skyrim - modifikace 1 24.10.2016 15:11
LEGENDARY EDITION Skyrim - dotazy, návody,.. 6 10.09.2016 21:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 1261 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 4103 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 2681 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2269 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 8407 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 4614 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 3944 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 3933 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 4671 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist