Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
MortuusDominus
Vše nej Smile a nepřepískni to s alkoholem při oslavě, ať nemáš kocovinu Grin
 
PumpkinBoss
Takže jsem tedy taky vytvořil pro tuhle příležitost "dárek" .. vlastně ony to jsou dárky Grin

DÁRKY

Drak
 
nagasadowcz
Slovy klasika: Hepi bŕzdje, Mopíku! Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
PumpkinBoss napsal:
Takže jsem tedy taky vytvořil pro tuhle příležitost "dárek" .. vlastně ony to jsou dárky Grin

DÁRKY


Wole ten song u toho (nemyslim ten první ale a ten druhej) to je ze Skyrimu či Sacredu ??? Si to už pletu Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Tak jsem se právě podíval na to video. Moc se mi to líbilo. Myslím, že by se to mělo pouštět rodičům, než pustí děti k TV Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
@Mettalic: Ze Skyrimu není určitě, ale zajímalo by mě, jak se ta skladba jmenuje... Nevíte to někdo?
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
Naga: jsem moc rada, ze se ti libilo, ja z toho ted nicmene nejsem schopna usnout Grin Sakra. Jako myslenka pekna, ale taky v jejim zrealizovani mohli byt trochu mene kreativni...
 
nagasadowcz
@Tasemnice: To jako fakt? By mě nenapadlo, že taková roztomilá blbůstka lidi tak rozhodí Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Don't hug me I'm scared jsem viděl někdy před prázdninami ve spojení s Kids/Youtubers reacts to... Ve chvíli, kdy se to zvrtlo jsem byl lehce rozpačitej, ale konec mě rozesmál Grin
 
nagasadowcz
@Whirt: Ono je to v zásadě hodně smutné video Grin

Konečně, žes sem taky něco napsal. Vůbec tě tu poslední dobou nevidím Frown
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Ono obecně je spíše zneklidňující, než smutné.

No, mám problém se občas chytnout v diskuzi, vzhledem k tomu, jak rychle se sune dopředu Grin Ale pamatuju si, že mě naposledy odradila diskuze o biologovi. A věřte mi, já si s biologií moc netykám Grin
Navíc tenhle týden byl vcelku náročný, učitelé to tentokrát rozjeli ze začátku na tvrdo + jsem si ještě vybral školu, na kterou bych se nejspíš primárně chtěl dostat.
 
nagasadowcz
@Whirt: Tak k tomu poslednímu gratuluju a k tomu ostatnímu přeju hodně štěstí. Jelikož pro Viviho si Rade vymyslel úkol, který nemá žádný vtipálek možnost splnit za něj, nic mě tu nedrží (poněvadž se nic nestane) a jdu si tedy pustit japonský horor Ju-on: The Grudge. Snad to bude opravdu děsivé Smile

Dobrou noc a tchüsste.
Upravil/a Ligos dne 07.09.2013 09:10
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Tu je mrtvo.... jen Vivi je štamgast. Grin
 
scorpioncz
Diego napsal:
Tu je mrtvo.... jen Vivi je štamgast. Grin
xD ale tak co bys čekal když je 8 hodin ráno Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Diego
scorpioncz napsal:
Diego napsal:
Tu je mrtvo.... jen Vivi je štamgast. Grin
xD ale tak co bys čekal když je 8 hodin ráno Grin

Že tu bude narváno, jako na sídlišti v Ostravě.Grin Alespoň ten Vivi nezklame, chodí sem i několikrát. Grin
Upravil/a Diego dne 07.09.2013 09:01
 
scorpioncz
no jo xD ten je tu pořád ... asi nikdy nespí xD nebo má doma nějaký zázračný ... pilulky Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Diego
scorpioncz napsal:
no jo xD ten je tu pořád ... asi nikdy nespí xD nebo má doma nějaký zázračný ... pilulky Grin

Ať už bere co chce, já to chci taky! Grin
 
Ligos
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Tak k tomu poslednímu gratuluju a k tomu ostatnímu přeju hodně štěstí. Jelikož pro Viviho si Rade vymyslel úkol, který nemá žádný vtipálek možnost splnit za něj, nic mě tu nedrží (poněvadž se nic nestane) a jdu si tedy pustit japonský horor Ju-on: The Grudge. Snad to bude opravdu děsivé Smile

Dobrou noc a tchüsste.


Takže jsi to přece jen naklikal ty, viď? Vzhledem k tomu, že ses mě ptal, jestli budu naštvaný, až zjistím, kdo to byl.... A nyní tohle....

A neboj, naštvaný rozhodně nejsem! Grin

Sorry, zase jsem dal místo citovat editovat....Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
scorpioncz
Diego napsal:
scorpioncz napsal:
no jo xD ten je tu pořád ... asi nikdy nespí xD nebo má doma nějaký zázračný ... pilulky Grin

Ať už bere co chce, já to chci taky! Grin
xD no ... třeba ty pilulky mají ... vedlejší účinky ... Grin budeš duch 2 xD
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Diego
scorpioncz napsal:
Diego napsal:
scorpioncz napsal:
no jo xD ten je tu pořád ... asi nikdy nespí xD nebo má doma nějaký zázračný ... pilulky Grin

Ať už bere co chce, já to chci taky! Grin
xD no ... třeba ty pilulky mají ... vedlejší účinky ... Grin budeš duch 2 xD

Duch buch buch? Grin


(někteří slova výše možná znají) Apple
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist