Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
TESO - platební model
miky265
F2P - Free to play - tento spôsom je teras dosti oblubeny a časti kde je nevyhoda že tie bonusi su povečine drakšie jak mesačne poplatky Pfft ale pre tych čo nechcu za hru utracat asi najlepšie možnost

B2P - Buy to Play - tato možnost sa mne osobne moc nepači ako cenovo by to bolo naj ale začina tu problem zo servermy, napr taky BF3 kde si hru jednorazovo kupite ale server vam vydavatel neposkituje tie si musite vytvarat sami - ono tento spôsom byu MMORPG hryn ebol asi naj kedže by serverov bolo vela a nikto by netvorel niajaku večšiu komunitu

P2P - Pay to play - u MMORPG asi najčastejšiu druh pladby kde povečine začnu vznikat aj ftee serveri. Tento spôsob možte poznat napr u hry world of warcraft čo je najhranejšie MMORPG hra na svete ( zatial ) Pfft ale kedže je to už dost zastaraly typ platenia tak sa asi už moc neuhiti


ja osobne som za P2P - Pay to play kde tie poplatky niesu až tak moc vysoke

inak čo som vydel jednu hru niečo s vesmirom neviem presne, vskratke maly to tam riešene tak žen eplately ste mesačne ale plateli ste si hodiny napr 20hod hrania a tie sa odpočitavaly len ked ste hraly čo by tiež nemuselo bit najhoršie
 
Leneren
Asi to bude trochu OT, ale abych se vyjádřil k tomu WoW tak si jen dovolím poznamenat, že už není nejhranější.Samotné oficiální servery už mají jen 8 (přesněji 7a něco) milionů hráčů takže tak
a podle mě stejně by byl nejlepší B2P
 
miky265
ano wow poznamenal pokles to priznavam ale stale ma na serverom najviac hračov
a ako som pisal B2P neviem kto by mal tie servery alebo kto by ich platel kedže nato idu povečine tie mesačne poplatky už ked si zoberieš kolko stoji BF3 server a že tieto servery budu ešte drakšie navišie tieto servery by nemaly ako zarabat

takže ano pre zakaznika je to najlepši možnost finačne ale nie pre vydavatela

a ktomu wow ešte tak okrajovo, u wow začinaju reči že upustia od Pay to play a možno prejdu na Free to play čo im našenie všetkych hračov zo free serverov na ktorych zatial nemohly pravne nič Pfft jedine ka by tie free servery ostaly na starom patchy
Upravil/a miky265 dne 03.08.2013 19:25
 
Mike
Tak, a nyní zpět k tématu...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
No takže nebudu hrát teď my psal kámoš že budou měsíční poplatky a že to našel v tomto článku http://www.gamest...26853.html
Frown
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Commenus
METTALIC napsal:
No takže nebudu hrát teď my psal kámoš že budou měsíční poplatky a že to našel v tomto článku http://www.gamest...26853.html
Frown


Však to je úžasná zpráva! Žádná sprostá děcka, kvalita hry bude zaručená, pravidelné updaty...
Tohle je přesně to, co ESO potřebovalo. Chvála Stendarrovi Grin
 
METTALIC
Chlape sprostá děcka se najdou všude stačí mít zazobaného otce. Dost děcek hraje WoWko. Avšak pravda to být nemusí párkrát jsem narazil na např 9letého kluka s kterým se dalo pokecat docela slušně na jakési úrovni Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Commenus
METTALIC napsal:
Chlape sprostá děcka se najdou všude stačí mít zazobaného otce. Dost děcek hraje WoWko. Avšak pravda to být nemusí párkrát jsem narazil na např 9letého kluka s kterým se dalo pokecat docela slušně na jakési úrovni Grin


Jasně, máš pravdu, ale ta pravděpodobnost je daleko menší, to musíš uznat.
A také souhlasím s tím, že může být patnáctiletý kluk na daleko vyšší společenské úrovni než třicátník. Sám jich pár znám Smile
http://img402.imageshack.us/img402/9468/romesig15.png
 
Mahoney
Commenus napsal:
METTALIC napsal:
No takže nebudu hrát teď my psal kámoš že budou měsíční poplatky a že to našel v tomto článku http://www.gamest...26853.html
Frown


Však to je úžasná zpráva! Žádná sprostá děcka, kvalita hry bude zaručená, pravidelné updaty...
Tohle je přesně to, co ESO potřebovalo. Chvála Stendarrovi Grin


Jak říkáš Smile.
 
nagasadowcz
No, pořád mě to nezajímá, ale zaujalo mě jméno Matta Firora. Napoprvé jsem ho totiž přečetl jako "Fat Mirror" Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
KaXEn
Mě by nejvíce vyhovovalo určitě B2P (Buy to Play,takže zaplat a hrej).Jestli Bethseda dá P2P tak si to pěkně zkazí,asi jako Blizzard,kterému už začínají rychle u Wowka ubírat hráči,právě kvůli Pay to Play.F2P (Free to Play)...No to by bylo hodně špatné,protože by se to tam jenom hemžilo děckama,které mají hacky...No GW2 (Guild Wars 2) se taky nakonec rozhodlo pro B2P a díky tomu to je hodně slavná hra.Takže doufám,že si to Bethseda ještě rozmyslí a dá tam B2P.
KaXEn
 
hRDLA
Blizzard neztrácí hráče kvůli P2P, tenhle systém jim funguje naprosto skvěle už plno let, ztrácejí to kvůli tomu všemu ostatnímu co s tou hrou dělají.

Ale taky si myslím že B2P je nejlepší volba i když je problém pak to MMO uživit když není stálý zdroj.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
znovu teso :DD Pokec - TES:O 4 25.09.2015 17:34
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
TESO-Info+NEW trailer+článek Skyrim - preview 24 15.06.2012 22:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist