Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
50 vylepšení Skyrimu proti předchozímu Oblivionu
Michcal
Tak já jsem v RPG rozený drakobijec, takže ve mě ta hra probudila zájem velice rychle. Jedíná věc, co mě mrzí, že se válka s draky neodehrává v hamerfallu, to bych si vychutnal asi ještě víc.
Upravil/a Michcal dne 12.08.2013 21:48
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Mike
Michcal napsal:


edit: Gothic3 jsem moc lásce neměl dohrál jsem ho asi jednou a to z komunitním patchem, atmosféra sice proti oblu byla pro mě lepší (severní atmosféra a pouště především), ovšem to bylo tak jediný Grin Tady je důkaz jak se může kvalitní start prvních dvou dílů, tak hezky podělat jedním dost odfláknutým rpg. Snad tuto serii nepodělá TESO.

Tak myslím, že zrovna Gothic 3 je bezvadná hra, totiž, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde... pokud, tak právě tato hra oproti svým předchůdcům (G 1,2,dat. Noc Havrana) nabídla tak neskutečně obrovský svět, že už jen kvůli tomu (+ jak je nabitý životem) se jedná o naprosto ultimátní zážitek bez jakéhokoli načítání, plus ano, poušť je naprosto dokonalá, atd. ... nicméně, hl. úk. linie je daleko slabší jak G 1,2...
No, to jen tak na okraj. Wink
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Michcal
Ano, hra byla (kromě absence žen a bojového nevyváženého systému) po vydání patche komunitou dobrá. Oficiální patche ovšem moc toho nenapravili.

Přesto je divný, že vybít vesnici skřetů je snazší než dva divočáci. Otevřený svět ovšem byl úžasný, i když už postrádal to typické od Gothicu, že všude něco je, i když je mi jasné, že u otevřeného světa velké velikosti to není možné.
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Mike
Michcal napsal:
Ano, hra byla (kromě absence žen a bojového nevyváženého systému) po vydání patche komunitou dobrá. Oficiální patche ovšem moc toho nenapravili.

Přesto je divný, že vybít vesnici skřetů je snazší než dva divočáci. Otevřený svět ovšem byl úžasný, i když už postrádal to typické od Gothicu, že všude něco je, i když je mi jasné, že u otevřeného světa velké velikosti to není možné.

No, nějaké ty ženy tam byly, nicméně, rozumím... tak, tady nelze klást vinu hernímu studiu Piranha Bytes, nýbrž dnes již neexistujícímu Jowoodu, který právě na PB tlačil s brzkým vydáním hry, proto tolik chyb, ale dost už o tom, zpět k TES. Wink
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mě taky 3 bavila ale potom jak přišel Forsaken Gods (datadisk ke 3ce) tak se to upe pokazilo. Navíc hned u začátku jsem našel v 1ný truhle jedno z nejlepších brnek ve FG Sad
1,2 mám nainstalovaný ale moc jsem se k tomu ještě nedostal.

EDIT: OK z5 k TES je pravda že mám nahráno víc u Skyrimu než u Oblu ale baví mě to tak něják stejně (obl jsem koupil později nýbrž byl chvíli stažen z prodeje). Mě u Oblu štvalo otevírání zámků.
Upravil/a METTALIC dne 12.08.2013 22:11
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Michcal
Tak mě se tes VI dostala až finální verze, takže moc nemám představu co bylo v základní neopatchované verzi a ani toho moc nelituji, jelikož nevím zda by mě nalákala
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
DynastyMan
Mike napsal:
Michcal napsal:
Ano, hra byla (kromě absence žen a bojového nevyváženého systému) po vydání patche komunitou dobrá. Oficiální patche ovšem moc toho nenapravili.

Přesto je divný, že vybít vesnici skřetů je snazší než dva divočáci. Otevřený svět ovšem byl úžasný, i když už postrádal to typické od Gothicu, že všude něco je, i když je mi jasné, že u otevřeného světa velké velikosti to není možné.

No, nějaké ty ženy tam byly, nicméně, rozumím... tak, tady nelze klást vinu hernímu studiu Piranha Bytes, nýbrž dnes již neexistujícímu Jowoodu, který právě na PB tlačil s brzkým vydáním hry, proto tolik chyb, ale dost už o tom, zpět k TES. Wink


Mě u oblu otvírání zámků přišlo lepší Smile každopádně pro ty, co je to nebavilo, tam na to byly kouzla
 
Michcal
Mě vyhovuje víc páčení zákmů ve Skyrimu. Nejlepší systém byl v Gothic II, kde si tím trénuje hráč pamět, asi nejhorší minihra byla v Risen II, kde měl hráč jeden nerozbitný paklíč. Skyrimská metoda je spíš o ten cit, oblivionské páčení mi připadalo o postřehu a odhadu správně kliknout.

Vím, že u Got3 byly problémy, přesto mohli vydávat nějakou dobu aktualizace, mimochodem ani arkánie nebo Risen se nějak nepředvedli, zvlášť dvojka, která mohla nabídnout tak pirátské prostředí (pro mě úžasný svět) ovšem mizerný příběh, mizerné questy, mizerný otevřený svět, žádné herní činnosti atd.

Je to zvláštní, kdysi jsem preferoval hry od Piraní před Bethe, teď je situace opačná.
Upravil/a Michcal dne 13.08.2013 22:12
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Mike
Michcal napsal:
Mě vyhovuje víc páčení zákmů ve Skyrimu. Nejlepší systém byl v Gothic II, kde si tím trénuje hráč pamět, asi nejhorší minihra byla v Risen II, kde měl hráč jeden nerozbitný paklíč. Skyrimská metoda je spíš o ten cit, oblivionské páčení mi připadalo o postřehu a odhadu správně kliknout.

Vím, že u Got3 byly problémy, přesto mohli vydávat nějakou dobu aktualizace, mimochodem ani arkánie nebo Risen se nějak nepředvedli, zvlášť dvojka, která mohla nabídnout tak pirátské prostředí (pro mě úžasný svět) ovšem mizerný příběh, mizerné questy, mizerný otevřený svět, žádné herní činnosti atd.

Je to zvláštní, kdysi jsem preferoval hry od Piraní před Bethe, teď je situace opačná.

Souhlasím. V R2GrinW je situac trapná a v tomto směru i v G3, kde je nejtrapnější, nejlepší je bezkonkurenčně (!!!) v G1,2 (totožné).

Piraně jsou pro mě nej, ale to je subjektivní.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Michcal: S Risen 1 s tebou nemůžu souhlasit. Byla a je to výborná hra, kterou jsem dohrál snad a možná i vícekrát, jak Skyrim a věř mi, že Risen 1 znám moc dobře, dvojku jsem nehrál, tudíž nemohu soudit.
 
Michcal
Nenapsal, jsem že risen 1 je špatná, napsal, jsem, že Risen se hratelností Gothicu nevyrovná, ovšem hrůza je až Risen 2. V risen 1 byl zajímavý bestiář, líbil se mi tam systém psaní svitků, kování, gnomové. Přesto měla své mínusy. Malý respawn monster, pozdější fáze hry nudila (samé jeskyně skoro stejné) a co mi vadilo, že zase komunita musela hru výrazněji opravovat. (Piraně neopravili ani problém s levelováním, když ti chyběl od levelu 10 zkušeností a získal si 5000 tak se ti přičetlo pouze 10 a zbytek šel víte kam)

Fajn byly i kouzla a řešení pastí

Edit, a plavání ve vodě nešlo, i když to tam bylo ještě dobře vyřešeno s tím hadem (asi titán)
Upravil/a Michcal dne 13.08.2013 22:28
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Michcal
Mike napsal:

Piraně jsou pro mě nej, ale to je subjektivní.


Piraně jsou určitě jedno z nejlepších studií, detaili světa zpracují lépe než kdokoliv jiný, ovšem i oni mohou někdy hry podělat
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Mike
Diego napsal:
Michcal: S Risen 1 s tebou nemůžu souhlasit. Byla a je to výborná hra, kterou jsem dohrál snad a možná i vícekrát, jak Skyrim a věř mi, že Risen 1 znám moc dobře, dvojku jsem nehrál, tudíž nemohu soudit.

R2: DW měla sice dost nedodělků, nicméně, není to špatná hra. Mě osobně přijde mnohem lepší, jak jednička, která mě moc nechytla, ale tohle je děsně subjektivní.. Smile

Michcal: To souhlasím.
Upravil/a Mike dne 13.08.2013 22:33
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Michcal
Subjektivní souhlasím, já se přes dodělky nemohu přenést, aby mě hra bavila musí být zpracovaná celistvě, ne v částech. Proto mě nebavil ani Oblivion, patřím mezi hodně nároční hráče, vím o to, ovšem hry, které mi sednou vydržím u nich roky, jiné jednou dohraji možná dvakrát a konec. Třeba Piraně udělají třetí díl, který bude opravdu skvělý.

P.S. pirátskou atmosféru mám rád, ani střelným zbraní se nebráním, mohli by se pomalu objevit i v TES, přeci už je čtvrtý věk, takže by technicky mohli zase vyspět
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Kurzor a zaměřovací kříž - vylepšení. Skyrim - dotazy, návody,.. 1 29.05.2017 17:00
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist