Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
METTALIC
Já o Mikovi radši nic psát nebudu protože by se mě určo začal mstít GrinGrinGrin

Tasi: Takže to chápu tak že Sheogorath stojí při tobě Grin

4fan: (ty metalovější) neznáte nějákej dobrej Black Metal ??? Smile
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Tyjo, tak to si snad radši dám nějak pauzu. Takhle málo stíhám a co potřebuju řešit se SA, tak stejně píšem přes FB...

(á propos, pokud mě paměť neklame, psal jsem tu něco o Jackie chanovi, ale ok... podstatná část...)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mike: Ano a já musím říct že Jackie je legenda Smile
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
PrincessLeia
Už jste viděli nový trailer na Hobita (v pořadí již druhý)? Mrazilo mě a stále mrazí Smile Nemohu se dočkat! Smile

YouTube Video

Upravil/a PrincessLeia dne 01.10.2013 23:27
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Ligos
@PrincessLeia: Ano, s nadšením jsem ho sledoval. Včera jsem se (už asi po čtvrté) díval na první díl... Grin
Upravil/a Ligos dne 01.10.2013 23:33
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Leia: Už se na to těším. Trailer vypadá výborně!!!

Ligos: Já ho viděl již 5krát avšak ty mě brzy překonáš Grin protože TV jsem neviděl již hodně dlouho Grin
Upravil/a METTALIC dne 01.10.2013 23:36
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
PrincessLeia
Tak já pořádně pokulhávám. Já jej viděla jen 3x Grin Jsem ráda, že jsme se tu sešli v tak pozivitním naladění vůči Hobitovi Smile
Upravil/a PrincessLeia dne 01.10.2013 23:37
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Ligos
@METTALIC: A víš, že já taky ne? TV ani nevlastním. Pouštěl jsem si to na DVD přes PC.

@PrincessLeia: Trilogii Pána prstenů jsem taky viděl nesčetněkrát, avšak dříve jsem ještě četl knihy vč. Hobbita. Takže ano, postoj je čistě pozitivní Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Mike napsal:
Tyjo, tak to si snad radši dám nějak pauzu. Takhle málo stíhám a co potřebuju řešit se SA, tak stejně píšem přes FB...

(á propos, pokud mě paměť neklame, psal jsem tu něco o Jackie chanovi, ale ok... podstatná část...)

Nevím co s tím má řešení s SA co dělat, ale to je jedno. Hlavně když nebudou příspěvky vypadat, tak jak jsem postoval dříve.

Ad Hobbit: Já jsem ho tedy zatím viděl jen jednou. S tím že ho plánuju shlédnout podruhé těsně před premiérou druhého, ale musím říct, že ten trailer je prostě, omlouvám se za ten výraz, kulervoucí. Hrozně se těším.

Metallic: Bojíš se mstivého móda? Taková věc neexistuje Grin
 
Nix
PrincessLeia napsal:
Už jste viděli nový trailer na Hobita (v pořadí již druhý)? Mrazilo mě a stále mrazí Smile Nemohu se dočkat! Smile

YouTube Video


Pěkný taky se těším.!!!
 
MortuusDominus
@METTALIC - K tomu piercingu - To záleží na lidech, jsou cvoci, který na to můžou negativně reagovat a jsou lidi, který nekoukají na to, jak vypadáš. Tohle si ale můžeš říkat celý život. Skrz školu, skrz práci. Já přišla normalně - piercing v obočí, ve rtu, nezakrytý kéry a neměla jsem problém, ani s učiteli ne. Spíš jsem s nimi byla za dobře... Vše záleží na přístupu... Ale zase pokud tam bude mrzutější kantor... :/ Jestli ho nemáš, tak bych to tak neprožívala a furt se dá par minut před prostě sundat Wink
 
Tasemnice
Já neviděla ani Hobbita jedničku a nechystám se.
 
EldeR
Shock Po fóru pobíhaj hobbiti a lynčujou Mika za krátký příspěvky .... teda hobbiti ne, ale Whirt Grin .....
Mimochodem, kdy že má být to pokračování Hobbita ?

@Mettalic: Buď v klidu, vzhledem k množství modů tady, bys nemohl pak napsat vůbec nic, aniž bys neriskoval drobnou mstu od někoho z nic Grin Grin Grin

Edit: Teď mě napadla zajímavá myšlenka .... .Můžou mít hobbiti tasemnici ?????? Grin
Upravil/a EldeR dne 02.10.2013 09:25
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
EldeR: Rozhodně můžou, tasemnice mají i velryby Grin Dalo by se diskutovat o tom, jestli mají hobbiti stejné druhy tasemnic jako lidé, nebo jestli je jejich fyziologie natolik odlišná, že si "vyvinuli" vlastní tasemnice Smile Když mi seženete živého hobbita, můžeme zkusit zjistit Grin
 
PrincessLeia
Elder - v traileru je uvedeno datum 13.12., ale jestli to platí i pro Českou republiku, netuším. Každopádně se nemohu dočkat Smile A doma jsme na tom tak všichni.

Ligos - ano, kolikrát jsem viděla Pána Prstenů, to už asi ani nespočítám Smile Vidím, že jsme si našli společný rys. A knížky právě čtu (také po několikáté) Wink Včetně Silmarillionu. Jsem zarytý tolkienovec Smile

Upravil/a PrincessLeia dne 02.10.2013 09:40
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Ligos
Mno, Eldere - (a Miku, nezlob se prosím) - v tomto musím dát Whirtovi za pravdu. Neboli Mike káže vodu a pije víno, jak se říká... Nehledě, že i mě tyto poněkud zbytečné příspěvky celkem vadí...Frown A navíc toto nebylo žádné lynčování, ale pouze přátelské upozornění, čeho by se měl moderátor vyvarovat...
Ale Mike už řekl, že se toho vyvaruje, netřeba se k tomu vracet.

@PrincessLeia: V ČR by měl film být puštěn do kin 12.12.2013 - http://www.novink...svete.html

Jinak Silmarillion jsem také četl (nechal jsem se při něm lehce inspirovat při psaní Příběhů Dávnozemě)
Upravil/a Ligos dne 02.10.2013 09:44
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Mortíí: OK díky Wink

Whirt: Jistěže znáš našeho awesome (tohle slovo jsem nepoužil fakt dlouho) MIKA. Ještě by mě vyhodil z klanu jeho uctívačů a já pak musel zakládat vlastní kult (jen si myslím že s moc velkým úspěchem bych se nesetkalGrin)

Elder: Jsem v klidu to měla být sranda Shock Grin

Ligos: Já sic mám televizi avšak mě to fakt poslední rok nebere a viděl jsem jí jen jednou a to protože dávali školu Ro(c)ku Grin

Tasi: Tak to naprav Grin

4fan: Jinak teď razím na 3 koncerty po sobě takže se těším Grin
Upravil/a METTALIC dne 02.10.2013 09:51
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
PrincessLeia
Ligos napsal:
Mno, Eldere - (a Miku, nezlob se prosím) - v tomto musím dát Whirtovi za pravdu. Neboli Mike káže vodu a pije víno, jak se říká... Nehledě, že i mě tyto poněkud zbytečné příspěvky celkem vadí...Frown A navíc toto nebylo žádné lynčování, ale pouze přátelské upozornění, čeho by se měl moderátor vyvarovat...
Ale Mike už řekl, že se toho vyvaruje, netřeba se k tomu vracet.

@PrincessLeia: V ČR by měl film být puštěn do kin 12.12.2013 - http://www.novink...svete.html

Jinak Silmarillion jsem také četl (nechal jsem se při něm lehce inspirovat při psaní Příběhů Dávnozemě)


Ale když v traileru je napsáno 13., není to zvláštní, že bychom to měli mít u nás dříve? Ale tím lépe, obávala jsem se opačného problému Smile
Silmarillion nedokáže číst každý, ale mě ta četba velice naplňuje. Pečlivost, se kterou svou celou mytologii Tolkien tvořil, je pro mne velkou inspirací a nikdy mě nepřestává bavit zjišťovat o ní nové informace Smile Stejně jako o autorovi samém (navíc znám jeden vynikající životopis o Tolkienovi, který se čte jako román Smile )

PS: Tak to ty Příběhy Dávnozemě musím zkontrolovat Smile

Upravil/a PrincessLeia dne 02.10.2013 10:00
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Ligos
@PrincessLeia: Mno, moc si od toho neslibuj Grin... Jinak mám v knihovně nějakou vedlejší literaturu, která se týká Tolkiena a Středozemě (např. Pán prstenů a filozofie, Skutečná Středozem, Na březích Středozemě, Elfové, hobiti a trpaslíci - každou z nich bych doporučil každému fanouškovi Tolkiena)
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
PrincessLeia
Podobné knížky si chci sehnat, ale vždy když si je chci půjčit v knihovně, většinou ostrouhám. Ale zuby si brousím na ně už dlouho a s tímto povzbuzením si dám jistě více záležet na to se na ně podívat Smile
Upravil/a PrincessLeia dne 02.10.2013 11:55
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist