Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Mod Darkwater Lodge
Starec
Chcel by som predstaviť, prípadne aj odporúčať mod Darkwater Lodge a k ste náhodou na neho ešte na Nexuse nenarazili. Mám dojem, že som ho v niektorom príspevku už spomínal, ale to asi zapadne zabudnutím. Je to tak troška 2-3 týždne stará novinka. Ja ho od tej doby tiež používam a urobil som si tam hlavné sídlo, s ktorím som aspoň ja nadmieru spokojný. Je to robené v štýle súkromného sídla, skladajúceho z troch hlavných časti. Nádvorie so vstupnou bránou na pozemok, samostatný dom, z ktorého je zas voľný vstup do nádhernej záhrady s ešte malebnejším jazierkom. V záhrade je aj samostatná ubytovňa pre 4 spoločníkov.

Celkový interíer je riešený trocha tak v modernejšom štýle, ale aspoň mne pripadá, že to nie je prehnané a perfekt zladené. V samotnom dome je na poschodí manželská spálňa a na prízemí decká izba pre 4 deti, samozrejme celí objekt je vybavený všetkým potrebným čo pre bývanie a ostatné záľuby je potrebné. Pre tých náročnejších je na nádvorí teplí kúpeľ, samozrejme všetko dole, tak isto ako v jazierku, kde si môžte so svojou polovičkou, prípadne spoločníčkou-kom pošantiť v adamovom rúchu. Ak máte dobrý mod pre krásne ženské telo, ako je mod Lady Body od Krysta, tak sa aj pokochať, samozrejme ak k tomu máte ešte aj náležitý mod, tak aj niečo extra ….........
Výhodou tohto sídla je, že po označení kúzlom (automaticky ho získavate do inventára) ako svoje sídlo, sa vám objaví v ponuke pri svadbe, môžete tam premiestniť deti ak ich už máte (dajme tomu z domov postavených cez HearthFires) ak nie a chystáte sa ich mať tak ich môžete už priamo tam umiestniť. Tak isto môžete tam ubytovať svojich spoločníkov.

Jedine čo mi tak troška vadilo na tomto mode, že autor nádvorie a záhradu akosi nahusto prešpikoval flórou a tak zabránil v prehľadnosti. Napríklad z balkóna, stromy a kríky zakrývajú výhľad na nádvorie a na okolie, v záhrade je to podobné, že z terasy vysoká vegetácia vadí, aby ste mali prehľad čo sa deje v záhrade. Proste v snahe aby to bolo pekné, tak autor dosiahol opačný efekt.

Ja som si to upravil podľa seba, samozrejme každí si to tiež môže, ovšem musí akceptovať práva autora a takto upravený mod používal len pre vlastné účeli. Stačí proste do konzole napísať „disable“ kliknúť na daný objekt, napríklad na strom či krík a potvrdiť enterom. Treba si ovšem často robiť zálohu ukladaní cez save, stane sa že sa vám náhodou odstráni objekt ktorý ste odstrániť nechceli a ak nemáte možnosť vrátiť sa späť, tak je zle. Ak ste spokojný, stačí jedno uloženie a ostatné save vymazať.

Ešte jedna taká malá nevýhoda je, že autor odporúča odporúčanú konfiguráciu PC zostavy, lebo vraj je náročnejšií na FPS, lenže ja tiež nemám tu najideálnejšiu zostavu a FTP mi málokedy klesne pod 55, ako je zrejme aj z foto. Tak za vyskúšanie to určite stojí.

Samotný mod je na stiahnutie tu URL: http://skyrim.nex...&pUp=1

Orginál pohľad na záhradu z terasy.

http://s7.postimg.org/7ehrf0fav/Orgin_l_1.png

Po úprave.

http://s7.postimg.org/haiuenl2v/Preroben_2.png

Upravil/a Starec dne 24.08.2013 17:27
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist