Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dawnguard padání
Pauli3
Též mám problém s padáním ale jen když hraju Dawnguard. Ostatní DLC i puvodní hra vpohodě. Celkově je to vpohodě ale jak začnu hrát Dawnguard tak to obcas spadne respektivě od mohyly duší začne celá hra padat v náhodnejch intervalech a pak už je jedno esi hraju hlavní linii nebo dragonborn nebo cokoliv, proste to během pár min. spadne na plochu bez nějaké hlášky. Neví někdo co s tím?
 
Nerevar
Diskuze byla ve špatné sekci, přesunuto.

A pokud máš problém s takovým 'zhasínáním' hry, je to nedostatkem RAMky, a nejen u Skyrimu, kdykoliv když ti takto zhasne bez jakékoliv hlášky hra, je to nedostatkem RAMky. Smile

Teda alespoň většinou. Máš originál?
Upravil/a Nerevar dne 17.08.2013 11:26
 
Demetrius
Mně to dělal mód, jenž přidával patroly Strážců Úsvitu po celém Skyrimu. Nevím, jestli ho máš i ty, ale pokud ano, tak ho smaž Smile
Nejoblíbenější díl:

http://i1003.photobucket.com/albums/af156/Scorien/Elderscrolls4.jpg

Steam jméno: Commenus
Oblíbená rasa: Imperiál
Oblibený způsob hraní: Těžká zbroj, meč + štít, obnova
Oblíbená frakce: Ledohradská univerzita
Politický směr: Cyrodiilská republika
 
Pauli3
jj mám origo legendary edice, čistá hra bez módů. S ramkama by snad problém bejt neměl, hraju i novější eventuelně náročnejší hry. Obecně mě to spíš zaráží to padání protože jak sem psal.. hra běží vpohodě, i všechny dlc, padat to začne až když se dostanu do mohyly duší. Když nezačnu hrát dějovou linii dawnguarda tak mi to nikdy nespadlo a skyrim sem hrál ve více verzích už od vydání (přiznám se že warez ale zalíbil se mi a koupil sem origo)
 
Starec
Ja by som skôr typoval, že máš tam duplicitné dáta, ak je nedostačujúce RAM hra spadne len občas, ale to tvoje padanie nasvedčuje tomu, že v zložkách Skyrim.esm, Update.esm, prípadne Dawnguard.esm môžu byť duplicitné súbory. Je to bežná vec ak sa inštalujú DLC-čka, prípadne ak už máš všetko v jednom.
Boos ti po spustení automaticky uloží v Data, všetke zložky esm a bsa v správnom poradí aby sa nevadili medzi sebou a upozorní v ktorých súboroch máš diplicity, ktoré musíš cez edit odstrániť. Netreba sa báť ono si to vytvorí v hre zložku kde si bude ukladať možnosť obnovy.
Nahral som na uložto súbor, aby si to nemusel zbytočne hľadať, tak si to sosni. Stačí len rozbaliť a priamo zo zložiek môžeš spustiť Boos, tak isto aj Edit, v tom máš aj podrobný návod ako na to. Ak si stým ešte nerobil, odporúčam komplet zálohu Data.
Súbor uložený na stiahnutie URL: http://ulozto.sk/...oprava-rar
Daj vedieť či pomohlo.

Malo by to v Boos vyzerať asi takto, žiadne červené upozornenia, všetko by malo byť zelené a aktivované.

http://s17.postimg.org/xwc3m28yz/BOOSSkyrim.jpg

Upravil/a Starec dne 18.08.2013 12:57
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Pauli3
ok supr. Dneska musím do práce ale jak se k tomu dostanu tak to určitě vyzkouším a dám vědět.
 
Pauli3
Tak boss mi ukazuje tohle : These plugins are recognised by BOSS and have been sorted according to its masterlist. Please read any attached messages and act on any that require action.

Skyrim.esm Active
Update.esm Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev, Relev}}
Dawnguard.esm Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev, Relev}}
HearthFires.esm Active
Dragonborn.esm Active

zkoušel sem to opravit podle toho návodu co tam byl ale nějak mi to nejde. Pořád mám v bossu to co sem napsal vejš. Nějaký nápad nebo něco?
 
Starec
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev, Relev}} nie je tak doslovne chyba, je to proste upozornenie, že niektoré tagy nie sú zlúčené, ale preto by hra nemala padať. Presne takto sa to zobrazuje aj mne a ostatné mody bežia v pohode a hra je stabilná.
Pokiaľ ale to chceš mať úplne čisté, je na to utilitka tu URL: http://skyrim.nex...ods/1840/?
Ja som tiež to chcel mať čisté, ale proste dáko mi to nejde odstrániť, lenže hra nepadá, tak nech to tam trčí.

Ak dáš do google: {{BASH: Delev, Relev}} môžeš sa o tom dozvedieť viac. Nájdeš tam aj video návody.
Ak ti to padá, tak fakt už ani ja neviem čo s tým.

PS: a to nemáš tam fakt nahodené žiadne mody? Nebolo by od veci keby si mi skopíroval celí zoznam, nie len ten začiatok.
Upravil/a Starec dne 25.08.2013 10:28
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Pauli3
To byl celej seznam, nemám tam žádné mody, zatím se mi tam nechtěli žádný dávat. No zkusím eště to vyčistit uplně a uvidím no.
 
Starec
Neviem neviem, či to pomôže, pre " Delev, Relev " by hra nemala padať. A čo pýtal si dáku radu zo Steamu, či náhodou sa taký problém nevyskytuje aj inému?

No bolo by tu ešte jedno riešenie na skúšku, spomínal si že si mal predtým warez, máš to DLC cez ktorí si si tam nahodil Dawnguard. Ak ti neblblo ak si hral cez warez, tak by som skúsil z neho vybrať súbory "Dawnguard.bsa Dawnguard.esm" a prekopírovať do Data zložky. Samozrejme záloha. Mohlo sa stať že máš chybnú inštalačku.

Toto riešenie samozrejme je už len konečné, ak to nepôjde inak. Nezaručujem úspech, nemám to odškušane, ale logicky by to malo fungovať. Čert nikdy nespí a zvlášť v Skyrime.
Upravil/a Starec dne 25.08.2013 12:49
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Pauli3
No nevyřešilo se nic, furt to padá. Tak ja nevím esi je chyba někde v systému nebo co, fakt netuším. Zatím sem to vyřešil tak že nehraju linii Dawnguarda a hraju všecko ostatní tam ale je to škoda no. Uvidíme až časem naformátuju systémovej disk esi vyčištění takového kalibru k něčemu bude ale kdo ví kdy se k tomu dostanu. Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Padání hry Archív zodpovězených dotazů 3 02.07.2017 14:07
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Server pada Skyrim.4fan.cz 10 21.02.2017 15:03
Schopnost pana upiru - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 2 03.10.2016 09:54
Vlhky dul - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 1 30.09.2016 11:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5477 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12491 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7331 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7420 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist