Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
TESO - platební model
BadWolf
Přesně naopak? Jako že oni nám budou platit za to že to hrajem Grin?
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
clown333
BadWolf napsal:
Clown: V tom článku co tu někdo postoval psali že nedají F2P...


jo vím ..četl sem to Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
MortuusDominus
BadWolf napsal:
Přesně naopak? Jako že oni nám budou platit za to že to hrajem Grin?


Grin tak takhle jsem to nemyslela, (spíš to bylo míněno, že zkusí úplně něco jiného - nejdřív nás nalákají na super hru a bez poplatků, dají nám ochutnávku, dodají obsah a pak teprve zkusej kšefty - to by teprv bylo něco - ale to nám snad neudělaj Grin)
Ale ta tvá myšlenka je to dobrá... Tomu bych se nebránila
Upravil/a MortuusDominus dne 05.06.2013 20:59
 
Skees
Já bych byl pro B2P s tím, že když už do toho člověk dá ještě trochu víc věcí, tak to bude třeba změna rasy/jména/pohlaví...
Mám hvězdičku na čudlíku :3
 
nagasadowcz
@MD: No, toho bych se právě obával nejvíc. Ale nevím, jestli by si to Bethesda v konkurenci dovolila.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Avazy
Psal jsem si s jedním z owneru zahraničního official fan webu TES a vytahl jsem ž něho že si psal s bethesdou a bethesda se rozhoduje mezi
B2P s Mikrotransakcemi nebo F2P s Mikrotransakcemi

P2P zavrhnuly úplně z důvodu velké konkurence P2P her
WoW, Swtor atd...

Nejlepší by bylo udělat to jako diablo

Prostě Mikrotransakce a Aukce s Real Money a Game Money a oni by z každého prodaného itemu na Real Money Aukci měly 20%, vydělaly by si hráči jak na věci z mikrotransakci tak bethesda na provoz serverů.
 
Nerevar
Avazy napsal:
Psal jsem si s jedním z owneru zahraničního official fan webu TES a vytahl jsem ž něho že si psal s bethesdou a bethesda se rozhoduje mezi
B2P s Mikrotransakcemi nebo F2P s Mikrotransakcemi

P2P zavrhnuly úplně z důvodu velké konkurence P2P her
WoW, Swtor atd...

Nejlepší by bylo udělat to jako diablo

Prostě Mikrotransakce a Aukce s Real Money a Game Money a oni by z každého prodaného itemu na Real Money Aukci měly 20%, vydělaly by si hráči jak na věci z mikrotransakci tak bethesda na provoz serverů.

Tak mu napiš, ať napíše Bethesdě, že celá česká komunita jí prosí o B2P s mikrotransakcemi zahrnujícími maximálně kosmetiku(lidi divili byste se, kdo všecko chce v MMO vypadat skvěle Grin)
 
Avazy
Nerevar napsal:
Avazy napsal:
Psal jsem si s jedním z owneru zahraničního official fan webu TES a vytahl jsem ž něho že si psal s bethesdou a bethesda se rozhoduje mezi
B2P s Mikrotransakcemi nebo F2P s Mikrotransakcemi

P2P zavrhnuly úplně z důvodu velké konkurence P2P her
WoW, Swtor atd...

Nejlepší by bylo udělat to jako diablo

Prostě Mikrotransakce a Aukce s Real Money a Game Money a oni by z každého prodaného itemu na Real Money Aukci měly 20%, vydělaly by si hráči jak na věci z mikrotransakci tak bethesda na provoz serverů.

Tak mu napiš, ať napíše Bethesdě, že celá česká komunita jí prosí o B2P s mikrotransakcemi zahrnujícími maximálně kosmetiku(lidi divili byste se, kdo všecko chce v MMO vypadat skvěle Grin)


Vzkazal jsem mu to
 
Avazy
Odpověd, bethesda na 95% volí B2P s Mikrotransakcemi
 
Skees
95% už je veliká šance... ale teď ješte aby to nezvýhodňovalo lidi co do toho nasypou půlku výplaty...
Mám hvězdičku na čudlíku :3
 
Nerevar
Skees napsal:
95% už je veliká šance... ale teď ješte aby to nezvýhodňovalo lidi co do toho nasypou půlku výplaty...

Přesně tak ! Smile Mě mikrotransakce nevaděj, ale ať jim to třeba přidá jen kosmetický úpravy atd. Smile Né že si za pár babek koupíš legendární equip.


A jestli si myslíte, že na kosmetice by hra nevytěžila, tak ste nikdy nehráli MMO a nevyznáte se v těch hráčích. KAŽDEJ chce vypadat skvěle, a 25 - 40% je ochotno i připlatit. Smile
 
BadWolf
Nerevar napsal:
Skees napsal:
95% už je veliká šance... ale teď ješte aby to nezvýhodňovalo lidi co do toho nasypou půlku výplaty...

Přesně tak ! Smile Mě mikrotransakce nevaděj, ale ať jim to třeba přidá jen kosmetický úpravy atd. Smile Né že si za pár babek koupíš legendární equip.


A jestli si myslíte, že na kosmetice by hra nevytěžila, tak ste nikdy nehráli MMO a nevyznáte se v těch hráčích. KAŽDEJ chce vypadat skvěle, a 25 - 40% je ochotno i připlatit. Smile


Já vím, vždycky když jsem hrál nějaký MMO (teda hrál jsem jen jedno a to byl Metin 2, ale no tak jsem holt byl malej, no Grin A bavilo mě dělat pacmana Grin Což s tím souvisí víc než si myslíte!) tak jsem si vždycky ťukal do čela když jsem viděl ty debily s barevnýma účesama... ale tentokrát mi takový lidi vadit nebudou protože díky nim si zahraju hru jak chcu Grin

Jestli to bude opravdu ten B2P s mikrohovadinama tak si možná zahraju i online Grin

(BTW, jestli se divíte proč skoro nepíšu čárky je to z toho důvodu že jsme z toho dneska psali písemku v Čj a tak toho mám plný zuby - těch pár jsem napsal jenom proto, že už to dělám automaticky u některých tentononců)
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Avazy
Ja se svojí výplatou nedělám rozdíl mezi P2P a B2P, doma mám asi 900 her origo a možná 1 vypálenou která se už v obchodech sehnat nedá ( Brány Skendalu - Hodně Hodně Hodně Stará Gameska ) a na Steamu mám asi 160 her Smile.

Zase ale chápu studenty kteří když řeknou rodičům "Tatí ja bych chtěl koupil Counter Strike Global Operation za 14,99€" tak je pošlou do Prde-Háje. Mám 8mi letého syna a ten dělá to samé.
 
Nerevar
Avazy napsal:
Ja se svojí výplatou nedělám rozdíl mezi P2P a B2P, doma mám asi 900 her origo a možná 1 vypálenou která se už v obchodech sehnat nedá ( Brány Skendalu - Hodně Hodně Hodně Stará Gameska ) a na Steamu mám asi 160 her Smile.

Zase ale chápu studenty kteří když řeknou rodičům "Tatí ja bych chtěl koupil Counter Strike Global Operation za 14,99€" tak je pošlou do Prde-Háje. Mám 8mi letého syna a ten dělá to samé.

Tak pochop můj odpor k P2P -> Je mi 17 a dodělávám druhák Smile
 
Mopidu
BadWolf napsal:
Nerevar napsal:
Skees napsal:
95% už je veliká šance... ale teď ješte aby to nezvýhodňovalo lidi co do toho nasypou půlku výplaty...

Přesně tak ! Smile Mě mikrotransakce nevaděj, ale ať jim to třeba přidá jen kosmetický úpravy atd. Smile Né že si za pár babek koupíš legendární equip.


A jestli si myslíte, že na kosmetice by hra nevytěžila, tak ste nikdy nehráli MMO a nevyznáte se v těch hráčích. KAŽDEJ chce vypadat skvěle, a 25 - 40% je ochotno i připlatit. Smile


Já vím, vždycky když jsem hrál nějaký MMO (teda hrál jsem jen jedno a to byl Metin 2, ale no tak jsem holt byl malej, no Grin A bavilo mě dělat pacmana Grin Což s tím souvisí víc než si myslíte!) tak jsem si vždycky ťukal do čela když jsem viděl ty debily s barevnýma účesama... ale tentokrát mi takový lidi vadit nebudou protože díky nim si zahraju hru jak chcu Grin

Jestli to bude opravdu ten B2P s mikrohovadinama tak si možná zahraju i online Grin

(BTW, jestli se divíte proč skoro nepíšu čárky je to z toho důvodu že jsme z toho dneska psali písemku v Čj a tak toho mám plný zuby - těch pár jsem napsal jenom proto, že už to dělám automaticky u některých tentononců)


No hej, taky jsem to hrála (byla jsem malá Grin), ale jen proto, že jsem chtěla mít cool postavu Grin vzala jsem si ninju, která teda vypadala příšerácky, sehnala cool brnko, cool černou barvu na vlasy, řekla jsem si "konečně vypadám jako ninja" a od té doby jsem na to nešáhla ani nic Grin Grin

O to šťastnější jsem byla když jsem ve WoW objevila kustomizaci postavy (dnes bych řekla že mi trochu připomíná Morr, ale je tam posuvník navíc, barva vlasů...a možná ještě něco) která byla tak mrňavá, ale mohla jsem vypadat cool už od začátku, o to dřív mě to omrzelo Grin Grin
Upravil/a Mopidu dne 07.06.2013 20:26
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
dragonlord
Pro mě B2P ideální řešení Wink
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
Mike
Osobně mi přišel naprosto ideální model tak, jak to užívá společnost Jagex Ltd., např. u jedné ze svých MMORPG her, Rune Scape. (fakt dobrá hra to byla Grin ) K dispozici (v případě F2P) máte rozsáhlý svět, a víceméně plnou hru. Pokud zaplatíte na měsíc 250 CZK, máte hru úplně se vším všudy (nové dovednosti, větší svět...), a na čím delší dobu měsíčně platíte, tím levnější to je. Takový model se mi líbí, nicméně i B2P má něco do sebe, možná by byla nejideálnější kombinace F2P A B2P, kdy by hráč měl něco k dispozici zdarma, v případě, že by se mu hra líbila a chtěl by více by si mohl jednorázově koupit více. To mi přijde nejlepší.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
To jo. Na tohle je často argument - ale pak dobří hráči,l kteří neinvestují, skončí v žebříčcích hůř, protože někdo si to prostě zaplatí. No, myslím si, že hráč, který se do toho tak zažere, si to stejně rád zaplatí, a ten, který ne, tomu je to jedno. Ale já osobně taky upřednostňuju B2P. Ovšem opakuju, že MMO není nic pro mě a nejspíš ani TESO hrát nebudu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Máš pravdu. V případě RuneScpae je tam vychytávka, kdy členi (platící poplatek) mají oddělené žebříčky a jakékoli další statistiky od free hráčů, nečlenů. Tak mi to přijde nejlepší, jinak samozřejmě, souhlas.

Asi tak. Dříve, když byl čas a chuť, tak jsem právě RS hrál, nicméně, uvidím, jaká bude situace s TESO, kolik, jak atp. ... se bude muset platit atd. ...
Jinak, MMO mi přijdou dneska všechny strašně komerční. I když se v tomto herním sektoru moc nepohybuji, tak prostě vidím, jak ti, kteří to hrají se předhánějí o stupidní levely, jde jim vlastně jen a jen o to. Takové ty správné staré časy MMóček jsem - řekl bych - dávno pryč a stávající situace mi příliš nevyhovuje. Čili, sdílím názor, bro. Wink
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
No, díky internetu dnes existuje ta úžasná možnost, které jsem já osobně zastáncem - stáhni si, co chceš vyzkoušet. Baví tě to? Kup si to. Nebaví? Smaž a nehraj. Je zbytečné utratit za něco, co půjde za týden do koše, ale je nefér vzít si něco dobrého zadarmo. Takže tak to vidím já Smile Ale to je vlastně k warezu, ne k TESO, takže sorry za OT.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
znovu teso :DD Pokec - TES:O 4 25.09.2015 17:34
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
TESO-Info+NEW trailer+článek Skyrim - preview 24 15.06.2012 22:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist